Registracija
Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6
    Niksa_Gocics avatar
    TSCTSCTSCTSCTSCTSCTSCTSCTSC

Datum pristupanja
    Aug 2020
    Teme
    62
    CHB
    0
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    2 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    203
    Like (dobivenih)
    93
    Rep

Carlos_Suarez

Vaš nick na forumu: Niksa_Gocics
    Vaš nick na serveru: Kiraku Nasakura
    Vaš level i orga/banda na serveru: 6 HP
    Nick igrača koji krši pravila: Carlos Suarez
    Koje pravilo je igrac prekrsio i kako: Dm- Kaze da sam ja prvo njega, sto nije tacno nego njegovog druga koj je mene , zatim me je jurio po celom gradu i dmao
    Dokazi:
    https://imgur.com/a/NZaW2Hk vidi se u donjem desnom kutu kako mi skida helt i kako posle na death kameri dpokazuje kako me je zapravo on ubio.

edit: Hahahahahah kazes meni da spamam f8 i da prijavljujem za sitnice?
    Decko pogledaj tvoju prijavu, plus za DM je potrebno 3 slike? imam 3 slike (Cak i jednu viska) Vidi se lepo da si ti mene upucao i da si ti meni skinuo helt, sam znas da si me dmao, nego ti je zao kapiram tih 100 k ajde razumem te, prijavio sam te neces me dic u nebo, al ovako da se izvlacis a i sam si znao sta si uradio stvarno strasno..............................

EDIT:
    Pa to, ako ja njega pogodim i odem nema razloga da me juri, ako sam ti meta ti bi trebalo mene, nema on ako sam ga pogodio on bi se trebao odbranit, al ne i jurit mene..
    Posljednje uređivanje od Niksa_Gocics : 22-11-20 at 04:08

2. Like Idejni projekat se sviđa ovaj post
    Alex Martinez avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Teme
    342
    CHB
    240
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    69 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    3692
    Like (dobivenih)
    2227
    Rep
    Čekamo repliku prijavljenog.
    y legenda, ex rp admin

Carlos Suarez avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Teme
    205
    CHB
    1,000
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    12 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    250
    Like (dobivenih)
    349
    Rep
    Ja nisam neka kidara ili f8 manijak da slikam kad me neko djete napadne, i naravno nisam lud da slikam neku tu sitnicu i njegovo provociranje, moju pricu bi mogao potvrditi @Ahmo.; sa kojim sam ja razgovarao kada nas je gospodin napao, isto tako reklo bi se da imas manjka dokaza jer su potrebne 3 slike minimalno a ti od 4 slike imas 3 iste tj samo si spamao f8 kako bi skupio dovoljno slika, sve te tri slike su nastale u 1 sec dok si bio ranjen sto se moze vidjeti i da pise "Ranjeni ste umirete za 27 sekundi" tj te tri slike spadaju u 1 sliku jer ne vidim razlog kakvo olaksanje admini imaju kada imaju 3 slike iz istog ugla i iste sekunde nastale, ili mozes duplicirati slike ako nisi dovoljno uslikao za vrijeme te radnje, i ova 4 slika nam govori da si ti mrtav, znaci nemas nikakav dokaz sta je bilo prije toga, isto tako mozemo vidjeti da moj armor nije full odnosno fali mu 70 posto, sto znaci da moja prica kako je on nas napao istinita, jer mi fali dosta armora, ali kako sam rekao ja nisam neka kidara da svaku sitnicu prijavljujem na forum, iako ovo ti za ovo ni nemas dovoljno dokaza jer su 3 slike napravljene iz istog ugla u istoj sekundi sto spada u jednu sliku i imas drugu sliku na kojoj si ti mrtav. Nedovoljno dokaza. A isto tako, zasto bi te ja bez razloga pratio cak do airporta? Nebi sigurno zato jer ti meni nisi nista uradio, jer mi mozemo vidjeti tvoje oruzje na 1. slici(malo je teze) izmedju rijeci "pazi se" ima jedna crna linija koja nije sigurno od njegovog motora jer je ona mnogo ispred motora, sto opet ukazuje na to da si ti nas napao kao sto sam rekao, i isto tako mene zanima a stoce tebi kao HP clanu da nosis oruzje i dodjes u situaciju kao sto je ova, jer ja sigurno nebi bez razloga ovo uradio a ti jos nosis oruzje kao clan HPa, i sva ova prica nam govori da si i ti kriv za sve ovo i jos nadodati da nemas dovoljno dokaza odnosno one 3 slike su kao jedna jer su nastale u istoj sekundi, znaci imas dvije slike, Mozemo jos sacekati izjavu vec pomenutog gospodina koji je bio u razgovoru samnom dok nas ovaj gospodin nije prekinuo.

edit:
    ono sto sam sad primjetio jest da na 4. slici https://i.imgur.com/o4ExBI5.png mozemo vidjeti da pise 009 slika, a na prethodne dvije nista ne pise https://i.imgur.com/AGsYydP.png , https://i.imgur.com/OyfbhrF.png , dakle mozemo reci da je ovo manjak dokaza jer ima samo dvije prave slike na kojima se vidi DM, po pravilu treba minimalno 3 slike za DM.

Ne znam kako mozes reci da imas i viska sliku kada su 3 slike napravljene u istoj sekundi i jos na 2 slike se ni ne vidi tekst da pise screnshot taken xxx.
    A jadan, ja nisam siroce da placem za 100k, odnosno imam 7m, i sve full slotove, a znam da ti je zao jer ti te pare nikad neces imati, i preporucio bi ti da prvo naucis forum pravila pa tek onda izigravas f8 kidaru.
    Posljednje uređivanje od Carlos Suarez : 22-11-20 at 00:52

5. Like Ahmo. se sviđa ovaj post
    Alex Martinez avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Teme
    342
    CHB
    240
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    69 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    3692
    Like (dobivenih)
    2227
    Rep
    Slike kao dokazi su jače od koliko god svjedoka ti imao, sve dok ti ne budeš imao dokaze kao slike ili svjedoci, ova prijava će biti odobrena.

Zašto? Iz razloga što se jasno vidi na njegovim slikama da ga ti ubijaš bez ikakvog RP razloga. Dakle, ako imaš bilo kakve dokaze u formatu slike pošalji i da riješim pritužbu korektno i pravedno prema obojici.

Samo da kažem da ova prijava još neće biti riješena, sačekat ćemo Ahmu da se izjasni, a i pogledaću ja još sutra detaljno prijavu.

Molim Vas također da sve stavljate pod jedan post.
    y legenda, ex rp admin

7. Like Niksa_Gocics, Idejni projekat se sviđa ovaj post
    Ahmo. avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Teme
    127
    CHB
    132
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    7 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    853
    Like (dobivenih)
    895
    Rep
    Mogu potvrdit Carlosovu pricu bio mi je meta i ganjali smo se po temple kad nam je ovaj naletio i poceo pucat na mene i Carlosa. Skino sam ga na low i poceo je bjezat al ga je Carlos nastavio ganjat i po slikama na kraju i ubio. Na moderatorima je da odluce sta ce ovde odlucit al Carlos je imo razloga da te ubije. Na prvoj slici se vidi da potvrdjuje da je pucao na mene.
    Posljednje uređivanje od Ahmo. : 22-11-20 at 02:50
    VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!

CH Member since:
    28.10.2010

Alex Martinez avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Teme
    342
    CHB
    240
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    69 post(ova)
    Označen(a)
    2 tema
    Like (kliknutih)
    3692
    Like (dobivenih)
    2227
    Rep
    Odbijeno.

Ipak, kad bolje razmislim, mislim da ovo nije za kazne.

Dokazi su ti slabi, imaš dvije bukvalno iste slike, dok je treća uslikana milisekundu nakon ove jedne (dvije ali iste).
    y legenda, ex rp admin

• Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •  
    Gore