Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
Nick na forumu: Tatta

Nick na DC serveru:
Tatta

Prijedlog:
CH Interview

Opis:
Posto cesto slusam razne emisije na radiu , dosao sam do ove ideje .
Rado slusam neke emisije na radiu i znam tocan dan u tjednu i vrijeme kada je emisija u toku .
Moj prijedlog jeste da se na Discord-u uvede emisija . Na primjer jednom tjedno .
Da se zna da je emisija npr nedjeljom u 16:00 h . U emisiji imamo voditelja koji postavlja pitanja i gosta koji odgovara .
Nesto tipa : Nedjeljom u 2 ( da bolje obisem za one koji me ne svacaju na sto mislim ) .
Emisija neka traje nekih 2h cca . Da se doda soba na Discord-u gdje samo Voditelj emisije i Gost mogu pricati a da drugi mogu samo slusati i pisati . Onemoguciti slusaocima pricanje u tom kanalu kako ne bi smetali tokom emisije ali dozvoliti im pisanje kako bi mogli napisati neko pitanje koje voditelj emisije moze postaviti gostu ukoliko to zeli .
Svake nedjelje bi bio pozvan neki drugi gost .

Da bi to bilo zaista aktualno , emisiju bi morao netko voditi tko zna pricati ( biti komunikativan ) i postavljati pitanja .

Ja sam osobno ljubitelj jedne radijske emisije koja je svakog cetvrtka od 16:00h do 18:00h i stalno pokusavam u to vrijeme prebaciti na tu frenkvenciju kako bi slusao emisiju .

Mislim da ova ideja itekako ima potencijala kako bi Discord jos vise aktivirala , najvise za slusaoce .

Slika/Video:
Nemam sliku , ali kao sto vec rekoh ; potrebna je samo jedna soba u kojoj samo Voditelj i Gost mogu pricati . Ostali slusaoci mogu samo pisati .
Ja ovo mogu realizirati u vidu kreiranja channela i podešavanja, ali ostatak ovisi o @Hawk; s obzirom da je on voditelj Interview Teama.
Meni je prijedlog sasvim solidan, ako Hawk želi može nešto organizirati pa naći osobu koja bi to vodila. Onda bi vidjeli koliki je interes za to i razmislili dal treba nastavljati.