Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 16
    1. #1
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,111
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep

      Drama na US Openu:Đoković pogodio sutkinju lopticom u glavu pa su ga diskvalificirali



      Pružena joj je medicinska pomoć i brzo se pridigla, Đoković joj se ispričao, no suci su prema pravilima i u suradnji sa supervizorom turnira dosudili diskvalifikaciju nakon nekoliko minuta vijećanja.

      Novak Đoković izbačen je s US Opena nakon što je teniskom lopticom pogodio linijsku sutkinju. Đoković je sutkinju pogodio direktno u glavu i nakon kratkog vijećanja suci su ga odlučili diskvalificirati!

      Nevjerojatna scena dogodila se u prvom setu meča osmine finala protiv Pabla Carrena-Buste. Pri rezultatu 6-5 za Španjolca, Đoković je pomalo iznerviran bez gledanja ispucao jednu lopticu koja mu nije trebala. Problem je nastao kada je tom istom lopticom pogodio linijsku sutkinju u glavu, koja je od udarca pala na tlo!

      Pružena joj je medicinska pomoć i brzo se pridigla, Đoković joj se ispričao, no suci su prema pravilima i u suradnji sa supervizorom turnira dosudili diskvalifikaciju nakon nekoliko minuta vijećanja. Pobjedu je ni kriv ni dužan odnio Carenno-Busta.









      Malo prije nego se dogodila ova nevjerojatna scena, Đoković je bio pao na rame i zatražio medicinsku pomoć. Meč je bio prekinut na nekoliko minuta prije nego se vratio.







      IZVOR
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    2. #2
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      blood makes you related, loyalty makes you family



    3. Like Mauro Vitelli, cakaofficial se sviđa ovaj post
    4. #3

      ......
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      238
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      370
      Rep
      Kako 24h ima lose reportere, pa bar 3 puta su naveli istu rečenicu.
      A što se Noleta tiče, ovo je van svakih granica, samo nek je naš čovjek (BALKANAC) i već si najgori. Pu Amerikanizacija.
      since 2010 ESTRADNA ZVIJEZDA PA BOG


    5. Like [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    6. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,595
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Oj bože ko da je autom udario...

      Žao mi je Noleta trebao je odnjeti ovu pobjedu..
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    7. #5
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Negujmo srbski jezik shit post meme soon

    8. Like Lemior, hana, [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    9. #6
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1707
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Negujmo srbski jezik shit post meme soon
      2020 zvanicno otisla u *****
      Negujmo na strani djokovica
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    10. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    11. #7
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Ja ne kužim zašto svi komentiraju reakciju ove Jadranke Kosor, po komentarima ispada kao da su ju iluminati postavili s magnetom za lopticu, Noleta čipirao Gates i kliknuo udarac samo da ga se izbaci, ha živote.

      Ako je poen završio, nema se što napucavati loptica ili reket ili išta okolo, frustracije treba zadržati za sebe, pogotovo kad si na svjetskoj pozornici i moraš biti primjer i uzor mladima. Opravdano diskvalificiran kao što i svatko treba biti, a i sam je svjestan toga za razliku od drugih.

      Bit će mu to lekcija i drugi put neće sigurno tako nešto napraviti, a možda i drugi izvuku pouku iz ovoga.

      Vidi se da mu je Ivanišević trener.

      Victoria Concordia Crescit

    12. #8
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,218
      Teme
      253
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 4 min
      Like (kliknutih)
      765
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lizergid Vidi poruku
      Ja ne kužim zašto svi komentiraju reakciju ove Jadranke Kosor, po komentarima ispada kao da su ju iluminati postavili s magnetom za lopticu, Noleta čipirao Gates i kliknuo udarac samo da ga se izbaci, ha živote.

      Ako je poen završio, nema se što napucavati loptica ili reket ili išta okolo, frustracije treba zadržati za sebe, pogotovo kad si na svjetskoj pozornici i moraš biti primjer i uzor mladima. Opravdano diskvalificiran kao što i svatko treba biti, a i sam je svjestan toga za razliku od drugih.

      Bit će mu to lekcija i drugi put neće sigurno tako nešto napraviti, a možda i drugi izvuku pouku iz ovoga.

      Vidi se da mu je Ivanišević trener.
      Vidi se da nikad nisi igrao neku utakmicu, ili ti bar nije stalo do iste, cim imas takvo razmisljanje ( iako nije pogresno ).
      Mnogo je tesko iskontrolisati samog sebe u ovakvim situacijama, kada sudija dosudi nesto pogresno ili bilo sta drugi se desi.

      Nije ni on svetac, normalno je da covjek popizdi, baci reket, nabije lopticu itd.. Zao mi je sto je nije u glavu nabio.

      Lik je htio baciti loptu onim sakupljacima, zeznuo se, bacio sudiji koji nije ocekivao, i jbg ..
      RP Head Administrator || UnderGround Racer || ex FR Administrator || Drift Boys legenda

      ex Marketing Team voditelj || ex FanArt voditelj || ex Film Production voditelj || Forum Global Moderator​

    13. #9
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic. Vidi poruku
      Vidi se da nikad nisi igrao neku utakmicu, ili ti bar nije stalo do iste, cim imas takvo razmisljanje ( iako nije pogresno ).
      Mnogo je tesko iskontrolisati samog sebe u ovakvim situacijama, kada sudija dosudi nesto pogresno ili bilo sta drugi se desi.

      Nije ni on svetac, normalno je da covjek popizdi, baci reket, nabije lopticu itd.. Zao mi je sto je nije u glavu nabio.

      Lik je htio baciti loptu onim sakupljacima, zeznuo se, bacio sudiji koji nije ocekivao, i jbg ..
      Bavio sam se nogometom, on se bavi tenisom, netko treći se bavi ragbijem, u svakom sportu postoje različita pravila, u tenisu sigurno ne smiješ se ponašati kao kada igraš ragbi ili neki drugi sport, niti ti, niti publika. Čak ako i stavim situaciju u nogomet, dakle prekid igre, jedan igrač da raspuca loptu iz terena nepotrebno i nabije u glavu nekog od klinaca što dodaje lopte, u najmanju ruku dobio bi žuti karton, vjerojatno i crveni.

      Možda je teško iskontrolirati se u tom trenu, ali je nužno, posljedice svojih akcija svatko mora prihvatiti, vidi se prema njegovoj izjavi da je to i napravio. Ko što rekoh, njega gleda sva teniska mladež svijeta, mora se ponašati kao primjer na terenu.

      Čak i nema tu debate o Đokoviću jer je propisno kažnjen, pravila turnira su jasna, nije ga nitko oštetio više no što je sam sebe. Krivite babu što nije progutala loptu, što nju zaboli za Đokovića i njegovu igru, udarac u grlo sigurno nije nimalo ugodan, pogotovo kad se tome i ne nadaš, pa nije žena tu ništa kriva.

      Krkanluka u tenisu je bilo (spomenuh npr. Ivaniševića) i biti će, ispravnim kažnjavanjem prema pravilima broj toga će se smanjiti. Nije svaki sport za svakoga, najbolje da se svi mlate u svakom sportu ko u hokeju čim se isfrustriraju.

      Victoria Concordia Crescit

    14. #10
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lizergid Vidi poruku
      Bavio sam se nogometom, on se bavi tenisom, netko treći se bavi ragbijem, u svakom sportu postoje različita pravila, u tenisu sigurno ne smiješ se ponašati kao kada igraš ragbi ili neki drugi sport, niti ti, niti publika. Čak ako i stavim situaciju u nogomet, dakle prekid igre, jedan igrač da raspuca loptu iz terena nepotrebno i nabije u glavu nekog od klinaca što dodaje lopte, u najmanju ruku dobio bi žuti karton, vjerojatno i crveni.

      Možda je teško iskontrolirati se u tom trenu, ali je nužno, posljedice svojih akcija svatko mora prihvatiti, vidi se prema njegovoj izjavi da je to i napravio. Ko što rekoh, njega gleda sva teniska mladež svijeta, mora se ponašati kao primjer na terenu.

      Čak i nema tu debate o Đokoviću jer je propisno kažnjen, pravila turnira su jasna, nije ga nitko oštetio više no što je sam sebe. Krivite babu što nije progutala loptu, što nju zaboli za Đokovića i njegovu igru, udarac u grlo sigurno nije nimalo ugodan, pogotovo kad se tome i ne nadaš, pa nije žena tu ništa kriva.

      Krkanluka u tenisu je bilo (spomenuh npr. Ivaniševića) i biti će, ispravnim kažnjavanjem prema pravilima broj toga će se smanjiti. Nije svaki sport za svakoga, najbolje da se svi mlate u svakom sportu ko u hokeju čim se isfrustriraju.
      Ja se bavim nogometom od malih nogu i imao sam priliku igrati "final four" u BiH u juniorskoj kategoriji gdje je organizacija bila na nivou utakmica iz engleske premijer lige, počevši od smještaja, akreditacija, dolaska na stadion, pratnje policije i svega toga. Premijerligaške sudije su dijelile pravdu što se kaže, navijači na tribinama, bakljada, navijanje 90 minuta, ne čuješ sebe, kamoli drugu osobu, oprema kod sudija vrhunska, počevši od mikrofona i njihove komunikacije, pa sve ostalog.

      Ovo sve govorim kao uvod, da vidiš da na vrhunskoj sceni, postoje situacije u kojima nećeš kaznit igrača žutim ili crvenim kartonom, naime, nakon njegovog zvižduka za prekršajem, koji je bio na granici (i mogao ga je dosuditi i nije morao, bio sam isfrustriran ajmo reć) ja sam nakon dvije sekunde loptu htio poslati svom igraču u prostor, gdje sam pritom pogodio glavnog sudiju u facu, lopta nije bila mekana, imala je snage i imala je putanju dobru, tako da sam ga oborio sa nogu. Prišao sam mu, pružio ruku, izvinio se i rekao da nisam čuo zvižduk, što je u jednu ruku i istina jer je bilo oko 1500-2000 ljudi na tribini. Nakon čega se konsultovao sa svojim pomoćnicima i četvrtim sudcem, gdje bih ja prošao sa osmijehom na licu sudije i komentarom: "molim te pokušaj sljedeći put da me ne pogodiš u glavu, stvarno je tvrda lopta". Znači, nije do pravilnika, nego je do sudije i kako će on procijeniti situaciju, je li bilo namjere, ili nije bilo namjere, kod Đokovića sigurno nije bilo namjere, i okrenut je leđima sutkinji. Da ovo pokuša namjerno uraditi, od 1000 pokušaja uspio bi jednom možda, ili nijednom čak.

      Svakodnevno smo u prilici vidjet, barem ko prati tenis da tenisači na sličan način vraćaju loptice ovoj dječici iza što skupljaju, i samo je pitanje vremena bilo kad će nastradat neko.

      A taj žar, ljutnja, ponos, sreća, dok igraš pred 2000 ljudi i navijači 90 minuta pjevaju pjesme, i kad ti dosudi pogrešno prekršaj, nemoguće je ostati ravnodušan, pa makar otišao i popričao sa sudijom o prekršaju (bez nabijanja lopte, psovanja), jer je to nešto što rijetki imaju priliku iskusit.

    15. Like cakaofficial se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •