Cloak & Dagger
2018






Žanr serije:
Akcija | Avantura | Drama

Kreator:
Joe Pokaski

Glumci:
Olivia Holt, Aubrey Joseph, Gloria Reuben

Ukratko:
Iskreno, tih likova iz Marvela uopće nisam bio svjestan, pa kad sam gledao ovu seriju, nisam znao što mogu očekivati. U početku sam mislio da će serija biti poput ljubavne priče između tinejdžera koji imaju super moć. Ali pokazalo se da je puno više od toga. Pilotna epizoda bila je zaista uzbudljiva za mene jer me natjerala da ne mogu prestati gledati. Bilo je prilično dosljedno što me je zaintrigiralo barem do epizode 4 ili 5. Snaga te epizode bila je definitivno u misteriji i uzbuđenju kada sam vidio kako će se ta dva glavna lika povezati.

Jednom kad sam prešao u sredinu, već sam mogao predvidjeti što će biti u potrazi za njih dvoje. Ali, još uvijek je bilo uzbudljivo gledati i dobro je što je razvoj likova bio prilično dobro izveden. Sviđa mi se način na koji su naučili kontrolirati svoju moć i postali Cloak i Dagger. Osim toga, sviđa mi se činjenica da su u životu Tyronea i Tandyja bili i drugi likovi zbog kojih se prva sezona nije u potpunosti usredotočila na romantiku, kao što sam se brinuo da će to biti.

Zaključak:

Sveukupno, ovo je bila serija koja je za mene bila bolja nego što sam očekivao. Počeo sam gledati s malim očekivanjem, ali na kraju sam se osjećao zaintrigiran i prilično gladan za više. Bilo je prilično mračno za seriju koja se usredotočila na tinejdžere s moćima, a ne na laganu vrstu s mnogo humora, u stvari, mislim da je serija prilično ozbiljna. Njegova misterija, posebno u ranom dijelu, plus dvije glavne voditeljske veze bile su najvažnije za mene ove serije. Dakle, ako tražite superherojsku seriju iz Marvela, koja nije toliko mračna kao ona s Netflixa, ali još uvijek dovoljno ozbiljna za fokusiranje na tinejdžerske superheroje, onda bi ovo mogla biti dobra opcija. Osobno uživam u ovom showu i tko zna da bi i ti mogao.





Izvor: Klik
Matthew Willson