Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 1 od 1
    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,615
      Teme
      1791
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep

      Nightflyers (2018.)

      Nightflyers (2018)





      Žanr serije:
      Sci-fi, horor

      Kreator:
      Jeff Buhler

      Glumci:
      Phillip Rhys, Miranda Raison, Gwynne McElveen

      Ukratko:
      Posada svemirskog istraživačkog broda kreće na misiju u potragu za misterioznim izvanzemljaskim brodom.Nightflyers je Američka znanstveno-fantastična horor serija koje je svoju premijeru imala 02. prosinca 2018. godine na SyFy, a pravljena je prema knjizi i seriji kratkih priča istog imena od George R. R. Martin. Prva sezona se sastoji od 10 epizoda.2093. godine, grupa znanstvenika kreće na svemirsko putovanje u naprednom brodu naziva Nightflyer kako bi uspostavili prvi kontakt s izvanzemaljskom rasom. Međutim, kako se zastrašujući i nasilni događaji počnu događati, članovi ekipe počnu ispitivati jedni druge i shvate da nisu sami na Nightflyeru. Iz nekog, meni potpuno nejasnog razloga, ova fantastična znanstveno-fantastična horor serija ima dosta lošu ocjenu na IMDbu, ocjenu koju po meni nikako ne zaslužuje. Koji je točno razlog tome ne znam, možda zato što ljudi sve više i više mrze kablovsku mrežu SyFy (koja redovito ukida odlične serije, nedavno Expanse), a možda im se jednostavno ova serija ne sviđa. Ako ste ljubitelji filma Event Horizon ovo je nešto što će vam se gotovo sigurno svidjeti. Nevjerojatno je koliko je ova serija slična i koliko sam se puta samo sjetio tog odličnog SF horor filma gledajući ju. No, ako ćemo gledati ocjenu filma na IMDb, ona je identična ocjeni serije trenutno, tako da je možda ta ocjena stvarno i realna za seriju. Nama ljubiteljima filma 6.7 za taj film sigurno nije zadovoljavajuća ocjena, kao ni meni ista ta ocjena za ovu seriju. Samo za usporedbu, nedavno sam pisao recenziju za YouTube seriju Origin koja recimo ima 7.3 na IMDb. Vrlo slična tematikom, žanr je isti, jedino što je meni barem lošija od ove, pa iako sam joj dao 7, a ovoj 8, razlika mi je čak i veća.






      Izvor: Klik
      Matthew Willson
      Posljednje uređivanje od Matthew : 22-08-20 at 23:46
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •