Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
    Pokazuje rezultate 11 do 16 od 16
    1. #11
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,222
      Teme
      253
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 4 min
      Like (kliknutih)
      765
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lizergid Vidi poruku
      Bavio sam se nogometom, on se bavi tenisom, netko treći se bavi ragbijem, u svakom sportu postoje različita pravila, u tenisu sigurno ne smiješ se ponašati kao kada igraš ragbi ili neki drugi sport, niti ti, niti publika. Čak ako i stavim situaciju u nogomet, dakle prekid igre, jedan igrač da raspuca loptu iz terena nepotrebno i nabije u glavu nekog od klinaca što dodaje lopte, u najmanju ruku dobio bi žuti karton, vjerojatno i crveni.

      Možda je teško iskontrolirati se u tom trenu, ali je nužno, posljedice svojih akcija svatko mora prihvatiti, vidi se prema njegovoj izjavi da je to i napravio. Ko što rekoh, njega gleda sva teniska mladež svijeta, mora se ponašati kao primjer na terenu.

      Čak i nema tu debate o Đokoviću jer je propisno kažnjen, pravila turnira su jasna, nije ga nitko oštetio više no što je sam sebe. Krivite babu što nije progutala loptu, što nju zaboli za Đokovića i njegovu igru, udarac u grlo sigurno nije nimalo ugodan, pogotovo kad se tome i ne nadaš, pa nije žena tu ništa kriva.

      Krkanluka u tenisu je bilo (spomenuh npr. Ivaniševića) i biti će, ispravnim kažnjavanjem prema pravilima broj toga će se smanjiti. Nije svaki sport za svakoga, najbolje da se svi mlate u svakom sportu ko u hokeju čim se isfrustriraju.
      Sve si ti u pravu, ali ono nije za diskvalifikaciju, onakvih slučajeva je previše bilo i nikad se ovako nešto nije desilo.

      Tačno se vidi kako namjerno žele da izbace Djokovica, jer da nastavi igrati oborio bi sve rekorde koje niko nikad ne bi mogao oboriti.

      Čovjek je izgubio samo 1 set ove godine.. alo 1 set... i takvu igracinu zajebavaš što je slučajno pogodio sudiju. Zato sad da sam na njegovom mjestu sve i jedan us open koji bi igrao kad bi osvojio pljunuo bih u onaj pehar i bacio ga..
      RP Head Administrator || UnderGround Racer || ex FR Administrator || Drift Boys legenda

      ex Marketing Team voditelj || ex FanArt voditelj || ex Film Production voditelj || Forum Global Moderator​

    2. Like [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    3. #12
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Ovde se radi o duplim standardima, baš me zanima da li bi Federera diskvalifikovali ovako. Predugo već traje mržnja zapada prema Novaku.

      Ako je ovo dete moglo da istrpi još jači udarac može i jedna babetina ono

      blood makes you related, loyalty makes you family



    4. Like hana se sviđa ovaj post
    5. #13
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cyttorak Vidi poruku
      Ja se bavim nogometom od malih nogu i imao sam priliku igrati "final four" u BiH u juniorskoj kategoriji gdje je organizacija bila na nivou utakmica iz engleske premijer lige, počevši od smještaja, akreditacija, dolaska na stadion, pratnje policije i svega toga. Premijerligaške sudije su dijelile pravdu što se kaže, navijači na tribinama, bakljada, navijanje 90 minuta, ne čuješ sebe, kamoli drugu osobu, oprema kod sudija vrhunska, počevši od mikrofona i njihove komunikacije, pa sve ostalog.

      Ovo sve govorim kao uvod, da vidiš da na vrhunskoj sceni, postoje situacije u kojima nećeš kaznit igrača žutim ili crvenim kartonom, naime, nakon njegovog zvižduka za prekršajem, koji je bio na granici (i mogao ga je dosuditi i nije morao, bio sam isfrustriran ajmo reć) ja sam nakon dvije sekunde loptu htio poslati svom igraču u prostor, gdje sam pritom pogodio glavnog sudiju u facu, lopta nije bila mekana, imala je snage i imala je putanju dobru, tako da sam ga oborio sa nogu. Prišao sam mu, pružio ruku, izvinio se i rekao da nisam čuo zvižduk, što je u jednu ruku i istina jer je bilo oko 1500-2000 ljudi na tribini. Nakon čega se konsultovao sa svojim pomoćnicima i četvrtim sudcem, gdje bih ja prošao sa osmijehom na licu sudije i komentarom: "molim te pokušaj sljedeći put da me ne pogodiš u glavu, stvarno je tvrda lopta". Znači, nije do pravilnika, nego je do sudije i kako će on procijeniti situaciju, je li bilo namjere, ili nije bilo namjere, kod Đokovića sigurno nije bilo namjere, i okrenut je leđima sutkinji. Da ovo pokuša namjerno uraditi, od 1000 pokušaja uspio bi jednom možda, ili nijednom čak.

      Svakodnevno smo u prilici vidjet, barem ko prati tenis da tenisači na sličan način vraćaju loptice ovoj dječici iza što skupljaju, i samo je pitanje vremena bilo kad će nastradat neko.

      A taj žar, ljutnja, ponos, sreća, dok igraš pred 2000 ljudi i navijači 90 minuta pjevaju pjesme, i kad ti dosudi pogrešno prekršaj, nemoguće je ostati ravnodušan, pa makar otišao i popričao sa sudijom o prekršaju (bez nabijanja lopte, psovanja), jer je to nešto što rijetki imaju priliku iskusit.
      Hvala na priči, ali Đoković nije igrao nogomet. Ne znam kolika je sličnost pravila tenisa i nogometa, ali što god se kaže, činjenica je da je diskvalificiran točno po pravilu, a ne po želji sudaca ili iluminata.

      Citiraj Prvotno napisano od Bozic. Vidi poruku
      Tačno se vidi kako namjerno žele da izbace Djokovica, jer da nastavi igrati oborio bi sve rekorde koje niko nikad ne bi mogao oboriti.
      Pa ne bi ga nitko mogao izbaciti da im neda povoda, nisu ga vanzemaljci oteli.

      https://streamable.com/wrpwt6
      Novinar ga htio upozoriti, bolje da ga je slušao nego što je o snijegu razmišljao.


      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Ovde se radi o duplim standardima, baš me zanima da li bi Federera diskvalifikovali ovako. Predugo već traje mržnja zapada prema Novaku.

      Ako je ovo dete moglo da istrpi još jači udarac može i jedna babetina ono

      Kao što možeš vidjeti, ovdje se radi u udarcu u tijeku igre. Ako nisi znao, tip je jednom ubio sudca pogotkom u glavu, pa nije diskvalificiran jer je trajao poen.

      Victoria Concordia Crescit

    6. Like Galardo Scaletta se sviđa ovaj post
    7. #14
      Galardo Scaletta avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      München,Deutschland
      Poruke
      12,572
      Teme
      305
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2021
      Like (dobivenih)
      1846
      Rep
      Ovo je “nezapamćeni incident” samo za one koji ovog maestra iz Srbije ne mogu ocima smislit. nije zamahnuo metar od sebe i pogodio ju sa 200+ km/h u glavu. poprilicno sam siguran da žena koju je pogodio nece imat nikakve dugotrajne posljedice, ni fizicke ni psihicke. pa nisu ju morali reanimirat i vracati u zivot . Ako je ovaj NEZAPAMCENI INCIDENT za diskvalifikaciju, onda bi onog idiota Kyrgiosa trebali svaki 3. meč zaštitari iznosit s terena s obzirom na njegovo KRETENSKO ponasanje. Novak je nenamjerno jedva pogodio sutkinju, instantno (doslovno je poletio prema njoj kad je vidio da ju je pogodio) se ispricao i to je to. po čemu li je ovo bilo za diskvalifikaciju.

    8. Like [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    9. #15
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Kada sam prvi put procitao, mislio sam da je uradio lopticom u vrat svom snagom, sto bi moglo i ubit covjeka. Ali ovo ? Ovo je smjesno, baba zeljna paznje. Nije se smjelo prekinut, i bruka je ovo za tenski svijet. Da nije Novak u pitanju, sigurno bi se nastavilo, bruka prava.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    10. #16
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1707
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Novace mrze te jer si Srbin!!!!
      Posljednje uređivanje od Alek Cortez : 07-09-20 at 14:33
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

     

     
  • Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •