Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
    Pokazuje rezultate 41 do 46 od 46
    1. #41

      Datum pristupanja
      Nov 2023
      Poruke
      2
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4
      Like (dobivenih)
      0
      Rep
      Nick na forumu: Joni
      Nick na DC serveru: Kqwi
      Prijedlog: Dodati evente

      Opis: Eventi na discord serveru mogli bi napraviti pozitivan utjecaj onima koji sudjeluju na njima, event bi mogli imati razne teme. Neki od moji primjera za te teme jesu (Napredovanje severa, mišljenja igrača o serveru, Natječaji o raznim djelatnostima, Najbolje ispričana priča itd.), ovime server bi se mogao dosta osvježiti i napraviti jako aktivnim ako je dobro isplanirano. Eventi su dodani koliko ja mislim prošle godine i promjenili su discord server ka boljem. Zašto nebi mi iskoristili tu funkciju diskorda kako bi smo napravili bolje mjesto za igrace CH-a. Ti eventi bi se mogli i snimati te postaviti na društvene mreže ili prenositi uživo. Ovo su samo neke mogućnosti, kasnije ovo se može razviti na više stvari samo zavisi od kreatorske kreativnosti.

      Slika/Video: https://www.youtube.com/watch?v=UC0Cebf0xv8
      Ovo je video od discord-a u kojem je vizuelno objašnjeno kako bi se to moglo odraditi.

      Srdačan pozdrav i s poštovanjem Joni.

    2. #42
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,602
      Teme
      1787
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Joni. Vidi poruku
      Nick na forumu: Joni
      Nick na DC serveru: Kqwi
      Prijedlog: Dodati evente

      Opis: Eventi na discord serveru mogli bi napraviti pozitivan utjecaj onima koji sudjeluju na njima, event bi mogli imati razne teme. Neki od moji primjera za te teme jesu (Napredovanje severa, mišljenja igrača o serveru, Natječaji o raznim djelatnostima, Najbolje ispričana priča itd.), ovime server bi se mogao dosta osvježiti i napraviti jako aktivnim ako je dobro isplanirano. Eventi su dodani koliko ja mislim prošle godine i promjenili su discord server ka boljem. Zašto nebi mi iskoristili tu funkciju diskorda kako bi smo napravili bolje mjesto za igrace CH-a. Ti eventi bi se mogli i snimati te postaviti na društvene mreže ili prenositi uživo. Ovo su samo neke mogućnosti, kasnije ovo se može razviti na više stvari samo zavisi od kreatorske kreativnosti.

      Slika/Video: https://www.youtube.com/watch?v=UC0Cebf0xv8
      Ovo je video od discord-a u kojem je vizuelno objašnjeno kako bi se to moglo odraditi.

      Srdačan pozdrav i s poštovanjem Joni.
      Vidjet ću kako se ovo može uklopiti.

    3. #43
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      6,935
      Teme
      512
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      786
      Rep
      Nick na forumu: Carlos Suarez
      Nick na DC serveru: Carlos Suarez
      Prijedlog: Chat organizacija
      Opis: Vratiti chat svake organizacije sa svih servera. Kao sto je prije bilo, pored voice kanala imati i chat. Znam da trenutno u sklopu voice ima i chat koji nije bas funkcionalan jer ne mozes vidjeti da li su dosle nove poruke dok ne otvoris. A da ga otvoris trebas ici na voice pa kliknuti ikonu od chata i jos ti otvori samo preko pola ekrana.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    4. #44
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,602
      Teme
      1787
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Nick na forumu: Carlos Suarez
      Nick na DC serveru: Carlos Suarez
      Prijedlog: Chat organizacija
      Opis: Vratiti chat svake organizacije sa svih servera. Kao sto je prije bilo, pored voice kanala imati i chat. Znam da trenutno u sklopu voice ima i chat koji nije bas funkcionalan jer ne mozes vidjeti da li su dosle nove poruke dok ne otvoris. A da ga otvoris trebas ici na voice pa kliknuti ikonu od chata i jos ti otvori samo preko pola ekrana.
      Ne vidim potrebu za chatom kada ima chat na forumu, chat u tajnom boardu, chat na serveru + taj voice chat
      Preko desktop racunala ne moras ulaziti u chat da bi vidio chat za mob ne znam, ali ovo se nece vracati samo su se beze chatovi redali
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    5. #45
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      6,935
      Teme
      512
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      786
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Matthew Vidi poruku
      Ne vidim potrebu za chatom kada ima chat na forumu, chat u tajnom boardu, chat na serveru + taj voice chat
      Preko desktop racunala ne moras ulaziti u chat da bi vidio chat za mob ne znam, ali ovo se nece vracati samo su se beze chatovi redali

      Jel na forumu mogu napisati poruku sa jednom rijeci ili manje od 10 znakova? Jel na forumu smjem DP raditi? Na forumu post vide svi korisnici foruma (a mozda nebi smjeli). Jel na forumu stigne tebi obavjestenje kad te neko oznaci? Jel tajni board imaju svi clanovi? Jel chat na serveru vidi neko ko je usao poslje 5 minuta od razgovora? Jel na serveru mogu slati slike?

      Situacija od neku vecer kad nismo mogli imati sastanak kako treba zbog laga, da smo imali taj chat na discordu mogli smo na njemu biti. Za taj voice chat malo ko i zna.

      Taj chat moze sve, bio je najbolji, najlaksi i najbrzi nacin komunikacije izmedju clanova.

      Ali vama to smeta, jer vam je veliki spam, pa imas opciju da sakrijes kanale. Ja sam sakrio sve osim nekoliko bitnih sto nebi i vi. Zaduziti jednog discord admina da se bavi sa tim chatovima ostali mogu sakriti chatove, ako treba neka pomoc zovemo tog admina, ako on ne moze rijesiti obrati se nekom drugom i problem rijesen.

      Zamolio bih te da odgovoris na sva moja pitanja sa razumnim odgovorima.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    6. #46
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,602
      Teme
      1787
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Jel na forumu mogu napisati poruku sa jednom rijeci ili manje od 10 znakova? Jel na forumu smjem DP raditi? Na forumu post vide svi korisnici foruma (a mozda nebi smjeli). Jel na forumu stigne tebi obavjestenje kad te neko oznaci? Jel tajni board imaju svi clanovi? Jel chat na serveru vidi neko ko je usao poslje 5 minuta od razgovora? Jel na serveru mogu slati slike?

      Situacija od neku vecer kad nismo mogli imati sastanak kako treba zbog laga, da smo imali taj chat na discordu mogli smo na njemu biti. Za taj voice chat malo ko i zna.

      Taj chat moze sve, bio je najbolji, najlaksi i najbrzi nacin komunikacije izmedju clanova.

      Ali vama to smeta, jer vam je veliki spam, pa imas opciju da sakrijes kanale. Ja sam sakrio sve osim nekoliko bitnih sto nebi i vi. Zaduziti jednog discord admina da se bavi sa tim chatovima ostali mogu sakriti chatove, ako treba neka pomoc zovemo tog admina, ako on ne moze rijesiti obrati se nekom drugom i problem rijesen.

      Zamolio bih te da odgovoris na sva moja pitanja sa razumnim odgovorima.
      Nemam ti sta odgovoriti, bukvalno si mi rekao da je ovaj chat sto se nalazi u samom kanalu sasvim dovoljan za sve potrebe koje si naveo.
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    7. Like arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    8. 01-02-24, 00:00
      Razlog
      Spam

     

     
  • Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •