Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    1. #1
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep

      |~ #4 - Tonća - Iskrenih 20 ~|

      Iskrenih 20
      Bugs Bunny - TONĆA






      IC


      1. Kada si došao na CroHerze? Kako si saznao za ovaj server? Opiši nam svoje "prve dane" na serveru.
      Na CH sam došao na poziv mog susjeda Mate Stojića. On je bio jedan od prvih koji je iz našeg mjesta počeo igrati na CH, uglavnom donjeo mi ja na USBu GTA i instalirao SAMP.
      Smisljao sam nick, tada je bio jako popularan DJ David Guetta, pa sam ja stavio nick Tony_Guetta. Nisam ništa znao, samo bi vozio mehaničarsko auto svako 10 minuta i dobivao 400$.
      Poslje kada sam se zaposlio kao kamionđzija bio mi je pravi dozivljaj voziti i no lajfao sam taj posao.Također ušao sam u taksi, tada brutalan organizacija a lider mi je bio Mate Stojic xD.

      2. Koliko puta si bio administrator na serveru? Što te privuklo na tu poziciju? Možeš li nam izdvojiti neke razlike u administraciji prije i sada? Koji je bio razlog odlaska s te pozicije?
      Ne znam broj koliko sam puta bio u staffu, uglavnom previše je puta.Bio sam staff na sva 3 servera i msm da sam na svakom bio Head bar neko vrijeme.
      Prije je bilo fora kada si bio admin, ljudi su te gledali drugim očima to je bilo nešto nezamislivo. Recimo 2013/2014 su bili testovi za GSa koje je vodio Nikola(RED) i najmanje dnevna aktivnost ti je trebala biti 10H.
      Sjećam se htio sam se tada natjecati,ali sam skuzio da neki likovi igraju po 17h dnevno, a moj osobni rekord je 12 ili 13h dnevno. Ne baš za pohvaliti ali takva su vremena bila.
      Razlike između staffa su drastične, prije nisi mogao biti staff ako nisi ozbiljan ili čak 18+. Trenutno u staffu se nalazi podosta dijece s kojim ne znam kako se nose, ali Bože moj takva su vremena došla.
      Prije je bilo dosta više kazna i jačih, ali imalo je razloga jer je server bio puno 400+ igrača. Sada ti na 50 igrača glumiti nekog frajera i kaznjavati je totalno besmisleno, kada sam bio admin za vrijeme ove korone par mjeseci gledao sam da što manje igrača kaznim,
      zapravo u nekom dogovoru s Jocom nisam imao komandu /akazni nikako.Uglavnom mislim da sad samo fali igrača i da staff treba biti ozbiljnij. Mogu pohvaliti Matea koji je stvarno ozbiljan i dosta je postigao za svoje godine te se jako zrelo ponaša.

      3. Tokom povijesti bio si član i voditelj mnogih forum timova. Koji ti se najviše dopao i zašto? Koliko se promijenio rad timova od tada i što misliš koji je razlog toga?
      Bio sam voditelj Fan Arta i Mapping Teama. A od timova sam bio u svim mogućim osim Portal Teama.Odgovorit cu koji je tim bio najgori pa tek onda najbolji.
      Najgori tim u kojem sam bio je bio Site Team, gdje je Zoran uz pomoć nolajfera na zajednici i igrača koji su želili neku nagradu uzimao masne pare preprodavajući igriče koje smo mi prevodili na wordpressu.
      Dakle u tom timu si morao odraditi 10 igrica na dan ili dobiješ ban, ugovor je bio na 2 mjeseca a ban je bio trajni
      Najbolji tim u kojem sa bio je Fan Art kada sam tek ušao, ne znam koje točno godine ali tada su u njemu bili vrsni fotošoperi poput Wickya,Jevremovića,Coldstona i ostalih.
      Momci koji sada uzimaju ozbiljnu lovu od toga, i baš mi je drago jer je neko može se reći na ovoj zajednici sticao svoje znanje.
      Ali također je tad Fan Art radio ozbiljne RL zadatke za zorana itd...

      4. Koji server (DM, RP, FR) ti je omiljeni i na kojemu si proveo najviše vremena? Zašto?
      Najviše vremena sam igrao na RPu. Na Tony Burn nicku sam imao oko 3000 sati.
      Provodio sam najviše vremena na njemu jer sam imao ETL i trudio sam se da budemo što bolja organizacija i mislim da smo ostavili dubok trag u CH povijesti.
      Bili smo server organizacija i bili smo pri samom vrhu uvijek .
      Također bi htio spomenuti i FR za vrijeme Sabe,Paje,Sanke i ostalih.
      Tada je se na FR tuklo jako , obarali su se rekordi od 150 igrača i bilo je jako zanimljivo.
      Ja kao mlad nestašan bih uvijek pravio neke probleme s raznim glupostima i čitovima(koji ajmo reći nisu nanosili štetu drugima) letio s metlom i slično.
      Također na FR sam zasluzio FAF i PS legendu jer sam dosta doprinjeo i aktivno igrao za te TIMove.

      5. Zašto si odlučio ponovo vratiti ETL? Koliko dugo misliš da će te ostati aktivni?
      Dosadilo me biti admin, vratili smo se Maka i ja na CH jer je počela korona pa smo tražili da igramo neku igricu na duže vrijeme.
      Obojica smo bili u staffu ja sam bio admin lvl 4 skoro 1337, a Maka je taman dobio admina. Bili smo u vojsci i ono dopizdilo nam je kao igramo warove a ne igramo za ETL,
      nije bilo to to, nije to naša organizacija ne osjećamo se ugodno s druge strane zakona. Nikad nismo volili biti drotovi osim u Hrvoja Shipovale u FBI hahahahah.
      I eto javio sam se Joci, rekao mu skini mi sve i uzet cu ETL da rokamo mafijaški .

      6. Pored ETLa da li si ikad bio u nekoj drugoj organizaciji, kojoj, dostignuca?
      Bio sam u dosta organizacija prije dolska ETLa.Prva organizacija Taxi, u njoj sam bio rank 5 ili 6.
      Bio sam također u PDu rank 2,FBIu rank 3, u CNN sam bio također dugo do ranka 5.Također bio sam Crim Tim lider,
      Elite Killers lider, LaEme lider( to su nam dali dok nije došao ETL) i od 24.12.2012 ETL do dan danas.
      Kratka repriza u Vojsci od 2 mjeseca,bio sam General(lider) jer sam ju ja napravio,al to zapravo nije moja organizacija nego server.
      (Mnogi su mislili da sam ja owner vojske).

      7. Da li si pravio neke pauze ili si konstantan?
      Konstantan igrač sam bio od 2010 do 2015/16. Od tada mi se gubi svaki trag, neki povratci do mjesec dana malo rokanja i tako.
      Bio sam također kratko staff team 2017 msm kad je Matrixo nešto pokušavao. I eto vratio sam se u 3 mjesecu 2020 godine kada me je Korona natjerala xD
      Povremeno bih uradio nešto Joci(Borni) što bi mu trebalo,ali nisam igrao niti sam imao instaliran SAMP.

      8. Jesi li postigao sve sto si htio na serveru? Da li imas nekih ne ispunjenih ciljeva? Sto te sprijecilo da ih ne ispunis?
      Sve sam ispunio što sam htio na serverima Croherze.Mislim da sam proživio sve i svašta.Nemam više ništa što bi trebao ispuniti,
      na RP sam imao jednu od najjacih orgi što je postajala,bio sam staff više puta,na fr 2 legende staff više puta,DM nažalost nije nikad dostigao svoj vrhunac no i tamo sam bio staff više puta.


      10. Sta mislis o trenutnoj situaciji na serveru? Sto bi se trebalo promijeniti kako bi bila bolja situacija i vise igraca?
      Treutna situacija nije najbolja.Broj igrača nije prešao 100 već nekih mjesec i pol dana što nije ni malo za pohvalu.
      Vidim da mod dosta napreduje i ubacuju često nove stvari ali fali igrača da te stvari dodju do izražaja.
      Također mislim da bi se staff trebao malo bolje formirati, sada doslovno svak ulazi u staff i izlazi kako hoće,prije je to bila premija.
      Mislim da se trebaju malo više fokusirati na dovođenje igrača a ne na kaznjavanje trenutni, također privlačiti igrače s drugih servera jer ovo sto Marketing team spamma po FBu ne pije baš vodu.




      OOC


      1. Sta mislis o sebi koje su tvoje mane, a koje dobre strane? Opisi nam. Jel ti vazno tuđe misljenje ili se pak drzis samo svoga?
      Moje mana je to da uvijek idem glavom kroz zid, u raznoraznim situacijama ali Bože moj.
      Dobra strana mi je što bih pomagao svima, bio to moj prijatelj ili neprijatelj.Ako sam u situaciji da mogu pomoći i da me pita za pomoć uvijek pomognem.
      Cijenim tuđa misljenja ako ta osoba zna oko nečega ili ima iskustva, ne volim kad mi netko soli pamet o nečemu što nema pojma pa buba sve živo.

      2. Živiš li s roditeljima ili sam? Jesi li zadovoljan svojim trenutnim boravištem ili bi radije živio negdje drugdje?
      Živim s roditeljima u obiteljskoj kući.Zadnja smo kuća u ulici i jako sam zadovoljan svojim mjestom.Doslovno na pola sata imaš sve, oćes planinu, oces more, šta god poželiš ima tu.
      Hercegovina je to, pajdo moj.Ako budem zasnivao svoju obitelj u budućnosti planiram proširiti ovu trenutnu kući jer ona ima samo nekih 200 kvadrata, te to znači da ne planiram seliti odavde.

      3. Igraš li još neke igre osim SAMP-a? Ako je odgovor da, koje i imaš li neku za preporučiti?
      Igram CSGO i PUBG. Prije sam bio aktivnij u tim igricama, trenutno ih nešto ne preferiram.
      Za preporučiti imam igricu SnowRunner mislim da je jako zanimljiva, vezana je za vožnju kamiona u jako teškim uvijetima.
      Gledao sam je u par jutuber i mislim da ću je sebi kupiti na Steamu.
      4. Imaš li položen vozački ispit? Ako je odgovor da, koji auto voziš? Koji auto bi volio u budućnosti posjedovati?
      Imam položen vozački ispit za B i B1 kategoriju.
      Trenutno vozim Passata B6 2006 godina od oce ali on planira dogodine uzeti B8 tako da ću i ja tražiti neku alterativu.
      5. Koju skolu si zavrsio i da li si zadovoljan time?
      Završio sam školu za Ekonomskog tehničara, nisam htio upisati Gimnaziju.
      Zapravo prvu godinu sam upisao smijer Hoteljersko-turistčka ali nakon talijanskog malumnog jezika sam odlučio preći u ekonomsku školu i polagati razliku predmeta.


      6. Šta te je navelo da se počneš baviti photoshop-om? Da li se profesionalno baviš time ili samo ubijaš dosadu radeći to? Misliš li da se od toga može zaraditi?
      Ne znam, par susjeda mi je također radilo u Photoshopu pa sam htio i ja to probati. Volim se igrati po psu česce nego nešto raditi ozbiljno, jedno vrijeme sam uzimao neke novce od toga pa sam stao skroz s tim.
      Nisam upalio komp par godina,ali u prvom mjesecu ove godine sam si uzeo novi komp pa sam skinuo photoshop i počeo ponovno raditi. Treutno znanje mi je okej, al msm da tu ima još podosta prostora za napredak.
      Al treutno me smara skidanje resursa, pa se držim nekih plitkih voda.

      7. Imas li posao, ako ne da li radis nesto po tom pitanju?
      Trenutno radim u obiteljskoj firmi kao stolar. Obiteljski posao je prvi posao koji radim nakon srednje škole jer nisam otišao na fakultet.
      Trenutno planiram naći neki drugi posao u svojoj struci ili nešto vezano za tehnologiju i izaći iz komfort zone svojih ukućana.

      8. Da li si trenirao ili treniras neki sport? Vidis li se u tome u buducnosti?
      Trenirao sam rukomet kao manji. Mozda par godina, upisao sam se u drugom osnovne mislim.Uvijek bih igrao jer sam bio ljevak, ljevaci se dosta cijene u rukometu jer ih je malo.
      Nažalost nije mi se sviđao trener pa sam napustio rukomet.Bilo je poziva od trenera ili direktora koju su zvali mog ćaću da se vratim u rukomet ali nije urodilo plodom.

      9. Pored Barcelone, da li postoji jos neki klub koji ti je drag?
      Ne znam, u Engleskoj bi volio da Manchester United vrati sjaj koji je nekad imao jer mi je to najdraži klub iz PLa.
      Također naspram Barcelone volio bih da što više Hrvatskih klubova bude u Ligi Prvaka ili Europskoj ligi.
      Tu svakako ubrajam i ostale balkanske timove koji nastupaju jer bi volio da ljudi s Balkana stupe na najveću scenu.

      10. Kako provodiš svoje slobodno vrijeme, imaš li neki hobi? Ako je odgovor da, koji?
      Slobodno vrijeme provodim s curom ili s prijateljima.
      Hobi kao hobi nemam ništa određeno.Volim navečer otići na pice, zajebavati se i slično.
      Curu izvesti na večeru ili u kino i tako dalje, uglavnom sve normalno nista specijalno nemam za hobi.





      Možda ima pravopisnih grešaka i svega ostalog ali odgovore sam pisao s temperaturom xD
      Bugs Bunny / TONĆA


    2. #2
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Kakva je godina, dobro je ****ga.

      GG❤
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    3. Like Tonća se sviđa ovaj post
    4. #3
      Maka avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Camp Nou 226 E32
      Poruke
      7,857
      Teme
      120
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      61 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1856
      Like (dobivenih)
      3419
      Rep
      Šta je ovo? Spomeno si me samo u jednom pitanju, pripremi se na degenek !!!


      Dobri odgovori Zekane, onaj /vport Las Venturas... mislim sve super...
      Posljednje uređivanje od Maka : 04-10-20 at 08:04

      ♕ 27.1.2016 ETL WAR CHAMPIONS ♕

















      __________________________________________________ _________




    5. Like Tonća se sviđa ovaj post
    6. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,609
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3537
      Rep
      lock
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •