Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Anamarija avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      U svom svijetu
      Poruke
      1,480
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      471
      Like (dobivenih)
      680
      Rep

      |~ #3 - Anamarija - Iskrenih 20 ~|

      1. Predstavi nam se odakle dolaziš, kako se zoveš, čime se baviš.. ?

      Lijep pozdrav svima za početak. Zovem se Anamarija, dolazim iz Hrvatske iz jednog predivnog grada u srcu Slavonije Osijeka u kom sam odrasla i živim do dana današnjega..
      Trenutno posao kojim se bavim jest taj da radim u jednom hotelu u restoranu kao kuhar i tim poslom sam izuzetno zadovoljna. Završila sam ugostiteljsku školu, no i dalje mi vrag ne da mira i razmišljam o nekim tečajevima i doškolovanju da se unaprijedim u svom zanimanju a i kao osoba.

      2. Smatraš li se ekstrovertnom i komunikativnom osobom? Koliko često izlaziš? Imaš li puno prijatelja/ica? Izdvoji nam neke bitne osobine kod prijatelja/ice.

      Paaa.. izuzetno otvorena (ekstrovertna) osoba koja se može uklopiti u svako društvo i pronaći neku temu za razgovor, što bi se reklo: „znam svakog vraga“. U izlaske u klubove i slično idem jako rijetko, prvenstveno što mi je vikend jedini odmor (kako kada),a što se tiče odlaska na kave s ekipom ako treba i nekoliko puta u danu. Imam vrlo uzak krug prijatelja i širok krug poznanika, jer smatram da u današnje vrijeme previše koristimo termin „prijatelj“ za osobe koje samo poznajemo spletom nekih okolnosti. Kod prijatelja i prijateljica onih koje mogu tako nazvati očekujem samo da imaju vremena za mene kada je nešto u pitanju ozbiljnije, da su iskrene i vrlo komunikativne i opuštene osobe s kojima mogu razgovarati bilo kada o bilo čemu, jer ipak je najbitnije osjećat se dobro u nečijem društvu i imati povjerenja u istom.

      3. Vjeruješ li u srodne duše? Ukoliko je odgovor da, misliš li da si pronašla svoju? Što prvo primjetiš na osobi? Imaš li neki određeni "tip" muškarca? Ako je odgovor da, opiši nam detaljnije.

      Našli ste me s pitanjem baš u pravo vrijeme.. U srodne duše ne vjerujem, sumnjam da je baš netko suđen samo meni i da je tako zapisano u zvijezdama, to je samo jedna od stvari koje smo naučili kao djeca u bajkama da svatko ima nekoga i da treba čekati, ispalo bi da nam je sve servirano i da nas čeka, iako svi znamo da nije tako i ništa nas neće čekati. Svoju „srodnu dušu“ nisam pronašla još uvijek, no kako me je krenulo neću tako skoro..
      Određeni „tip“ muškarca po meni je glupost, okej je maštati o „gospodinu savršenom“, srce ne bira u koga će se zaljubiti. Najbitnije je imati povjerenja u voljenu osobu i osjećat se sretno i zadovoljno u saznanju da je ta osoba posvećena samo tebi.
      Nekakav moj „tip“ je osoba koja zna što želi u životu, slijedi svoje snove, radi na sebi, zna si organizirati dan i vrijeme, tu je kada ti treba osmijeh, zagrljaj, lijepa riječ.. da bude tvoja „odskočna daska“ u životu koja će ti dat određeni sjaj i najljepši osjećaj na svijetu LJUBAV.

      4. Voliš li kuhati? Kakva jela najviše voliš pripremati? Možeš li nam izdvojiti nekoliko omiljenih namirnica? Planiraš li u budućnosti otvoriti vlastiti restoran?

      Kuhat oboožavam i eksperimentirati s raznoraznim namirnicama, ne baš najuspješnije ponekad ali vrijedi pokušati! Tjestenina je nešto što najviše volim pripremati jer uvijek možeš neki novi recept u hodu izmislit, eh, sad ću ovo dodat ovo, ono, zbućkaš nešto i ispadne dobro na kraju. Neku omiljenu namirnicu i nemam baš jer moram ih sve voljet nemam drugog izbora. Što se tiče otvaranja nečeg svoga naravno da bi voljela no mislim da mi i dalje treba još puno iskustva i rada i da je suviše rano za tako nešto, no ako mi se ikada ukaže prilika naravno.

      5. Piješ li puno kave? Kakvu kavu najviše voliš? Imaš li poteškoća sa spavanjem od velike količine kofeina?

      Jako veliki ovisnik o kavi sam. Za dobro jutro mora biti barem jedna. Kroz dan minimalno popijem oko 3 kave, a najviše pijem produženu s mlijekom, a što se tiče poteškoća sa spavanjem nemam ih baš jer se na poslu fizički izmorim pa mi kava ništa ne znači.

      6. Sta planiras raditi u buducnosti svog zivota, koji su tvoji zivotni ciljevi? Da li si ispunila neke svoje zivotne snove?

      Planiram nastaviti rad u svojoj struci naravno, sada u skorije vrijeme imam neke ponude i pozive za razne vrste doškolavanja i tečaja (npr. Pizza majstor, grill majstor ili gastronom). Jedini životni ciljevi su mi je bit sretna i uspješna u onome što radim, osnovati svoju obitelj i bit zadovoljna i putovati. Ispunila sam neke vezanje za putovanja kada sam otišla u Grčku, Australiju, Italiju..

      7. Imas li polozeno ako da,imas li svoj auto,ako ne vozis li se biciklom po promenadi ?

      Položeno imam, trenutno vozim Corsu D, 2016g , 1.4, jer nakon prekida s dečkom odlučili smo prodati zajednički auto BMW 5, 520d, jer to je jedini „fer“ način kako odlučiti kome da ide. Draže su mi večernje šetnje po promenadi naravno BEZ KOMARACA!

      8. Volis li izlaske? Kolko cesto izlazis u grad? Kakav izlazak je idealan za tebe? Izlazis li u Tvrđu ili Rokatiki ?

      Ne mogu reći da ne volim izlaske samo nemam puno vremena da bi izlazila. Idealan izlazak je kada skupi društvo nas 10ak, sredimo se, odemo u klub budemo 2-3h i after kod nekog doma. Preferiram izlazak u Tvrđu (Q najčešće), jer u Rokatikiju ima previše mlađe ekipe i ima dosta incidenata, a to mi nije u cilju da netko završi poslije izlaska na policiji ili hitnoj.

      9. Dali si izgubila stare prijatelje i kako se osjećaš u vezi toga? Kakav je tvoj stav i karakter prema ljudima?


      Ako vam je netko prijatelj neće otići bez razloga, tko je bio tu i otišao nema više šta tražiti ponovno. Gubitak prijatelja nije lak naravno, kao što sam rekla prethodno da su valjali ne bi otišli. Od samog početka kada upoznam nekoga predstavljam se jednako prema svima, jer ako ti se ne sviđam na prvu neću nikada, nema smisla glumiti neku finoću i dobrotu ako to nisam, bolje je predstaviti se odmah onakva kakva jesam i to je to. Prema tebi ću biti onakav kakav si ti prema meni.

      10. Reci nam nesto o svojim kucnim ljubimcima?

      Imam 2+4 psa.. da ništa vam nije jasno kakva matematika sada, 2 trenutno žive sa mnom terijer i maltezer, a ostalih 4 sam dala na čuvanje svojoj baki jer nemam mjesta za svih 6, imam još 2 vrste Chow chow, samojeda i njemačkog ovčara. U kući još imam akvarij sa 20ak ribica koje svijetle u mraku.

      11. Zašto baš ime na serveru Ana Nikolic. Razmišljaš li o promjeni tog imena? Ukoliko je odgovor da, koje ime bi stavila?

      Zašto baš Ana Nikolić, Ana je najčešći nadimak kojim me ljudi zovu jer su suviše lijeni izgovoriti cijelo, a Nikolić jer obožavam mnoge stavove poznate pjevačice i u nekim stvarima slično i postupam, a volim i njezinu glazbu naravno. Još uvijek nisam razmišljala o promjeni.


      12. Kada si došla na CH? Kako si pronašla ovaj server, tko ili što te dovelo? Jesi li igrala SAMP negdje prije ili je ovo prvi SAMP server na kojem si zaigrala?

      Na CH sam bila još neke 2011 ili tako nešto ali na FR serveru i to nije trajalo više od mjesec-dva, a vratila sam se tako što mi je jednu večer bilo dosadno i tako smo bratić i ja nešto razgovarali i padne mu napamet ideja ajmo igrat SAMP-a i doslovno prvi server koji je izašao na internetu je bio CH i tako smo i došli i ostali (bar ja).

      13. U kojoj si trenutno organizaciji na serveru? Sviđa li ti se tamo? Kakav odnos imaš s liderima te organizacije, a kakav s kolegama, odnosno članovima? Da nisi dio STAFF team-a u kojoj organizaciji bi bila i zašto?

      Trenutno sam u HP-u i previše zadovoljna sam cijelom organizacijom i liderima naravno, ophode se prema svojim članovima organizacije kao da smo svi mi jedna velika obitelj.. slušamo o problemima u školi, ljubavne patnje, dječje svađe i prepirke i slično što mi se jako sviđa jer mislim da niti jedna organizacija nije tako živa kao naša. Kolege u organizaciji su uvijek u dobrom raspoloženju za zezanciju, a i kad zatreba i ozbiljniji razgovor (starija ekipa), a onaj tko dođe neraspoložen vrlo brzo se raspoloži slušajući naše neke zezancije. U ovu organizaciju sam ušla prije nego što sam bila dio STAFF-a, mučila se dobiti što prije lvl 3 da upadnem i mislim da još dugo neću napustiti istu.

      14. Kako si se osjećala kada si osvojila titulu MISS CH 2020? Što misliš o tom natjecanju? Planiraš li se kandidirati i iduće godine?

      Na to natjecanje sam se prijavila čisto iz zezancije dok sam razgovarala na TS-u s kolegom iz organizacije i samo sam rekla ma hajd idem i ja stavit sliku da izgubim odmah, kad ono na kraju pobijedim što mi je bilo jako drago iako to nisam niti najmanje očekivala jer konkurencija je bila velika. Sljedeće godine se neću prijaviti jer nema mi smisla ponovno sudjelovati ako sam već ove godine uspjela pobijediti svatko treba dobit priliku, a ne da se ponavlja.

      15. CH Miss, Global Moderator, GameSage level 3 sve u manje od 2 mjeseca, kako komentiras sav taj uspjeh koji si postigla u ovako kratkom roku ? S kime s trenutno najbolja IG/Forum,s kime si se odmah skompala kad si dosla na zajednicu ?

      Izuzetno mi je drago što sam uspjela sve što jesam, iako u početku nisam bila za niti jednu od pozicija (GS i GMOD), mislila sam da nije to za mene kada su me pitali hoću li se okušat u tome, razmišljala sam odustati nekoliko puta no onda sam upoznala društvo u STAFF-u koje je zaslužno što sam tu gdje jesam. Drago mi je što uvijek kada negdje zapneš netko je tu da ti objasni na najbolji mogući način ako treba i nekoliko puta. Ne mogu reći da sam najbolja s nekim, pokušavam biti dobra sa svima koliko je to god moguće ali uvijek ima netko koga favoriziram i volim više naravno što ću zadržati za sebe.
      Kada sam došla prve osobe koje sam upoznala su bili tada Zoki Tetrapak i Ognjen, a ubrzo nakon toga moj lider Thomas i tada je sve krenulo sva ostala upoznavanja..

      16. Voliš li više biti na forumu ili in game? Kada bi bila prisiljena birati između pozicije na forumu i serveru, koju bi odabrala i zašto?

      Uhh.. teško pitanje, no mislim ipak da mi je draže biti in game uvijek ima neke akcije i nekoga tko će bit tu da me maltretira. Vrlo vjerojatno bi birala poziciju na forumu jer uvijek mi je dostupan, na pauzi, u putu i sl. dok na serveru mogu biti samo kada završim sa svim obvezama.



      17. Tvoje mišljenje o CroHerze zajednici? Šta te je privuklo na nju? Planiraš li još dugo biti na samp sceni?

      CroHerze zajednica me zapravo jako iznenadila pozitivno da su većina ljudi ljubazna i kulturna te da ima starije ekipe s kojom se može o svemu razgovarati. Najviše me privlače sami igrači na serveru gdje se uvijek nešto događa nikad nije dosadno, uvijek netko nešto izjavi ili napravi o čemu se može pričati. Planiram ostati ovdje sve dok mi to obveze budu dopuštale i dok bude dobre ekipe za zabavu i zezanciju.

      18. Da li voliš gledati filmove i serije? Koliko vremena provodeš baveći se time? Imaš li neki omiljeni film i omiljenu seriju (zašto baš ta)?

      Veliki obožavatelj sam serija i filmova, ponajviše Netflix-ovih. Tijekom radnog tjedna po sat-dva vremena, a vikendom i više ako pronađem nešto što me jako zaintrigiralo da nastavim gledati.
      Omiljeni film ujedno i knjiga su mi The fault in our star, romantični film koji se temelji na tome da se zaljube dvoje mladih koji oboje imaju neku neizlječivu bolest, prolaze razne stvari zajedno i kada im je najljepše jedno od njih dvoje završi tragično. Najviše mi se sviđa i privlači me to što ima jako puno poruka koje najčešće zdravi ljudi ne vide, ne uživaju dovoljno u životu i ne cijene neke stvari za koje bi mnogi dali sve na svijetu. Dok s druge strane najdraža serija mi je Lucifer jer volim kriminalistiku a i Lucifera koji je uvijek prikazan u lošem svijetlu i vezan u sve negativno da se zaljubi u jednu osobu i zapravo radi dobre i pozitivne stvari.

      19. Koliko često slušaš muziku? Kakvu muziku najviše slušaš? Imaš li omiljenu pjesmu? Ukoliko je odgovor da, koju? Misliš li da znaš lijepo pjevati? Sviraš li neki instrument? Ako je odgovor da, koji?

      Glazbu slušam svaki dan, kad god imam priliku. Zaista slušam što mi se svidi od onih starih narodnih pjesama, novih pjesama, ex yu, strane, rap, trap.. svašta se nađe na mojoj playlisti.
      Za sebe ne mislim da lijepo pjevam baš suprotno. Ne sviram niti jedan instrument iako me oduvijek privlačila gitara ali nisam pronašla dovoljno vremena da i to uklopim.

      20. Možeš li za sebe reći da si osoba koja brine o svom vanjskom izgledu? Je li ti bitan vanjski izgled kod drugih ljudi, bio to prijatelja, dečko, poznanik ili neko drugi?

      Izuzetno brinem o svom vanjskom izgledu, no ne da bi se svidjela nekome već sama sebi, da budem zadovoljna tog dana na primjer što sam našminkana, što sam obukla baš tu kombinaciju i sl. Vanjski izgled ne govori ništa o nekome, no da ne kažem da ne gledam i taj dio lagala bi jer uvijek bi prije došla i razgovarala s osobom koja mi se više svidi na temelju vanjsko izgleda, no nije presudno uvijek.



      Nadam se da sam vam dala odgovore na većinu pitanja koja ste htjeli odgovor. Naravno ako vas nešto više zanima uvijek mi se možete javit i ja ću u najkraćem roku vam dat odgovor svima.

      Hvala interview team-u što su odvojili vrijeme za pitanja i ostalo.
      Hvala onima koji su postavili pitanja.
      Sve vas volim!
      Posljednje uređivanje od Matthew : 02-09-20 at 19:14

    2. #2
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      341
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      616
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Svaka cast tebi za odgovore, opsirne i korektne, takodje i IT na odabranim pitanjima.
      Inace rijetko kad komentarisem ovakve teme (iako ih vecinu procitam), ali ovaj put moram da kazem da me IT konacno iznenadio sa korektnim pitanjima koja vrijede.
      Bilo kako bilo, ne zalim sto sam procitao temu, 10/10.

    3. Like Matthew, Hora, Anamarija, Mar$el se sviđa ovaj post
    4. #3
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,211
      Teme
      259
      CHB
      682
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      763
      Like (dobivenih)
      1146
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arcana Vidi poruku
      Svaka cast tebi za odgovore, opsirne i korektne, takodje i IT na odabranim pitanjima.
      Inace rijetko kad komentarisem ovakve teme (iako ih vecinu procitam), ali ovaj put moram da kazem da me IT konacno iznenadio sa korektnim pitanjima koja vrijede.
      Bilo kako bilo, ne zalim sto sam procitao temu, 10/10.
      Meni se vise svidjas ti nego odgovori <3


      Nema šta, sve na mjestu

    5. Like Whitey, Anamarija se sviđa ovaj post
    6. #4
      Kristijan Gega avatar
      Why so serious? >:)
       
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      999
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1203
      Like (dobivenih)
      344
      Rep
      Jako lijepi odgovori svaka cast
      III ex PD Lider III ex FBI Lider III FBI LEGEND III T-MOD III FA III IT III ex RP Gamesage III ex RP Admin III
      *"AKA CITER"*"WHY SO SERIOUS?"*"GEGA"*"DM-PRO"*"GG,EZ,OWN"*" KID"*"HEATH-LEADGER"*"AIM-ENABLE"*

    7. Like Anamarija, Tony Rogers, Hora se sviđa ovaj post
    8. #5
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Super pitanja Hora a super su i odg. Steta sto nikad necu saznat dal imas tetovaze kao Danci i ja.

      Q ima najgore stepenice,jednom sam padao oko 10ak minuta po njima haha..

      Neka Ana ljepo sve i DGO je kvart

      Pa javi gdje si kuharica da dodjem na neku sarmu..
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    9. Like Matthew, Hora se sviđa ovaj post
    10. #6
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Super pitanja Hora a super su i odg. Steta sto nikad necu saznat dal imas tetovaze kao Danci i ja.

      Q ima najgore stepenice,jednom sam padao oko 10ak minuta po njima haha..

      Neka Ana ljepo sve i DGO je kvart

      Pa javi gdje si kuharica da dodjem na neku sarmu..
      Prije je poanta ovog boarda bila da voditelj/team izaberu 20 pitanja, a onda u komentarima još je mogao pitati tko što već želi, a na intervjuiranoj osobi je želi li ili ne odgovoriti, ne znam zašto je ta praksa stala, svi zaboravili na to.

      Ali moram i ja pohvaliti kvalitetna pitanja ovog kola, samo tak nastavite, a dobili ste zauzvrat i kvalitetne odgovore.

      Victoria Concordia Crescit

    11. Like Hora, Matthew, Whitey se sviđa ovaj post
    12. #7
      Anamarija avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      U svom svijetu
      Poruke
      1,480
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      471
      Like (dobivenih)
      680
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Super pitanja Hora a super su i odg. Steta sto nikad necu saznat dal imas tetovaze kao Danci i ja.

      Q ima najgore stepenice,jednom sam padao oko 10ak minuta po njima haha..

      Neka Ana ljepo sve i DGO je kvart

      Pa javi gdje si kuharica da dodjem na neku sarmu..
      Hvala svima na lijepim riječima!!

      Kad već vidim da te jako zanima pitanje oko tetovaža,.. nemam niti jednu tetovažu kao ti i Danci iako bi htjela imat ali jaaako sam neodlučna.

      Q je najbolji, ali suosjećam s tobom i stepenicama..

      Tu stvar budem ostavila u tajnosti

    13. Like Hora, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    14. #8
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,609
      Teme
      1789
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3537
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lizergid Vidi poruku
      Prije je poanta ovog boarda bila da voditelj/team izaberu 20 pitanja, a onda u komentarima još je mogao pitati tko što već želi, a na intervjuiranoj osobi je želi li ili ne odgovoriti, ne znam zašto je ta praksa stala, svi zaboravili na to.

      Ali moram i ja pohvaliti kvalitetna pitanja ovog kola, samo tak nastavite, a dobili ste zauzvrat i kvalitetne odgovore.
      Legendo, tako je i sada

      Lijepi odgovori Ana !
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    15. Like Anamarija, Mar$el se sviđa ovaj post
    16. #9
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Ne slažem se s ovom tvrdnjom: "Vanjski izgled ne govori ništa o nekome..." -20.o pitanje. Apsolutno se iz prvog susreta(tkz. vanjskog izgleda ili prvog dojma određene osobe) može razaznati štošta o toj osobi: o samom tipu osobe, stilu odijevanja, karakteru pa čak i ponašanju(hod, mimika, gestikulacija...).
      Taj famozni prvi dojam stvaramo 90% našom pojavom u "fizičkom obliku" te ostalih 10% s pozdravom i upoznavanjem. Zamisli samo sve direktore, menadžere ili voditelje firmi i zapitaj se jeli važan fizički dojam ili ne, čak štoviše u tvojoj branši(vanjsko osoblje).
      Tako da se s tim apsolutno ne mogu složiti.

      Ovo ostalo može proći.

      LP,
      Hawk
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    17. #10

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,150
      Teme
      365
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2645
      Rep
      Odlični odgovori, pitanja dobra, pohvala za članove Interview teama, a kritika za voditelja što je ubacio 6 pitanja vezanih za IC dio. Nije bitno što je tri mjeseca tu, moglo se dosta pitanja postaviti koja bi bila zanimljiva za ostale korisnike.

      Like.
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •