Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,616
      Teme
      1791
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep

      Blood & Treasure (2019.)

      Blood & Treasure
      2019






      Žanr serije:
      Akcija | Avantura

      Kreator:
      Matthew Federman, Stephen Scaia

      Glumci:
      Matt Barr, Sofia Pernas, James Callis

      Ukratko:
      Nakon gledanja pilot epizode koja je trajala dulje od 80 minuta, pomalo sam sumnjao bih li nastavio gledati. Da budem iskren, pilot sam smatrao previše kaotičnim i uređivanje je izgledalo kao da je učinjeno užurbano, što mi je dalo malo zbunjenosti i, iskreno, to me malo nezainteresiralo. Nije joj pomoglo i to što dva glavna lika nisu činila dovoljno lijepu kemiju u toj prvoj epizodi.

      Ali tada sam pomislio kako bih trebao dati priliku seriji jer se činilo da je dovoljno uspješna i obnovljena za drugu sezonu. Tako sam nastavio gledati i dok sam stigao do treće epizode, mislio sam da je došlo do malo poboljšanja, iako sam još uvijek bio pomalo oprezan. Tek kad sam stigao do epizode 6, konačno sam osjetio realniju kemiju između Dannyja i Lexija. Bila je to ujedno i epizoda u kojoj sam se predomislio o Lexi koju u početku baš i nisam voljeo, posebno njezin stav prema Dannyju.

      Likovi epozode

      Od svih epizoda koje sam vidio, one koje sam najviše volio bile su posljednje dvije epizode. Bio sam oduševljen što su bile s nevjerojatnim neočekivanim zaokretima koji su me uspjeli iznenaditi. Bilo je to dobro finale za koje nisam požalio što sam potrošio vrijeme gledajući svih 13 epizoda. Oh, svidjela mi se i epizoda 7 koja je bila zanimljiva. Ono što mi se svidjelo u seriji je bila radnja koja je bila prilično zabavna za vidjeti, posebno kad god je bila u pitanju Katia Winter koja je osigurala nekoliko zgodnih scena borbe. Sama potraga za blagom osjećala se pomalo plitko. Činilo se da se previše trudi biti poput Indiane Jonesa, ali mislim da je to propalo i nije bilo zaista uzbudljivo. Iako su avanture u raznim europskim zemljama bile prilično zanimljive i navele su me da poželim uskoro posjetiti te zemlje.

      Ranije sam spomenuo da smatram da kemija između Matta Barra i Sofije Pernas nije bila stvarno uvjerljiva, ali srećom nakon nekog vremena bila je dosta uvjerljivija. Međutim, ako moram biti iskren, mislio sam da su me najviše uzbuđivali prateći likovi. Sviđali su mi se likovi Aidena Shawa i oca Chucka koji su pružali radost kad god bi se pojavili. James Callis kao prilično grozan krijumčar i Oded Fehr kao terorista. Bila je tu i posebna gostujuća zvijezda John Larroquette kao milijarder Jay Reece koji je pokazao svoj veliki talent.





      Izvor: Klik
      Matthew Willson
      Posljednje uređivanje od s h e l b y : 12-02-21 at 19:55

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •