Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep

      |~ 52. kolo Iskrenih 20 - Archer ~|

      1. Lijep pozrav, predstavi nam se. Kako se zoveš, odakle dolaziš, koliko imaš godina, čime se baviš? Kako bi opisao svoj karakter? Jesi li zadovoljan istim, zašto?
      Kako izgleda tvoj uobičajeni dan? Da li vise radiš ili ljenčariš?
      Kako je na tebe djelovalo sve ovo s virusom COVID 19? Je si li ga prebolio? Planiraš li se cjepit? Što konkretno misliš o svemu tome?


      Zdravo, zovem se Nemanja, imam 23 godine, rođen sam i živim u Beogradu. Trenutno sam nažalost nezaposlen jer sam ostao bez posla zbog cele ove krize oko korone.
      Moj karakter je veoma specifičan: Veoma sam tvrdoglav, temperamentan i eksplozivan, nasledio sam to od majke.
      Sad evo već par meseci kako ne radim, dane započinjem tako što ustanem oko podneva, popijem kafu, istuširam se.
      Ako je vreme odvratno onda budem u kući za kompjuterom a ako je lepo vreme, gledam da izađem do kafića ili na bilijar sa ortacima ili čak sednem na bicikl i odvezem dvadesetak kilometara čisto radi rekreacije.
      Taj korona virus sam imao pre nove godine ali sam preležao bez nekih jačih simptoma. Ne planiram da se vakcinišem. Mislim da je cela ova priča oko korone malo preuveličana i da se s ovim vakcinama neko debelo obogaćuje.



      2. Opiši nam u par rečenica grad/selo u kojem živiš? Voliš li svoju domovinu?
      Jel' bi se preselio rađe negdje drugdje? Planiraš li možda otići "trbuhom za kruhom" u neku drugu zemlju kako bi našao posao iz snova?
      Ili možda da imaš mogučnost biranja mjesta ponovnog rođenja; u kojoj državi bi se htio ponovno roditi?


      Beograd je meni od sentimentalne vrednosti, ne bih ga menjao ni za jedan grad iskreno. Smatram sebe lokal-patriotom ali nisam neki preterani domoljub.
      Kada bih imao opciju da se selim odavde, birao bih skandinavske zemlje, Sjedinjene Američke Države ili Japan.
      Ako se ikad otvori prilika da mogu da odem u inostranstvo da radim, zašto da ne?
      Da imam mogućnost da se reinkarniram, voleo bih da se rodim u Japanu. Njihova kultura, način života, odnos ljudi, arhitektura, istorija, apsolutno sve njihovo mi se sviđa.



      3. Mozes li za sebe reci da si dobronamjerna osoba?
      Ima li vise zlonamjernih ili dobronamjernih ljudi? Sto to ljude s vremenom pokvari i kako?
      Smatras li se idealistom? Koje osobine najvise cijenis u ljudima? Jesi li pristupacna osoba?
      Da li si povjerljiv i vjerujes li ljudima? Brines li o svome izgledu? Da li pazis na ugled i koliko je vazno biti karizmatican?


      Ne mogu da kažem da sam dobronameran jer je to malo licemerno i egoistično a istovremeno ne mogu da kažem da sam zlonameran. Gledam da budem realan i iskren sa svima, ako mogu da nekome pomognem, pomoćiću bez da tražim bilo šta zauzvrat.
      Iste osobine koje sam napisao gore, najviše cenim kad je neko realan i objektivan i kad je iskren, to jest, ako ima šta da kaže, nek mi kaže to u lice.
      Znam da čitam ljude, ako mi neko smeta, odmah ga brišem iz društva i tu smo završili.
      Brinem o sebi i svom ugledu. Gledam da se ne brukam previše, umem da glumim budalu kad je šala u pitanju a umem da budem i ozbiljan kada to atmosfera zahteva.



      4. Koji su tvoji planovi za skoriju buducnost? Imas li djevojku? Planiras li uskoro osnovati porodicu? Gdje zivis kuca/stan?
      Jesi li više obiteljski čovjek ili pak naginješ samačkom životu?
      Jesi li zadovoljan poslom koji radis ? Kakva su tvoja bila ocekivanja prije nego si dobio posao?
      Odgovara li ti mjesecna zarada od odradjenog posla ?

      Devojku nemam već 3 godine i pravo da vam kažem ništa mi ne fali.
      Dvadeset tri mi je godine, još sam mlad tako da ne volim da gledam previše u budućnost, to jest, živim dan za danom.
      Nisam porodični čovek, volim da budem sam, volim da imam svoju tišinu i mir.
      Ne volim današnju decu nešto preterano, to njihovo histerisanje čim nije po njihovom, jednostavno nemam živce za decu.
      Bio sam zadovoljan prethodnim radnim mestom ali nažalost ispostavilo se zbog cele ove krize radnja u kojoj sam radio odlučila da smanji broj zaposlenih, a ja jer sam bio na ugovoru pred isticanjem, izvukao sam deblji kraj.



      5. Čime se baviš u slobodno vrijeme? Imaš li kakve hobije? Treniraš li neki sport, ukoliko da koji i zašto baš taj?
      Spomenuo si ozljedu zbog koje si morao prestati igrati košarku. O kakvoj se ozljedi radi? Kako i kada si se ozljedio?
      Misliš li da je to pravi razlog za prestanak treniranja košarke?


      Trenutno većinu vremena provedem za kompjuterom nažalost. Hobi mi je održavanje i popravljanje računara, gledanje serija i animea, igranje video igara.
      Trenirao sam košarku kao klinac, da, nažalost morao sam da prestanem zbog povrede skočnog zgloba na levoj nozi koju i dan danas osećam.
      Uz to, morao sam da zapnem sa učenjem jer sam u tom periodu završavao srednju školu pa sam morao da se fokusiram na učenje.



      6. Sta mislis ko ce ove sezone osvojiti MVP titulu u NBA, Da li ce to biti Jokic, Doncic ili netko drugi?
      Koji klub je tvoj favorit za osvajanje? Da li imas omiljenog igraca? Koga? Tko ti je kao dječaku bio košarkaški idol?


      Neće evropljanin uzeti MVP ne zvao se ja Nemanja hahah. Amerikanci koliko god to pokušavaju da sakriju ne vole evropljane, pogotovo ne oni koji dođu i izdominiraju ligom,
      kao što su to bili Vlade Divac, Peđa Stojaković, Toni Kukoč, pokojni Dražen Petrović i danas Bojan i Bogdan Bogdanović, Nikola Jokić i na kraju Luka Dončić.

      Moj favorit za osvajanje ove sezone? To u ovom trenutku ne mogu sa sigurnošću da kažem jer ima više timova koji igraju brilijantno poput Lakersa, Clipppersa, 76ersa, Jazza.
      Ako bih morao da odaberem jedan od tih timova, izabrao bih Lakerse jer realno imaju najjači roster u ligi, LeBrona koji igra na MVP nivou, Davisa koji je jedan od najboljih igrača u ligi, odličnu klupu, odličnog trenera.

      Kao i većini mojih vršnjaka, kao klincu idol je bio pokojni Kobe Bryant. Njegova tragična smrt me je pogodila kao da mi je neko iz porodice preminuo.
      Sada najviše gotivim Russella Westbrooka samo zbog njegove radne etike i konstantnosti u igri. Čovek već 4 godine za redom beleži u proseku triple-double, igrače oko sebe čini boljim, aktivan je van terena u vidu donacija i humanitarnih akcija.



      7. Spomenuo si da te interesira povijest. Što te privuklo tome? Jesi li od uvijek volio povijest u školi?
      Kakve su ti ocjene bile iz povjesti? Pratiš li općenito povijest ili ima nešto konkretno iz povijesti?
      Imaš li neko mjesto/lokaciju koje bi posjetio, a da je vezano uz neku povijest?
      Što misliš o tome što se uz našu povijest, uči i povijest drugih država (Amerika, Rim, Grčka, itd.)
      Jesi li mišljenja da se to treba izbacit ili je dobro učit o tome?


      Najviše su me privukle bitke i politički konflikti između raznoraznih država. Jedini period istorije koji mi se nije sviđao previše je doba drevne Mesopotamije.
      Bio sam prosečan iz istorije, uglavnom četvorke i petice sam imao. Trenutno malo slabije obraćam pažnju na istoriju, do skoro sam čitao članke o Sengoku i Meiji periodu u Japanu.
      Bitke između feudalnih vladara, velikih vojskovođa i samuraja su me fascinirale, pogotovo smrt jednog od najvećih japanskih daimyō (feudalni vladar) Ode Nobunage kada je 1582. godine u hramu Honno-ji bio nateran da počini seppuku (samoubistvo).
      Da ne pričam sad o Japanu previše haha, voleo bih da posetim Chernobyl, to sam negde već napisao čini mi se. Privukla mi je pažnju ta tragedija kada je reaktor 4 nuklearne elektrane eksplodirao i ostavio za sobom pustoš.



      8. Naveo si popravljanje računala kao hobi, zašto to ne pretvoriš u biznis? Kako si započeo taj hobi?
      Misliš li da se dovoljno razumiješ? Jesi ikad razmišljao da živiš o tog posla?
      Ili pak s druge strane baviš se photoshopom, jesi nekad zaradio novac prodajom svojih radova?
      I što misliš o toj cijeloj "industriji"? Jesi li ikada prodao neki svoj rad (firmi, kompaniji, privatniku)?


      Još kao klinac sam voleo kompjutere i od tad me interesovalo.
      Prvi kompjuter sam dobio 2004. godine i to je bio svemirski brod za mene, ćale je donosio one CDove sa 256 igara pa je to bila fešta ko će pre sesti za kompjuter.
      Samouk sam i smatram da se još uvek ne razumem dovoljno da bih mogao da započnem biznis, stoga mi je to još uvek hobi.
      S photoshopom sam prestao ozbiljno da se bavim 2018. godine kada se CH FanArt raspao.
      Od tad ponekad upalim i uradim neki sig sebi za dušu. Što se photoshopa tiče, tu sam isto većinu stvari sam savladao bez pomoći youtube tutorijala, u početku sam gledao da iskopiram radove velikana ove zajednice poput Filozofa, Ace, Jelene, Wickyja i sl. i vremenom sam savladao korišćenje programa.
      Nikad nisam ništa prodao za pravi novac što se photoshopa tiče jer nisam imao ambicije da počnem time da se bavim.



      9. Veliki si fan Anime. Reci nam kako je to sve počelo? Izdvoji tri anime serijala koji su tebi najdrazi, zasto oni?
      Sta te to privuklo da ih gledas? Zašto dosta ljudi ima predrasude oko istih? Misliš li da će se Anime svijet proširiti više na našu regiju?


      A ne mogu da kažem da sam veliki fan haha. Volim da pogledam dobar naslov tu i tamo, to jest, veoma sam izbirljiv kada je anime u pitanju.
      Tri anime serijala koji su meni najdraži: Gintama, Fate serijali i treće mesto je bitka između Neon Genesis Evangeliona i Elfen Lied-a.
      Gintama je remek-delo u svakom mogućem pogledu, to mi je najdraža stvar koju sam ikad odgledao ako uokvirimo i serije i filmove i anime.
      Anime sam počeo aktivno da pratim i gledam od 2017. godine kada mi je Dock (Nick Crack) preporučio par naslova jer u tom trenutku nisam imao išta da gledam, čekala se nova sezona Igre Prestola i eto tako je sve počelo.
      Dosta ljudi s ovog prostora misliš? Samo normie koji prati stereotipe će ti reći "HaHaHa aNiMe Je Za DeCu, tO jE sAmO cRtAnI HaHaHa" jer mu to ispunjava ego.
      Zapadni svet se već odavno adaptirao, imate poznate ličnosti poput Samuel L. Jacksona koji imaju svoj omiljeni anime naslov.



      10. Isto tako voliš provoditi vrijeme gledajući serije. Imas li omiljenu seriju? Ako da zasto ona?
      Mozes li nam preporuciti neku seriju? Koliko dnevno provodis gledajuci serije? Smatras li sebe ovisnikom o serijama? Na kraju dana pomisliš li katkad da je to izgubljeno toliko vremena provesti pred TVom/PCom?


      Od kako se Igra Prestola završila, slabije gledam serije jer me nijedna do sad nije nešto preterano privukla osim His Dark Materials.
      Omiljena serija mi je bila Igra Prestola, tačnije sedam sezona pomenute. Osmu ne želim da uključim iz svima poznatih razloga. Volim sci-fi, fantasy serije i eto preporučio bih vam His Dark Materials.



      Pitanja vezana za CH:

      1. Opiši nam svoj dolazak na CroHerze zajednicu. Kako si cuo za CroHerze? Tko te doveo na server? Kako je bilo kada si prvi put usao na server? Kad usporedis 2010. i 2021. godinu sta se to najvise promjenilo na RP serveru?

      Za CH sam cuo od drugara iz osnovne još davne 2010. godine. On je u tom periodu prestao da igra pa mi je dao svoj account.
      Aktivno sam počeo 2011. godine na Zoranovom modu, najviše sam gotivio posao dilera droge s onim sadnjama semenki u Fort Carsonu i Montgomeryju kad si morao da čekaš svoj red da bi zasadio seme droge.
      Ne može se porediti 2010. i 2021. godina, to su dva različita univerzuma, drugačiji mentalitet igrača, tada se znao red, tada se znalo poštovanje prema starijima a sada ... pa vidite i sami.



      2. Spomenuo si BD(Black Divison) bandu, jel' ta banda bila prva tvoja orga na serveru? Šta se to tada radilo u bandama i kako se gledalo na članove, kakvi su i tko su bili tada lideri?
      Čak mislim da je to bila neskriptana banda bez boje, oznaka vozila i ostalo, što su ostale server organizacije imale, jel ti to tad bilo od značaja? Jer prije se teško ulazilo u server organizacije.


      Da, moja prva organizacija na CH je bila Black Division. U Black Divisionu sam se zadržao jedan period, dosao do ranka 3, naucio pravila, počeo da se snalazim i sa forumom, upoznao nove ljude, milina mi je bilo da igram, međutim, koliko me sećanje služi, iz BDa je otišao Jozo koji me je i invitao i sa kojim sam bio dosta dobar, pa sam iz revolta i ja otisao /quitfaction.
      BD tad nije bila skriptana orga ali mi to nije predstavljao problem jer mi to nije bilo od značaja. Više sam bio tu zbog ekipe.



      3. Dokaži govore da si bio dosta puta banan radi ponašanja, psovanja, riječnika itd.
      Kako danas gledaš na to sve, žališ li za tim izgovorenim riječima prema "nepoznatim" ljudima?
      Jesi li se smirio sve ove godine i radiš li iste pogreške? Smatraš li da su kazne za tebe u tadašnje doba CHa za tvoje ponašanje bile prestroge ili preblage?
      Kako bi ti danas reagirao na takvo ponašanje da si admin i da imaš takve iste/slične situacije?


      Na CH sam bio banovan svega tri puta, znači da su ti koji govore malo preuveličali stvari ili pomešali babe i žabe.
      Prvi ban sam dobio 2011. godine na tom pozajmljenom accountu na kom sam i počeo da igram zbog psovanja majke.
      Drugi ban je bio hlađenje tri dana za TK u DM Zoni.
      Treći ban ujedno i poslednji na CH je bio za OOC /ad 2014. godine kada sam i prešao na drugu zajednicu koja nije nešto dugo trajala.
      Pre su kazne bile astronomske i brutalne ali opet znao se red. Jedino mi taj ban za TK u DMZ i dan danas nije jasan ali hajde.
      Da neko nekome psuje bilo kog člana porodice lupio bih mu ban da se ohladi jedno 2 nedelje jer niko ne zaslužuje zarad igrice da mu bilo ko pominje bilo kog člana porodice.



      4. Izdvojio si GSF i SB kao najdraže organizacije u kojima si proveo vrijeme igrajući na CH. Kako i kada si ušao u te bande?
      Jesi li lider ili legenda neke od tih bandi? Kakvo je stanje bilo prije kako sada? Čime se bavite kad ste IG, više RPerski dio ili igrate WARove i uzimate terotitorije?
      Koji su ti članovi iz tih bandi ostali u sjećanju i zbog čega?


      Prvo ću da opišem moje vreme u SB. Solntsevskaya Bratva mi je bila prva organizacija nakon što sam napustio TSC. Zbog tog SBa sam upoznao uživo osobe poput Paje, Ajdina (Mike Smith), Adnana (North) i Hamdije.
      To je bila svakodnevna zajebancija na /f, ludnica, stvarno jedan od najdražih perioda na CH iako nije nešto da kažem preterano dugo trajalo jer smo bili na okupu zajedno sveukupno oko 7-8 meseci, nakon toga smo više puta prestajali aktivno da igramo i na kraju smo se razišli, to jest, svako je otišao svojim putem.

      GSF mi je tu uz SB najdraža organizacija isto zbog ekipe s kojom sam proveo toliko vremena. Još uvek nisam u RL upoznao nijednu osobu iz GSFa ali nadam se da će se to uskoro promeniti ( tebe gledam @[GSF] J'Buck; smrade).
      Legenda SBa sam ali mi to ne znači nešto preterano puno jer mi to nije ni bio cilj, već kao što sam gore napisao, cilj mi je bio da upoznam nove ljude i budem u dobrim odnosima s njima.



      5. Tko te je doveo na DM server? Da li si i dalje u kontaktu s tim ljudima? Misliš li da DM nudi kvalitetniju zabavu nego RP server?
      Što te privuklo na DM serveru više nego na RP? Jel bila bolja ekipa tamo? Kad bi se DM ponovno pokrenuo, jel bi se vratio aktivnom igranju na DM ili bi ipak ostao na RP serveru?


      Niko me nije doveo na DM server, tu sam počeo samovoljno da igram. DM mod je manje nudio u odnosu na trenutni RPG mod ali tad imao je većinu stvari koje i RPG mod ima. Minimisije, Car Theft, teritorije i sl.
      DM je bio zabavniji u smislu da nisi morao da brineš da li će te neko prijaviti za DM ili PG ili ne znam šta, imao si opuštenu ali u isto vreme borbenu atmosferu jer su se teritorije ganjale 24/7.
      Na DMu je definitivno bila bolja ekipa, manje toksičnija (za divno čudo), većinom su svi bili u ok odnosima kada izuzmemo teritorije iz priče.



      6. Bio si head rcon admin na DM serveru. Što je ta pozicija značila za tebe i kako si došao do nje, na koji način?
      Koliko igraca je bilo na DM serveru kada si ti bio admin?
      Ako dobijes mogucnost da li bi preuzeo ulogu voditelja DM servera i vratio ga na stare dane slave?
      Što si najviše volio raditi kao admin na DMu, pošto si aktivno organizirao weekly/daily evente/war turnire/vs lige i ostalo.
      Bio si i admin na RP serveru, te head admin na DM serveru. Gdje je lakše/teže biti admin? Zbog čega tako misliš?
      Planiraš li se vratiti u admin team na RP serveru možda?


      Bio sam voditelj DM servera kratko. U tom periodu je celokupna administracija DMa bila sklonjena od strane voditelja zajednice i tražili su se novi.
      Jedan nepismeni Savana je dobio tu poziciju i to se nama igračima i bivšoj administraciji nije svidelo pa sam odlučio da vodim DM s njim, to jest, da pokušam da ne ukaljam ugled servera tako što ću dozvoliti da on radi šta hoće. DM naravno pod njegovim vodstvom nije uspeo i tu se cela priča završila.
      Kad sam bio običan admin, u proseku je bilo između 20 i 30 igrača na dnevnom nivou a rekord nam je bio i preko 50 što je za jedan DM server na balkanu itekako uspeh. Bio sam zadužen za više stvari a najviše sam voleo da organizujem takmičenja poput war turnira i liga.



      7. Koje je tvoje mišljenje o trenutnom/aktivnom forum i rp server staffu? Misliš li da rade dobro, aktivno i pravedno svoj posao? Jesi li imao neugodnih iskustava i koja su to?
      Želiš li nekoga istaknuti posebno i zašto? Misliš li da CH zajednica ide u dobrom smjeru?


      Nemam neko preterano mišljenje ni za jedno ni za drugo. Sa forum staffom sam uvek imao neugodna iskustva jer u poslednjih par godina sve i svako dolazi na tu poziciju.
      Sa RP staffom nemam loša iskustva jer sam do skoro bio član istog tog RP staffa a od kako sam otišao, ne obraćam pažnju na njih preterano.

      Od RP staffa jedino koga mogu trenutno da izdvojim su Mateo (Alveus Čmard), Hrca (Rafaelo Fuentes) Milica (Mia Garcia), Renato (Paul Smith), Chilly i Almir Aljic. Što se tiče forum staffa, tu mogu samo da izdvojim Saru, Antonelu (Horu) i Milicu jer sam jedino s njima u dobrim odnosima.
      Što se tiče poslednjeg pitanja u vezi napretka zajednice: Ako Vedrox ovaj nastavi da snima, to jest, ako Joca nastavi da ga plaća, što da ne? CH je oduvek bila ime i institucija na balkanskoj SAMP sceni. Treba dovoditi ovu dečicu da igraju, mi stariji smo svoje odigrali, sad smo tu samo da popunimo brojku hahah.



      8. Zašto se stalno vraćaš u moderator tim? Kako bi rekao da odrađuješ taj posao? I zbog čega si napuštao pozicije moderatora na forumu?
      Je li to bilo zbog manjka vremena za rad ili možda nekih tvojih pogreška? Da ti se ponudi prilika za postat Global Moderator, bi li je prihvatio? Sviđa li ti se forum generalno, sve ove novosti koje imamo(igre/statistike/izgled)?
      Koji ti je najdraži pdf i zašto?

      Forum moderator sam sveukupno bio 3 puta. Svaki put sam samovoljno otišao, dva puta zbog nedostatka vremena a ovaj poslednji put jer mi se ne sviđa radna etika pojedinaca u forum staffu stoga nisam želeo da budem njihov kolega.
      Forum mi je oduvek bio zanimljiv, volim da provodim vreme tu. Jedino što nisam bio na CH je forum staff, ali u ovoj trenutnoj situaciji ne bih prihvatio da budem GMOD čak i da mi se ponudi iz više razloga.
      Igre koje su dodate na forum su totalno irelevantne i ne vidim svrhu što su ubačene. Statistika mi se sviđa, izgled je malo obsolete (zastareo) ali opet i njemu ne zameram ništa jer sam navikao već ovoliko godina na isti forum layout.
      Trenutno najdraži podforum mi je Anime, iza toga su mi Fan Art Galerije i naravno GSF podforum.



      9. Kako si shvatio da si dobar u uređenju slika/gifova u photoshopu? Da li te netko potaknuo, vidio u tebi potencijal ili je to bili čisto iz znatiželje?
      Imaš li neki svoj najbolji rad u PS, možeš li ga podjelit sa nama? Jesi li radio koji banner za zajednicu? Jel bio objavljen? Koliko dugo se bavis Photoshopom?
      Da li si prodavao sigove za IG novac? Kad si prvi put prodao sig i za koliko?


      Nisam shvatio, ja sam se godinama trudio da naučim da radim to. Najkompleksniji rad mi je Berlin sig iz Casa de Papel na koji sam potrošio najviše vremena, iza toga Emilia Clarke sig koji mi je ujedno i najdraži (:.
      Photoshopom sam se bavio u periodu od 2014. godine do 2020. godine kada sam prestao aktivno da koristim taj program.
      Što se tiče bannera, pre dve godine sam uradio zimski banner za CH koji je stajao na forumu. Sigove i avatare sam uvek prodavao za IG novac i CHBove na forumu. Prvi sig sam prodao čini mi se 2016. godine za neke CHBove.



      10. Bio si Fan Art voditelj ali si skinut sa te pozicije. Koji je bio razlog tome? Da imaš priliku voditi taj tim ponovo, kakav bi bio tvoj režim? Jesi li trenutno FA član?
      Radi li dobro trenutno FA tim po tvom mišljenju? Tko je najbolji u Photoshopu na CroHerze zajednici? Zašto? Misliš li za sebe da si dobar photoshoper?


      Skinut sam jer sam u tom periodu ujedno i ban dobio zbog lajkanja teme u Iskrenih 20 haha. Radije bih vodio Fan Art nego bio forum staff iskreno, uvek sam gajio simpatije prema tom timu i najviše ga poštovao.
      Nisam trenutno član Fan Arta jer nemam photoshop instaliran a i ne bih imao živaca sad da radim bilo šta u photoshopu. Nisam ni malo impresioniran kvalitetom radova trenutnog fan art rostera, može to puno puno bolje s obzirom kakve plate primaju u vidu CHBova.
      U moje vreme se za 2 meseca dobijalo 180 CHB, sada se za mesec dana dobija po 300-400 koliko već, što bi u prevodu značilo da se od tih istih članova treba očekivati kvalitetan rad a ne ono ofrlje što rade u poslednje vreme.

      Najbolji photoshoper koju je ova zajednica ikad videla je Filozof pa deset mesta prazno pa Jelena (Athena) i Aca.
      Sebe ne mogu da poredim s njima i stoga ne mogu da kažem da sam "dobar" jer bi to bila uvreda za njih.



      Eto toliko od mene, nadam se da nisam napisao prekratke odgovore i nadam se da vam se sviđaju isti.
      Posljednje uređivanje od Archer : 24-02-21 at 22:18
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #2
      Tony Rogers avatar
      !
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2015
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      4,131
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      4255
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Svi odgovori top, ali 4. si malo da ne kazem " slagao " nisi iskreno rekao
      Ne moram objasnjavat svi znaju
      Terror Squad Crew Lider







    3. #3
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Direktor Rogers Vidi poruku
      Svi odgovori top, ali 4. si malo da ne kazem " slagao " nisi iskreno rekao
      Ne moram objasnjavat svi znaju
      Hvala na komentaru. Pojasni mi samo ako ti nije mrsko, posto ima dva pitanja pod brojem 4, na koje tacno si mislio i sta smatras da sam konkretno slagao?
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    4. #4
      Tony Rogers avatar
      !
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2015
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      4,131
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      4255
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Hvala na komentaru. Pojasni mi samo ako ti nije mrsko, posto ima dva pitanja pod brojem 4, na koje tacno si mislio i sta smatras da sam konkretno slagao?
      Ovo vezano za RP, SB i GSF najdraze organizacije pa mislim stvarno
      Terror Squad Crew Lider







    5. Like Archer se sviđa ovaj post
    6. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Direktor Rogers Vidi poruku
      Ovo vezano za RP, SB i GSF najdraze organizacije pa mislim stvarno
      A to, hahahah, pa mislim strasno, kako sam smeo da izostavim Yakuzu, moja greska, izvini
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. Like DeBadosa, Unravel se sviđa ovaj post
    8. #6
      Candy avatar
      Exeptio regulum confirmat.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      9,574
      Teme
      650
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      101 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      41 min
      Like (kliknutih)
      2809
      Like (dobivenih)
      1914
      Rep
      Dobrii odgovori , sviđaju mi se dobar si ti čovik nemaš šta
      Candy || Member since 2009 || Mapping Team || Global Moderator || RP staff team ||

    9. #7
      Picman avatar
      Stop! Or my mom will shoot!
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2016
      Lokacija
      Čakovec
      Poruke
      1,665
      Teme
      107
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      42 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      881
      Like (dobivenih)
      598
      Rep
      Kao prvo zahvaljujem se na spomenu i drago mi je da sam ostavio dobar dojam, a kao drugo sviđa mi se odabir pitanja te sami odgovori na ista. Vrlo su opširni i zanimljivi.

      Mojih Iskrenih 20: KLICK


    10. #8
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na odgovorima Alfo.
      Uživaj, LP.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    11. #9
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,211
      Teme
      256
      CHB
      682
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      763
      Like (dobivenih)
      1146
      Rep
      A mene iz SBa nisi upoznao..
      Loši odgovori poyy

    12. Like Archer, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    13. #10
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Što se tiče forum staffa, tu mogu samo da izdvojim Saru, Antonelu (Horu) i Milicu jer sam jedino s njima u dobrim odnosima.
      A sa mnom, kao nisi u dobrim odnosima Samo si zene spomenuo, nas ko j*** Harem si u Forum Staffu napravio


      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 25-02-21 at 15:12
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    14. Like Archer se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •