Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep

      brutt - Brutt Mendoza

      Par puta sam napisao biografiju, ali nisam nikad istu zavrsio, jer 10 godina igre i dogadjaja je dosta puna. Ovoga puta sam se nakanio da napisem sve.



      Poceo sam sa igrom kada su poceli i svi iz mahale, Benjo, Izo, Amar Voljevica itd. Na CH su vec igrali Acapela Rus i Anel Bojcic, iz njihove price spominjali su San Andreas preko interneta, i tada sam prvi put cuo za samp i odma sam se navukao.
      Prvi nick mi je bio RL ime i prezime, Boris Prazak, no na level 6 sam dobio ban. Skinuo sam Sobeit i spamo si C4 da ga bacim na CNN, nazalost banovo je Roske Cone koji je tada bio admin. Bila je to 2010 godina i stari mod v2.

      Nakon kratke pauze, ponovo se registrujem na nick Max Brutal, i ulazim u svoju prvu orgu a to je MD, kratko sam bio tu, ali sam upoznao Iana Konstadinu, sa kojim sa poslije postao dobar prijatelj. Nakon MDa otisao sam u FBI, od sviju se sjecam samo Darke Stalkera i mislim da mi je Salvatore bio lider. Sjecam se i Carla Gambina iz SWATa. Nazalost preko zajednickog chata sam opsovao mater nekog u MD, taj me prijavio i Nikola me banovo. Unban dobijam nakon par sedmica.

      Vecinu vremena sam provodio na plantazi, stari igraci se sjecaju, 4 polja za marihuanu, od tih 4, dva cesto ubagana, nalazila se na Las Colinasu. Uvjek smo se borili da posadimo sjeme, pucali na jedne i druge, palili travu, branili svoje plantaze, to je bila prva DM zona na CH. Kako bi opstao u toj opasnoj zoni, morao sam naci ekipu, uskoro se upoznajem sa Amerom Chupajom i Popom, prezime sam zaboravio. Tu su bili i moji mahalci i zajedno sa novim poznancima bili smo najvece jajare na plantazi. Ostalo mi je i upamceno, mjesto starog zatvora u hangaru za avion u LV, gdje je bila jedna celija u kojoj si mogao od krevet da se ubagas i da pobjegnes iz zatvora.





      Cuo sam se sa Eddijem Blackom, liderom Yakuze, test sam jedva prosao ali sam upao. Tada sam poceo uciti VS i shvatio da imam dosta prednosti, nenormalno sam laggao, tada se moralo pucati ispred igraca da ga ranite, a sto je veci lag to je teze pogodit. Vec u prvom VS turniru dosao sam do finala, ali nazalost izgubio, u Yakuzi su mi tepali "Terminator Brutal". Od clanova se sjecam samo Max Cigareta koji je tada bio rank tri, i Xaviera Blacka, lider mi je bio Valent Capone i Eddie ja mislim. Igrao se war protiv Brestije Ganga, tada se moralo voziti i trcati do PD sela, lijepa vremena, i Brestije su nas obrukale, a ja sam Eddiju rekao mnogo uvreda i dobio sam kick.

      Nakon toga trazio sam orgu, bio kratko u CNN kada se uvelo pravilo da moras ostati 30 dana u toj orgi ili dobijas ban, jedva sam nazicao kick. Javio sam se Bojki koji je vec bio legenda GPFa, radio sam test sa Bojkom koji me naravno i nije testirao kako treba. Upao sam u GPF, lider mi je bio Duff Bomb, i mozda Bepko Man. Necu da lazem u GPF mi je bilo super, i da nisam imao tu veliku svadju mozda bi stvari bile drugacije, mozda bi sada bio legenda GSFa. Uvjek smo se svadjali sa TSCom, uvjek smo DMali njih. Tada je bilo drugacije vrijeme i ljepse, prijave igraca su uvjek bile prazne, ako te neko izDMa ti njemu uzvratis i tako se rijesi problem. Nakon nekog vremena Bojka dobija lidera a ja rank 2 vrlo brzo. Ekipa je bila luda, Kanye, Ante, Bepko, Fox, Dolenac, dosli su Benjo i Izo. Skoro svi iz mahale smo bili u GPF tako da smo po ulici crtali grafite u RL, jedini koji je bio u drugoj orgi je bio Amar Voljevica koji je bio u TSC, i postao nam je neprijatelj i u RL, tolko smo se mi lozili na taj samp.

      Dobijam rank tri, Gangster se zvao, super skin, kupio sam onaj motor, choper i ofarbo ga u zelenu GPF boju. Tada je svaka orga imala orginala skin i svaki rank, i kada nosis rank tri GPFa svi znaju ko si i sta si, i odma si imao neko postovanje. Ne mogu se sjetit sta je podstaklo veliku svadju osim da sam ja bio u centru iste, Duff me kikovo, Bojka vratio, pa onda kikovo sviju. Duff mi prijetio u RL da ce me izbost ( haha ). I tako napustim GPF i zamrzim ih, jer niko nije stao na moju stranu iako sam bio upravu osim mojih mahalaca.





      Kada sam bio kod Amara Voljevice kuci, a on je bio u TSC, svidjeo mi se interijer njihove baze, i njihovi skinovi. Tako da sam znao da cu nekada doci u TSC, sa Bojkom sam se dogovorio da idemo tamo. Bojka dobija invite, ali ja ostajem civli jer nema mjesta, no Anel izvara nekako Lompardija i ovaj izbaci Amera Chupaju iako je bio aktivan. Tada dobijam invite, upoznao sam dosta novih ljudi, vjezbao sam VS redovno, nabijao lag ko nikad. Ali ubrzo se blizio global, o kojem se pricalo i kada sam dosao na CH. Stigao sam do ranka 2 koji mi je dao Sam Zero. Od igraca najvise se sjecam Carla Pema sa kojim sa VSo stalno i Santane. Upamtio sam vozila koja su bila unikatna za neku orgu, dva kombija za prevoz u bazi kao i neobicni stari trkacki auto zaboravio sam mu naziv.

      Ovaj mod mi je bio najdrazi, i drago mi je sto sam imao priliku da igram na njemu. Imao je nesto svoje, iako je bio bugan, mape nista posebno, ali ljudi koji su igrali su nezamjenljivi, to su bila najbolja vremena. Bilo je nekih 250 aktivnih igraca, i svako je svakoga znao, nije bilo donatora takodjer, bile su neke donacije za kuce da se mapaju ali rijetko je to ko koristio. Leveli, novac, auta, kuce, sve je vecinom zaradjeno radom i trudom a ne pay2win. Staff tim se sastojao od postovanih, starih, pro igraca, koji nisu izvodili neku silu, jedino je Nikola bio naopak na nickom Red_Rad_Disciplina nesto tako jedno vrijeme. Najbolji period igre na CH mi je bio mod v2. u 2010 godini.





      Na novom modu sam se registrovo na nick Max Brutal i vratio se u TSC. Chupaja je vrlo brzo napredovao, i uskoro i on postaje lider i dize orgu na veci nivo. Baza nam je bila u El Coroni, ali ne gdje je sadasnja ali u blizini, boja auta crvena, imali smo sugavi Tampi previse. Stizem do ranka 2, ali mi crkne graficka i budem odsutan mjesec dana. Ne mogu se sjetit sta mi je bilo sa acc Max Brutal, vjerovatno banovan, daje mi Izo svoj account Edward Appieton. Vrlo brzo vracam rank 2, a rank tri mi daje Karlo Black, koji je posao lider sa Cezarom. Rank sam dobio tako sto sam pobjedio Cezara u VS, a to je tada bilo necuveno, jer je on bio najjaci VSer i lagger, Matt Black je odma rekao da mi dadnu rank i slikao kako sam ga ubio.

      Tada dobijam dosta postovanja, kao VSer, cak su mi i zabranili da ucestvujem na VS treningu i tako sam dobio priliku da ga vodim, sto je bilo ogromno za mene. Voditi trening najvece orge na serveru. Sprijateljio sam se sa Mattom, Willom, Reptilom, Osmanom, Ognjenom i ostalima, ali najvise sa Cezarom koji je govorio da cu ga nasljedit ko najjaci lagger na serveru. Jedne noci igrali smo TDM u PD Selu protiv GPFa, igrom slucaja vec nakon par minuta ostajem sam na pet njihovih igraca, tamo kod kafica iza mene me zaganjaju Bepko, Bojka i jos neko, iz neke lude srece ubijam svu trojicu a bjezeci od njih kod pumpe ubijem i Antu. Cezar poludi na Skypu, dere se ako pobjedim dobijam rank 4, i mojom srecom Dolenca ubija hitman, i tako 1vs5 dobijam GPF. Ne samo da sam dobio postovanje TSCa, vec i GPF, to jest tada su promjenili ime u GSF i bili u Groove Streetu. Osim TDMova bila je furka i RP, i mi smo malo RPali, a najveca furka je bila pricati na spanskom jeziku, ne znam zasto al dosta nas je pisalo na spanskom. Prvi je to poceo furati Matt Black, a kao jedan od najvecih legendi orge svi smo se dali u imitaciju njega.

      Bio sam rank 4, Grafiter takozvani, no nazalost zbog svadje sa Mattom dobijam BL i odlazim u LCN, gdje sam bio dva sta i trazio sam ban. Svadja je izbila zbog Karla Blacka, kojem je skinut lider bez ikakvog razloga, ja sam se zauzeo za njega jer sam ga postovao ko lidera i znali smo se od proslog moda. Vec se tada spominjala nova baza u San Fierru gdje sam cesto isao i planirao sa legendama kako ce to izgledat.





      Vracam se nakon nekoliko mjeseci, regam se na account Max BrutaL, pokusavam uci u TSC ali tesko. Chupaja je lider, vec je postao i veliko domu na CH kao head admin, a ja na BL i jos sam posvadjan sa njim. Onda Chupo objavi da se traze regjuti za TSC, to jest ljudi koji ce cuvati bazu i tako imati sansu za ulazak u TSC. Tolko je orga bila jaka da se pojavilo oko cetrdeset ljudi koji bi danonocno stajali u bazi sa puskom ko civli. Ulazimo u taj neki hotel do baze redamo se u vrstu, i Chupo im daje skinove, puske, morali su cak i naku zakletvu napisati, i onda dolazi do mene, suti jedno minut, pa sapce "Sta cu ja sa tobom, ludjace.", i zaobidje me, ja vec nervozan, ljut, kad invite. Ali odma Chupaja kaze skinut si sa BL ali rank jedan ces biti nekoliko mjeseci, ja pristanem na to naravno, nisam nikad zbog ranka bio u TSCu.

      To su bila najbolja vremena TSCa, doslo je dosta novih ljudi Emilio, Almin, Veldo se vratio, svi smo skoro bili iz Sarajeva, a bio je jedan dio ekipe beogradjana, Roske, Jole, Aelita. I tada pocnemo furati dizanje eventa u zrak, kao i zestoki DM, ubijaj dok ne dobijes areu, ukoliko jedan clan dobije areu, svi idemo za njim. Tako je i vazilo za ban, ukoliko neki nas iz ekipe dobije ban, odma svi ostali idemo na ban. Sloznost nevjerovatna, u RL se druzili takodjer. Za dizanje eventa se vecinom dobijao ban, ali jedan event mi je uvjek ostao u sjecanju. Opasali smo Izu bombama i krenuli na Nikolin event, taj event se pripremao tri dana, a kada je dignut u zrak, ja u zivotu nisam vidio Nikolu da je onako ljut, derao sam na /o, preko ekrana slova pisao "Ko je ovo napravio, da ga izbrisem iz skripte" i tako nesto. Izo dobija ban, pa i protjeru, a mi isto takodjer ban, ali odma se vratimo na novi account, level tri nabijemo i dolazimo nazad.


      Chupo kao head, iako nas je gotivio jer smo budale, ipak mladi, ludi, tek se poceli drogirati u RL, ali zestoko, niko nije bio normalan u toj orgi, i svak ko je normalan dosao izaso bi jer ne bi bio dobrodosao. Chupo je ludio, pokusavo nas smiriti, ali nista od toga. Tako smo pravili probleme, divljali po serveru, i jedne prilike Selko u banci pocne radit neki head posao, vracanje imovine, i to je jedno trideset ljudi u banci bilo. Meni odma ideja odo sa bombom tamo, tako je i bilo, i tada sam mjesto bana dobio najvecu areu do tada, mozda najvise sati ikada na serveru kao i dva warna. Bio sam oko 12 dana u arei, ali braca su uvjek dolazila da me posjete. Imali smo problem i sa Markom Zupom, koji je bio head, nesto nas je provocirao, i Benjo mu na report opsuje sestru, i ja za njim takodjer isto to uradim. I onda neocekivano, nismo ni znali da je Zupi poginula sestra, covjek svima kaze nije moja sestra vrijedna ove igre, i sam sebe banuje i odlazi sa CH. A ja i Benjo protjerani od Nikole, bila je famozna slika Claude Speed : "Max Brutal protjeran sa CH na svim accountovima!".

      Imao sam uvjek program za promjenu IPa, jer sam cesto bio protjeran sa CH. Uzimam account od Amara Voljevice koji napusta CH, Giovanni Porello, na njemu rank dva dobijam za sedmicu, ali sveukupno sam se nacekao cetri mjeseca za isti. Pocnem zestoko igrati warove, VSove, otkrijem do tada svima nepoznat nacin nabijanja laga, gdje sam znao odigrati pedeset VS 1 na 1 u nizu da me niko ne rani, ziva istina. Jedan dan Cigarett se porta u bazu i kaze Gio VS, ja ga rijesim u 3 metka, i kaze zabrana wara do daljnjeg. To je bilo ocekivano, Yakuza je vazda bila staff orga i ko bi god bio pretjetnja odma bi mu zabranili da igra, cak su i rekonali i javljali svojim clanovima kada se igrao TDM ili war. Mada opet ta orga je i imala i ima dobri igraca, i uvjek sam i postovo. No mene ta zabrana nije zanimala tako da sam igrao war, neke sam zavrsavao da me citav war ne rane, staff nije znao sta da radi, znali su da laggam, ali ljudi me ne mogu ranit, i tako ban za cit, ban zbog zabrane, iako nisam cit imao tada. I tako sam nakupio vjerovatno najvise banova na CH serveru, nekih pedeset do danas ih brojim. U to vrijeme sam se sprijateljio dosta sa Sony Corleonom, jednom legendom CH, koji je bio ubitacan u VSu, cesto smo pricali na Skype, mislim Luka se zove u RL, super momak.

      Sto se tice rankova vrlo brzo sam napredovao i vratio se na stari rank cetri, imao sam veliko postovanje od sviju, pa i od legendi, kao npr Bruno Venutti, koji me je predlagao za novog lidera. Lidera sam dobio na kratko, i malo me opila ta pozicija, jer tada nosit skin lidera TSCa bilo je kao danas 1337 admin biti. Chupaja mi naravno skida lidera. Upoznajem tu i Amela Hamiltona, koji ce poslije biti lider TSCa, cesto je radio filmove o TSCu, koji su i dan danas na youtube i prava su nostalgija, u tim klipovima ime mi je Almin Hodzic ( dobio acc od istog ). Onda nastaje pravo ludilo u TSC kada Chupaja potpise savez sa GSFom, tada je to bilo necuveno, mrzili smo se ali nevjerovatno, najvise zbog toga sto nisu bili ona stara ekipa, vec nekakvi RPeri koji bi svaki metak slikali i prijavili. Ocigledno je da je Staff Udba pokusala tako pomirit te dvije strane, jer u to vrijeme nas odnos nije bilo normalan gejmerski, bila je to prava mrznja, o kojoj su headovi sastanke pravili kako istu rijesit. Tu se zestoko posvadjam sa Chupom, prijetimo si RL, nasli smo se, ali ono ja sam bio klinac a on izgledo ko Ljuba Zemunac, sta sam mogao tu haha. No Chupo je jedini koji mi se pojavio ikada na CH kada sam ga zvao da se bijemo. Jedne veceri smo saznali da je tesko ranjen iz tetejca nas clan i bivsi lider Veldo Sarak, sto nas je sviju sokiralo, srecom ostao je ziv i poslije je jos malo nakratko igro. Veldo je bio i najludji lider, od njega sam dobio rank zato sto sam DMo sa njim ispred banke deset minuta.

      Odlicno je to vrijeme bilo, mnogo dobrih likova je proslo tada kroz TSC, tada sam i rekao onu famoznu recenicu "TSC je zivot, sve ostalo su sitnice" koju je uokvirio Hamilton u jednom njegovom videu. Bio sam rank pet koji mi je dao Roske, ali idalje sam se svadjao sa Chupom, tako da na kraju odlazim iz TSCa i dobijam ban. Na kratko se vracam na account Rendy Conell koji sam dobio od Bojke, par dana budem lider Balkanske Mafije, ali vracam taj acc, koji ce poslije dobiti Benjo Zulcic, momak sa Bistrika takodjer.







      Sigurno najgori momenti za TSC su bili kada je Amina Brusca bila lider. Chupaja je bio skroz neaktivan, al mu niko nije smjeo lidera skinut, tako da je jedini lider bila Amina. Dogodilo se i par fini stvari, dobio sam legendu, to se desilo na Skype sa Rosketom, zamolio me da napravim listu legendi i na kraju reko upisi sebe slobodno, odavno si to zasluzio i tako se to desilo. Upoznao sam Delju, Arnela, Alfa, Juzbu, Jordana, Tabakovica, Jocu i ostalu ekipu. Vratio se bio i Cezar, sa kojim sa se tada bas sprijateljio, stalno smo pricali na Skype, mislim da je i Terry Skillz kratko igrao.

      Morali smo nesto poduzeti u vezi Amine, ali djevojka je imala veze u staffu, neke te napaljenike. Mene ko zna, zna da nisam nikad volio te samp djevojke, da me nisu interesovale, jedina djevojka koji i dan danas postujem i za koju smatram da je prelijepa je bivsi admin Nina Wolf, prava dama, ostale su bas gabori. U ovom modu sam odustao od wara jer se sistem promjenio, dosta je bilo citera, sada se moralo pucati tacno u covjeka, nake su motorne pile bile u waru, ma smjesno i od tada nisam vise nikad war odigrao. Prekonoci su se pojavili naki pro igraci, na CH se uvjek znalo ko je jak u cemu, a ovi su iz vedra neba samo popadali, i slijepcu je bilo jasno sta se dogadja.

      Tada se i nista nije posebno desavalo na serveru, CH je nekada bio 500/500, a sada je znatno pao broj igraca, sto smo jedino radili to je bio DM i area, i tako u krug. Najavljivao se opet taj neki global ali nigdje ga na vidiku nije bilo. Amini smo par puta uspjeli smjestit skidanje lidera, ali ona bi se opet vratila. Na kraju je head admin morao uci u TSC da nam poskida rankove jer ovaj gabor nije smio. Prava jedna negativna i mrtva atmosfera je vladala, a uskoro mi legende kolektivno napustamo CH i idemo na drugi server. Necu puno o tom serveru, ali bilo nam je super, izmapo sam nam bazu u Jeffersonu, svaki stari TSCovac je bio u orgi, bio je to fin period. Na kraju ostavljam samp sve do globala novog na CH. Bio sam i u GSF neko vrijeme pod nickom Alex Crack, niko to nije znao osim glava TSCa, tako da smo znali sta rade, sta planiraju i slicno.

      Jedne noci ili ti ga zorom u tri, Djuro javi da su stavili jelke na server, i kao prelijepo uradjeno na raskrscu LS/LV, i raju portaju, raja dolazi autom, a ja i Arnel bili online i kupimo artiljeriju AK 47, pobilo smo tu noc na tom mjestu brat bratu 40 ljudi u par minuta, masakr.

      Spomenuo bi i momenat, nazalost nemam sliku kada sam od Nikole dobio poklon od 99999999 minuta area, kada sam ukuco /time crasho mi je samp. Mislim da je to rekord ovog servera, naime desile su se kradje donacija, hakovan CH, i ja sam ubjedio Nikolu da sam donirao 20 KM, sve je fino bilo dok on to nije provalio. A i peglo sam ga za donaciju dosta, imao je kucu van Los Santosa, sa ogromnom kapijom, gdje smo auto privukli i onda preskocili i dosli do Nikole, covjek je ludio, skoci u vodu pliva, mi za njim i tako to.

      I onda mu pukne film banuje jednog od nas, a odjedamput vidis debeli rank jedan skinovi bjeze, padaju niz onu ogradu, bjezanija, panika, jesam se ismijo. I tako sam ga peglao dok mi nije dao donaciju, a na kraju zbog lazi dobijem najvecu areu ikad. Ne znam jesam li ikada izaso ne sjecam se. Nikolu je TSC uvjek maltertiro, i 2010, jednom smo ga ganjali sa palicama po Los Santosu, a jedne prilike kada sam bio pocetnik u travi, tolko sam se napusio, usao na samp i slucajno zaklo istog na duty, dobio sam ban tada.





      Registrovo sam se na nick Brutt Mendoza, koji sam napravio na drugom serveru gdje sam bio head. Mod je bio odlican, server se napunio za minut, tako da su morali brzo uvesti hiljadu igraca. Novi sistem za drogu, skola, novi poslovi, jedan od boljih modova. Delja, Crack i ja smo postali prvi dileri na serveru, jer sam provalio kako se pravi LSD, mod nije dobro bio objasnjen tako da neke stvari se nisu bas tako znale. Ispred skole smo ga prodavali, efekat nije imao nikakav osim sto je boja sarane nekoliko minuta, ali raja su kupovala nevjerovatno, i bas smo fine pare uzeli. Poslije toga sam presao na marihuanu, pa metamfetamin, i na kraju heroin. Za heroin je potreban bio opium, Dimi je rekao Doku gdje se nalazi, a Dok meni, niko nije znao pa ni vlasnik Hrca. Ali jednom me Hrca porta i izmoli me da mu pokazem i pokazao sam mu. Zanimljiv je bio i sistem ovisnosti, cim bi usao na server morao bi otvorit gepek i uzet sve zive droge, jer mi je karakter krizirao.

      Najveci problem nam je predstavljao Ibrahim, koji je nekako postao uz Hrcu najveci head na zajednici. Covjek je bio isfrustiran, TSC je mrzio jer smo ga kikovali na proslom modu i jer nas par legendi nikad mu nismo rank up davali, znali smo da je smeker (cinkaros ), takvi nikad u TSC nisu mogli ali zbog Amine je moglo. Postoji to famozno nepisano pravilo TSCa, sta se prica na /f chatu ne smije isti napustit. Bazu su nam namjerno stavili u neku zabit da nam se drugi smiju, ali djabe opet smo bili beton. Lideri su bili Arnel King i Amel Hamilton meni se cini. Nazalost zbog RLa i mog prevelikog drogiranja, ne sjecam se niti jednog imena od novih igraca u TSC sa kojima sam bio dobar, znam da smo pricali stalno na Skype, tako da ne zamjerite ako vas ne spomenem.

      Jednog dana ludnica na serveru Amer Chupaja se vraca, bilo je i nakih promjena na lideru, Chupo dolazi na lider poziciju, i onda neocekivano meni dadnu lidera. Bio sam sav sretan, htjeo sam TSC vratit gdje mu je mjesto, ali to je kratko trajalo, prilikom jedne neuspjesne akcije opsovo sam svim clanovima Boga mrtvog, to je vidio Ibrahim, naravno covjek kojeg jede ljubomora odma me skida sa lidera i baca u areu. Tako gubim lidera nakon dva dana. Ostaje mi zapamceno kada smo napali GSF, tada je bio sistem kada ubijes covjeka les mora grobar da vozi. Toliko smo iz izubijali, da je u Groovu bio crven od leseva, tadasnji head admin objavljuje na /o, "Svi grobari ID na report za port u Ganton". Imali smo tu sliku ali se zagubila. Tada nam zabranjuju DM uz prijetnju da ce nas izbrisati.


      No jedna mala orga necu da ih imenujem, svjesna da nam je zabranjen DM, upadaju nam u bazu i ubijaju nas, nama pukne film i DMali smo ih i SKali, nisu mogli iz baze izac, satima je to trajalo, dok svi nismo popili areu. Ibrahim hoce kao da ukida legende, jel toboze, on je legenda samo majci svojoj, tu izbija svadja i sve legende dobiju zabranu ulaska u TSC. Ostaje mi i zapamcen momenat TSC-LCN saveza koji je takodjer snimao Hamilton. Ali Ibrahim kao head zajednice je ometao snimanje i RP, sto je necuveno od nekog staffovca, ljubomora. Nakon toga idem u neku moto grupu koju je drzao tadasnji skripter Dimi, bio sam bas dosta neraspolozen, jer jedina orga u kojoj sam igrao i zbog koje sam igrao, tada sam imao zabranu za istu. Nakon nekog vremena legende se vracaju, ali mod polako odlazi u zaborav, a meni dojadi samp i ostavim se istog. Spomenuo bi Kupera, Riccija, Stexa, Aleka, Nermina, Demarcus, Rizza i jos jedan momak koji je i dan danas vjerovatno TSC al mu se nmg sjetit nicka, dobri su ovo momci. I Simona, Rogersa ali oni su nekad poslije dosli, al ne znam tacno kad.

      Video potpisivanja saveza LCN/TSC





      RP nije radio, a na DM sam nekada davno ulazio kad su igrali fixman, pliva i ostala stara garda. Odlucim da igram na DM serveru, koji je tada imao zavidan broj igraca, registrujem se kao brutt, i zbog postovanja i svega vrlo brzo sam nasao prvu orgu iako veze nisam imao sa sawn offom. Usao sam u FA, lider mi je bio pokojni Keny ( rahmet mu dusi, momcina je bio ). I on me naucio kako da se pucam na DM, kako da nabijem skill. Na forumu vidim prijave za DJa, nikad me nije zanimao staff ali reko da se oprobam na DM serveru.

      Upadam u DJ tim, budem najbolji DJ, to primjeti Frenkie i dobijam GSa. I tu poziciju odlicno obavljam i nedugo za tim dobijam i admina. Dogurao sam do admin level 3 koji sam dobio od Mileta, na DM sam donio poznavanje o citovima i kako iste prepoznat, mnoge sam naucio admin posao, upao sam i u Anti Cit tim CH, ali zasitio sam se i otisao. Od orgi nisam bio sam u GM, a sa Bistrik Mafijom sam napravio ubitacnu ekipu i digao server po broju igraca, ownali smo mapu a rusi su se krili samo tako.

      Dosta sam novih prijatelja upoznao a i starih ponovo sreo Danchi, Mile, Vucko, Keny, Pajo, Tuca, Alfo, Keny, Hercules, KuLa, Kalash i mnogi jos da ih ne nabrajam sve. A i staff posao sam super obavljao obzirom da sam konstatno bio na tezim tabletama koje sam mjesao sa alkoholom.





      Ne znam tacno godinu, ovo je bio jedan od najnaprednijih modova, ali steta sto nije bio zavrsen i nije bio za svakoga. Naravno i ovdje sam bio TSC, ali igraca je bilo mnogo malo.

      Te neke skillove smo ganjali i tako level nabijali, i onda smo Ino, Filozof i ja dosli do skillova za obijanje auta. I onda smo napravili havariju na serveru, obili bi auto, ukrali bi ga i prodali na smetljiste, vlasniku se ne bi vratilo auto. I ono malo igraca sto su imali mi smo otjerali svojim abjuzanjem, bilo je to fino vrijeme, ali mod je kratko trajao.

      Tada se vraca nesto kao Djurin mod, ne sjecam se, previse sam divljao u RL, bio sam lider mjesec dana TSCa ali se nicega ne sjecam. Kfa odlazi i tada se cini da je CH gotov za sva vremena, dolazi nakav Joca, koji je bio nepoznanica u sampu, owner neke manje orge, i onako pocetnik na prvu, nisam nesto previse ocekivao. Na ovom modu sam bio testan i za GSa, ali kada su me pitali TSC ili pozicija, odgovor je bio jasan.





      Nisam nista previse ocekivao, ali se pojavio dobar broj igraca, a mod je bio interesatan, pojavile su se teritorije, svima je to bilo prezanimljivo. Bio sam na akauntu Brutt Mendoza, vratio sam se u TSC, baza u El Coroni, ali iskreno vec sam bio malo i zasicen TSCom, tu je bilo malo starih clanova, sjecam se da je bio Cezar, Dock, Ognjen od onih najstarijih, od novijih John Wick. I iskreno previse su me zivcirale teritorije kada je TSC u pitanju, jednostavno bi poludio zbog par pixela na mapi. Poznanici sa Bistrika su otvorili novu orgu CdS ( Sineloa Kartel ), i padne mi na pamet pa mogao bi kod njih. Dogovaram sa Inom, da cu doci ali pod drugim imenom i da niko na severu ne zna ko sam osim par ljudi. Ali tu se stvara manji problem, naime legenda GSFa Andrakovic je clan iste orge, mnogo sam ga mrzio kao i on mene, tako da su to i lideri znali i morali smo prvo da se izmirimo da bi usao u orgu. Poslije postajemo dobri prijatelji, pricamo na teamspeku, i dan danas smo drugovi. Dobijam ban na Brutt Mendoza.

      Registrujem ime Javier Vega i upadam u kartel, i polako se stvara ekipa sa Bistrika. Tu je Ino, Bilki, Rendy, Izo, Bojka i ja, kao i jos neki momci iz Sarajeva tipa Solo Munib. Odlucimo napasti teritorije i vec za brzo vrijeme osvajamo citav Los Santos, orga ova me podsjecala dosta na stari TSC kada smo se svi znali u RL, a svi do jednog bili teski hajvani. Osim Ine, lider je bio i Cortez iz Osjeka, dogurao sam do ranka tri i na kraju sam napustio orgu i vratio se u TSC i ubrzo prestao opet samp igrati. Bilo je super u CdS, kao i ovaj mod je bio dobar, na teritoriji se znalo okupiti cak i pedeset ljudi, i jedne prilike se sjecam da sam sam sa Inom uletio Yakuzi na teritoriju medju njih sigurno trideset, opalio zadnji metak bukvalno u padu prije nego sto cu umrijeti i uspijem pogodit Barzinija i ubiti, to mi je jedna od najdrazih odbrana, kao i ona kada je Rendy rijesio metu medju pedeset ljudi kada su savez imali Hitman i Yakuza.

      Usli smo u savez sa LCNom, i tu sam se opet sreo sa Mateom poznanikom sa drugog servera, upoznao Domija, i jos par likova iz LCN sa kojima smo svaki dan pricali na teamspeku. Takodjer bio sam tada a i prije u dobrim poslovnim odnosima sa Begicem i ostalim legendama LCNa, postovali smo se medjusobno uvjek. Lijepo jedno vrijeme, steta sto je mod opao i na kraju opet global, koji vise i gubi smisao.





      To je ovaj sadasnji mod, na kojem se i nistam previse naigrao, jednostavno isfuro me samp, neki novi klinci dosli, koji nemaju postovanja prema legendama ove zajednice. Server koji je bio nekada najjaci na Balkanu nazalost pada, ovo vrijeme sam proveo u TSC, vidio sam da to vise nije taj CH, i prestao sam igrati vjerovatno za sva vremena samp. Nista vrijedno spomena na ovom modu nemam vala da napisem, teritorije su dosadile, dileri cudan sistem uzimanja i branjenja, jedino grafiti sto mi se svidjaju, to mi je nekako upecatljivo, trkanje, dmanje za grafite da dobijes nagradu u sedam, osam sati koliko vec. Mjenjo sam nakvi nikova, al najvise sam proveo na Lil Bee cini mi se.

      Mislim na igru na ovom modu da su uticale i moje godine i to sto sam se uozbiljio. Nekad sam maksuz znao poslije partija ranom zorom, face iskrivljene ko upitnik uci na samp i zujati po tri sata autoputem. Al sada, malo sam se i smirio, igrice i ne igram nikako, na RP nemam namjeru da se vratim, mozda jedino DM server ukoliko bude aktivniji. TSC je obiljezio mojih 10 godina igranja na CH, kada sam zavrsio osnovnu bio sam TSC, lider TSC je prvi saznao kako sam nevinost izgubio ( haha ), prije nego neko iz RLa, usao sam u TSC kao djete, ludo, zeljno svega, a napustio ga kao covjek. Moja biografija je i mala biografija CH servera a narucito TSC organizacije, vrijeme koje sam proveo ovdje ne bih mjenjao za nista.

      To bi bilo to, naravno editovat cu biografiju, da je jos vise sredim kada budem imao vremena, ovo sam napisao odprilike, cega se sjecam, ruku na srce dosta stvari se ne sjecam, i mnoge ljude sam sigurno zaboravio spomenut, ako je ko zaboravljen nek mi se javi na PM. Vjerovatno ima pisanih gresaka i malo neuredno izgleda, ali sredit ce se to. Ako ko ima slike TSCa sa ovih modova nek mi posalje da ih mogu stavit ovdje. Tekst je dug, jer ipak 10 godina nije malo. Opet kazem TSC clan kojeg sam zaboravio nek mi se javi, a znam otprilike koga sam zaboravio, ne mogu se imena sjetit..



      Nakon vece pauze, odlucio sam se vratit. Bio sam aktivan na forumu, preuzeo moderatora Anime PDF, jer niko drugi nije brinuo o tome PDF, i digao sam ga. Nakon par mjeseci vracanja na zajednicu CH, odlucio sam da udjem IG i vidim sta se desava. TSC je bio apsolutno neakitvan, u Yakuzi je bilo neko moje drustvo, i neki stari igraci sa kojima sam dobar. Napravio sam account Bole Kamikaza i usao sam u Yakuzu. U pocetku sam bio iznenadjen koliko ima stvari da se radi u orgi, i bilo je vrlo zanimljivo, teritorije, pljacke, grafiti, warovi. Misli sam ostati u Yakuzi duze vrijeme, pa i ostao sam do nekle, 2 mjeseca. Sprijateljio sam se sa Crnim, Camiliom, Enrijem, Callom, Klintonom, Askom, i ostalim clanovima Yakuze. Naravno tu su i Andreja i Hora, koje su me iznenadile, i odlicne su osobe !

      [COLOR="#ffff99"]U Yakuzi sam proveo 2 mjeseca, vratio sam si stari nick Javier Vega. Bio sam rank 2 Okimoto, i malo mi je nedostajalo da dodjem do Rank 3. Bio sam DJ vec neko duze vrijeme, i par moji dobrih IG drugova je otislo na admina, odlucio sam da se i ja prijavim. Nakon prijave sam sacekao par dana i onda me je Alek portao da me testira. Nisam imao test sigurno nekih 9 10 godina, takko da sam RP definicije zaboravio, ali sam se snasao, i lako prosao test, sutradan postajem Admin Level 1. Promjenio sam ime u Brutt Salieri, nakon 10 godina, prvi put sam usao u RP Staff. Mislim da se stanje na serveru daleko popravilo, i da je staff mnogo bolji, pomazemo svim igracima i prema svima smo isti.

      Napustio sam Staff na Admin Level 2.

      CroHerze since 2010.
      TSC since 23.8.2010.
      TSC Legend since 2014.
      TSC Uber Alles
      Rest in Peace Keny
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 20-04-21 at 15:44
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. #2
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,022
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      DM legenda! Koliko je tad DM imao dobar staff ( Keni, Ti, Alfo, Kula čiter, Tuca itd itd ), koliko je to bila jaka ekipa onda to se nikad ne zaboravlja

      Lijepa biografija i hvala na spomenu
      Brutt brat, samo ti nama ostani živ i zdrav!

    3. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    4. #3
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      "Dogovaram sa Inom, da cu doci ali pod drugim imenom i da niko na severu ne zna ko sam osim par ljudi. Ali tu se stvara manji problem, naime legenda GSFa Andrakovic je clan iste orge, mnogo sam ga mrzio kao i on mene, tako da su to i lideri znali i morali smo prvo da se izmirimo da bi usao u orgu"

      Good old times huh ?


      1. Kaze se Grove a ne Groove,sve ove godine i dalje ne znas

      2. Procitao sam ti od prve do zadnje rijeci Brutko,mogu reci biografija je stvarno interesantna.
      Neke stvari sam saznao sada a neke sam se smijao citajuci. Nekad mi stvarno vasa mrznja nije sjedala dobro u ocima i mislim da ste zatucani bili a neki jos i jesu.. Jedini dio mi se nije svidio je sa drogom,nikad nisam nikad necu.. Covjek mora imat karakter u vezi toga,drustvo ne moze biti razlog,ako covjek ne zeli on nece,ako covjek zeli izmislit ce razlog.. To mi jedino iskreno nije pasalo kod tebe.. Istina je tebe veldina i andya sam mrzio bez uvelicavanja ... Sto je doslovce je doslovce.. Ali mi se to sve okrenilo kod tebe kad smo u CDS zajedno bili taj mod,i rankove smo dobivali u isto vrijeme i bukvalno isli na svakakva sranja zajedno.. tko bi rekao da ce se okorjeli TSC/GSF duo pojavit u jednoj fakciji... Od tih dana ja tebe nisam gledao isto kao onog TSCovca kojeg sam znao godinama,koji je unistavao igru drugima,vrijedjao i ponizavao druge.. Kazem nikad mi jasni niste bili i dalje necete biti.. Stvarno ljepa biografija Brutko,kao sto je Danci rekao.. Da si ti ziv i zdrav a ostalo su sitnice
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    5. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    6. #4

      ......
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      248
      Teme
      35
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      370
      Rep
      Kakav si ti babo stare mi hahaha.
      Hvala na ovoj biografiji, dobrih 20 minuta mi je oduzeto, imam napade nostalgije na ovo sve. Lijepe uspomene, i mene pucaju stara vremena i kad ih nema, čudno je malo. Iako imam 20+. Jeb'iga odrasteš tu. Svakako hvala što si napisao ovo, lijepo mi je palo jaro.
      PS: Javi kako prođe s onim paukom.
      since 2010 ESTRADNA ZVIJEZDA PA BOG


    7. Like Kyūketsuki, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    8. #5
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      "Dogovaram sa Inom, da cu doci ali pod drugim imenom i da niko na severu ne zna ko sam osim par ljudi. Ali tu se stvara manji problem, naime legenda GSFa Andrakovic je clan iste orge, mnogo sam ga mrzio kao i on mene, tako da su to i lideri znali i morali smo prvo da se izmirimo da bi usao u orgu"

      Good old times huh ?


      1. Kaze se Grove a ne Groove,sve ove godine i dalje ne znas

      2. Procitao sam ti od prve do zadnje rijeci Brutko,mogu reci biografija je stvarno interesantna.
      Neke stvari sam saznao sada a neke sam se smijao citajuci. Nekad mi stvarno vasa mrznja nije sjedala dobro u ocima i mislim da ste zatucani bili a neki jos i jesu.. Jedini dio mi se nije svidio je sa drogom,nikad nisam nikad necu.. Covjek mora imat karakter u vezi toga,drustvo ne moze biti razlog,ako covjek ne zeli on nece,ako covjek zeli izmislit ce razlog.. To mi jedino iskreno nije pasalo kod tebe.. Istina je tebe veldina i andya sam mrzio bez uvelicavanja ... Sto je doslovce je doslovce.. Ali mi se to sve okrenilo kod tebe kad smo u CDS zajedno bili taj mod,i rankove smo dobivali u isto vrijeme i bukvalno isli na svakakva sranja zajedno.. tko bi rekao da ce se okorjeli TSC/GSF duo pojavit u jednoj fakciji... Od tih dana ja tebe nisam gledao isto kao onog TSCovca kojeg sam znao godinama,koji je unistavao igru drugima,vrijedjao i ponizavao druge.. Kazem nikad mi jasni niste bili i dalje necete biti.. Stvarno ljepa biografija Brutko,kao sto je Danci rekao.. Da si ti ziv i zdrav a ostalo su sitnice
      Procito si razlog kako je moja mrznja prema GPF/GSF krenula, svi koji su mi glumili drugove Don Luggar, Fox, Marko, Bepko, Ante itd, svi su se okrenuli protiv mene, bukvalno noz u ledja. Poslije sam imo tu cast da iste izbrisem sa listi legendi TSCa ( realno nisu je ni zasluzili ).

      Za vrijeme 2012 kada je najveca mrznja vladala, kad je i Bobo Balde drzao sastanke u vezi TSC-GSF relacije, nemoguce je to bilo smirit, prvestveno zbog nasih godina. Svi smo bili maloljetnici, mladi, lude glave, i apsolutno smo se razlikovali od vas. Crno i bijelo, nebo i zemlja, ali nismo mi divljali da eto kao ispadnemo ludi, vi smo fakat i bili ludi, tako smo igrali, tako smo voljeli igrati, pobij po servera, afkaj areu, vrati se, uradi isto, i lideri su to gurali, ako dobijes areu visoku ili ban za TSC mozes dobiti i rank.

      A vec 2018, ta neka mrznja je vise i plasticna, mrzimo se jer drugacije ne znamo, nema vise nekog osnova velikog, da su mi rekli 2012 da budem u orgi sa legendom GSFa to ne bi sanse bilo, i u RL bi se svadjo sa tobom na kafi. Zbog naseg prijateljstva u CdS otvorilo se jos neki drugih poznanstava, sa nekim ostalim iz GSFa sam znao pricati, doci u Ganton da me niko ne gleda poprijeko, prije cim bi prosao butik sa odjecom 5 admina bi me rekonalo ( haha ).
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. Like Hrvoje Andrakovic, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    10. #6
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Gle istina je da ste bili malo vise divlji prije nego sada,nikad nisam shvatio vas nacin igre dobro nebitno to.. Bilo pa proslo..

      Sto se tice legendi,tu se u jednom dijelu slazem s tobom u drugom ne,jer da se nisu zasluzile nebi bile tamo,neka legenda je vise zasluzena a neka manje,nikad nitko jednako nije zasluzio legendu u server organizaciji... Mi smo imali jedan period maknute GPF legende jer su to bile GPF legende a ne GSF,totalno drugaciji tip igraca,nacin igre i ponasanje.. GSF i GPF nikad nije bio slican po mom misljenju.. Pa smo razglabali po chatovima skype ts discord da nabavimo sva imena i da ih uvrstimo da ipak ne budu zaboravljeni...
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    11. #7
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3584
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Odlična biogafija, kratko ali dovoljno jasno. Stilski lijepo uređeno. Ono što bih istaknuo jeste da sam odrastao uz TSC i vas pojedince koje mogu nabrojati na prste svojih ruku. Malo weird but ne kajem se sekunde . Uz Ognjena, ostao si mi još ti na listi bitnih ljudi koje nisam upoznao u RL. Sa ostalima sam svima sjedio par puta Slažem se da to više nije to, ali imamo predivno iskustvo.

    12. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    13. #8
      Young Caesar avatar
      A da nije Knegnacijus?
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Valhalla
      Poruke
      6,632
      Teme
      334
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      80 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      6070
      Like (dobivenih)
      3092
      Rep
      Najjaci period kad smo mi jedini gudru imali, taj mjesec dana je bio cirkus i plac zivi na skajpu. vrh biografija

      "How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered"
      LLK - Long Live Keny

    14. #9
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Jedva cekam novi dio o Yakuzi

    15. #10
      Tuca avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Poruke
      10,363
      Teme
      108
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      155 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1731
      Like (dobivenih)
      1496
      Rep
      Super biografija, pohvale za napisano. Sjećam se da sam ušao u TSC kao regrut (mislim da sam jedini ja ostao na kraju) dok su Chupo i Veldo bili lideri. Isto tako ta ekipa u TSC, puno belaja je bilo, također i ovaj nadimak Tuca mi je dao Veldo. Jedan nezaboravan period na CH. Drago mi je da nisi zaboravio na DM i ono ludo vrijeme kad smo se pucali po cijeli dan i kad je bilo dosta zanimljivije u odnosu na RP server.

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •