Big Little Lies
2017






Žanr serije:
Drama, misterija

Kreator:
David E. Kelley

Glumci:
Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård, Adam Scott, Zoë Kravitz, James Tupper, Jeffrey Nordling, Laura Dern

Ukratko:
Naoko savršeni životi triju majki okrenu se naglavačke nakon misterioznog ubojstva.

Prva sezona serije Big Little Lies me jako ugodno iznenadila i bila mi je jedna od najboljih serija 2017. godine. Prvotno osmišljena kao limitirana serija, nakon ogromnog uspjeha, ipak je produžena na drugu sezonu. Serija Male laži nam je u prvoj sezoni ponudila jednaku dozi misterije i drame, ali iznenađujuće ne neke bogataške tragedije s kojom se prosječan gledatelj ne može povezati, nego svakodnevnu dramu u kojoj se svatko od nas danas sutra može naći. Upravo to, kao i vrhunski glumci, te odličan scenarij pravljen prema knjizi su ono što je krasilo seriju Big Little Lies i učinilo ju jednom od najboljih godine u kojoj je izašla.

Druga sezona nastavlja točno tamo gdje je prva stala, nakon nesreće (ubojstva) koje se dogodilo mužu Celeste Wright (Nicole Kidman), Perryju Wrightu (Aleksander Skarsgard). ‘Monterey Five’, kako nazivaju pet glavnih likova ove serije, nađe se u novim nevoljama i to ne onima koje bi očekivali. To mi je malo i zamjerka na ovu sezonu, iako se svaka od žena nalazi u svojim problemima, gotovo nitko osim Bonnie (Zoe Kravitz) ne osjeća gotovo nikakvu grižnju savjesti ili strah da će biti uhvaćeni ili nešto treće zbog ubojstva iz prve sezone.






Izvor: Klik
Matthew Willson