Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9
    1. #1
      Kristijan Gega avatar
      Why so serious? >:)
       
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      999
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1203
      Like (dobivenih)
      344
      Rep

      Mercedes-Benz S-klase

      Mercedes-Benz S-klase , nekad poznat kao Sonderklasse (njemački za „posebne klase”, skraćeno „S-Klasse”), niz je pune veličine luksuznih limuzina , limuzine i oklopljena limuzina proizvedena od strane njemačkog proizvođača automobila Mercedes Benz , odjel njemačke tvrtke Daimler AG . S-klasa je oznaka za vrhunske modele Mercedes-Benza i službeno je predstavljena 1972. godine s W116 i od tada je u upotrebi. S-klasa je vodeće vozilo za Mercedes-Benz.S-klasa je predstavila mnoge najnovije inovacije tvrtke, uključujući tehnologije pogonskih sklopova, značajke interijera i sigurnosne sustave (poput prvih zatezača sigurnosnih pojaseva ).S-klasa je rangirana kao najprodavanija luksuzna limuzina na svijetu. U automobilskom smislu, Sonderklasse se odnosi na "posebno opremljen automobil". Iako se koristi kolokvijalno desetljećima, [ citat potreban ] nakon službenog zahtjeva u 1972., šest generacije službeno nazvan S-Klasse sedana su proizvedene.



      1981. godine predstavljena je S-klasa s četvero sjedala s dva vrata, označena kao SEC, koja dijeli benzinske V8 motore sa svojom verzijom W126 s četvero vrata. Nakon uvođenja nove sheme nomekulata, SEC je jednostavno preimenovan u S-klasu Coupé. Za 1996. modelnu godinu coupé je odvojen od linije S-klase i imenovan je novom CL-klasom (u skladu s ostalim modelima s dva vrata: CLK, SL i SLK); međutim, CL-klasa je reintegrirana u liniju modela S-klase (isto kada je CLK postao E-klasa Coupé i Cabriolet). Prvi kabriolet S-klase od 1972. godine, interno nazvan A217, predstavljen je i postao samo model jedne generacije. Nakon završetka proizvodnje W222 2020. godine, nasljednici kupeja C217 i kabrioleta A217 nisu u planu, navodeći nisku potražnju za tim modelima i jaču potražnju za SUV modelima.



      znutra je gotovo svaka površina prekrivena 'luksuznim' materijalom - sve što izgleda kao koža je od prave kože i koristi se metal, a ne bilo koja plastična alternativa. Sklop instrumenata sastoji se u potpunosti od dva širokozaslonska (dijagonale 30,5 cm) LCD zaslona s animiranom grafikom. Dodirna tabla „Head-Up“ zaslon i pokret koji reagiraju na pokrete postali su opcija početkom 2014. Sadržavao je novi sustav za zabavu i zabavu.W222 debitira s dostupnom Magic Body Control koja se sastoji od stereo kamera postavljenih na vjetrobransko staklo koje mogu "očitavati" cestu ispred sebe (Road Surface Scan) i komunicirati s Active Body Control ovjesom kako bi je pripremile za neravnu površinu ceste.Prvobitno dostupan samo na 8-cilindričnim modelima i novijim, Magic Ride Control pokušava izolirati tijelo automobila predviđanjem, a ne reakcijom na slomljeni kolnik i brzine.



      Dostupni luksuzni sastanci, iznad i iznad ponuđenog u W221, uključuju izbor vrste masaže za svakog korisnika sjedala (W221 je ponudio različite intenzitete pojedinog tipa masaže) i dvije razine vrhunskog zvuka luksuzne njemačke marke Burmester.W222 ima sustave za pomoć vozaču koji mu omogućuju upravljanje smjerom unutar traka i kraće praćenje vodećeg vozila ( DISTRONIC PLUS s asistentom za upravljanje, koji se naziva i pomoćnik u gužvi u gužvi). Također će usporiti ili se zaustaviti i ubrzati kao odgovor na promet ispred nas. Mercedesovi inženjeri tvrde da su se, pod kontroliranim uvjetima, vozili na W222 S klasi koja je autonomno vozila 50 km, samo mijenjajući parametre koji već kontroliraju opremu. Takve izmjene nisu dostupne široj javnosti.
      Poput W221 S500, W222 S-klasu pokretat će snažniji twin-turbo V8 koji proizvodi 455 KS (339 kW), dok će S600 nositi twin-turbo V12. Tu je i verzija S350 BlueTEC s dizelskim motorom, hibridni S400 s elektromotorom od 20 kilovata (27 KS; 27 KS) i V6 motorom od 228 kW (310 PS; 306 KS), dizel-električni hibrid S300 BlueTEC. S500 hibridnih kasnije uvodi u IAA (IAA) sa otpuštanje i na tržištu 2014. patentnom 3 l / 100 km (94 MPG IMP , 78 MPG -američki ) prijeđenih kilometara, ko 2 ocjenu 69 g / km (3,9 oz / mi) i do 30 km (19 mi) vožnje bez emisije štetnih plinova. Utični hibrid S500 opremljen je 3-litrenim V6 s 245 kW (334 PS; 329 KS) i elektromotorom od 80 kilovata (110 PS; 110 KS). U ponudi su i limuzine S63 (V8 bi-turbo) i S65 (V12 bi-turbo) LWB. Svi modeli S-klase dolazit će sa 7-stupanjskim automatskim mjenjačem.

      Posljednje uređivanje od Hawk : 01-02-21 at 22:24
      III ex PD Lider III ex FBI Lider III FBI LEGEND III T-MOD III FA III IT III ex RP Gamesage III ex RP Admin III
      *"AKA CITER"*"WHY SO SERIOUS?"*"GEGA"*"DM-PRO"*"GG,EZ,OWN"*" KID"*"HEATH-LEADGER"*"AIM-ENABLE"*

    2. Like Tony Rogers, Harry se sviđa ovaj post
    3. #2
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Jako trom auto, bas mu fali okretnog momenta


    4. Like Alessandro Valeri, Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    5. #3
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Jako trom auto, bas mu fali okretnog momenta
      Nije fazon ovih modela da budu ekstremno brzi nego da budu luksuzni kao što i samo ime kaže posebna klasa. Ovaj specifičan model je jako lijepo sređen u odnosu na sljedeći koji mi je više teslaXaudiXcla nego sam mercedes.

    6. #4
      Tony Rogers avatar
      !
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2015
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      4,131
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      4255
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Nije fazon ovih modela da budu ekstremno brzi nego da budu luksuzni kao što i samo ime kaže posebna klasa. Ovaj specifičan model je jako lijepo sređen u odnosu na sljedeći koji mi je više teslaXaudiXcla nego sam mercedes.
      Pa da u tome je poenta, oni ne prave ovo auto da bi ga stavili na neku trku ili sta već...
      Terror Squad Crew Lider







    7. #5
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Nije fazon ovih modela da budu ekstremno brzi nego da budu luksuzni kao što i samo ime kaže posebna klasa. Ovaj specifičan model je jako lijepo sređen u odnosu na sljedeći koji mi je više teslaXaudiXcla nego sam mercedes.
      ja al ako već platis toliko auto, moro bi biti makar malo brzi i to

      obilazim auto dam gas i dok on povuce dode auto iz susreta
      Posljednje uređivanje od Gary Bond : 13-09-20 at 11:39


    8. Like Tony Rogers se sviđa ovaj post
    9. #6
      Bronx avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Srebrenik
      Poruke
      5,846
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1957
      Like (dobivenih)
      2144
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      ja al ako već platis toliko auto, moro bi biti makar malo brzi i to

      obilazim auto dam gas i dok on povuce dode auto iz susreta
      Drug očito se nisi vozio u S klasi ( pa čak i slabijim S350 dizelašom ) pa da kažeš da neće povući x)

      baš ove s350 imaju čini mi se 190kw i još ako je 4matic o čemu pričamo

    10. #7
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bronx Vidi poruku
      Drug očito se nisi vozio u S klasi ( pa čak i slabijim S350 dizelašom ) pa da kažeš da neće povući x)

      baš ove s350 imaju čini mi se 190kw i još ako je 4matic o čemu pričamo
      Vozio sam S320d 2014. , S500d coupe 2016. i S400d 2020. I znam sta govorim.. Povuče, al mu treba neko vrijeme da uvati gas


    11. #8
      Bronx avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Srebrenik
      Poruke
      5,846
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1957
      Like (dobivenih)
      2144
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Vozio sam S320d 2014. , S500d coupe 2016. i S400d 2020. I znam sta govorim.. Povuče, al mu treba neko vrijeme da uvati gas
      Nemoj mijenjati temu

      iznad kažeš platiš toliko skupo auto a nije brz

      a sada treba mu vremena da uhvati gasa

      sve u svemu ako gledamo prije ce S klasa nabiti 240-260 nego npr c klase 2018 godiste koje imaju blokadu na 201.

      ili prije audija koji ima jako dobar start

      sve u svemu s klasa je nesto sto nece biti dostizno ni sa jednim vozilom, a8, phaeton i ostala ta klasa

    12. #9
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bronx Vidi poruku
      Nemoj mijenjati temu

      iznad kažeš platiš toliko skupo auto a nije brz

      a sada treba mu vremena da uhvati gasa

      sve u svemu ako gledamo prije ce S klasa nabiti 240-260 nego npr c klase 2018 godiste koje imaju blokadu na 201.

      ili prije audija koji ima jako dobar start

      sve u svemu s klasa je nesto sto nece biti dostizno ni sa jednim vozilom, a8, phaeton i ostala ta klasa
      Haj procitaj moj post iznad gore pa nesto pricaj, prvo sam napiso da je trom a onda sam napiso kad dan gas da mu treba da povuce

      Vozio sam A8 i bolje povuce nego S klasa, a ti sve napamet govoris


      ahahahahahaha kazes prije ce s klasa nabit 240 nego c klasa koja ima blokadu na 200, a sto mudro zboris pa ti si cudo od djeteta


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •