Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5
    1. #1
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep

      |~ #9 - Izzy Cacciatore - Iskrenih 20 ~|

      Zdravo svima, moje ime je Kemal Kalač, po zanimanju preduzetnik, dolazim iz Crne Gore, Rožaje. Rodjen 20.10.1997 ! Nadimak ' Crni ' sam dobio od ekipe iz GSF-a Evo malo moje biografije, uzivajte

      RL

      1. Trenirao si fudbal, da li si isao na turnire? Da li si nesto osvojio na tim turnirima? Ako bi imao vremena da li bi opet poceo trenirati fudbal i probati profesionalnu karieru.


      --Da, trenirao sam dugi niz godina, isao na turnire osvajao i gubio, od kolekcije imam 3 zlatne kao igrac utakmice i 2 srebrne medalje. Da nijesam povrijedio koljeno u 15oj godini i dalje bih nastavio da se bavim i naravno otišao negdje daleko, cilj bi mi bio Milan u Italiji, zestoko bih se borio za taj cilj jer je i zivot posvijecen fudbalu bio zestok, po kiši, snijegu i vetru.. Sada se bavim rekreativno malim fudbalom i na neki nacin me ispunjava jer u svojim mislima vidim sebe kao profesionalnog...


      2. Zavrsio si srednju skolu. Koja je to skola? Da li je bila teska? Kakve su ti bile ocjene, da li si ikada pao godinu?


      --Zavrsena srednja skola Gimnazija, bio sam više nestašan nego sto sam bio neki ucenik, nijesam ni hteo da upišem ali desila se sledeca situacija.. Na dan upisa krenuo sam sa mojim drustvom koji su svi rijesili bili da upišu u Gimnaziji, dok sam se ja jedini odvajao i trebao da upišem Informatiku, u tom razdvajanju izmedju dvije škole oni su mene podigli i fakticki me unijeli u gimnaziju i morao sam da upišem, nijesam imao drugog izbora hahaha i ne žalim ni dan danas sto sam to uradio, mogu slobodno reci da je to bio najljepsi period u mom zivotu te 4 godine... Prve ljubavi, prve svadje, pocetak pušenja cigara (cemu se jedino ne divim) itd.


      3. Imas li djevojku? ako da kolko ste skupa? kako ste se upoznali? Da li mislis osnivati porodicu u skorije vrijeme?


      --Trenutno nemam devojku, dok sa strane nadje se nesto uvijek ??. Zadnja veza mi je trajala 4 godine, prije toga 2 cure ono srednja neka zalost od par mjeseci. Planiram u 25u da se ozenim i osnujem porodicu, pa šta Bog da..




      4. Putovao si kroz mnoge drzave u kojoj je bilo najbolje i najprijatnije? Da li bi se preselio u neku drzavu ili bi ostao u Crnoj Gori


      --Turska i samo Turska! Tamo se osjecam kao u neki novi dom, kao da sam tamo trebao da se rodim i rastem.. Ne zalim se nešto ni u Crnoj Gori, znam da cu ovdje da ostarim ali eto neke puste želje Turska-Istanbul..






      IC

      1. Sa kolko godina si dosao na CroHerze, Ko te docekao na spawnu i pomogao? Ko ti je najvise pomagao kada nesto nisi znao? Da li ima posebna osoba sa kojom si najvise vremena provodio na serveru?


      --Sa 13 godina. 2010e godine.. Na kolodvoru me sacekao moj prijatelj tada u rl sa kojim sam isao u skolu a i kuce su nam blizu nick mu je bio Anthony Skillz, clan TSC-a, tu su bili i Harry Wilson koji je poslije dobio GS-a, Erdan Kujevic, Alex Makaveli i mnogi drugi. Vecinom sam sam sve kapirao, citao, ucio


      2. Prosao si kroz mnoge organizacije. U kojoj je bilo najbolje, u kojoj je najbolje drustvo? U koju organizaciju je bilo najteze upasti?


      --Da, prosao sam kroz mnoge. Najteze je bilo upasti u GSF ali ni LCN nije daleko, imao sam srecu jedno vece kad sam se javio mislim da je bio Ahmo stari lider, i dobio sam prvi VS drugi izgubio ali nakon testa me primio, za najljepse i najbolje za mene bih tada izdvojio TRG, SBB, SFM, GSF


      3. Tvoj dolazak 2019. godine, kakav je bio? Kako si reagovo kad si vidio promjene na serveru, novi vlasnik, novi mod... Da li je bolje igrati na 100 igraca ili kao prije na 500 igraca.


      --Pa malo tuzan jer se trebalo naviknuti na promjene ali kako je vrijeme prolazilo uklopio sam se brzo uz pomoc starih igraca kao sto su Jorek, Alfo, Mate, Alen, Delja, Mauro, Afan, Norris, Alek, Gary, Nemanja, Renato itd ako nekog zaboravim ne zamerite mi ne mogu se sjetit.




      4. Zasto si odlucio uci u staff tim? Sta te privuklo u staff? Da li te neka osoba nagovorila na to ili si sam pristao? Kako bi opisao sadasnji staff u par rijeci?


      --Za staff tim sam se odlucio iz prostog razloga da bih uskocio u pomoc zajednici, na skoku igraca, pomoci, nije me niko nagovorio mislim da sam zreo da budem dio njih i sadasnja ekipa je po meni top, svi smo tu jedan za drugog.


      RL


      1. Buduci da se tvoja obitelj bavi jednim biznisom 30 godina, da li je corona utjecala na taj isti biznis?


      --Da bavimo se biznisom, korona je uticala mozda nekih 40% ali hvala bogu ima dosta posla.


      2. Misliš li da je srednja škola neophodna za život? Ili svatko može uspjet ako to želi, bez škole i sa školom?


      --Mislim sa je neophodna zbog komunikacije i ponasanje sa ljudima, moze da se uspije i bez skole ali ce zauvijek nositi oziljak..


      3. Pratiš li neki sport? Imaš li svog idola u sportu? Smatraš li da svatko treba imati idola?


      --Pratim fudbal, kosarku, tenis, boks, idola trenutno nemam, ranije su tu bili Milanovi igraci, ne smatram da treba imati svako idola


      4. Kakav je tvoj stav o cijepljenju protiv korone? Jesi li odlucio? Hoceš se cijepitili ili ne?


      --Moja odluka je da se ne vakcinisem, ali kako postavljaju uslove neke koje cujem mislim da cemo se morat svi i zao mi je zbog toga sto ne mozemo nista uradit da zaustavimo propagandu. Masku nijesam 2 put ukupno stavio kao ni otac moj a svaki dan smo u kontaktu sa ljudima i novcem, psihicki ne razmisljamo o tome i nema problema.


      IC




      1. Misliš li da svaki igrac ima pravo biti staff ili samo odabrani? Kada si postao prvi put dio staffa, tko ti ga je dodjelio?


      --Mislim da samo odabrani imaju pravo biti staff, jer ipak nije to obicna stvar, mora se dosta oko toga aktivirati da bi postigli nešto, Postao sam 05.09.2020 dodijelio Carlos Wattana


      2. Prošao si mnoge organizacije ali koja ti se najviše ucrtala u srce? Koju najviše voliš i cijeniš? Zašto?


      --Za sada mogu reci da je Hitman, ona mi je nekako pri srcu zbog ekipe, stanja, nema nikog da mi smeta, sve je full


      3. Da imaš priliku kažnjavati citere, koja bi kazna bila u pitanju? Misliš li da se citeri dovoljno kažnjavaju ili je premala kazna?


      --Ovaj sistem nije toliko loš ali ipak BAN bi jedino rešenje bilo za njih bez mogucnosti UNBANA jer bi se tako smanjio broj ili ih ne bi ni bilo


      RL


      1. Opiši svoj karakter u nekoliko rijeci. Imaš li neke osobine koje posjeduješ, a da nisi zadovoljan njima? Kojim svojim osobinama si zadovoljan i smatraš da bi ih svi trebali posjedovati?


      --Perfekcionista, drustven, neodlucan, pozitivan, dobre i poštene naravi, diplomata, pravda i samo pravda, uglavnom sam zadovoljan njima i smatram da bi svi trebali biti pošteni i dobri bez maski ali nazalost to je nemoguce..


      2. Koji je tvoj trenutni i glavni cilj u životu? Jesi li vec ispunio neke ciljeve koje si prije imao i koji, su to ciljevi?


      --Glavni cilj da uspijem u poslu kojim se trenutno bavim, da izgradim svoju imperiju, da vozim skupa kola, da putujem da budem srecan sa svojom porodicom i da uzivam u zivotu


      3. Imaš li puno slobodnog vremena? Kako najcešce provodiš svoje slobodno vrijeme?


      --Nemam previše slobodnog vremena, igram i radim u isto vrijeme, svoje slobodno vrijeme posvetim posjeti drugom gradu, skijanju, fudbalu, drugarima, odmaranju misli


      4. Sviraš li neki instrument? Ako da, koji to i kako ti ide? Ako ne, koji instrument bi volio svirati?


      --Kao clan Kulturno Umjetnickog Drustva uz njih sam zavoleo udaracke istrumente, sviram tarabuku i bubnjeve


      5. Jesi li agresivna ili smirena osoba? Na koji nacin se suocavaš s ljutnjom? Jesi li nekada sudjelovao u tucnjavi? Ako jesi, kako je završilo? Ako nisi, na koji nacin izbjegavaš tucnjave?


      --Zavisi sve do situacije inace sam jako smiren izbegavam bilo koju vrstu svadje,jer mislim da bi to moglo sjutra da utice na moju porodicu, mene i prijatelje sudjelovao sam u tucnjavi dobijao i davao batine


      2. Sto si po horoskopu? Vjerujes li u horoskop i kako utjece na tvoju osobnost? Osjecas li se praznovjernim?


      --Vaga - 20.10.1997, ranije sam pratio i citao sada malo manje, ponekad kad me nešto zanima cisto iz znatiželje ali ne verujem bas toliko koliko neki drugi ljudi, ne osjecam se praznovjernim


      3. Ocekujes li da ces uspjeti u zivotu? Vazno li je samopouzdanje? Po cemu se razlikuju uspjesna i neuspjesna osoba?


      --Ocekujem, pametnim radom mislim da se sve moze postici, naidju trenuci kada bi sve oterao u tri lijepe ali dignem nekako sebi samopouzdanje i krenem dalje gdje sam stao, po mnogim stvarima se razlikuju, odlucnost i stav su glavni krivci uspjesnih osoba !

      Poseban Respect ekipi iz Hitmena i Staff Teamu 2019/2020
      Posljednje uređivanje od Izzy Cacciatore : 06-01-21 at 15:48



    2. Like Jorek Birnison, Tony Rogers, A r k o se sviđa ovaj post
    3. #2
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Crni volim te
      blood makes you related, loyalty makes you family



    4. #3
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Crni volim te
      Brate, morao sam da te pomenem, nijesi mi ti od juče !



    5. #4

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Volim te i ja, brat moj
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    6. Like Izzy Cacciatore se sviđa ovaj post
    7. #5
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na sudjelovanju i odgovorima.

      LP
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •