Najavljena je još jedna igra o preživljavanju u svijetu dinosaura – Dinos Reborn. Donosi nam perspektivu iz prvog lica, a tvrdi kako možemo od lovca postati plijen u nekoliko sekundi.



Ako je suditi po dosadašnjim najavama, 2022. godinu će definitivno obilježiti igre preživljavanja s dinosaurima. Mislim da će Igor imati pune ruke posla s dinosaurima, a publika će biti nikada veselija i nestrpljivija za novim serijalima. Očekuje nas tako ARK 2, Instinction, a sada je najavljena još jedna igra na sličnu tematiku – Dinos Reborn.

Riječ je o igri studija HardCodeWay, dizajnirana je u Unreal Engineu, a igra se iz perspektive prvog lica. Kao i s igrama slične tematike i ovdje ćemo morati istraživati otvoreni svijet, praviti oružja, skupljati resurse i loviti kako bi preživjeli. Iskrcani iz kapsule koja je pala u svijet pun dinosaura, morat ćemo paziti na glad, žeđ i umor dok tražimo odgovore na pitanje tko smo mi i koja je naša svrha u tom svijetu? Bit ćemo i lovac i lovina te ćemo se šuljati i tamaniti, a sve u svrhu otkrivanja velike misterije koju je igra za nas pripremila.

Kao što sam već spomenuo, Dinos Reborn igrat ćemo u 2022. godini, a igra dolazi za PS5, PS4, XSX/S, XBO te za PC preko Steama gdje možete dodati igru u listu želja. Što nas sve tamo očekuje – vjerojatno ćemo saznati detaljnije ove godine, a za sada pogledajte najavni trailer pa prosudite sami.







IZVOR