Odakle dolazite:
BiH, Sarajevo, Bistrik

Da li ima nesto sto nam mozete reci o svojoj drzavi/gradu:
Zemlja sa dosta ljepota, ali nazalost i sa finansijskim problemima, losim i koruptivnim vodstvom. A grad Sarajevo, specifican grad u Europi, u kojem se spajaju mnoge kulture, vjere, tradicije. U jednom gradu imamo vise stilova aritekture, tipa osmansko i austrougarsko. Sarajevo je okruzeno olimpijskim planinama, osim specificnosti u gradnji, i sami gradjani, sarajlije su specificni ljudi, sa neobicnim govorom, naglaskom koji je prepoznatljiv na Balkanu.

Da li ste ikad zazalili sto ste tu rodjeni i zasto:
Pa ono, ne znam. Mislim da me zivot u Sarajvu naucio dosta tome sto ne bih mogao naucit npr. u Americi. Imao sam prilike da selim u Kentaki, Brisbane, Nju Zeland, ali jednostavno mi se ne svidja njihov nacin zivota.

Gdje bi ste voljeli zivjeti:
Mnogi bi selili, vecina na Zapad, a ja bih volio na Istok, narucito Japan. Nisam od onih zaludjenika (Otaku) u njihovu kulturu, ali svidjami se njihov nacin zivota. Na Zapadu ljudi previse love novac, a na Dalekom Istoku je zivot smireniji. Kada bih u Europi birao, volio bi zivjeti u Norveskoj ili Svedskoj, jest da je klima malo ostra, ali tamo je zivot lagodan bez nerviranja.

Nesto za dodati:
Nemam.