Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,615
      Teme
      1791
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep

      Fall Guys: Ultimate Knockout

      Fall Guys: Ultimate Knockout


      For:
      PC, PS4



      Unazad tridesetak godina na TV programima diljem svijeta emitirala se natjecateljska emisija Takeshijev dvorac. Cilj tog natjecanja bio je prijeći razne prepreke te na kraju obraniti Takeshijev dvorac od neprijatelja. No, za razliku od sličnih modernih emisija, natjecatelji nisu bili neki profesionalni atletičari, svjetski prvaci u penjanju po umjetnim stijenama ili ovisnici o teretani s mišićem na mišiću. U Takeshijevom dvorcu natjecali su se učitelji, čistači, računovođe, sva sila različitih profila s velikom dozom humora i luckastih prepreka koje su bile tu da izmame osmjeh na lica gledatelja.
      Nova hit igra Fall Guys: Ultimate Knockout ima generalno sličan cilj za battle royale žanr. Baš poput Takeshijevog dvorca, ova igra želi battle royale učiniti dostupnim za sve tipove igrača svojim jednostavnim kontrolama, šarenim svijetom te zabavnim preprekama.



      Cilj igre je kroz pet nasumično odabranih levela/rundi ostati zadnji preživjeli tip. Svaka sesija započinje sa 60 stvarnih protivnika, a kroz svaku dionicu prepreka broj protivnika se smanjuje do posljednje, sudbonosne bitke za prvo mjesto. Naravno, ako preživite do nje.


      Kao što ima zabavnih levela, isto tako ima i onih koje mi se nisu svidjele previše. Svi timski leveli znaju dosta živcirati ako ekipa koja se nalazi zajedno s vama počne trollati te namjerno gurati loptu u vlastiti gol ili generalno ignorirati glavni cilj. Vjerojatno je ovo dio iskustva, no osobno mi se nije svidjelo. Također, postoje tri igre gdje je potrebno ukrasti rep s protivnika. Sami leveli nisu toliko problematični, koliko je nezgodno odrediti s koje udaljenosti je moguće ukrasti protivniku rep. Ponekad se osjećam da iz čiste blizine nisam uspio odraditi krađu, a nekada i s koraka nazad uspijem.



      Osim solo igranja postoji mogućnost da zaigrate u četveročlanim timovima. Ovo inače ne jamči da će četiri frenda završiti u istom timu, već samo da će započeti u istoj sesiji. Općenito mi se čini kao da igri trenutno fali više sadržaja. Jasno mi je da iza Fall Guysa stoji indie tim, no offline leveli za vježbanje, igranje lokalno preko dijeljenog ekrana ili veći timovi koji igraju skupa stvarno bi povećali vrijednost čitavog paketa. Naravno, ovo je naslov koji će se razvijati tokom vremena, što su obećali i sami developeri, no ipak je šteta što nije dodao barem malo više sadržaja u početku.

      Jedini dodatni sadržaj izvan glavne igre su kozmetički dodatci s kojima možete urediti svoje fall guyse. Različite kostime, kombinacije boja i uzoraka moguće je otključati ostvarivanjem novog levela, ali i kupovinom pomoću dvije valute. Prva su kudosi koje dobivamo poslije svake sesije, dok je druga valuta krune koje su dosta rjeđe i ostvarimo ih pobjedama te ponekim levelom. Naravnom, kudose je moguće i kupiti, no iskreno ne vidim neku pretjeranu potrebu za tim ako redovito igrate. Sami dodatci samo mijenjaju izgled te nikako ne utječu na sami gameplay. Kudos za kudose i developera.



      Nisu samo naši likovi šareni, čitav Fall Guys svijet je u veselim bojama te popraćen prilično pozitivnom glazbom. Ovo je jedan od glavnih razloga zašto se vrlo lako vratiti nakon gubitka te zašto se nećete naći da napuštate igru iz ljutnje.

      Jedna od rijetkih frustrirajućih stvari kod Fall Guysa je nemogućnost traženja novog meča dok gledate postojeći iz kojeg ste već ispali, već se morate vratiti na početni ekran. Ono što je još gore jest da uvijek direktno morate pritisnuti krug da izađete s trenutne partije. Često mi se znalo dogoditi da izgubim, uzmem mobitel da nešto pročitam, ugledam odbrojavanje za sljedeći krug i onda zbunjeno tražim svog lika po ekranu prije nego li shvatim da gledam tuđi nastavak.



      Uzevši sve u obzir, Fall Guys: Ultimate Knockout je i više nego pozitivno iznenađenje za mene, a vjerujem i za brojne druge igrače. Osobno nikada nisam previše uživao u battle royale naslovima, no ova igra svojim opuštenim pristupom te zabavnim gameplayom redovito me privukla da odigram partiju više, iz dana u dan. Istina, ne bi štetilo da su od starta imali veću količinu sadržaja, no uvjeren sam da ćemo kroz dogledno vrijeme dobiti i nove levele, modove te općenito sadržaja koji će nas držati prikovane za ekran.




      Izvor: hcl.hr
      Matthew Willson
      Posljednje uređivanje od Matthew : 18-09-20 at 19:29
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •