Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: |~ Jeste li za primanje vakcine protiv COVID-19 ? ~|

    Glasači
    76. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da, želim se cijepiti

      11 14.47%
    • Ne, ne želim se cijepiti

      48 63.16%
    • Nisam još odlučio

      17 22.37%
    Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 24
    1. #11
      Pepsi Goran avatar
      Dule Savanović jedan je od
      nas! 3112!
       
      Datum pristupanja
      Jun 2019
      Poruke
      1,897
      Teme
      96
      CHB
      330
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      25 min
      Like (kliknutih)
      1106
      Like (dobivenih)
      558
      Rep
      Vaš glas ide za?: 2 Opcija
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Mislim da je korona previse medijski napumpanpo,cista manipulacija
      Jeste li sigurni u vakcinu?:NE
      Nešto za dodati?:ne

    2. #12
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Vaš glas ide za?: Ne, ne želim se cijepiti
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Smatram da je to sve napuhano, malo je jača od obične gripe
      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ne
      Nešto za dodati?:


      Htio bih i ja ovakav poklon za rođendan

    3. Like Unravel, marjo se sviđa ovaj post
    4. #13
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,337
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep
      Vaš glas ide za?: Izabrao sam da se još nisam odlucio
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: najispravniji koji trenutno mogu donesti.. ukoliko budem morao iz određenih razloga kao putovanja, izlazenje iz kuce, naravno da cu se cijepiti, u suprotnom necu.. svi znamo da je to sve prenapuhano
      Jeste li sigurni u vakcinu?: naravno da nisam... ništa ne radi sa sigurnoscu a kamoli lijek
      Nešto za dodati?: //

    5. #14
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,727
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2332
      Rep
      Nek' se cijepe svi, svi koji trebaju to. Od onih u domovima, bolnicama do nas običnih ljudi samo da ovo svo sranje čim prije završi i da se vratimo "normalnom" životu nakon ove kako bih rekao, katastrofe.

      Ako je potrebno da se i ja cijepim, cijepit' ću se samo da čim prije bude kraj ovoj agoniji.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    6. Like Tatta se sviđa ovaj post
    7. #15
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,376
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 15 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9680
      Rep
      Vaš glas ide za?: " Nisam još odlučio "

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Iskreno , mislio sam ... bolje receno , nadam se se vise necu cijepiti/baksinati do kraja zivota osim protiv tetanusa . Cak , protiv tetanusa samo po potrebi . Jedan veliki postupak kao razlog smrti u svijetu ( sto se tice bolesti/infekcija , ne nesreca ) je upravo " zatrovanje " krvi . Svakodnevno radim sa metalom i tu-i-tamo se desi neka sitna oslijeda , zato samo cijepljenje protiv tatanusa .
      Ne znam da li je ispravno , ali do sada nisam cuo/vidio dovoljno dobrih razloga koje bi me uvjerila u jedno ili drugo .
      Do sada se moj imuni sistem pokazao kao jako dobar tako da cu mu slijepo vjerovati dok me netko ne uvjeri u nesto drugo .

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Nisam .
      Ono sto mnogi ne znaju a to je kako vakcinacija/cijepivo funkcionira .
      Nase ljudsko tijelo je jedan jedinstveni sistem . Sistem koji je u stanju prepoznati strana tijela/materiju u nama i njih pokusava ili izbaciti ili proizvesti protu tijela . To je razlog zasto povracamo ako smo pojeli nesto sto nam " ne pase " ili zasto nase tijelo " cudno " reagira na nekakve stvari u nasem tijelu .
      Npr. kada imamo spenu u tijelu i nismo ju uspijeli izvaditi , nakon par dana stvara se gnoj koji pokusava " izgurati " to strano dijelo iz znaseg tijela .
      Isto tako , kada smo prehladjeni i imamo bakterije u nama , nase tijelo namjerno povecava nasu tjelesnu temperaturu kako bi stvorila vise tekucina/sluzi koje bi mi " izbacili " iz nas pomocu kasljanja ili kihanja .
      Nas ljudski imuni sistem je jedna tako " pametna " stvar da mi toga nismo niti svjesni . Bori se za nas a da mi niti ne svacamo da to radi , mi vidimo to samo kao bolest .
      Nase tijelo pokusava uvijek stvoriti protivtijela , ali za to mu je potrebana prava materija koja je za nas opasna kako bi po tom uzorku napravio protutijela.
      Sa drugim rijecima ; Sto je to vakcinacija/cijepljenje ?
      To je ( u 90% ) namjerno unosenje tih losih tijela/bakterija u nase tijelo u jako malim i kontroliranim kolicinama kako bi nase tijelo upoznalo sa tom materijom i kako bi nase tijelo " znalo " napraviti protivtijelo ukoliko ta materija dodje u nase tijelo .
      Znate za ono pitanje ; Da li se treba malo dijete igrati u prasini i blatu ili ne ?
      Ja bi uvijek rekao da ... Tako njegovo tijelo stvori protutijela od malih nogu koja bi ga zastitila u starije dane .
      Teoretski , osoba koja je od rodjenja zivjela u dezifenkcijskim uvijetima ( samo cisto , nikada blato , prasina i slicno ... ) oboljela bi od gotovo svega kada bi dosla u kontakt sa stvarnim svijetom .
      Sada , zasto sam rekao zasto nisam siguran da li se zelim cijepiti/vakcinisati ili ne ?
      Svatko od nas je drugaciji . Svatko od nas drugacije reagira na nesto . Recimo da imamo cijepivo , tko mi garantuje da to cijepivo u tim jako jako jako malim kolicinama tog virusa nece kod mene katostrofalno reagirati ? Nitko .
      Doslovno , na obicnom Aspirinu pise " moguce poslijedice " .
      Jednostavno , nisam siguran koliko god ja vjerovao doktorima ( zaista im vjerujem i postujem , nemaju oni dzabe vise skole nego ja godina ) ... ali i oni su samo ljudi koji bi se mogli prevariti .

      Nešto za dodati?: Tko zeli , slobodno ... Nisam protiv , nisam za ( barem ne za sada ) .
      A da kazem jos par rijeci za one koji ne vjeruju u ovu bolest/virus . Poznajem osobno 2 osobe koje su imale coronu .
      1. osoba nije bila pusac . Jaka glavobolja , blago povisena temperatura ( 38.5 C ) i tjedan dana nije osjetila niti miris niti okus
      2. osoba koja je bila pusac , sve isto kao i 1. osoba samo uz velike bolove u plucima i prilikom disanja

      Tako ako netko ne vjeruje da taj virus ne postoji ili ne napada pluca , rekao bi mu suprotono ...
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    8. Like s h e l b y, Hawk, Tenfo se sviđa ovaj post
    9. #16
      Zackary Wright avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Konjic, Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,298
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      985
      Like (dobivenih)
      992
      Rep
      Vaš glas ide za?: Naravno da ne.

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Ma dajte molim vas, korona je jedna velika laž. To su Amerikanci napravili da nas čipuju, ko zna kakve nam otrove stavljaju u to hajte molim vas. Hoće da nas mogu kontrolisati, da gledaju šta radimo. Još nam sad uvode i ove 5G mreže, znate kako to zrači, svi ćemo rak kože dobit od tog.

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Samo ako je iz Njemačke, Švabo je to prijatelju.

      Nešto za dodati?: Zemlja je ravna ploča.

    10. Like Raskolnikov se sviđa ovaj post
    11. #17
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      337
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      618
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Vaš glas ide za?: Ova neutralna varijanta, 3.
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Ne mislim nista, bice kako kaze Sef stranke.
      Jeste li sigurni u vakcinu?: No me interesa.
      Nešto za dodati?: -//-

    12. #18

      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2020
      Lokacija
      San Fierro
      Poruke
      171
      Teme
      11
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      156
      Like (dobivenih)
      59
      Rep
      Vaš glas ide za?: Ne ne zelim se cjepiti
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Da
      Jeste li sigurni u vakcinu?: Nisam to su gluposti
      Nešto za dodati?: /


    13. #19

      Datum pristupanja
      May 2016
      Lokacija
      Sanski Most
      Poruke
      173
      Teme
      25
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      112
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
      Vaš glas ide za?: " Nisam još odlučio "

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Iskreno , mislio sam ... bolje receno , nadam se se vise necu cijepiti/baksinati do kraja zivota osim protiv tetanusa . Cak , protiv tetanusa samo po potrebi . Jedan veliki postupak kao razlog smrti u svijetu ( sto se tice bolesti/infekcija , ne nesreca ) je upravo " zatrovanje " krvi . Svakodnevno radim sa metalom i tu-i-tamo se desi neka sitna oslijeda , zato samo cijepljenje protiv tatanusa .
      Ne znam da li je ispravno , ali do sada nisam cuo/vidio dovoljno dobrih razloga koje bi me uvjerila u jedno ili drugo .
      Do sada se moj imuni sistem pokazao kao jako dobar tako da cu mu slijepo vjerovati dok me netko ne uvjeri u nesto drugo .

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Nisam .
      Ono sto mnogi ne znaju a to je kako vakcinacija/cijepivo funkcionira .
      Nase ljudsko tijelo je jedan jedinstveni sistem . Sistem koji je u stanju prepoznati strana tijela/materiju u nama i njih pokusava ili izbaciti ili proizvesti protu tijela . To je razlog zasto povracamo ako smo pojeli nesto sto nam " ne pase " ili zasto nase tijelo " cudno " reagira na nekakve stvari u nasem tijelu .
      Npr. kada imamo spenu u tijelu i nismo ju uspijeli izvaditi , nakon par dana stvara se gnoj koji pokusava " izgurati " to strano dijelo iz znaseg tijela .
      Isto tako , kada smo prehladjeni i imamo bakterije u nama , nase tijelo namjerno povecava nasu tjelesnu temperaturu kako bi stvorila vise tekucina/sluzi koje bi mi " izbacili " iz nas pomocu kasljanja ili kihanja .
      Nas ljudski imuni sistem je jedna tako " pametna " stvar da mi toga nismo niti svjesni . Bori se za nas a da mi niti ne svacamo da to radi , mi vidimo to samo kao bolest .
      Nase tijelo pokusava uvijek stvoriti protivtijela , ali za to mu je potrebana prava materija koja je za nas opasna kako bi po tom uzorku napravio protutijela.
      Sa drugim rijecima ; Sto je to vakcinacija/cijepljenje ?
      To je ( u 90% ) namjerno unosenje tih losih tijela/bakterija u nase tijelo u jako malim i kontroliranim kolicinama kako bi nase tijelo upoznalo sa tom materijom i kako bi nase tijelo " znalo " napraviti protivtijelo ukoliko ta materija dodje u nase tijelo .
      Znate za ono pitanje ; Da li se treba malo dijete igrati u prasini i blatu ili ne ?
      Ja bi uvijek rekao da ... Tako njegovo tijelo stvori protutijela od malih nogu koja bi ga zastitila u starije dane .
      Teoretski , osoba koja je od rodjenja zivjela u dezifenkcijskim uvijetima ( samo cisto , nikada blato , prasina i slicno ... ) oboljela bi od gotovo svega kada bi dosla u kontakt sa stvarnim svijetom .
      Sada , zasto sam rekao zasto nisam siguran da li se zelim cijepiti/vakcinisati ili ne ?
      Svatko od nas je drugaciji . Svatko od nas drugacije reagira na nesto . Recimo da imamo cijepivo , tko mi garantuje da to cijepivo u tim jako jako jako malim kolicinama tog virusa nece kod mene katostrofalno reagirati ? Nitko .
      Doslovno , na obicnom Aspirinu pise " moguce poslijedice " .
      Jednostavno , nisam siguran koliko god ja vjerovao doktorima ( zaista im vjerujem i postujem , nemaju oni dzabe vise skole nego ja godina ) ... ali i oni su samo ljudi koji bi se mogli prevariti .

      Nešto za dodati?: Tko zeli , slobodno ... Nisam protiv , nisam za ( barem ne za sada ) .
      A da kazem jos par rijeci za one koji ne vjeruju u ovu bolest/virus . Poznajem osobno 2 osobe koje su imale coronu .
      1. osoba nije bila pusac . Jaka glavobolja , blago povisena temperatura ( 38.5 C ) i tjedan dana nije osjetila niti miris niti okus
      2. osoba koja je bila pusac , sve isto kao i 1. osoba samo uz velike bolove u plucima i prilikom disanja

      Tako ako netko ne vjeruje da taj virus ne postoji ili ne napada pluca , rekao bi mu suprotono ...

      Imao sam iste simptome kao osoba br.1 prije otprilike mjesec dana ,glavobolja,povisena temp. itd.
      Da sam se testirao vjerovatno bih bio pozitivan na covid,ali nisam..
      Otprilike 10 dana sam bio bolestan,nakon toga hvala Bogu ozdravio sam i sad je sve kako treba.

      Takođe se slažem sa svim gore navedenim.

    14. #20
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Untitled-1 Vidi poruku
      Vaš glas ide za?: Nisam još odlučio

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Prebolio koronu ljetos, laganini bilo, nedavno teži bronhitis koji mi se najviše pogoršao zbog odgađanja liječenja zbog ponavljanih slanja na testiranja koja su bila negativna, meni je i jedan test bio dovoljan, no mojoj liječnici nije. Znam da ima i težih slučajeva, moju familiju u rodnom kraju je zahvatila zadnjih tjedana korona, neki su stvarno jače simptome razvili, srećom nitko još za bolničko liječenje. Jedan susjed nažalost preminuo zbog komplikacija uzrokovanih koronom. Zasad nisam raspoložen za cijepljenje, u smislu da me netko sutra pita hoću li inekciju, ne. Ali ako će to biti uvjetovano za putovanja i slično, što posve razumijem, onda svakako budem.

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ništa nije 100% sigurno, komplikacije se mogu sa svime dogoditi. Primali smo mi cjepiva i kao djeca, ali stvar je u tome što naši roditelji nisu imali pristup Youtube "doktorima" i random linkovima članaka na fejsu da u tolikoj mjeri vjeruju u teorije zavjera, što god da se dogodi na svjetskoj razini, već će ljudi naći neke zavjere, daj srednjem vijeku Youtube i Fejs, kugu će proglasiti "plandemijom" i okriviti za to nekog pretka Billa Gatesa, jer nemaju što pametnije za raditi u životu. Koronavirus nije nešto novo kod ljudi, samo je ovo specifičan tip za koji su morali prilagoditi postojeća cjepiva za koronaviruse, te na temelju tih prošlih iskustava, razviti novo.

      Nešto za dodati?: Ako netko misli da je sve ovo stvarno zavjera da farmaceuti zarade, pa kupite dionice njihovih tvrtki pa ćete i vi zaraditi, bolje to nego plakati i šerati linkove dezinformacija. Živjelo slobodno tržište.

      Najgori su mi oni što kažu "ja ću se cijepiti ruskim cjepivom, ne američkim otrovom!" - najjači rang zavjera kad misliš da jedna svjetska sila želi da dobiješ autizam i da te čipiraju i prate i što već sve, a druga velesila ti želi samo najbolje i tvoj interes i zdravlje su im najbitniji. Putin svetac
      Najveca greska i teorija zavjere je da oni zele cijepiti nekoga kako bi ga pratili, a ti koji zagovaraju ovo cipovanje za pracenje, vrlo vjerovatno ne posjeduju informaciju da upravo sad, dok pisu po ovom forumu, windows kupi sve, i pattern pisanja, i kamericu, i google pretrazivanja, bukvalno sve, i sve to kako bi mogli potencijalne prijetnje u korijenu sasjec.

      Dovoljan primjer je kako google zaposljava svoje programere, ako niste upoznati, google rijetko kad otvara konkurs za prijem programera, nego prate tvoju historiju sta pretrazujes i kako rjesavas neke probleme, jer kad si programer vjerovatno ces ucestvovat u nekim kontestima. Pracenjem toga, i tvojih rezultata, tebi iskoci prozorcic na pocetnoj strani googlea kako si pozvan na intervju, prilikom cega imas pravo ili prihvatiti ili odbiti, na tebi je.

      Cijepit se vjerovatno hocu, ali mislim da bi trebalo dozvoliti da ljudi sami biraju zele li cijepljenje ili ne, ali isto tako, ako vec ne zelis cijepiti, donio si tu odluku, nemoj za 2-3 mjeseca traziti medicinsku pomoc i govoriti kako si mlad, i kako trijaza naredjuje da mladji moraju biti procesuirani a stariji da se ostave po strani. Fino, ako ne zelis cijepljenje, nema tebi pruzanja medicinskih usluga ukoliko obolis od tezeg oblika COVIDA, jer, ako ne vjerujes u to, sto ce ti pomoc, i zdravo djaci.


     

     
  • Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •