Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3
    1. #1

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep

      |~ 48. kolo Iskrenih 20 - Hercules ~|

      1. Predstavi nam se opet, u nekim kraćim crtama pošto si već bio u I20. Neke promjene koje ti smatraš da treba spomenuti.


      - I dalje se zovem Igor Jevremovic i dalje zivim u Lazarevcu, samo sam godinu i neki mesec stariji
      Nista se toliko specijalno nije promenilo. Pre 2 meseca poceo sam da radim kao sanker u jednom kaficu.
      Nabacio sam par kilograma vise i to je ukratko to.

      2. Da li si zavrsio srednju skolu? Ako da koju? Da li je bila teska? Smatras li da covjek bez nekog visokog obrazovanja moze
      uspjeti u zivotu? Sta je najbitnije za tebe u poslovnom svijetu?


      - Da, zavrsio sam Ekonomsku smer Finansijski Tehnicar.
      Iskreno smatram da je lagana, mozda imaju 2-3 predmeta koja predstavljaju problem ali i sa njima se lako izbori.
      Pogotovo ako neko voli ekonomiju i zeli da se bavi time, zavrsice je bez poteskoca.
      Ima dosta primera gde su ljudi bez obrazovanja napravili velike uspehe u zivotu.
      Obrazovanje ne predstavlja nikakvu meru da li je covek uspesan. Ideja je jedan od najvecih kljuceva uspesnosti.
      Generalno za mene je najbitnije da radim posao u kojem uzivam i koji volim, a naravno da od njega imam dovoljan prihod.

      3. Imas li djevojku? Kolko ste skupa, kako ste se upoznali, da li mislis osnovati porodicu u skorije vrijeme? Daj nam novi update svog ljubavnog zivota.


      - Nemam devojku. Nije mi u planu jos uvek osnivanje porodice. Mozda tek tamo 2030te.

      4. Kako bi u par recenica opisao Srecan zivot, sta je covjeku potrebno da bi imao srecan i uspjesan zivot?


      - Za srecan zivot smatram da osoba treba da radi stvare koje voli i koje nju licno ispunjavaju.
      Kada covek sam shvati sta njega ispunjava tada ce imati i srecan zivot.
      Biti uspesan ne znaci biti i srecan, tu stoje ogromne razlike.


      5. Kakvom osobom sebe smatras? Mislis li da si idealna persona, je li ti nesto fali? Razmisljas li dugorocno ili kratkorocno na svojim odlukama? Podržavaš li LGBT zajednicu i koje je tvoje generalno mišljenje o toj temi?


      - Na prvo pitanje ja ne mogu i ne volim da dajem odgovor.
      Niko nije idealan, svako ima vrline i mane. Sebe odlicno poznajem tako da znam i koliko vredim.
      Zavisno od situacije, volim da razmisljam u trenutku i da mi se stvari spontano desavaju. Na duze staze razmisljam samo o bitnim zivotnom odlukama vezanim za buducnost.
      Misljenje o pederima nemam ama bas nikakvo. Ne podrzavam ih, ne zelim da trosim vreme na razmisljanje o njima. Neka rade sta zele u svoja 4 zida.

      6. Jedan si od starijih igrača ove zajednice koji su još aktivni. Do kada misliš imati pored RL-a i "CroHerze" život? Misliš li da previše provodiš slobodnog vremena na zajednici ?



      - U poslednje vreme imam jako malo slobodnog vremena i kada ga uhvatim volim da udjem IG da se malo opustim.

      Vec duze vreme sam slabije aktivan tako da nemam bas neki ''croherze zivot'' kao nekada.

      7. Kada bih mogao promijeniti neki dio tijela, fizički dio, koji bi to dio bio? Jesi li zadovoljan svojim vanjskim izgledom? Da li mariš ukoliko ti netko da kritiku za izgled?



      - Ne bih dirao nista, svako je rodjen drugaciji.
      Svojim izgledom sam zadovoljan. Ne marim nikad o takvim glupostima.

      8. Imaš li položenu vozačku B kategoriju za auto? Ako imaš, kada si položio? S koliko godina? Jesi li pao išta na polaganju? Misliš li da je imati vozačku dozvolu neophodno i važno za daljnji tijek života?



      - Trenutno sam pri kraju, zavrsio sam sa teorijskim delom, uskoro treba da zavrsim i sa voznjom.
      Zavisi od osobe, ako covek smatra da mu nije potrebna onda boze moj. Meni je licno neophodna.

      9. Planiraš li tražiti neki drugi posao ili si zadovoljan trenutno sankerisanjem? Smatraš li se podcijenjenim radeći taj posao i jesi li zadovoljan plaćom i benefecijama koje ostvaruješ?



      - Sanker mi je trenutni posao, uskoro mi pocinje sezona. Treba mi vremena i za moja treninge a i za sudjenje. Tako da cu videti da li cu uspeti da radim sve.
      Ne, zasto bi bio podcenjen?
      Biti sanker je jako lepo. Upoznate velik broj ljudi, ostvarite dosta novih prijateljstva i uvidite kakvi ljudi sve postoje.
      Ne znam dokle cu jos raditi, ali poslom i platom sam jako zadovoljan.

      10. Igraš li igre na sreću? Jesi li ikada dobio neku svotu novaca na igrama na sreću i koja je najveća svota bila? Misliš li da mladi previše žude za dobitcima i time gube ono što imaju?



      - Napravim cesto neki tiket,cisto da ispratim, poslednjih par dana volim odigrati NBA.
      Nikad nisam dobio ogromnu svotu, mozda je najveca bila oko stotinak eura.
      Mladi generalno zude za mnogim nebitnim stvarima i ne shvataju da trebaju biti srecni za ono sto trenutno imaju.




      11.Opisi nam tvoj dolazak na server, tvoji prvi utisci, da li nam mozes reci razliku izmedju igraca prije 10 godina i igraca danas. Da li smatras da si ostavio velik trag u CH povijesti?


      - Kao sto sam napisao na proslih I20, video sam da je brat poceo da igra pa sam onda krenuo i ja.
      Ne secam se iskreno bilo je davno, znam da sam bio veoma zaludjen.
      Razlika je u samim generacijama tada i danas, ne samo u generacijama na CHu. Igrica je danas slabo popularna pa je mnogi ne dozivljavaju kao sto smo mi nekada.
      Smatram da sam ucinio za vreme mog igranja sto je malo njih, sada da li sam ostavio neki trag, verovatno jesam, neka drugi pricaju o tome.

      12. Ko je po tebi ostavio najveci trag SAMPa od voditelja CroHerze zajednice, stariji si igrac, reci nam kakva je administracija bila na pocetku, a kakva je sada?



      - Oni koji su igrali tada znaju kako je tad bilo. Ozbiljnost je bila velika pa je i broj igraca bio veliki.
      Administracija je uvek imala neke bisere,nekad manje nekad vise.
      U toku prosle godine staff je bio uzasan. Sami admini nisu znali osnovna pravila dok su nekada morali znati sve napamet.
      Ipak poslednja 3 meseca do pre nekih par dana ozbiljnost je bila malo veca. Dok sada odlaskom par admina opet sve krece nizbrdo.

      13. Tko je za tebe, trenutno, najbolji head admin/voditelj, za kojeg smatraš da odlično obavlja svoj posao i drži RP server u životu? I navedi razloge.(znači unazad 1 godine, ne prije Djuro Zoki Nikola itd.)



      - Bred Bailey se zasigurno najvise trudio oko servera i gledao da udovolji svima. On je zaista u svom poslu bio najbolji.

      14. Tko te naučio igrati WAR i kako ti ne dojadi War nakon svih tih silnih godina? Mislis li da je Yakuza najbolja u waru i zasto? Kakva je trenutna situacija među rivalima?



      - VS sam u pocetku ucio dok sam bio TRG. Isli smo u DMZ svaki dan gde nas je ucio Denis Saric.
      Svoju neku taktiku za WAR sam stvarao sam kroz sve ove godine.
      Ne znam, mozda jer mi je isti uzitak igrati 100000ti war kao i prvi.
      Yakuza je uvek bila u samom vrhu sto se WARa tice. Pogotovo od 2010 do zatvaranja negde 2017, ima najveci broj osvojenih WAR turnira.
      Ali u poslednje dve godine ekipa iz LCNa je najdominantnija u WARu.

      15. Koje si sve pozicije prosao na zajednici na RPu i na Forumu? Koja ti je najdraza pozicija bila i zasto? Tvoj brat je često odbijao staff pozicije, zašto? Mislite da niste dorasli ili je to samo strah od nečeg novog, kao strah od obaveza?



      -Lider 7-8 godina, mozda nesto kratko u staffu.
      Naravno lider pozicija sto se i moze primetiti.
      Zaista ne znam a i ne zanima me, stvari vezane za njega morate njega da pitate.
      Ne mislim da nisam dorastao da budem u stafu, mislim da oni nisu dorasli da imaju mene.

      16. Možeš li nabrojati koji manu Yakuze? Zašto si baš tamo 11 godina? Jesi li ikada u tih 11 godina probao promjeniti tim? Što misliš o trenutnom vodstvu Yakuze?



      - Sta smatrate pod manama?
      Imala je uspone i padove. Mozda najveci koji znam je bio u toku prosle godine kada je bila kupovina lidera, ti neki debili sjebali su mnogo stvari, pa je aktivnost drasticno opala.
      Medjutim uzeli su lidere Hora i Enri i zaista su napravili veliki korak i podigli organizaciju.
      Uspeli su da od neaktivne organizacije naprave najaktivniju sa najvise clanova i da to odrze do danas. Imaju vise osvojenih teritorija nego sve organizacije na serveru zajedno.
      Vodstvo je odlicno, pokazali su veliko postovanje sto je retkost danas. Svaka im cast i samo neka nastave tako.

      17. Nakon koliko godina i kako si postao legenda Yakuze? Misliš li da si zaslužio legendu? Kakve ovlasti imaš s time? Misliš li da je to tvoje najvažnije dostignuće u Yakuzi? Ima li neka legenda s kojom si se upoznao u RL?



      - Cini mi se mozda malo manje od godinu dana (zajedno sa Acom).
      Secam se igralo se finale WAR turnira sa LCNom, odigrao sam odlican war, mozda jedan od mojih najboljih ikad i Max Cigarett je rekao na /f da sam postao legenda.
      Ako su tadasnji lideri i legende smatrali da jesam onda nemam razloga da mislim drugacije.
      Meni je iskreno najvece dostignuce na CHu bilo u ono vreme biti lider tako da verovatno jeste jako vazno.
      Upoznao sam se samo sa Urosem Dejanovic, u buducnosti cu mozda jos sa nekim, nikad se ne zna.

      18. Misliš li da Yakuza moze biti RP organizacija ili pak ne na ovom modu? Mislis da bi Yakuza bila dobra u RPu ili ipak DM organizacija? Da li RPaš sa suigračima u organizaiciji? Misliš li da je Yakuza poštuje RP? Planira li se neka velika promjena u Yakuzi?



      - Yakuza je forsirala RP tamo 2014-16, ali na ovom modu nazalost ne jer na ovom modu RP ne postoji.

      19. Po tvojem mišljenju koja je najveća mana CH RP servera? Misliš li da server može postići veći broj igraća od trenutnog uz ovakvu postavu Staff Teama ili treba promjenu? Koje pravilo bi ti promjenio da možeš? Smatraš li Staff Team dobrim ili lošim?



      - Za veliki broj igraca potreban je kvalitetan staff. Da bi staff bio kvalitetan, potreban je neko ko je aktivan i sposoban da vodi sve to.
      Uvedeno je dosta glupih pravila. Ima par ljudi u staffu koji se zaista trude, ostalo je tu samo da popune broj.

      20. Budući da si 11 godina u Yakuzi i kraj tebe su prošli mnogi lideri, koji lider je po tebi ostavio najbolji dojam i vodstvo, a koji lider najlošiji dojam i vodstvo? Navedi razloge.



      - Svako ko je bio lider ostavio je neki trag. Los trag su ostavili lideri koji su bili prosle godine (koji su lidera uzimali donacijom).
      Ne pamtim da je ikad bilo tako glupo pravilo, ali eto nazalost Y nije jedina organizacija koja je ispastala.
      Svaki debil danas moze dati 5 eura i postati lider sto je jako tuzno.
      Recimo da su za mene najbolji lideri oni koji su meni bili kada sam ja usao. Billie Black i Marcus Radich.

      __________________________________________________ ____________________________________________

      Odgovori su malo kraci, nisam stizao nikako vremena da uhvatim da odgovorim ranije;
      Nadam se da cete uzivati







      Posljednje uređivanje od Hawk : 09-03-21 at 22:32

    2. Like s h e l b y, Hora, Hawk, Yuuto se sviđa ovaj post
    3. #2
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,341
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep
      Pročitao sam sa užitkom i zanimacijom.
      Stvarno lijepi odgovori i lijepo razmišljanje.

    4. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    5. #3
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na odgovorima.

      Lijep pozdrav.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    6. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •