Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Young Caesar avatar
      A da nije Knegnacijus?
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Valhalla
      Poruke
      6,632
      Teme
      334
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      80 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      6070
      Like (dobivenih)
      3092
      Rep

      |~ #7 - Young Caesar - Iskrenih 20 ~|

      Zdravo, ja sam Delja, a ovo su neka moja razmisljanja. Hvala sto odvajate vase vrijeme da ih procitate

      OOC

      1. Sa čime se ponosiš? Vodiš li brigu o fizičkom izgledu? Važan li ti je dobar ugled? Da li se često vulgarno izražavaš? Konzumiraš li i koje je tvoje mišljenje o alkoholu ili cigaretama? Imaš li radni odnos? Sa kojim bi radnim mjestom bio zadovoljan? Voliš li više raditi ili ljenčariti? Koja bi bila tvoja najdraža radna smjena i radi čega?



      Ovo pitanje je samo po sebi Iskrenih 20 u jednom pitanju. Vodim brigu o fizickom izgledu, dosta ulazem u svoje tijelo. Volim biti fizicki spreman, za sve mogucnosti i scenarije. Trudim se biti u tome sto bolji i sto disciplinovaniji. Cigare i alkohol ne konzumiram, moje misljenje je da svako treba raditi ono s cim je zadovoljan, ako neko voli pusiti, nek pusi. Moj savjet je da to ne radi, ali nije ga duzan/a poslusati.Svaka glava neka razmislja za sebe.
      Volim ljencariti, a volim i raditi. Nema puno ljudi koji ne vole leci na kraju dana i gledati filmove/serije.
      Trece smjene jer su najbolje placene.


      2. Jesi li pratio izbore u SAD-u? Koji je bio tvoj favorit? Tvoje mišljenje o Trumpu i o Bidenu? Utiče li njihova politika na naše narode i kako? Draža li ti je Amerika ili Rusija, možda koja treća


      2. Pratio sam izbore. Iskreno oba kandidata mi nista ne znace. Oni su samo marionete.
      Samo kod nas ljudi vise brinu o izborima u Americi nego u sopstvenim.

      3
      . Kako je koronavirus djelovao na tvoj život? Kako se sada provodiš? Tvoje mišljenje o koronavirusu i novom djelotvornom cjepivu? Poznaješ li koga zaraženog? Koliko će još dugo koronavirus potrajati?

      Korona nije nista specijalno promijenila u mom zivotu. Isto se ponasam kao i prije nje. Nisam nikad bio od provoda.
      Bolovao sam od korone. Dan sam imao temperaturu 37.1 i osjecao se malaksavo. Bila mi je to gripa kao i svaka druga, a onda sam za 3 dana izgubio culo mirisa, sto nisam nikada u zivotu. Moj otac je tesko prebolio koronu i bio je u zivotnoj opasnosti. Hvala Bogu pobijedio je koronu. Koroni dajem do proljeca, jer najavljuju vakcinu.


      4. Smatraš li se društvenom osobom ili "vukom samotnjakom"? Koga smatraš svojim prijateljem, odnosno, tko je za tebe prijatelj? Koje osobine prijatelja su za tebe idealne, a koje ne dolaze u obzir?

      Najvise volim biti sam. Imam prijatelje koje mogu nabrojati na prste jedne ruke. Ne smatram da moras biti sa svojim prijateljem svaki vikend, ili svaki dan da bi vi bili ‘kao braca’. Sa nekim pravim prijateljima se ne vidim i po 3 mjeseca. Za mene je prijatelj osoba koji ce ti kada se ne ponasas adekvatno to i reci, a ne presutiti. Kazu ljudi ‘on je brat moj, potuko se svaki put za mene’. Ti ljudi ne znaju da je najlakse stati i potuci se. Pravi prijatelj ce se potrudit da do tog I ne dodje. Kazu ‘Kad bi ga zvao da sam ubio nekog, dosao bi i zakopao tijelo sa mnom’, Po ovoj teoriji, on tebi jest prijatelj, ali ti njemu nisi. Odanost i povjerenje idealne – smeker i lazov najgore.



      5. Imaš li brata ili sestru? U kakvim ste odnosima? Je li porodica najvažnija (zašto)? Imaš li djevojku? Koliko dugo ste zajedno? Gdje i kako ste se upoznali?


      Imam 2 brata I sestru. U super sam odnosima sa svima. Porodica, u kojoj vlada harmonija I medjusobno postovanje treba biti najvaznija. Imam djevojku. Skupa smo 3 godine. U Srednjoj skoli.


      6. Opiši sebe u nekoliko riječi. Što misliš, što te čini drugačijim od drugih? Smatraš li da se ljudi mogu promijeniti? Zašto?



      Ne volim sebe previse analizirati. To ostavljam ljudima. Bilo dobro Ili lose, ljudi imaju pravo na svoje misljenje o meni.
      Ljudi se ne mijenjaju, nikada. Kakav si takav si. Ako si bio los covjek bez eura u djepu, sa milionom ces samo biti jos gori. Ako si bio dobar covjek bez eura u djepu, sa milionom ces biti jos bolji. Novac ne mijenja ljude, nego samo povecava ono sto su oni zapravo i bili.


      7. Gledaš li puno serija? Imaš li neku koja ti je ostavila poseban dojam i zašto?

      Iskreno, gledam. Vjerovatno i previse. Serijama odmaram tijelo i mozak od svakodnevnih aktivnosti. The Sopranos, Vikings i Sons of Anarchy, brutalne su. Preporucujem svakome da pogleda ove tri serije, neovisno o tome kakve zanrove vole.



      8. Koji dio tvog zivota je tebi bio najtezi? Kako si se izborio sa tim?


      Smrt jednog od najboljih prijatelja. Preselio je na bolji svijet, a nije bio ni punoljetan. Sa puno suza i puno tuge. Tesko se izboriti sa smrcu bilo koga bliskog. Pogotovo ako nekoga iskreno volis, bez pozadinskih ciljeva.


      9. Da li si mirna osoba ili osoba koju je lako nanervirati?



      Lahko me iznerviraju ljudi do kojih mi je stalo. Kada rade gluposti, pricaju gluposti, ili se glupo ponasaju. Ne daju svoj maximum.
      Ljudi koji me ne doticu, iznerviraju me samo u slucaju nekih psovki ili napada na moju licnost. Ovako ostalo – ne interesuje me.


      10. Kada bih imao životni dnevnik da li bi ga pročitao i saznao svoju budućnost?


      Ne bi. Ono sto me ceka ce doci i bez mog znanja.



      IC



      1. Možeš li se zamisliti kao voditelj CH-a? Koje bi permisije volio imati? Zašto bi baš ti bio dobar voditelj? Čime se ističeš među ostalima - Čime si bolji od drugih? Da li bi ta pozicija djelovala na tvoju osobnost?


      Mogu. Vratio sam se u staff da pomognem zajednici. Bio sam rcon admin, takodjer GameSage i Admin voditelj sa Ognjenom Markovicem 2017.god. Nisu mi bitne permisije, niti komande. Bitna je ekipa koju biras da radi po tvom zadatku, kao kada komandant bira najperspektivnije vojnike. Kad si head admin najvise ti ljudi ‘klima glavom’. Takve nisam volio. Ja nikad nisam tako radio. Uvijek sam trazio misljenje svojih admina od level 1 do 1338. GameSageovima nisam davao previse prostora za misljenja jer su se morali dokazati kao clanovi staff teama. Nista i nikakva pozicija na ovom svijetu ne moze promijeniti moje stavove i razmisljanja, ni blizu.



      2. Prošao si mnogo pozicija ali koja ti je bila najdraža? Ima li neka pozicija na koju bi se vratio i zašto? Zašto si napustio pozicije?


      Najdraza pozicija na CroHerze zajednici mi je head admin. Trudio sam se sto vise pomagati ljudima i zajednici. Bio sam admin sto bi rekli ‘za raju’. Napustio sam kada je Joca kupio zajednicu, jer se moralo krenuti od admin level 1. Nisam mogao ponovno ici od level 1 tada, jer sam previse truda i vremena ulozio u boljitak CHa.



      3. Prošao si dosta ugodnih i neugodnih situacija na pozicijama, koju bi izdvojiio i zašto?

      Ugodna : Kada sam rahmetili Keny Dustu (Atsuya Shiroyama) 3 dana govorio ‘ajde u staff, trebas mi’. Popustio je. U roku 2 mjeseca je dosao do 1337 pozicije i voditelja lidera. Adine, da ti Allah podari sve najljepse na onome svijetu.

      Neugodna : Ucestalo ddossanje od strane pojedinaca koje ne zelim imenovati, jer su previse maloumni da bi dobili shoutout.




      4.
      Sta je to sto te privuklo u staff tim? Da li bi opet dosao na poziciju head admina ako ti se ponudi? Sta bi promjenio na serveru?


      Opet sam u staffu jer tako volim najvise i igrati. GTA sam po sebi mi je dosadio. Aktivnosti kao pomaganje ljudima mi vise odgovaraju za igru. Dosao bi. Trenutno iz glave ne znam sta bi mijenjao, ali prvo sta mi pada napamet – radar donji lijevi cosak, izbacio da ljudi ne mogu vidjeti gdje se ostali nalaze – bas mi smeta .



      5.Kakvo je tvoje misljenje o trenutnoj situaciji na serveru?


      Govore ljudi da je SAMP zastario, ali to nije potpuna istina. Na Balkanu ima dosta servera koji svaku noc imaju preko 300 igraca. CroHerza moze opet to uraditi. Dobrih su stavova i razmisljanja tipa kaznjavanje igraca. Prije se ban dobivao 15 dana zbog pogresnog oglasa – kakav idiotizam. Zato je i CH pala s igracima, ne zbog ‘zasatrjelosti’ i navodno moda koji nikad nije dosao, nego zbog bahacenja s tim da su najjaci na Balkanu. Da sam ja Joca, dao bi vise ovlasti malo voditeljima forum i server teama i sve to veoma blisko posmatrao.


      6. Koliko češto koristiš forum? Smatraš li da je forum bitan za igru na serveru? Koje sve forum timove si prošao?


      Precesto. Kad nisam aktivan na CHRP, jednom mjesecno uletim da vidim kakva je situacija. Forum mi je drazi od inGamea. Mislim da forum danasnjoj omladini i nije bas bitan, ali nama starim igracima dosta znaci. Sve moguce timove, osim forum staffa.


      7. Koja godina na CH ti je bila najbolja i zašto? Jesi li u dobrom odnosu s onima kojima si bio tada? Kad bi mogao, što bi vratio iz te godine?


      Meni licno 2017. god. Stalno smo visili na teamspeaku i skypeu. Sprdali se i uzivali u igri. Sa svima sam u istim odnosima, ne bi vratio nista. Sve se desilo u zivotu kako je trebalo.


      8. Nabroji neke stvari na CH koje su bolje sada u odnosu na prije. Što bi još trebalo dodati da bi, za tebe, igra bila bolja?

      Kaznjavanje igraca i odnos prema igracima. Prije su se ponasali kao da mi imamo privilegiju igranja na njihovom serveru, sada je obratno. Meni fali jos 50-100 igraca, tacnije 200 svaku noc da bi ovo vrh bio. Volio bi 100 djece da dodje i da svi ostanu, jer je dosta ovih starijih i ne treba nam vise


      9. Kako si završio u hitmanu i zašto baš ta organizacija? Reci nam pored hitmana koju organizaciju bi mogao odabrati kao omiljenu i zašto?

      Kada sam prvi put u zivotu usao u staff Maja 2015. Tada sam usao i u Hitmane i od tada nikad nisam invitan u bilo koju drugu org. Kad god sam igrao bio sam Hitman i vec sam legenda preko 3 godine. Izdvojio bi stari TSC od drugih organizacija u kojem sam isto tako bio lider i proveo blizu 3 godine.


      10. U kakvom si odnosu s trenutnim liderima Hitmana? Postoji li neki bivši lider Hitmana koji nije bio dobar za tu organizaciju? Kada je, prema tebi, Hitman organizacija bila na vrhuncu svog postojanja?

      U super sam odnosima sa svima od ranka 1 do ranka 6. Nista mi ‘titula’ legenda ili lidera ne predstavlja. Ako sin sa, sa nama si. Lideri su odlicni. Ko god je bio lider Hitmana, tada je bio najbolja opcija za organizaciju. Necu nikoga da izdvajam kao loseg, da je bilo boljih ne bi ta osoba bila lider. Vrhunac subjektivni je bio kada sam ja bio head. Kada sam od Hitmana napravio brawl organizaciju, upadali smo ko ludi u baze drugih mafija/bandi i bila je top ekipa u njoj. Objektivno – Mia Corleone i Anel Bond kada su vodili. Ljudi su se po mjesec kempali ispred baze da mole za TEST. Padnes test, po 2 mjeseca nisi mogao prici Hitmanima.

      Posljednje uređivanje od Young Caesar : 19-11-20 at 22:42

      "How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered"
      LLK - Long Live Keny

    2. #2
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Super odgovori Delja
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    3. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    4. #3
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Delija momak u najljepsa doba
      želio je ženu , želio je dom.

      Dobro odgovori , pozz

    5. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    6. #4

      .
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      774
      Teme
      162
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      984
      Like (dobivenih)
      316
      Rep
      Ljepši kratki odgovori, nego ono dokazivanje di opširno mlate praznu slamu

      Zanimljivo, jednostavno, svaka čast

    7. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    8. #5
      Frale Srolevicci avatar
      ae nemoj to
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      898
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1183
      Like (dobivenih)
      865
      Rep
      odgovori su beton




    9. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    10. #6
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      992
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1259
      Like (dobivenih)
      637
      Rep
      Grmee odgovorii svaka čast tebraa

    11. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    12. #7
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Najdraze mi je u OOC 9. Pitanje ))


    13. Like Tommy Kiryakov, Young Caesar, Yuuto se sviđa ovaj post
    14. #8
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,341
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep
      Veoma dobri i kvalitetni odgovori. Nije bilo dosadno citati

    15. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    16. #9
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Vrlo dobri odgovori, ali ne i odlični.

      Ne slažem se s nekim tvrdnjama.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    17. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    18. #10
      Kripi avatar
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jul 2020
      Lokacija
      Pershing Square
      Poruke
      1,474
      Teme
      283
      CHB
      374
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      18 min
      Like (kliknutih)
      367
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Najvise mi se svidelo 10 pitanje u OOC

    19. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •