Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 29
    1. #1
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep

      |~ 56. kolo Iskrenih 20 - Jon Carr ~|

      RL:

      1. Lijep pozdrav, predstavi nam se. Kako se zoveš, odakle dolaziš, koliko imaš godina, čime se baviš? Kako bi opisao svoj karakter? Jesi li zadovoljan istim, zašto? Kako izgleda tvoj uobičajeni dan? Koji su tvoji interesi, poroci, hobiji i slobodne aktivnosti?

      Bok, moje ime je Ivor, uskoro imam 25 godina i dolazim iz Rijeke (Hrvatska), ali trenutno zivim u Engleskoj od 2018.godine gdje primarno studiram, ali i radim part-time job. Sebe bi opisao u tri rijeci: pravedan, znatizeljan i zajeban kada to treba biti. Karakterom sam osoba koja ne voli previse riskirati, ali uvijek vedar. Ljudi me znaju kao uvijek nasmijanog, sto mozda i nije dobro jer se ne meni vidi cim sam ljut ili nesto drugo, ali eto. Normalno da sam zadovoljan sobom, iako bih neke stvari u svom karakteru i ponasanju volio promijeniti sto mislim da je sasvim normalno za svakog covjeka posto nitko nije savrsen
      Ima vise mojih “uobicajenih dana” jer sam rekao da studiram i radim + pogotovo sad sve sve izmjenilo dok je korona tako da nema vise uobicajenog dana. Ali evo, ajmo reci nema korone pa cu opisati ukratko svoj dan. Budenje, obicno oko 7:30-8, ranoranioc uvijek bio i ostao.. Nekakav workout od 20-30 minuta u stanu kad se malo razbudim, ali to ako vec nisam isplanirao ici biciklom ili trcat ili nesto drugo, workout u stanu uvijek zadnja opcija, svjez zrak je ipak svjez zrak. Dorucak mozda pol sata kasnije nakon sta se otusiram uz neki caj ili kakao (nisam ljubitelj kave uopce, no hejt, obozavam miris kave, al pit - nikako). Onda obicno odem na fax, na predavanja ili odradit nesto za projekte koje moram zavrsiti, a ako nemam nista za napisati, ne odem uciti jer to radim tjedan dva prije ispita. Povratak doma, kuhanje rucka s curom uz neku seriju ili razgovor i nakon toga malo odmorit jer zasto ne. Popodne, tu sad moze ovisiti ako radim ili ne, ali ajmo rec da radim. Trenutno imam 3 (da, 3!) posla, ali to je sve zbog korone, jedan u Pubu kao chef, jedan u restoranu kao team member (iako sam bio part-time team leader ali su zbog korone morali samo full-time ljude zadrzat!) i jos jedan u skladistu posao (ovo je za vrijeme korone jer su restorani i pubovi zatvoreni vec duze vrijeme). Povratak s posla uz to da me cura pili da joj donesem nesto hrane obicno iz (sushi) restorana gdje radim vise nego iz puba. Nes malo pojest, popricat i dogovorit plan za sutrasnji dan, jer kad ne isplaniramo sta cemo radit iduci dan, sve ode u k. Spavanje oko 10-11-12. Da nije bilo korone ne bi stigao samp i dalje igrati, ali eto sad malo stignem pa mi dan izgleda drugacije od ovog sta sam opisao. Interesa imam dosta, volim pratiti najnoviju tehnologiju jer ipak i studiram nesto takvo, pratiti sport naravno (nogomet, rukomet 1 godisnje logicno, formulu, skijanje, vaterpolo, itd.). Od poroka sta mogu nabrojati bi moglo bit da pojedem nekad previse cipsa i popijem nekih sokova ili da znam preskocit dorucak jer nisam bas gladan. Ne pusim zbog astme iako sam znao dok sam bio mladi ali samo kad bi isao van svaki vikend pa bi se davio dan poslije ko konj hahaha. Alkohol, volim popit u drustvu s prijateljima, curom, ali sam bas i ne. Uz rucak mozda najvise volim popit vino/pivo ovisi sta se jede.



      2. Zasto si se odlucio za studiranje u inozemstvu? Da li si samovoljno prihvatio to ili te neko natjero na to? Da li je trenutna situacija sa koronom promjenila tok tvog obrazovanja, da li ides na online nastavu ili ipak uzivo? Da li ti nedostaje zivot u svojoj zemlji i druzit se sa svojim prijateljima? Kako si došao na ideju da studiraš u Engleskoj? Jesi li zadovoljan uslovima studiranja? Kakva je reakcija tvojih prijatelja i roditelja bio kada si rekao da odlaziš u Englesku?

      Pa za studiranje u inozemstvu smo se odlucili zapravo cura i ja skupa. U Hrvatskoj, ja sa svojim ocjenama nisam mogao upisati bas bog zna sto, a nije mi se dalo upisivati samo na fax tek toliko da idem na njega. Ona je mogla vecinu toga ali i ono sta je najvise htjela, ali opet nije zbog mene. Ustvari je to bio jedan od vecih rizika jer smo morali odluciti da li cemo ici na fax u hrv ili negdje van, i kako nismo znali jos da smo primljeni u Engleskoj, morali smo otkazat sve faxeve u Hrvatskoj dan prije nego sta bi se dobila potvrda na koji fax smo upisani. I tako smo cekali jos neko vrijeme odluku iz Engleske da nam potvrde da smo upali na njihov fax, a da nismo morali bi pauzirati jednu godinu. Ali eto, sve je ispalo kako treba i tu smo gdje jesmo. Prvotno smo zapravo htjeli ici studirati u Dansku, ali zbog papirologije nije bilo moguce, tj zbog hrvatskih bisera i njihovih glupih pravila. Trenutno imam nekakav mix nastave online i on campus, oni to zovu blended study. Svakako bih htio da mi je uzivo nastava prije nego online, jer mi je ovako puno dosadnije i teze se natjerati napraviti nesto. Zivot u Hrvatskoj mi i nedostaje i ne nedostaje, ovisi sta kako se gleda. Tu ljepotu prirode, planine i prije svega more nitko ne moze nadoknaditi, ali eto, tako je kako je, ne treba plakati za tim nego se boriti dalje. Volio bih da je Hrvatska vise poslozena zemlja, pogotovo sad kad sam mlad, da ima vise opportunities i da su fakulteti bolje opremljeni, tada bi se mozda odlucio studirat u hrv, ali posto je sve zaostalo, a skolstvo pogotovo, onda nema smisla. Studiranje u Engleskoj i Hrvatskoj – nebo i zemlja. Tu nije poanta da ti naucis napamet i zaboravis, nego da ti to negdje ostane i da znas primjeniti u odredenim situacijama. Fax opremljen da ne moze bolje, stalno se grade nove zgrade na campusu. Jedna od zadnjih je “moja” zgrada u kojoj imam sva predavanja i laboratorije Engineering Building, top. Roditelji i prijatelji nisu bas bili odusevljeni, ali znaju da nema buducnosti u hrvatskoj ako zelis nesto vise. Za mene je bilo tesko upisati zeljeni fax u Hrv, pa sam morao ici alternativnim putem, i nije mi nimalo zao, dapace, odusevljen sam.



      3. Sta planiras poslje zavrsenog fakulteta? Gdje se planiras zaposlit? Da li vec sada imas poziv za posao? Da li poslje zavrsenog skolovanja planiras da se vratis nazad ili ces ipak ostati ziviti i raditi u Engleskoj?

      Poslije zavrsene 3 godine fakulteta, tj ove godine planiram upisati i diplomski studij iliti Master koji ce trajat 1 godinu ili 2. On traje 1 godinu ako se ide full-time, a 2 ako se ide part-time, sto znaci npr ili 4 predmeta u jednoj godini ili 2 predmeta u jednoj i 2 u drugoj. Poziv za posao jos nemam, ali niti neki plan za buducnost, posto je to jos sigurno 1 ako ne i 2 godine studiranja. Isto tako, mislim da necemo ostati u Engleskoj niti se vratiti u Hrvatsku, vec nekako planiramo ici prema Skandinaviji ili pak Kanadi. No to je jos sve dosta daleko tako da ima vremena. Mozda malo putovati prvo pa vidjeti di bi nam se moglo svidjeti.



      4. Imas li djevojku? Otkad ste zajedno? Da li ste nekad bili u svadji ? Da li bi ikad oprostio prevaru? Kad planiras da se zenis, osamostalis i osnujes porodicu ? Jesi li je u bliskoj buducnosti planirao vjeriti i na kraju zeniti? Da li mislis da je ona "zena tvog zivota"? Da li ona ide na fakultet ako da koji? U par rijeci reci nam sta za tebe znaci rijec "Ljubav"?

      Imam curu, mozete vidjeti da sam vec par puta gore napisao “mi, nas” ili tako nesto, tako da da – imam. Zajedno smo vec skoro 6 godina, prilicno dugo rekao bih haha. Pa mislim da nijedna veza ne moze funkcionirati bez svade, tako da da, normalno da se zakacimo, ne vidim problem u tome, jedino sta sad malo cesce zbog ove korone i s tim da zivimo skupa tako da je tesko i da svatko nade malo prostora za sebe, no ne zalim se jer vise volim bit u drustvu neke osobe do koje mi je stalo, nego gubit vrijeme na nepotrebne ljude. Prevaru mislim da ne bi oprostio, tesko mi je sad rec sta bi bilo kad bi bilo, ali mislim da ne bi presao preko toga. Uff, sad je ovo vec previse ljudima u naviku preslo da me pitaju kad ce zendiba i sve te popratne stvari, ali svakako ne dok studiramo, jer mislim da mi to nema smisla, ali nakon fakulteta svakako da, zenidba i dijete/djeca. Ma ko ce znat ko je moja zena zivota, sve se moze raspuknuti u jednoj sekundi ali naravno i ne mora, ali da, vjerujem da je ona ta prava. Idem ona isti fakultet, ali razliciti smjer, ja znaci studiram Biomedical Engineering, a ona Pharmacology tj istrazivanje lijekova. Tesko je u par rijeci objasnit sta je ljubav, svakome moze predstavljati nesto drugo + tesko je u par rijeci objasnit to, ali evo da ne filozofiram rekao bih da je ljubav vjerojatno najbitnija stvar na ovom svijetu, znaci ljubav familije, cure, zene, muza, decka sta god.



      5. Što misliš o alkoholu, cigaretama i drozi? Koji su tvoji stavovi prema tome? Puno mladih pije, puši, drogira se. Imaš li neki savjet, molbu ili nešto što bi im poručio? Jesi li ikad probao nešto od tih opijata? Ako da koji i jeli ti žao što si probao? Navedi neko svoje iskustvo što se tiče navedenih stvari, bilo to negativno ili pozitivno iskustvo.

      Mislim da to sve navedeno nije zdravo za konzumiranje, ali isto tako nije zdravo ako ne konzumiras. Jedino drogu nisam konzumirao od toga svega tako da za to ne znam, ali cigarete sam uvijek u izlascima s 15+ godina kao i alkohol. Za alkohol sam vec i rekao da volim tu i tamo popit s drustvom, ili uz nekakav rucak. A puno mladih pije, pusi i sve ostalo da, ali mislim da je vecina nas to radila kao mladi, ne vidim problem uopce u tome ako je u granicama normale. Tako da bi moj savjet bio, samo uzivajte. Evo prisjetit cu se jednog momenta par mjeseci nakon sta sam upoznao i jednog CH igraca (Damjen, ciganc3), ali bila je Sandra Afrika u Crikvenici i tad se uvijek samo ona slusala izmedu ostalih, i naravno prije njenog nastupa smo pili kod frendice di smo igrali neke igre za pit. Hint: vodka me jednom vec prije unistila, pa je tako bilo i ovaj put kad sam je pio previse i stalno su meni davali da pijem pa sam logicno se izrigao ko zvijer 73 puta. Mozda kad smo isli oko 11 sati navecer prema tom klubu di je nastupala Sandra Afrika trebalo nam je nekih 20-30min pjeske ali ja se od nekih 10ipo pa do 2-3 ujutro niceg ne sjecam, samo znam da sam sjedio na stolici u klubu ispod DJ bootha i rigao ko konj i dalje sve dok napokon nisam prestao, ali naravno nisam i dalje znao za sebe. Taj dogadaj bih promijenio i ne bih se tolko bas izbio haha.



      6. Volis gledati Formulu 1? Zasto? Sta je to sto je zabavno kod tog sporta pa da ga pratis? Imas li omiljenog vozaca? Kojeg, zasto bas taj? Da li si ga nekada upoznao uzivo? Da li si nekada razmisljao da i ti vozis formulu? Koji tim bi izabrao?

      Formulu obozavam gledati da, znam da neki kazu da je MotoGP zabavniji, vise preticanja i svega toga, ali ipak sam ja vise fan formule jer mi je zbog necega zanimljivija. Volim sve sta se desava oko toga, treninge, kvalifikacije, utrke, razne podcastove, intervjue i sve moguce pratim sta se pratiti moze. Svakako bih preporucio seriju Drive To Survive, iako neke stvari su jednostavno napravljene samo zato da se privuce gledatelje, ali volim koncept te serije kako je slozen. Najdrazi F1 team mi je Ferrari, a par vozaca imam koji su mi najdrazi, ali svakako se izdvaja Charles Leclerc – vozac Ferrarija jer mi se svida njegov stil voznje, uvijek napadacki, izvuce 150% iz bolida i stvarno je jedan od top vozaca trenutno na gridu. Nazalost nisam upoznao nikoga uzivo, iako bih volio neke od njih upoznati, ali znam da bi to bilo samo na kratko. Pa normalno da sam mastao uvijek da bi vozio formulu, ali to je jednostavno skoro pa nemoguce, treba prije svega biti top vozac a onda jos imati dobre sponzore koji bi te ugurali unutra i placali ti da vozis F1, kao sto je npr poljska vlada placala da Robert Kubica bude jedan od vozaca u F1. Da mogu, naravno izabrao bih Ferrari.



      7. Rekao si da si trenirao badminton cak 20 godina, međutim badminton nije puno poznat sport na nasim prostorima, otkud to da si se odlucio bas za taj sport?. Mozes li nam reci sve nagrade i uspjehe sto si postigao iz ovog sporta? Zasto si prestao da treniras nakon toliko godina treniranja i svih tih uspjeha sto si postigao?

      Tako je da, sport koji sam trenirao 20ak godina, ali i dalje povremeno igram, iako trenutno manje zbog obaveza/korone itd. Sport nije poznat previse na nasim prostorima, a na njega sam se odlucio zbog svog tate koji je u tom sportu takoder vec duze duze vrijeme pa sam tako poceo drzat reket prakticki od kad sam se rodio. Nagrada i uspjeha je bilo bas puno, i jednom sam ih morao staviti sve na jedno mjesto tako da bi mogao dobiti kategorizaciju Republike Hrvatske, tj status sportasa dok sam bio mladi, ali evo izdvojit cu neke najbitnije ajmo reci. Prvak Hrvatske na drzavnom natjecanju za osnovne skole, visestruka prva, druga i treca mjesta na kupovima hrvatske, visestruka druga i treca mjesta na prvenstvima hrvatske, clan reprezentacije do 13, 15 i 17 godina, od cega mi je najdraza bila reprezentacija do 17 godina zbog nastupa na Europskom Prvenstvu u Portugalu, razna prva, druga i treca mjesta na europskim turnirima (Njemacka, Italija, Slovenija, Luksemburg, itd.). Svakako rekao bih da mi je neostvareni san ostao osvojiti prvo mjesto na prvenstvu hrvatske, i svaki put bi mi izmaklo za dlaku te mogu reci da zalim za tim najvise, ali eto.. Nadam se mozda jednom kao veteran u +40 +45 kategoriji osvojiti to. Prestao sam trenirati prvenstveno zato da se posvetim maturi i poslu/faxu nakon skole. Jednostavno nije bilo vremena za baviti se profesionalno badmintonom + nisu neke velike pare u tome ako niste u Top 30-40 igraca svijeta, tako da to su glavni razlozi.



      8. Naveo si da su ti favoriti Chelsea i Real Madrid, no izdvoji si Chelsea. Zašto baš oni? Što te privlaći više njima? Jesi li posjetio možda njihov stadion? Ako nisi, imaš li želju posjetiti i poslikati se sa nekim od igrača ili trenerom možda?


      Tako je da, izdvojio bih Chelsea jer su mi ipak oni club koji supportam. Simpatizirao sam ih prije 2009, ali od 2009 sam ih poceo pratiti vise i navijati za njih, nakon utakmice s Barcelonom gdje im nisu bila dosudeni oni svi silni penali i na kraju je Barcelona prosla dalje. Od tog momenta je poceo moj hejt na Barcelonu jer su ih stvarno suci pogurali u nekim utakmicama di realno nisu bili bolji i nisu zasluzili proc dalje, ali eto. Stadion sam planirao posjetiti, no naravno korona je to odgodila tako da ce morati jos malo pricekati dok ne posjetim, a od igraca najvise bi se volio slikati i razmijeniti par rijeci s jednim bivsim igracem – Didier Drogba.



      9. Koja je tvoja omiljena serija/film? Zasto bas to? Ako ih ima vise navedi sve. Koju vrstu serije/filma volis? Da li imas neke prijedloge za ppgledati? Koliko cesto gledas? Da li mislis da si ovisnik o tome? Imas li omiljenog glumca/glumicu? Ako da zasto bas on/ona, ili oni ako ih je vise.

      Film cak i nemam neki najdrazi, slabije gledam filmove, a vise nekako serije, barem ovo razdoblje, ali komedije su mi najdrazi filmovi, volim se dobro nasmijat uvijek. A serija imam vise drazih da, pa sad ne znam tocno mogle bi tu bit Breaking Bad, Better Call Saul, Merlin, La Casa De Papel i ima ih jos sigurno samo se ne mogu sjetiti, ali evo neke od meni najdrazih su ove. Znaci da, filmove volim vise nekakve komedije, a serije volim kad se ipak nesto dogada, nekakva akcija sa mozda nekim djelicem komedije u sebi, volim kad su glavni likovi opiceni na neki nacin. Serije gledam svaki dan barem po 2-3 sata ovisi kolko vrijeme dopusti nekad zna bit vise, nekad manje i obozavam to, opustim se na maximum tako da mislim da sam ovisnik o serijama. Omiljenog glumca ili glumicu nemam, niti pratim njihova imena ikad, nit znam ko je s kim sta i gdje, to me ne zanima uopce, samo volim pogledat seriju.



      10. Jesi li zadovoljan svojim fizičkim izgledom? Koliko si visok? Kakvo je tvoje mišljenje o današnjem stilu omladine? Znaš li koji strani jezik? Kada bi mogao tečno naučiti bilo koji jezik, koji bi to bio? Imaš li svoju najjomiljeniju stranu riječ/izreku, i koja bi to bila? Voliš li slušati muziku? Koji je tvoj omiljeni žanr muzike? Imaš li omiljenu pjesmu i omiljenog izvođača? Voliš li pjesme s veselom tematikom ili pak tužnom tematikom?

      Pa mogu reci da sam prilicno zadovoljan svojim izgledom, iako naravno ima stvari koje bi volio promijeniti na sebi, ali nista previse. Volio bih da trenutno mogu malo vise vremena odvojiti na vjezbanje jer od kad je pocela korona, prvo jedno vrijeme nisam nista radio, a onda sam poceo vjezbati nekih 4-5 puta tjedno u stanu po 20-30 minuta. Visok sam 192cm, tako da poprilicno visok, i to je jedna od stvari koje volim na sebi, ne bi volio da sam neki mali tj da sam nizi. Nekako mi se cini idealno biti oko 190, jer ipak 2m je vec previse a 180cm prenisko. Ako se misli o stilu kako se oblace mislim da se mladi danas bas fino mogu obuc i da ima lijepe robe na izbor i svako moze pronaci nesto za sebe sta mu/joj odgovara. Od stranih jezika trenutno pricam samo engleski, a da mogu volio bih nauciti njemacki, talijanski, kineski, spanjolski, ma ne znam, naucio bi sto vise mogu, ali kad bih mogao birati samo jedan, mislim da bi izabrao kineski. Imam par najomiljenijih rijeci na engleskom, jer su mi bas usle u uho od kad zivim tu npr. mate, innit, fucking hell, al mi je najdraze kako to britanci izgovaraju tocnije englezi. Volio bih imat bas cisti british accent da mogu. Od muzike volim sve i svasta, nemam neki zanr koji mi je najdrazi nego vise volim slusat sta mi se svida, npr domace, strano, narodno, klape, hip-hop, rock, techno house, ma sve moguce, ali jedino sta ne volim je heavy metal i vjerojatno jos neki zanrovi.
      gg uzivajte own




    2. #2
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      CH

      1. Opiši nam svoj dolazak na CroHerze zajednicu. Kada i kako si došao na zajednicu? Što te to "zadržalo" na ovom samp serveru? Reci nam koji ti je bio prvi, a koji najveći cilj kada si započinjao s igrom na CH? Shodno tome jesu li ti se ti ciljevi ostvarili do danas? Kako ti se cini trenutni mod, administracija, vlasnik? Koji su ti bili prvi utisci na serveru? Tko ti je preporučio CH server? Igraš od 2007, pa si vidio puno toga i okusio, koje su najveće razlike od onog što je bilo 2007. do danas?

      Ufff, davno je to bilo da, 2007.godina. Sjecam se ko da je bilo danas. Prvo sam poceo igrati skupa s braticem na njegovom kompjutoru jer moj nije bio dovoljno dobar. Uglavnom da, igrali smo zajedno na 1 accountu, sto ja uopce nisam ni znao tada da se ne smije. Ima jedna smijesna prica, al u to vrijeme me je bratic htio prebit hahaha. Uglavnom, dogurali smo do admina skupa igrajuci i nakon nekog vremena jedan dan je on igrao i isao sam ja do njega kad mi je rekao da ce on sad off pa da mogu ja uc. I dobro, odem ja na svoj komp i pricam s nekim kolegom adminom. Prica on nesto i prica kad ja skuzim da ga ne kuzim nista jer je to prije objasnjavo mom braticu, pa mu kazem da to nije meni objasnio nego mom braticu pa ako moze ponovit. Kad ono za koju minutu paf ban. Trcim ja do bratica 2 kata iznad mene i govorim to, a on me skoro zakucao u zid jer sam rekao da dvojica igramo. Od tog bana on je prestao igrati, a ja sam nastavio ali s drugim nickom. Mislim da smo dobili ban na Jon Carrey i onda sam ja promijenio to u Jon Carr, nick koji imam i dan danas. Kada sam zapocinjao na CH, najveca zelja mi je bila druziti se sa Sopranom, sto smo radili dosta cesto jer su bili party kod njegove vile uvijek, ona pored benzinske kod burga, i postati admin, tako da sam ostvario sve sta sam kao mala kidara tada htio. Pa trenutni mod je zanimljiv, i neke stvari mi se svidaju a neke ne, ali to je normalno. Administracija u danasnje vrijeme nije nesto, ima nekolicina admina koji valjaju, ostali mi se ili ne svidaju ili ne valjaju jer ne znaju radit svoj posao. Ja ne kazem da bi ja bolje ili losije odradio posao admina, ali ja se nisam ni prijavio za to tako da ono. Nije svako za sve. Nemam sta komentirat za vlasnika, ne poznam ga nit sam ikad volio upoznavat vlasnike servera, oni mene jos manje vjerojatno tako da mi je to skroz nebitno. Od 2007. pa do danas puno toga se izmjenilo, ali bas puno. Ali sta me uvijek privlacilo na server su ljudi od kojih bi se moglo izdvojiti par njih. Ipak kako sam bio jos dijete tad, sad nekako jos vise postujem te iste ili druge ljude s kojima se druzim svakodnevno.



      2. Od svih organizacija kroz koje si prosao, u kojoj ti je bilo najbolje? U kojoj je bilo najbolje drustvo za igru? A u kojoj je bio najbolji sistem organizacije? Da li imas prijedlog za poboljsavanje sistema mafija/bandi na serveru? Nešto što bi ti ubacio, neka tvoja ideja? Koji su ti najveći uspjesi u pojedinim organizacijama/bandama, legenda/lider? Koja ti je bila prva organizacija na RP Serveru, i u kojim si jos bio? U kojoj si najvise proveo vremena?

      Prosao sam dosta organizacija dok sam tek poceo igrati na CH, a bio sam sve moguce. Npr. 2007e su postojali Diablosi i Sopranos Family, ja sam bio Sopranos Family, a baza je bila gdje je danas LCN, a Diablosi su imali bazu di je danas SB odnosno RM. Zatim kasnije sam ulazio u LCN, GSF, Y, CNN, i PD na kraju gdje sam se zadrzao najduze (4-5 godina) i stekao legendu. Sad od kako je korona pocela, ekipa iz FaF sa CH FreeRoam servera me zvala da udem u LCN i tako sam polako morao pocinjati igrati na RP serveru zato sto je aktivnost na FR serveru opadala iz dana u dan. Najbolje drustvo mi je u ono vrijeme bilo u PD, ali nista ne moze nadmasiti ovu ekipu iz LCN s kojom se druzim, ipak je to jedan drugi level. Ima tu dosta ljudi s kojima sam igrao jos davnih dana, ne znam sad tocno godinu, ali npr s Zikom i Krznom se druzim stvarno duzi niz godina. Ustvari kad sam skinuo SAMP za vrijeme korone i ukucao IP od CHFR servera pa vidio da su ig Zik[pr0], Krzna i Kum, nisam mogao vjerovati da su to za pravo oni. Vjerujem da nisu oni sad igrali tesko da bih se zadrzao i igrao jos i danas. U meduvremenu se pojavilo jos isto tako sjajnih ljudi iz LCN,FaF, ali i drugih orga s kojima uzivam igrajuci ovu igricu kao npr. Hana, Stevo, Kvadar, Digi, Renco, Wesley, itd. Sistem u organizaciji je jednostavno drugaciji danas i nekad, sto je skroz i normalno zato sto su i drugacija vremena, SAMP vise nije najdraza igrica svakome nego samo neka prolazna, a vise ljudi vole igrat neke novije igrice. Najbolje kako poboljsati npr. LCN je da se maknu ova dva odvratna lidera i da se postavi mene na jednu od te dvije pozicije, a druga osoba mi ni ne treba.. Salim se naravno, ali nemam nikakvih prijedloga bas, ne razmisljam o tome. Pa da, znaci rekao sam dobio sam legendu PDa, nadam se mozda uskoro i legendi LCNa, ali do toga jos ima vremena i ne opterecujem se nicim takvim.



      3. Opiši nam kada i kako si prvi put ušao u LCN, sve najbitnije, najljepše ali i najtužnije stvari koje si proživio tamo. Predstavi nam LCN kako bi ga ti predstavio najnovijem članu zajednice. ? Jesi li dolazio u konflikt s nekim iz LCN? Koji ti je cilj u LCN?

      Kad sam usao bas prvi put, mogu se jedino sjetiti da je bilo davno i da sam upoznao jednog momka s Malog Losinja kojeg sam kasnije i upoznao bas uzivo, znam da je baza bila ona garaza pored tracnica kod Jeffersona i da sam stalno vozio auto Blade jer su ostali bili sranje, a nije ni Blade bas nesto bolji, ali sta se moze. Ali sad svjezije sta se sjecam je zadnji ulazak u LCN, znaci 4. Mjesec 2020. A nema se tu sta puno filozofirat, ekipa je kakva mi pase, opustena atmosfera povremene nervoze oko wara kad ja s****m, logicno. Ima puno trenutaka svakako, moje osvajanje VS Lige, VS turnira, 2. Mjesto WAR turnira gdje su drugi momci uzeli 1. Mjesto, osvajanje Lige Prvaka, proglasenja za glupana tjedna gdje sam daleko najjaci naravno. Najtuzniji sam bio kad bi izgubio natjecanje za glupana tjedna. LCN je jednostavno neka doza igrice, zajebancije i svega necega sta meni najvise odgovara za maknut se od svakodnevnog zivota i malo opustiti mozak nakon puno radova, projekata, ispita i posla. Ako si lose volje, udes IG i vidis da su neki retardi online malo popricas s njima, bacis war, opljackas banku ili sta ja znam sta i odmah ti da neku energiju za dalje jer si malo razbistris mozak, ako ga imas uopce.



      4. Koji je razlog tvog prestanka igranja par puta? Hočeš li možda opet prestat igrat na neko vrijeme? Dosadi li ti igra ponekad? Misliš li da je trenutno dobra ekipa u LCN i na serveru pa te to drži ovdje? Koliko si u prosjeku dnevno aktivan na serveru? Sta mislis o drugim organizacijama izuzev LCNa? LCN na prvo mjesto, a koju organizaciju bi stavio na drugo mjesto? Da li si dobar s clanovima druge orge? Jesi li mozda ostvario RL kontakt sa njima ?

      Prestao sam igrati nekoliko puta iz razloga sto mi je dosadilo jer bi visi osate i sate na kompu dok mi ne bi dosadila igrica, onda sam prestao igrati zbog skole i zadnje sam prestao igrati jer mi je zavrsila skola i trebalo je ic radit, izlazit, druzit se s frendovima i tako. Pa sigurno cu nekad prestato pet igrat, pitanje je samo kada tocno, ali bit cu tu dokle god mi vrijeme bude dopustalo. Znam da nije dosla korona da sigurno ne bi igrao, jednostavno ne bi imao vremena uz fax i posao, ali ovo je sada malo usporilo tempo sto mi svakako pase. Trenutno mi je zabavna vjerojatno jer nisam dugo igrao, a i volim odigrat pokoji war, odvozit event i prije svega zajebavat se s ljudima haha. Definitvno me ekipa drzi na serveru, vec sam to rekao i gore negdje. Ne znam koliko sam aktivan dnevno, nekad ne budem ni minute, nekad budem po par sati, ali sve uglavnom ovisi koliko vremena imam. Obicno udem na server kad cura gleda neke videe, radi za fax ili nesto trece, ali kad nemamo nista za radit oboje onda smo skupa uvijek i nikad je ne mijenjam za igricu jer mi je to bezveze. Nemam nekakvo pretjerano misljenje od drugim organizacijama, ima nekih dobrih, nekih manje dobrih i to je to. Tako je da, LCN na prvo mjesto, pa bi onda stavio PD, ali onaj iz davnih dana a ne ovaj danasnji. Imam dosta ljudi s kojima sam dobar iz drugih orgi, ne vidimo nikakav problem u tome jer ako mi se neko svida kao osoba, ne zanima me ko je, sta je, di je itd. Nazalost, RL kontakt sam ostvario samo sa dvije osobe, definitivno bi volio upoznat jos ljudi, mislim da su kvalitetne osobe.



      5. Da li bi se volio vratiti u staff tim na RPu i kako bi ti pomogao u broju igraca na serveru? Da li imas neki prijedlog za admine? Nesto sto ce im ubrzati rad, ubrzati kaznjavanje? Da li smatras da su trenutno kazne previse blage? Da li treba da se vrate kazne od 72h jail za DM? Na koji nacin bi ti smanjio DM na serveru? Sta bi promjenio na trenutnom modu?

      U staff tim se ne bi volio vratiti, jedini razlog je taj sta kao admin ne mozes biti u mafiji. Da se moze, onda bi vjerojatno i htio biti u staffu, ali ovako nikako. Pa vidim da se server dize, pogotovo u zadnje vrijeme, tako da dobro ocito rade svoj posao oni koji trebaju, uvijek moze bolje, ali samo malim koracima prema naprijed i to je to. Nemam nikakav savjet za admine osim da se ostave toga oni kojima tamo nije mjesto jer mozda unistavaju igru nekom drugome necime. Ja prvi nisam volio kad su kazne bile onako stroge, sve je to ipak samo igrica i ne bih nikad volio biti u zatvoru na 72h, mislim da je najvise sta sam bio mozda nekih 6h i to je bilo kao vjecnost, iako tada se nije moglo afkati kao danas, tako da je grozno na neki nacin doslovno sjedit 6h i nista ne radit. A ko kaze da bi ja smanjio DM na serveru? Ja bi htio da server bude da mos radit sta oces, zato i volim FreeRoam najvise, ali eto hahaha.



      6. Vodeći si u tituli "Glupan tjedna". Kako je došlo do toga? Ispričaj nam nešto više o tome. Jel te od početka to ljutilo što se sprdaju od tebe? Misliš li da imaš još materijala za i daljnje nošenje titule? Kad bi morao birat, kome bi dao umjesto sebe prvo mjesto u "Glupanu tjedna"? Misliš li da imaš veliku Carr "fan bazu"?

      Vidim imam svoje fanove i u Interview Teamu, svida mi se to Pa to je sve nastalo iz jos jedne zajebancije sa ekipom iz LCNa, jednostavno se dogodilo spontano i preraslo u neku vrstu natjecanja, prestiza hahahaha. Tocnu pricu je ja mislim objasnio Zik a.k.a. Raul Hernandez u svojih Iskrenih 20 pa bacite oko tamo hahaha. Naravno, nema nikakve ljutnje ni nicega oko toga, jednostavno ako ispadnes glup kroz neke situacije nema ti pomoci, bit ce nominiran za glupana tjedna. Uvijek se tu moze nac materijala kako za mene, tako i za nekog drugog jer se stalno nekakve provale dogadaju na /f hahahaha. Kad bi morao birati kome bi dao prvo mjesto dao bi je Rickyu jer je ipak moja najbolja konkurencija, tako da zasluzuje definitvno to. Carr fan baza je velika, ali jos veci je voditelj te fan baze Nerko a.k.a Skendo Ljuti i njegova desna ili liieva ruka Ado a.k.a. Pervez koji to sjajno vode <3



      7. Osvojio si CH Ligu prvaka. Kako komentiraš organizaciju i nagrade? Misliš li da je ekipa iz Admin teama imala šanse da vas dobije? Jeste li se potajno pripremali? Jeste li spremni za sezonu 2 koja bi mozda uskoro mogla pocet? Hoces li ponovno sa istom ekipom igrat ako bude ili se možda uopće ne prijaviš?

      Tako je, CH Liga Prvaka je osvojena, pobrali smo sve moguce pare cak i od kladionice tako da smo se fino nabrali pa smo kupili ulicu kod LCN baze za te pare od prvog mjesta. Fora je bilo nesto malo drugacije vidjet, koliko god je to samo stiskanje i lupanje lopte bilo je fora malo probat nesto drugo osim wara. Jedino sta bi napravio je da se moze prijaviti ekipa kao LCN i onda odluciti ko ce igrati prema tome ko je online, znaci ne da moraju uvijek isti igrat. Pa mislio sam da ce admin team bit malo jaci iako sam znao da cemo ih pobjediti, ali nisam ocekivao da cemo ih onako namazati na kruh. Imali smo pripreme koje sam odrzavao ja kao Capo, znaci nista se nije radilo. Bilo bi fora igrati i drugu sezonu pa da nam mozda netko i zabije gol osim sta smo primili onda 2, tj. Netko je zabio 2 puta autogol. Vidjet cemo sta ce bit i kako ce bit, tesko je jos slagati ekipu, sve u svoje vrijeme. Mozda ako admini naprave Ligu Prvaka mi napravimo Superligu



      8. Kako komentiraš svoje VS i War uspjehe? Sjećaš li se kada si prvi put war igrao? Kakav si bio? Da li je war bitan faktor današnjeg SAMPa? Što bih promijenio kod wara na CroHerze Roleplay serveru? Koliko si WAR turnira osvojio? Kazes osvojio si samo dva VS turnira na RPu. Jedan od njih je i VS Liga, Kakav je osjecaj bio kada si osvojio tu ligu? Da li smatras da bi i za sljedecu ligu opet mogao biti jedan od konkurenata za osvajanje? Da li imas neka tajna uspjeha? Da li imas svog trenera?

      Ehhh, bolje je reci neuspjehe nego uspjehe ali ajde.. Ma bilo je tu puno uspjeha u VSu i Waru, najvise mi znaci ova titula VS Lige jer sam ipak dokazao da znam odigrat neki vrag, iako su mi ljudi govorili da nemam pojma zbog cega nocima nisam mogao spavati. War obozavam odigrat i to je jedna od stvari koja me vratila igranju SAMPa. Davnih dana sam poceo igrati taj war, ne znam tocno kad, i nije mi se svidalo na prvu nego bih uvijek evente vozio. Kasnije sam sve vise i vise to poceo igrati i tako sam postao i medu jacima tada na FR serveru, pogotovo s m4. Od tada sam prestao igrati pa sam se sada vratio i pomalo se vracam, iako to sve igram preko laptop na kojem ne znatno teze nego na kompu i sve je drugacije, ali boze moj. Za mene je war jedan od bitnijih faktora danasnjeg SAMPa, definitivno i jedina stvar koju bi dodao na RP serveru u war je naneseni damage, ostalo mi sve izgleda okej, iako je na FR puno bolje primalo metke ali i opcenito funkcionirao taj war sistem, no dobro. Mislim da nisam nijedan war turnir osvojio, iako sam uvijek podrzavao ekipu koja bi igrala i bodrio ih. Da, nisam bas previse VS turnira osvojio, mislim da svega 3 i + VS Liga. Kao sto sam rekao gore, osjecao sam se sretno jer sam dokazao sebi al i drugima da ipak znam pucati neki vrag ito sve jos preko laptopa. Samo sam imao u glavi da moram odigrat pametno kad igram VS i sto manje promasivat, logicno. Vezano za slijedecu sezonu, mislim da ni necu sudjelovati u sezoni 3 iz razloga sto je to obaveza za koju treba tu biti tjedno 2-3 dana i to mi ne treba, tako da vjerojatno necu sudjelovati i povuc cu se dok sam na vrhu kao i moj prethodnik Renco. Nema tu tajne uspjeha, samo treba dat sve od sebe. Trener Zik je bio uvijek tu uz mene, puno me on ucio, pogotovo u waru i na zidu jer je ipak on prva emka CHa, i proveli smo masu sati u waru dok nismo prosli sve moguce taktike i nacine kako igrati war, hvala mu na tome <3



      9. Dugo si igrao na FR serveru, kako ti je tamo bilo? Voliš li taj dio CHa i bi li opet zaigrao da se vrati FR server. Koja su ti najveća postignuća na FR serveru? Kada bi bio voditelj FRa, Koji bi bio tvoj izbor za staff tim? Koga bi izabrao za head admine? Da li bi izabrao neke tebi drage igrace ili ipak one koji tu poziciju zasluze? Da li mislis da se treba vratiti FR server?

      FR server je meni nesto najbolje od sampa sta postoji, pogotovo CH FR jer sam se naucio na njega. Kad je tek pocelo s radom bilo mi je cudno jer sam navikao na RP server, ali nakon stvarno kratkog vremena sam se priviknuo na njega i od tada ga obozavam. Svaki put kad bi se vracao, vracao sam se zbog FR servera i stvarno bi volio kad bi se opet otvorio, ali da naravno, bude vise igraca. Ne bi bilo dobro da se otvori pa da opet igra samo par igraca jer je onda dosadno. Tamo sam krenuo od DJa pa preko GSa i admina postao Head Admin za vrijeme Sabe prvi put, i onda sam opet prosle godine nakon DJa i par admin levela postao head admin jer sam ipak imao dosta iskustva u svemu tome. Iskreno, ne bi htio biti voditelj, vise volim kad se neko drugi bavi time, a da sam ja neki covjek koji igra i vodi staff ili nesto tako. Najvise sam volio kad je Sabljak-Sabo bio voditelj, covjek je vrhunski. Definitvno bi za drugog head admina volio vidjet Krznu, koji uvijek tamo drzi red i vjerojatno malog Gipsa da imam kog za zajebavat Ima jos nekoliko ljudi koji bi bili dobri za staff. Ma birao bi ljude koji to zasluzuju, bilo je par odlicnih ljudi s kojima nisam nesto extra, ali su radili svoj posao top, tako da ne bi birao sebi drage ljude, iako bi bilo takvih jer bi takvima mogao vjerovati, ali bilo bi i drugih naravno. Tesko je pitanje da li se treba vratiti FR server, mislim da nazalost ne bi odrzalo dovoljan broj igraca, jer ljudi vise vole RP server, ali mozda kad bi se napravilo puno toga novog na serveru mozda bi i privuklo ljude, ne znam, tesko je za rec.



      10. Jesi li zadovoljan trenutnim stanjem na CH Forumu i RP serveru? Što bi ti promjenio i zašto? Svjedoci smo da se zajednica širi polako, ali sigurno u zadnje vrijeme i to nam je drago vidjeti. Imaš li neku poruku za CH forumaše/igrače koju si htio nekada reći, a nikada nisi imao priliku? Poruku koju bi ti kao stariji član rekao novijim/mlađim igračima.

      Pa ovo sta ja igram stvarno nemam neke prevelike zamjerke, imam neke i neke stvari su mi nelogicne ali htio bi to zadrzati za sebe da ne se netko ne uvrijedi. Po CH forumu volim citat i pratit razlicite teme, ali nisam ukljucen toliko da bi znao kakvo je stanje sad tamo i da li nesto valja/ne valja. Rekao sam vec i gore negdje vezano za RP server, promijenio bi neke admine jer nisu za taj posao no dobro, mozda je to trenutno najbolje sto server ima za ponudit i to je okej, uvijek ima neki odlicnih admina, nekih losijih i to je tako. Poruka koju bi htio poruciti svim novim igracima je ta da se nadam da uzivaju u ovoj igrici i forumu koliko i ja uzivam ili koliko sam uzivao dok sam bio mladi. Mozda je malo starija igrica za razliku od ovih sto se danas mogu igrati, ali svakako ima svoje cari. Samo uzivajte dok mozete igrat jer prije ili kasnije cemo svi morat prestat igrati SAMP i posvetit se stvarnom zivotu.



      Samo bih jos htio par rijeci napisati tu za kraj. Sjecam se davnih dana da sam se prijavljivao za Iskrenih 20 kad je jos bilo otvoreno glasanje za onoga od koga zelimo vidjeti odgovore i prijavio sam se bezbroj puta, no nazalost nisam nikad uspio pobijediti na glasovanju i odgovoriti na pitanja. Hvala Hawk na prilici kao i cijelom Interview Teamu na ovim pitanjima, mozda mi je trebalo malo vise vremena, ali taman su mi se zaredali ispiti i radovi, ali evo ga uspio sam na sve odgovoriti.

      Nadam se da ce vam se svidjeti moji odgovori
      Posljednje uređivanje od On je Carr : 21-04-21 at 22:58
      gg uzivajte own




    3. #3

      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2020
      Poruke
      402
      Teme
      135
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      233
      Like (dobivenih)
      241
      Rep
      Bravo svidio mi se tvoj odgovor, drago nam je što si na našoj zajednici C [ M ] arr

    4. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    5. #4
      Mike Corleone avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Ucitavanje u tijeku...
      Poruke
      7,545
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      3893
      Like (dobivenih)
      1797
      Rep
      Svidjaju mi se tvoji odgovori i razmisljanje
      Šta reci opet, FR ekipa, spominjanje FR servera i igranje....

      Šta reci nego Carr

      Sretnoo u RL brate da postignes dosta ciljeva i ozenis se !
      Jednom kroz selo zlatna kocija prolazi



    6. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    7. #5
      Gethoven avatar
      mojne da chashpri
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      Subotica
      Poruke
      3,442
      Teme
      269
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      49
      Like (dobivenih)
      416
      Rep
      Odlični odgovori, bilo je zanimljivo čitati, drago mi je što sam saznao malo više o tebi!

    8. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    9. #6
      hana avatar
      I look for you in everyone
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Lokacija
      Verdant Bluffs
      Poruke
      1,129
      Teme
      88
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      64 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      2584
      Like (dobivenih)
      765
      Rep
      Hahhaah koje laži si nasrao, ne vjerujte mu pa ovo ništa nije istina..

      Jk, super su odgovori, opširni. Neću srat, dovoljno ti serem oko drugih stvari


      Ići toliko godina u školu i opet bit nepismen, samo ti možeš, dečko.
      LA COSA NOSTRA
      ČEZNEM DA TE ZEZNEM

    10. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    11. #7
      Apollo Quadra avatar
      Unbothered.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Virovitica, Hrvatska
      Poruke
      701
      Teme
      39
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      1180
      Like (dobivenih)
      781
      Rep
      Svaka čast, zanimljivi i interesantni odgovori... Ipak si ti TOP 1 CH VSer

    12. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    13. #8
      DeBadosa avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      7,027
      Teme
      560
      CHB
      1
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      1771
      Like (dobivenih)
      684
      Rep
      Dobri su ti odgovori najvise me zanimalo ovo za LCN Glupan tjedna
      ××× Yakuza Marketing Voditelj Moderator ×××
      ​​

    14. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    15. #9
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,273
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4809
      Like (dobivenih)
      3150
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od PricE* Vidi poruku
      Bravo svidio mi se tvoj odgovor, drago nam je što si na našoj zajednici C [ M ] arr
      Hahahaha hvala ti Poljo, a ko zna sta bi tek bez tebe na CH


      Citiraj Prvotno napisano od Mike Corleone Vidi poruku
      Svidjaju mi se tvoji odgovori i razmisljanje
      Šta reci opet, FR ekipa, spominjanje FR servera i igranje....

      Šta reci nego Carr

      Sretnoo u RL brate da postignes dosta ciljeva i ozenis se !
      Drago mi je da ti se svidjelo i hvala na lijepim zeljama


      Citiraj Prvotno napisano od Minato Namikaze Vidi poruku
      Odlični odgovori, bilo je zanimljivo čitati, drago mi je što sam saznao malo više o tebi!
      Hahaha hvala Sad barem znas tko te tlaci uvijek na /g i /report


      Citiraj Prvotno napisano od hanoje' Vidi poruku
      Hahhaah koje laži si nasrao, ne vjerujte mu pa ovo ništa nije istina..

      Jk, super su odgovori, opširni. Neću srat, dovoljno ti serem oko drugih stvari


      Ići toliko godina u školu i opet bit nepismen, samo ti možeš, dečko.
      Hahahahahahaha ovo nije bilo za javnost ALI OKEJ!!!!!!!!!!!!

      Hvala ti Hanci Bananci


      Citiraj Prvotno napisano od j0le Vidi poruku
      Svaka čast, zanimljivi i interesantni odgovori... Ipak si ti TOP 1 CH VSer
      Hvala Kvadar brate, drago mi je

      Naravno da jesam, ali i ti spadas u TOP 20 tako da ne brini


      Citiraj Prvotno napisano od DeBadosa4 Vidi poruku
      Dobri su ti odgovori najvise me zanimalo ovo za LCN Glupan tjedna
      Hahaha, naravno nego sta bi drugo bilo zanimljivije
      gg uzivajte own




    16. Like Apollo Quadra, DeBadosa, Matthew Jonathan se sviđa ovaj post
    17. #10
      Lemior avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2019
      Lokacija
      Market
      Poruke
      411
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      367
      Rep
      Sviđaju mi se odgovori Yone, zanimljivi, opsirni.
      If you don't have the balls to brake late, that's your problem.

    18. Like On je Carr se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •