Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1

      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2019
      Poruke
      625
      Teme
      168
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      342
      Like (dobivenih)
      150
      Rep

      Nekadašnji MMA prvak bio u braku sa zvijezdom iz filmova za odrasle



      Tito Ortiz je legenda MMA i bivši šampion u poluteškoj kategorijiu UFC-u, a njegova najpoznatija ljubavna veza je brak sa jednom od najpoznatijih zvijezda filmova za odrasle svih vremena. On je dugo bio u braku sa Dženom Džejmison (Jena Jameson), a zajedno su bili od 2006. godine pa sve do raskida 2013.
      Uvijek su bili u centru pažnje, a Džena je u to vrijeme već prestala da se bavi snimanjem, nije bila u industriji "filmova za odrasle". Posvetila se porodici i Ortizu rodila blizance. Sve je djelovalo sjajno, a onda je ona zapala u ogromne probleme vezane za zavisnost.
      - Bio sam zaljubljen u tu ženu. Veoma je pametna, veoma bistra, predivna, rekao je Ortiz.
      Ali onda se sve promijenilo, što je Ortizu posebno teško palo, jer su njegovi roditelji također bili ovisnici.
      - Uzimala je oko 80 miligrama tri ili četiri puta dnevno, postala je ovisnica, a vidio sam sličnost sa onim što sam vidio kod svojih roditelja, ispričao je on.
      Kasnije je dobio starateljstvo nad djecom, a Džena je potrošila gotovo sav novac koji je zaradila. A zaradila je milione snimajući filmove!
      - Gubila je sve. Spisakala je osam miliona dolara u četiri godine. Rekao sam joj da neće imati ni dolara jednog dana, a ona je rekla da je nije briga. Otišla je, ali je u isto vrijeme i bila žrtva same sebe. Pokušao sam da joj pomognem, ali nisam mogao. Znam istinu. Stvari koje su se dešavale meni i djeci tada bi vas raspametile. Zahvalan sam što su bili jako mladi da nisu shvatali šta se dešava u njihovoj kući, šta će biti sa njima. Oni je se i ne sjećaju, rekao je Ortiz.



      Izvor:
      https://sport.avaz.ba/borilacki-spor...e-unistila-sve

      Posljednje uređivanje od John Black : 17-01-21 at 22:36

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •