Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3
    1. #1
      Sean Tyas avatar
      PROPHET
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Samobor
      Poruke
      3,072
      Teme
      423
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      521
      Like (dobivenih)
      611
      Rep

      |~ #5 - Sean Tyas - Iskrenih 20 ~|

      Iskrenih 20

      Sean Tyas



      IC

      1. Koja je tvoja prva organizacija na serveru? Koliko si dugo bio u njoj? Tko su ti tada bili lider i kako si slagao s njima?

      Moja prva organizacija je bila tada Bad Boys (neskriptana banda), smještena odma nakon mosta kod LVa s desne strane u LVu. Tada su lideri bili Hrvoje prezimena se ne mogu sjetiti i Semir Mag, njega ne mogu zaboraviti jer me on i kickao zbog ubijanja policajca kod radara . Bilo je dobro, bio sam nekih 30ak sati i rank 2 kada me Semir kickao. Nedugo nakon toga vratio sam se u BB i nastavio igrati tamo.

      2. Kako si cuo za CroHerze 2008 godine? Dali je neko od drustva igrao ili si naisao preko interneta?

      Moj najbolji prijatelj koji mi je ujedno i sada Kum on je igrao to i mene nagovarao na SAMP, ali tada imao sam 10 godina, nismo ni interneta imali kod kuće niti ništa pa je to bio problem te sam nagovarao oca da uzmemo internet samo zbog toga

      3. Koliko puta si bio banan na serveru i koji je razlog? Tko te banao? Smatraš li da si nepravedno banan? Kakvo je tvoje mišljenje o trenutnom bananju na serveru?

      Uf, bio sam dosta puta banan. Prvi ban je bio na nick Dario Sauer, admin bana Terri Big, razlog ohladi, smiri, dosadan si tako nešto, bio sam level 4 i on je bio kod kolodvora te sam mu udarao u onaj hippi van. Bilo je i zbog psovanja familije nekom liku i za citer razloge mnogo puta pa unbanovi etc. Ali ovaj od Terrija pamtim hahah. Smatram da se bana premalo, mnogo ljudi zaslužuju po meni ban ali eto nije to na meni pa se ne želim niti mješati u to.

      4. Na CroHerze si dugo godina, sta se najvise promjenilo na RP serveru, koji mod je po tebi najbolji?

      Jesam dugo sam. Hm sve promjene da idemo sada naglašavati nebi bilo kraja izdvojit ću neke koje su po meni korisne i odlične za RP server. 1. sistem teritorije 2. ucitavanje evenata automatski, 3. pljacka banke/zlatare, moram spomenuti i one lose a to su uniforme, vip i promoter statusi, smatram to ne potrebnim. Bez toga stvari bi bile puno jednostavnije za igru i ostale igrače. Ovaj mod sada je odličan sto se tiče igrivosti i zanimljiv je. Jako je dobro odrađen i interesantan ali smore hrpa komandi i sve ostalo. Nekako mi je Djurin mod priraso srcu pošto sam i ja sam na njegovom imao oko 3000h ako ne i više. Tada je bilo jednostavno igrati sada je tu hrpa komandi kao što sam spomenuo.

      5. S kim si proveo najviše vremena na CH? Postoji li neka osoba koja ti je ostala u sjećanju, a da niste više u kontaktu? Kad bi mogao dovesti neku osobu nazad na server, koja bi to osoba bila i zašto?

      Ovdje cu spomenuti ime Bojan i on definitivno koje cu objasniti u sljedećem pitanju. Takoder uz njega i bivseg admina Croherze 2010-11 godine, a to je Nathaniel_Conell taj decko ja bi valjda dao sve momentalno da mi zazvoni mobitel i da kaže idemo na piće da se upoznamo i ispričamo. On mi je jako puno pomogao na CH. Učio me VSu, učio me pravila, pokazivao server, on jadan ni ne zna koliko mi je pomogao
      u vezi igre i kao što sam rekao već stvarno bi volio da se javi ako je aktivan na forumu i ako bude čitao ovo. Nema veze odakle si put i piće ja plačam.


      6. Odakle nick Sean Tyas? Kakvo je tvoje mišljenje o trenutnim nickovima na serveru?

      Dakle spomenuti Bojan Plesa ako se ne varam u prošlom pitanju. Nakon sto me Terri banao napravio sam acc Daro Sauer krenuo igrati ispocetka. S ovim momkom sam stalno mehanicara otkacivo itd. Igrom prilike bio sam banan opet na Daro Sauer mislim da je to bilo zbog psovanja onog te mi je on ponudio acc s nickom Sean Tyas te sam počeo igrati s tim nickom. Odatle taj nick i taj nick cu viječno koristiti u znak zahvale njemu za taj account i nick! Trenutni nickovi su bezveze po meni, nekad su se ljudi vise trudili oko toga i smišljanja nickova. Sada je i promjena nicka puno jednostavnija. Nekad se banao account starog nicka regao si novi i vraćala ti se imovina, leveli i ostalo.

      7. Koliko dugo bi volio biti u STAFFu? Je li trenutno teško biti admin? Kada bi mogao promijeniti nešto u vezi admina, što bi to bilo?

      Dokle god ću moći biti staff dotad cu i biti, pošto radim več 4 godine te će doći vrijeme zasnivanja obitelji i obaveza i svega pa ćemo vidjeti dokle će trajati. Zasad ne mislim odlaziti iz staffa i dokle god budem na CH bit ću staff, znači odlazak iz staffa značit će i odlazak sa CH. Promjenio bi jednu odluku a to je što sam otišao iz staffa u 6 mjesecu. Trenutno nije teško biti admin.

      8. Izdvoji nam neke, tebi bitne, osobe sa servera i razlog zbog kojega si ih baš njih izdvojio.

      Dakle osobe koje cu pamtiti koje su mi bitne su: Nathaniel Conell, Bojan Plesa, te dosad ne spomenuti Stefke Pribicevic. S njime sam proveo masu vremena u nekadašnjoj MS13 bandi i baš smo si dobri bili. Čujemo se i sada nekad.

      9. Koliko dnevno vremena provedeš na forumu i serveru? Voliš li više posao admina in game ili posao admina na forumu? Zašto?

      Sve ovisi, nekad sat nekad 2-3 ovisi koliko sam zauzet taj dan. Draži mi je posao IG nego na forumu. Više akcije stalno nešto prati trči sim trči tam.

      10. Vidimo da si voditelj Marketing Teama, kakav je osjećaj biti voditelj jednog od najvažnijih timova na CHa? Na koji bi način poboljšao rad unutar MTa?

      Hmm osjećaj nije nešto specijalno, ja kao voditelj sam jednak bilo kojem članu marketinga koji radi. Oni imaju obaveze raditi reklamiranje, ja imam obaveze pratiti dali oni rade. Neko će reći on je voditelj ne radi ništa, boli ga briga. Svi oni koji to kažu volio bi da probaju. Poboljšao bi definitivno Facebook team marketinga jer se najviše igrača može i tamo prikupiti, te youtube snimanje videa isto. Vidjet ćemo kad i hoće li doći do realizacije toga.

      OOC

      0. Predstavi nam se.
      Moje ime je Dario Sauer. Dolazim iz Zagreba i imam 22 godine.Živim s roditeljima u kući.Imam djevojku zove se Lana takoder imam i sestru koja se zove Daria.Ona je godinu dana starija od mene. Radim kao multy tasking radnik i privatnoj firmi Cromatec. Radim sme od profesionalnog varenja trgovine dijelovima, proizvodnjom istih i svime ostalim u tom području posla.

      1. Baviš li se nekim sportom? Ako da, kojim? Ako ne, kojim sportovima si se sve bavio do sada? Pratiš li neki sport redovno?

      Nažalost ne, ne bavim se ničim. Bavio sam se prije, redovno sam išao u teretanu i to sam baš volio kako bi se reklo. Također od sportova najdraži mi je bio onaj seoski nogomet sa ekipom iz sela, nikada nisam volio pratiti nogomet na televiziji, niti bilo koji drugi sport. Jednostavno me ne interesuje.

      2. Igraš li nešto osim SAMPa? Navedi nam neke igrice koje si volio igrati u djetinstvu.

      Dakako, obožavam Assasins Creed serijal te God of War serijal, super herojske igre. Definitvno ko mali sam obožavao igrati Crash Bandicoot i Spyro na PS1, igram ga i sada na PS4.

      3. Gdje se vidiš za deset godina? Imaš li već neke planove za budućnost i koliko dugo misliš da će ti trebati vremena za ostvarenje istih?

      Za 10 godina? Za 10 godina vidim se i gdje sam sada. Možda drugi auto, možda uredim kat na kući da mogu živjeti tamo s djevojkom. Bitno da budem sretan i veseo kao što sam i sad. Što se posla tiče želio bih ostati tu di jesam. Firma odlična, gazda super, placa pristojna sve na mjestu.

      4. Koliko često putuješ? U kojim si sve državama svijeta bio? Koju državu ili mjesto bi volio posjetiti?

      Ne putujem često, ne volim to. Jedino vožnje s autom otić nekuda. Dosad sam bio u Irskoj i Njemačkoj, shvatio sam da se nema što vidjet novoga, osim toga danas svega ima na internetu, čemu putovati i trošiti novac ako se sve može vidjeti iz svog doma ? Jedino mjesto koje bi baš volio vidjeti je Olymp, veliki sam fan God of War serijala i to me privuklo da bi ga htio posjetiti.

      5. Nabroji nam neke svoje mane i prednosti. Da li bi htio prijatelja kao što si ti? Što najviše cijeniš kod ljudi?

      Prednosti bih naveo, snalažljiv, lako se prilogodim bilo kojoj situaciji. Odlučan sam u svemu, ako si nešto zacrtam neki cilj bilo što, to i ostvarim. Takoder tvrdoglav sam moze se poistovjetiti s odlučnošću, ako nešto naumim da bude tako, tako će i biti. Makar bilo loše i učio na svojim greškama.

      6. Imaš li kućnog ljubimca? Ako da, kojeg i kako se zove? Ako ne, kojeg bi volio imati i zašto? Smatraš li se ljubiteljem životinja?

      Imam psa i mačku, kujicu zove se Bleki crne je boje pa ono, nismo se mogli sjetiti ničeg boljeg. Mačak također crne boje zove se Roki. Moze se reči da jesam ljubitelj životinja, a najviše volim prase na ražnju.

      7. Što misliš je li život u inozemstvu bolji od života na balkanu? Kad bi imao osiguran dobar posao i smještaj u inozemstvu, ali sve moraš ostaviti u Hrvatskoj, bi li ga prihvatio?

      Da je bolji, nije. Da je pristojniji jeste. Imao sam priliku i bio u Irskoj, devet mjeseci kasnije eto me nazad u hrvatskoj. Jest gore dobro ali nije to to. Falio mi je naš zatucani mentalitet života, te obitelj i prijatelji.

      8. Reci nam nesto o svom ljubavnom zivotu? Imas li djevojku?

      Da imam djevojku, 3 godine smo zajedno i zaručeni. Mogli bi biti svatovi neki uskoro.

      9. Koju si skolu zavrsio? Zasto bas tu? Jesi ti htio tu skolu ili te neko prisilio na to. Objasni?

      Zavrsio sam strojarsku školu faust vrančić u Zagrebu, smjera CNC operater. Otac mi je CNC operater u struci te sam vidio kako je to i zbog toga sam se odlučio za isto.

      10. Na sta si najvise ponosan u zivotu? Objasni?

      Najviše sam ponosan na svoje roditelje, kako su me odgojili i što su me sve naučili u životu. Naučili su me da kad bude najgore tad izvuci najbolje iz toga i idi dalje. Kad je teško upri iz sve snage. Naučili su me da će sve loše stvari kako su došle tako i proći. Moraš biti jak u bilo kakvim situacijama kada dode do njih i ne posustajati. Također ponosan sam na sebe jer sam prihvatio taj njihov odgoj i zivotne lekcije te sam ispao takav kakav sam danas. Svejedno znam da nikad neću biti kao oni, moji roditelji oni puno rade i strašno se trude u životu. Sve što su radili radili su za mene i sestru, samo da nama bude dobro. Vječno sam im zahvalan na tome i zauvijek će biti moji idoli i inspiracija u mojem životu.
      Posljednje uređivanje od Matthew : 10-10-20 at 17:20
      Federalni Biro [KADET]
      CH Member since 2011

      Time waits for no one

    2. #2
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na odgovorima CNC operateru!
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    3. Like Matthew se sviđa ovaj post
    4. #3
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,602
      Teme
      1787
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Lock
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •