Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Vidi rezultate ankete: |~ Jeste li za primanje vakcine protiv COVID-19 ? ~|

    Glasači
    76. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Da, želim se cijepiti

      11 14.47%
    • Ne, ne želim se cijepiti

      48 63.16%
    • Nisam još odlučio

      17 22.37%
    Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 24
    1. #1
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,341
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep

      |~ Jeste li za primanje vakcine protiv COVID-19 ? ~|


      Dragi forumaši, nakon par opuštenih tema u anketama, danas smo se odlučili nastaviti neku ozbiljniju.

      Naime u pitanju je vaš stav prema primanju vakcine protiv COVID-19. pa nas zanima trenutno mišljenje o tome.






      Vijesti o novoj vakcini protiv koronavirusa koja bi, prema onome što je poznato, trebala biti sigurno i djelotvorna, probudilo je nadu širom svijeta.
      Također dio ljudi ne vjeruje u nju i stvara se pomutnja u djelotvornosti vakcine.
      __________________________________________________ __________________________________________________ ______

      Od ponuđenih odgovora imate:


      • Da, želim se cijepiti
      • Ne, ne želim se cijepiti
      • Nisam još odlučio


      __________________________________________________ __________________________________________________ ______

      Ukoliko želite, nije obavezno, možete komentirati sa ovim kodom.


      Kod:
      Vaš glas ide za?:
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?:
      Jeste li sigurni u vakcinu?:
      Nešto za dodati?:

      CroHerze Moderator Team | s h e l b y |

    2. #2
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Ne želim ali pretpostavaljam da cu se kad tad morati cijepiti.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    3. Like s h e l b y se sviđa ovaj post
    4. #3

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Vaš glas ide za?: Opciju broj 2
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Kakav Covid i sranje, manipulacija zatucanih mozgova putem medija.
      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ne
      Nešto za dodati?: Ne
      y legenda, ex rp admin

    5. Like s h e l b y se sviđa ovaj post
    6. #4
      Danny Sucre avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Zurich & Novi Sad
      Poruke
      1,431
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1304
      Like (dobivenih)
      960
      Rep
      Vaš glas ide za?: br 2
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: jer verujem svojoj logici.Nismo resili najgoru pandemiju na svetu [ GLAD ] a sad kao ''pomazu'' vakcinacijom .. ma dajte ljudi.. dokle god je ovakav sistem prisutan ovakvih sranja ce uvek i biti
      Jeste li sigurni u vakcinu?: nope
      Nešto za dodati?: nope
      Posljednje uređivanje od Danny Sucre : 08-12-20 at 16:37
      CH Staff again 23.11.2020
      || CH SAMP since 2009||Danny_Sucre||SWAT R6||H-Legend since 2010||Adm/Gs||Cod4 cH 37Adm||DJ/Producer Daniel Mayda ||

    7. #5
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Vaš glas ide za?: Pa glasao sam da cu se ici vakcinisati.
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Prvo cu da vidim, kako ce ljudi reagovati na to xd. Novi je lijek, sta znas. Nisam od onih ljudi koji stvaraju teorije zavjere u vezi vakcina, svaku sam vakcinu primio sto sam trebao. Primio bi vakcinu zbog buducih pandemija, vjerovatno ce ovo biti i lijek za Koronu v2, sve je to iz iste familije.
      Jeste li sigurni u vakcinu?: Pa vidjet cemo, kao sto sam rekao otit cu da je primim za koji mjesec, odma necu.
      Nešto za dodati?: Prebolovo sam koronu, meni licno je teza prehlada od te bolesti. Mislim da se korona previse "Napuhala" i previse straha stvorila. Tuberkoloza ubija milion ljudi godisnje kao i korona, Malerija ubija milione, pa se ne prica po citav dan o njoj. Korona je pokazala koliko smo svjetski zaostali u medicini, i imamo srece velike da nije teza bolest. Bit ce jos korona, pojavit ce se nesto i teze, moramo biti spremni. Za koronu je svako mogao naslutit da ce doci, osim vladajucih, svinjska gripa, pticija, sve je to iz iste familije virusa kao i korona. Opet kazem nevjerovatno smo srecu imali sto je korona, da nije nesto ubojito kao Ebola mutirana, bio bi smak svijeta. A ovi sto kazu da ta bolest ne postoji, trebaju da se stide, na ovoj zajednici ima ljudi ciji su roditelji jedva zivu glavu izvukli ( A nazalost vjerovatno ima ljudi ciji su najblizi umrli od komplikacija ove bolesti ). Naravno bolest je ova dosta uvelicana i prepada narod, ali i ubija, i ljudi zdravstveno slabi trebaju da se cuvaju.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 08-12-20 at 16:12
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    8. Like s h e l b y, hana, Gunner se sviđa ovaj post
    9. #6
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Vaš glas ide za?:
      Ne, ne zelim se vakcinisati.

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?:
      Ko voli nek izvoli. Ovde kod nas u Srbiji se pominje neko prisilno vakcinisanje, sto je protiv ustava, mada sve sto picousti radi od kako je dosao na funkciju predsednika je protiv ustava. Hajde eto da vidim koga ce bednici da prisiljavaju na bilo sta, bas me zanima kakav ce imati epilog .

      Jeste li sigurni u vakcinu?:
      Ne.

      Nešto za dodati?:
      Smrt farmaceutskoj mafiji.
      Posljednje uređivanje od Archer : 08-12-20 at 16:33
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    10. Like Danny Sucre se sviđa ovaj post
    11. #7

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Vaš glas ide za?: Necu da se cepam
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Jos nije provereno, ako je iskoristim i prodje covid, mozda dodje nova bolest ili 2 3, il ko zna mozda mi izraste 3 oko, odkud znam nije provereno nisam siguran, pre bi umro nego to
      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ma jok
      Nešto za dodati?: Aj cao

    12. #8
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Vaš glas ide za?: Nisam još odlučio

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Prebolio koronu ljetos, laganini bilo, nedavno teži bronhitis koji mi se najviše pogoršao zbog odgađanja liječenja zbog ponavljanih slanja na testiranja koja su bila negativna, meni je i jedan test bio dovoljan, no mojoj liječnici nije. Znam da ima i težih slučajeva, moju familiju u rodnom kraju je zahvatila zadnjih tjedana korona, neki su stvarno jače simptome razvili, srećom nitko još za bolničko liječenje. Jedan susjed nažalost preminuo zbog komplikacija uzrokovanih koronom. Zasad nisam raspoložen za cijepljenje, u smislu da me netko sutra pita hoću li inekciju, ne. Ali ako će to biti uvjetovano za putovanja i slično, što posve razumijem, onda svakako budem.

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ništa nije 100% sigurno, komplikacije se mogu sa svime dogoditi. Primali smo mi cjepiva i kao djeca, ali stvar je u tome što naši roditelji nisu imali pristup Youtube "doktorima" i random linkovima članaka na fejsu da u tolikoj mjeri vjeruju u teorije zavjera, što god da se dogodi na svjetskoj razini, već će ljudi naći neke zavjere, daj srednjem vijeku Youtube i Fejs, kugu će proglasiti "plandemijom" i okriviti za to nekog pretka Billa Gatesa, jer nemaju što pametnije za raditi u životu. Koronavirus nije nešto novo kod ljudi, samo je ovo specifičan tip za koji su morali prilagoditi postojeća cjepiva za koronaviruse, te na temelju tih prošlih iskustava, razviti novo.

      Nešto za dodati?: Ako netko misli da je sve ovo stvarno zavjera da farmaceuti zarade, pa kupite dionice njihovih tvrtki pa ćete i vi zaraditi, bolje to nego plakati i šerati linkove dezinformacija. Živjelo slobodno tržište.

      Najgori su mi oni što kažu "ja ću se cijepiti ruskim cjepivom, ne američkim otrovom!" - najjači rang zavjera kad misliš da jedna svjetska sila želi da dobiješ autizam i da te čipiraju i prate i što već sve, a druga velesila ti želi samo najbolje i tvoj interes i zdravlje su im najbitniji. Putin svetac

      Victoria Concordia Crescit

    13. Like Ivan S, Raskolnikov, Gunner, pa3k se sviđa ovaj post
    14. #9
      Ivan S avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Poruke
      8
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1
      Like (dobivenih)
      12
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Untitled-1 Vidi poruku
      Vaš glas ide za?: Nisam još odlučio

      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: Prebolio koronu ljetos, laganini bilo, nedavno teži bronhitis koji mi se najviše pogoršao zbog odgađanja liječenja zbog ponavljanih slanja na testiranja koja su bila negativna, meni je i jedan test bio dovoljan, no mojoj liječnici nije. Znam da ima i težih slučajeva, moju familiju u rodnom kraju je zahvatila zadnjih tjedana korona, neki su stvarno jače simptome razvili, srećom nitko još za bolničko liječenje. Jedan susjed nažalost preminuo zbog komplikacija uzrokovanih koronom. Zasad nisam raspoložen za cijepljenje, u smislu da me netko sutra pita hoću li inekciju, ne. Ali ako će to biti uvjetovano za putovanja i slično, što posve razumijem, onda svakako budem.

      Jeste li sigurni u vakcinu?: Ništa nije 100% sigurno, komplikacije se mogu sa svime dogoditi. Primali smo mi cjepiva i kao djeca, ali stvar je u tome što naši roditelji nisu imali pristup Youtube "doktorima" i random linkovima članaka na fejsu da u tolikoj mjeri vjeruju u teorije zavjera, što god da se dogodi na svjetskoj razini, već će ljudi naći neke zavjere, daj srednjem vijeku Youtube i Fejs, kugu će proglasiti "plandemijom" i okriviti za to nekog pretka Billa Gatesa, jer nemaju što pametnije za raditi u životu. Koronavirus nije nešto novo kod ljudi, samo je ovo specifičan tip za koji su morali prilagoditi postojeća cjepiva za koronaviruse, te na temelju tih prošlih iskustava, razviti novo.

      Nešto za dodati?: Ako netko misli da je sve ovo stvarno zavjera da farmaceuti zarade, pa kupite dionice njihovih tvrtki pa ćete i vi zaraditi, bolje to nego plakati i šerati linkove dezinformacija. Živjelo slobodno tržište.

      Najgori su mi oni što kažu "ja ću se cijepiti ruskim cjepivom, ne američkim otrovom!" - najjači rang zavjera kad misliš da jedna svjetska sila želi da dobiješ autizam i da te čipiraju i prate i što već sve, a druga velesila ti želi samo najbolje i tvoj interes i zdravlje su im najbitniji. Putin svetac

      Potpis na sve napisano!

      Ni ja se ne planiram cijepiti ukoliko to ne bude uvjetovano nečim. Tko kaže da se neće desiti da pri novom zapošljavanju, gdje bi trebao biti u svakodnevnom doticaju sa ljudima i sl. situacije, od tebe ne traže neku verifikaciju o tome. To još ne znamo. Kod nas govore da neće biti obavezno, pa je ovo navedeno samo teorija. Za sada.

      Uglavnom, na internetu se ovih dana može rijetko pročitati ovako nešto smisleno i pametno na ovu temu. Ne znam što si do sada objavljivao, ali se vidi da si bistar.

    15. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    16. #10
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,472
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      834
      Rep
      Vaš glas ide za?: Da, cijepit ću se
      Zašto mislite da je to ispravan odabir?: rly
      Jeste li sigurni u vakcinu?: da
      Nešto za dodati? Bavim se obrazovanjem, pa mi ove ankete dođu kao super vjetar u leđa kad vidim kakve idiote naše škole prave.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    17. Like nowitzki, pa3k se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •