Trakavica na relaciji McGregor - White traje već neko vrijeme, a izgleda da su došli do dogovora. Irski borac prihvatio je borbu protiv Poiriera, ali je i postavio uvjet. Očekuje podršku navijača.

Prihvaćam, 23. siječnja je u igri! Cilj mi je da se ta borba održi na stadionu Cowboysa. Jerry Jones je moj prijatelj i stadion može primiti publiku. Bit ću spreman za Teksas, a Teksas će biti spreman za moje fanove. Nakon toga Manny, napisao je na Twitteru Conor McGregor (32) i tako najvjerojatnije potvrdio borbu protiv Dustina Poiriera (31) pod okriljem UFC-a.

Bila je to 'uzmi ili ostavi' ponuda, a Irac je u svom stilu ipak dodao još nešto toj ponudi. Želi podršku publike, a iako je situacija s korona virusom još uvijek ozbiljna, komisija Teksasa već razmišlja o puštanju fanova na borilačke priredbe, dok i Dallas Cowboysi imaju publiku na utakmicama. Naravno da bi ograničenja bilo, ali taj stadion u punom kapacitetu prima preko sto tisuća gledatelja.

Tako je opet 'prebacio lopticu' Dani Whiteu koji mora pokušati udovoljiti zahtjevima 'Notoriousa' želi li svoju 'zlatnu koku' opet vidjeti u kavezu. U SAD-u posljednjih tjedana pokušavaju otvoriti sportska događanja za publiku na tribinama, a čini se da bi se, uz ograničenja.



Bilo kako bilo, boksački meč protiv filipinske legende načelno je dogovoren protiv Mannyja Pacquiaoa (41) za sredinu 2021. pa će Conor iz kaveza otići u ring. Ali prvo - Poirier.








IZVOR