Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
    Pokazuje rezultate 11 do 14 od 14
    1. #11
      Austin Dodgers avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2017
      Poruke
      29
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      103
      Like (dobivenih)
      48
      Rep
      Fini odgovori, lepo napisano.
      Za godinu dana je naučio o WARu i pucanju sto neki nisu mogli za 5 sto dokazuje da je dečko talentovan i inteligentan.
      Hvala sto si me spomenuo, bas sam se prisjetio na jedno od ljepših razdoblja moje višegodišnje igračke karijere.

    2. Like Geroi se sviđa ovaj post
    3. #12
      el_fenomeno avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatsko Zagorje
      Poruke
      1,626
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      352
      Like (dobivenih)
      1093
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Austin Dodgers Vidi poruku
      Fini odgovori, lepo napisano.
      Za godinu dana je naučio o WARu i pucanju sto neki nisu mogli za 5 sto dokazuje da je dečko talentovan i inteligentan.
      Hvala sto si me spomenuo, bas sam se prisjetio na jedno od ljepših razdoblja moje višegodišnje igračke karijere.
      slazem se ti si u ovih sta nisu mogli 5 god naucit
      ŠTAKORBUSTERI :
      1. FRANCESCO CARDOZA
      2.RICARDO CARDOZA
      3.DIEGO CARDOZA
      4. YURI_BOYKA
      5.ADMIR_PASTORE
      6. EDDIE MILLER
      7 JENY_KING
      8 CHARLIE JOHANSON
      9 KADIL ( ZAB PREZIME )

    4. #13
      Alessandro Valeri avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,495
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      1219
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Semion Tatarov Vidi poruku
      1. Kako se zoves i koliko godina imas? Od kud dolazis? Koji su tvoji zivotni ciljevi? Kako i gdje vidis svoju buducnost? Reci nam nesto zanimljivo o sebi.


      Pozdrav svima, zovem se Rene, mnogima sam poznat kao Renco (Renco ili Renčo svejedno, ali nikako Renko, to mi diže tlak) i dolazim iz Hrvatske sa jednog otoka zvanog Rab.
      Imam 19 godina i trenutno studiram informatiku na prvoj godini.

      Teško mi je reći gdje se vidim u budućnosti jer kroz sve ove godine imao sam toliko ciljeva i planova, ali su nažalost uskraćeni zbog raznoraznih događaja. Da li sam zanimljiv, baš se i ne slažem sa tim u potpunosti, tako da ne mogu izdvojiti nešto posebno zanimljivo o sebi, ali mogu reći da sam završio glazbenu školu, osnovnu i srednju, i baš zbog toga sam svoju budućnost pronalazio u tome, tj. u glazbi, ali kao što već rekoh, zbog uskraćenosti nisam nastavio sa tim nego sa informatikom. Naravno, nikad se neću prestati baviti glazbom, to je nešto što vam ostane ugravirano u život.


      2. Koju si srednju skolu zavrsio? Kakav si ucenik bio? Sta mislis da li ce se skole otvoriti u septembru ili ce se ipak nastaviti online nastava? Najljepsi period tokom sklovanja?

      Kao što sam spomenuo u prethodnom pitanju, završio sam srednju glazbenu školu. Mogu reći da sam bio prosječan učenik, nekad sa lošim, nekad sa odličnim ocjenama. Činjenica je, a i logično je da te glazbene škole više osvrću učenike na glazbene predmete, a manje na općenite, zato mogu i potvrditi da nije teška škola, te tim što sam bio stariji, ocjene su mi bile sve manje i manje bitne.

      Da li će se škole otvoriti? Čisto sumnjam, situacija sa koronom ponovno jača u Hrvatskoj i neće slabiti još duži period vremena, bar po mom nekom mišljenju, razlog tome je što Hrvati žive od turizma, a i svima je jasno da ako se granice zatvore, ode gospodarstvo u pm. Zato mislim da će se online školovanje nastaviti što smatram da nije uopće loša stvar, barem meni, gdje online nastava ili odlazak na fakultet nema realno nekakve razlike.

      Najljepši period školovanja mi je osnovna škola, vjerujem i mnogima, razlog tome je što u tom periodu jedina briga ti je bila ocjena u školi, nikakvog stresa nije bilo, toliko slobodnog vremena za druženje i slično, čista sprdancija.


      3. Imas li curu? Ukoliko da možeš li nam je(nju i vasu vezu) malo opisati, a ukoliko ne možeš li navesti razlog zašto tako mlad momak ne ganja cure? Jesi li bio kad u drustvu homoseksualaca, imas li takvog prijatelja ili u obitelji nekog? Što mislis o tome?


      Imam curu, zajedno smo skoro pa već tri godine. Naravno, ta djevojka mi je nešto najljepše šta mi se u životu desilo. Imati takvu osobu, koja je uvijek uz tebe, koja će ti pomoći u svakoj situaciji, s kojom možeš sve podijeliti i o svemu popričati, to je jedan veoma poseban i lijep osjećaj. Opisat ću je s njezinim osobnostima.. nježna, interesantna, strpljiva, pametna, kad mi padne na pamet stvori mi se osmijeh i naravno, najljepša ikad .

      Homoseksualaca u obitelji nemam, niti imam nekog prijatelja koji je homoseksualac.
      Svako ima svoje mišljenje o homoseksualcima, neka mišljenja su loša, neka mišljenja su takva da ih podupiru, naravno nikad ne bih sudio nekog zbog njihve seksualne orijentacije. Mišljenja sam da je to sasvim u redu, ali po nekakvim društvenim normama to nije uobičajeno, to svi znamo i baš zbog toga sam mišljenja da ti isti ljudi ne bi trebali biti ponosni i ukazivati svima na to da su homoseksualci, primjer su one gay parade.


      Ne znam ako sam izazvao možda u nekom ko ovo bude čitao njegovo/njezino različito mišljene prema ovoj temi, ali znajte da ne mislim ništa loše o homoseksualcima i ne želim ulaziti u neke prepirke oko toga.




      4. Jesi li ikada imao saobracajnu nezgodu? Kako si se osjecao u tom trenutku? Jesi li bio vozac ili suvozac? Koji auto vozis ako posjedujes vozacku dozvolu?


      Srećom nisam imao nikakva iskustva sa saobraćajnim nezgodama i nadam se da nikad neću. Vozim Mazda šesticu.


      5. Jesi li mirna i povucena osoba ili si ipak osoba koja je luda i voli se zezati sa svima, zapravo kakav si ti tip osobe i kakvo ti društvo odgovara? Jesi li ikada probao alkohol i kako on djeluje na tebe? Koje je tvoje misljenje o alkoholicarima?


      Mogu reći da sam oba tipa osobe, al većinom vremena volim biti miran. Volim neko malo društvo, 4-5 ljudi, ništa posebno, nekakvo pićence i razgovor. Kad vidim ove što izlaze svaki dan u neku zabit, kupuju isto piće svaki put i stavljaju one statuse tamo po instagramu, stvaram lošu sliku o njima i takvi ljudi mi se općenito ne sviđaju.


      Alkohol sam naravno probao, evo probavam ga trenutno dok pišem ove odgovore. Naravno, najčešće pijem pivo, ali za neke događaje uzimam i nešto žešće.
      Alkohol djeluje na mene onako kako želim da djeluje, nekad ga pijem radi užitka, radi osvježenja, a nekad kad se osjećam da se želim razbit od alkohola, to i uradim.

      Alkoholičari, baš oni pravi, su ljudi koji konzumiraju alkohol kako bi pobjegli od stvarnosti, od stresa i briga, jer jednostavno se ne žele suočavati sa svojim problemima, to je moje nekakvo mišljenje o njima.


      6. Da li si nekada htio da postaneš YouTuber, ako da možeš li nam ispričati kako si sebe zamišljao kao takvog i šta si planirao snimati? Jer smo u dobu kada je YT procvao unazad 3-4 godine, mozda smo svi jednom pomislili da bi se i sami mogli okusati u tome.


      Biti uspješan youtuber nije lako, to je veoma teško ostvariti i zadatak koji treba ozbiljno shvatiti ako želite nešto i zaraditi od toga. Za to treba puno odgovornosti, žrtve, vremena i volje, mašte i puno ideja. Naravno u to doba kad je YT procvao, i ja sam onako glup htio nešto postić. Radio sam nekakve tutorijale al na sreću sam odustao veoma brzo .


      7. Kazi nam kako ocjenjujes danasnje ponasanje novih generacija? Kako komentiras trenutno stanje uopce u svijetu ? Sta to treba promjeniti i sta to najvise ugrozava nasu planetu ? Koje je tvoje misljenje o svemu tome ? Obrazlozi.


      Uf današnje generacije.. Veoma loše, previše bahati, nikakvog poštenja nemaju, veoma bezobrazni, realno sve najgore o njima mislim i gadu mi se. Prebrzo odrastaju ajmo reć, pa to puši, to pije već sa 12 godina, one curice male tamo hodaju u grudnjacima, pubertet ih ubija. Svi se možemo složiti da prije tako nije bilo i da nismo olako shvaćali neke stvari poput alkohola i cigareta.


      Trenutno u stanje je loše, uvijek je loše bilo i uvijek će loše biti. Svi ljudi imaju svoja razmišljanja, teško da će se danas netko sa nekim složiti oko nečega. Ova godina je jedna od najgorih, to svi znamo, toliko loših događaja nas je susrelo i kad misliš da ne može biti gore, bude. Znate one filmove, nekakvih sudnjih dana, pa oni filmovi gdje je sve otišlo u k*rac, vlada anarhija, kad gledas film mislis da neće tako nikad biti, a evo pomalo smo krenuli tim putem i pomalo nas sustiže propast. Mislim da će se nove generacije napatiti, a mi ćemo nekako uspijet preživit sve i umrijet u miru.


      8. U kakvoj obitelji si odgajan, na koji nacin i po kojim nacelima? Jesi li zadovoljan svojim djetinjstvom i generalno zivotom do sada tu gdje jesi? Jesi li sportski tip, pazis na prehranu i drzis do fizickog izgleda ili ti je svejedno?


      Svojim djetinjstvom sam itekako zadovoljan, sretan sam što imam oba roditelja i dalje, odgajan sam na taj način da poštujem sve i svakog. Radim na sebi u svakom smislu, fizičkom, psihičkom, financijskom.. Zadovoljan sam ovdje gdje jesam, ali naravno da neću stati i nastavit ću svoj put. U životu sam imao puno uspjeha, i ponosan sam na to, i želim takvim putem nastaviti.


      Sportski tip mogu reći da jesam donekle, ne treniram ništa nažalost, prije jesam, no sad više nemam vremena, znam da ovo sad zvuči kao izvlačenje i kao da mi se neda, da sam lijen, ali nije, istina je i nemam puno vremena. Do fizičkog izgleda držim itekako, radim na sebi svaki dan i nije mi svejedno kako izgledam sebi, a i drugima.


      9. Svi smo sanjali neke poslove pa koji je to tvoj posao iz snova bio? O cemu si mastao i planirao kao mali da bi jednog dana mogao postati? I zasto bas to i slijedis li svoje snove?


      Kao što spomenuh, bavio sam se sportom, odnosno nogometom i htio sam se baviti time u životu. Nažalost taj put je stao, zbog čega mi je jako žao, jer mogu sa sigurnošću reći da sam bio talentiran i da sam bio pun potencijala. Trenutno nogomet zaigram tu i tamo, kad se skupi društvo, bacimo koju utakmicu.


      10. U FANART timu si,misliš li da ćes u budućnosti zarađivati od toga? Koliko dugo radis u Photoshopu? Ko je po tebi trenutno najbolji u FANARTu , ko ima najvise smisla?


      U FANART timu sam, da, ušao sam radi CHB, ali i zato što me grafički dizajn interesira. Jako sam se zainteresirao za to i ima već par mjeseci otkako se "bavim" time, tj. učim polako, pokušavam se unaprijediti u tom području. Dosta se zanimam za to i nadam se da ću uspjeti u budućnosti zaraditi od toga nešto, bio to nekakav posao u firmi ili kao neki poslić sa strane. U PSu radim par mjeseci ništa posebno, većinom se zanimam za izradu logotipova tako da koristim Illustrator.

      Ne mogu reći ko je najbolji u FANARTU i mislim da je to totalno nebitno. Ali znam da ima puno talentiranih ljudi koji se bave grafičkim dizajnom na ovoj zajednici, poput Ace, KREŠE BENGALKE, ColdStone, koji redovno objavljuju svoje radove, milina ih je gledat, naravno i oni su mi na neki način inspiracija.


      11. Možeš li nam opisati svoj dolazak na zajednicu? Koliko si godina tada imao, čime si se bavio ? Koliko dugo si na CroHerzi? Da li je to bila preporuka prijatelja ili nešto sasvim drugo? Da li si se odma prihvatio tog ,, zavisnickog ,, igranja i sta ti je bilo prvo na umu kad si usao na server? I jesi li ikad pozalio sto si vrijeme provodio na SAMPu?


      Došao sam na ovu zajednicu 2018. godine, negdje u 10. mjesecu, doveo me moj RL frend koji je ovdje poznat kao Jaky tj. Jaky_Moore mu je nick. Igrao sam na CH i davno prije, al to bi bilo igranje 2 tjedna i gotovo, nije me toliko interesirao RP, a ni SAMP, ali ovog puta sam se zalijepio za ovaj server. Jednostavno sam pronašao to nešto što će me držatina serveru, društvo, zabava. I tako sam tu već evo 2 godine. Požalio što sam igrao SAMP ili bilo koju drugu igricu, nisam. Ne mogu požaliti zbog vremena iskorištenog na igrice.Igramo igrice kako bi se odmorili, uživali, malo odvojili od stvarnosti i posvetili se sebi.


      12. Po mišljenju mnogih si jedan od najboljih vsera na serveru , koliko dugo ti je trebalo da "usavršiš" pucanje i koji bi savjet dao nekome ko zeli da takodjer nauci ? I tko je tebe naucio da tako dobar skill imas?


      Drago mi je da je to mišljenje mnogih, ako je to istina naravno, ali za sebe mislim da nisam jedan od najboljih, ali isto tako mislim da nisam ni loš, mogu reći da sam solidan.Bio je period ja mislim 2019., početkom godine, igrao sam po cijele dane samo SAMP, u igraonici sam bio stalno, igrao WARove stalno i mislim da je to jedini način da se postanedobar u ovoj staroj igrici koja nema nikakve fizike što se tiče pogađanja itd. Savjet bi dao da se "trenira" stalno, tj. konstatno, naravno treba utrošiti vrijeme na to, ne postaje se preko noći dobar, svi to znamo, treba imati volje i zanimanje za to.


      13. Znamo te kao vrhunskog WAR igrača. Opisi nam kako si otkrio WAR tko te poducio igranju i taktici samoj. Tko su po tebi fantasticna cetvorka s kojom bi ti odigrao WAR(da je war 4v4).


      Opet, ako je to istina, super, hvala haha, WAR su mi pokazali dečki iz SBa, najbolja ekipa ikad, Pajk, Kosi, Tuca, Pitić pa i ovaj Alfonso xD, to su dečki koji su me na početku igranja na CHu štošta naučili i pokazali kako se igra, koji su mi davali šansu da igram sa njima WAR i da im upropastim koji sa svojim lošim K/D ratiom haha. Ta neka četvorka bi bili Pajk, Tuca, Pitić i ja.


      14. Kojeg člana zajednice naročito gotiviš ? Da li poznajes licno neke od igraca na serveru ? Kako ocjenjujes administraciju koja trenutno vodi server od 1 do 10? Mozes navesti prednosti i nedostatke kako Forum staff tako i RP staffa.


      Gotivim dosta ljudi na ovoj zajednici, postoje mnogo dobri ljudi sa kojima možeš popričati, podijeliti razna mišljenja, zabaviti se. Najviše volim dečke iz SBa. Pajk, Kosi, Tuca, Pitić, Alfo, Ado. Daleko najjača ekipa što se tiče društva, zezanja, šala i ispada, psovki, vrijeđanja itd. I dalje smo si svi dobri, šteta što niko od njih ne igra ovo više, bar ne aktivno. Nisam nikoga sa CH upoznao, ali bi volio upoznat ove gore spomenute.

      Administracija je ok, nije bajno, ali nije ni skroz loša. Ono što mogu reći za RP staff, a tako i za Forum staff, pa i za forum timove, a to je da nedostaje mnogo ozbiljnosti. Ozbiljnosti prema onom za što si postavljen. Da li bio Head, 37, Admin 1,2,3,4 bilo šta, pa i gamesage, uvijek treba shvaćati svoj posao ozbiljno, a pod riječ "ozbiljno" spada mnogo stvari. Neki to u staffu imaju, al dobar broj isto tako nema, i to je možda jedan od mnogih čimbenika zašto situacija na serveru nije bajna, barem što se tiče broj igrača. Isto mogu reći za Forum timove, a to je da se olako shvaća posao tih timova. Svi znamo da je većina ljudi u Forum timovima zbog CHB, pa i ja sam sam, ali to je problem, jer voditelji ne shvaćaju svoj posao ozbiljno, a ni članovi. Fali dosta autoriteta kojeg je sada teško ostvariti.


      15. Citevi/citeri? Jesi li ikada koristio kakav cit, bio banan/protjeran radi toga. Jesi li ikada bio na TW provjeri ili slicno? Koje je tvoje misljenje o citerima i da li bi ti ikada stavio sebi cit samo da budes jaci od ostalih igraca?


      O čiterima naravno da mislim sve najgore, ološ, ljudi koji nisu sposobni, a mogu biti, naučiti postepeno igricu, korak po korak, raditi na sebi da budeš bolji. Svi govore da je žalosno da se u 2020. godini i dalje koriste čitovi u igrici staroj pun k, jer to je istina, stvarno je žalosno i jadno, nema većeg jada. Koristio nisam nikad, niti neću, nije mi potrebno, niti će biti. Banovan jesam bio, al ne zbog čita, već sam bio bolji od nekog drugog i eto tako popiješ ban, al ne na CH, to su ostali serveri koje neću imenovati. Preko TWa sam bio pregledavan mnogo puta, što je sasvim u redu i podržavam to, svaki način da se čiter makne podržavam, samo je šteta što se Voditelji ne osvrću toliko na čitere i nisu im u prvom, drugom, pa vjerujem ni u trećem planu.


      16. Koje tri organizacije su po tebi ostavile najveci trag na serveru , objasni nam i zašto? Šta po tebi jedna organizacija treba da ima ? Da li lider mora provoditi diktaturu ili se sa clanovima moze na lijep nacin postici odredjen uspjeh?


      Tri organizacije u kojima sam bio dulje vrijeme i koje su ostavile nekakav utisak na meni su SB, GSF i Y. Svaka od tih ima svoja pravila, svoj nekakav način rada i to poštujem.


      U Y se poštuju ti rankovi, legende, imaju pravilo za war dozvolu, što je nekima apsurdno, ali eto, drže se toga godinama i to treba poštovati, jer dugoročni članovi Yakuze isto to poštuju. U GSFu se isto tako poštuju legende, RP se shvaća ozbiljno itd.., al uglavnom svaka orga ima ta neka svoja pravila po kojima članovi rade, igraju, ponašaju se. I taj nekakav temelj, koji članovi poštuju je nešto to svaka organizaciaj treba imati da bi bila uspješna. Lider može, a i ne mora provoditi diktaturu, sve ovisi o članovima i njihovom mišljenju o tom, ako im ne smeta diktator, slušat će ga, ako im smeta će izaći. Naravno može se i na drugi način postići uspjeh. Sve ovisi kakva si osoba, i kakva osoba želiš biti kao Lider i kao član.


      17. Šta misliš o war ligi ove godine ? Pratiš li je i da li imaš nekog favorita? Da li je ovogodišnja liga bolja od prošlogodišnjih ili obrnuto ? Sto bi ti promjenio u samoj organiziaciji War lige?


      Ovdje dolazimo do prethodno spomenute riječi, a to je "ozbiljnost". Ove godine WAR Liga je nikakva, razlog tome je neozbiljnost voditelja WAR lige, a i broj igrača. Nemamš ta pratiti ako od osam organizacija igraju dvije. Naravno da nije bolja od prošlih. Problem ovih WAR liga u zadnje vrijeme je što su u loše vrijeme organizirane. Onda kad su trebale biti organizirane nisu bile, sad kad ne trebaju bit, jesu organizirane. Problem je također nedovoljan broj igrača, a pogotovo broj WAR igrača, kojima je WAR liga jedina zanimacija. Sve se vrti oko te ozbiljnosti i volje za nekakvim uspjehom, ali ljudi to ne shvaćaju, već sve rade preko k*rca.


      18. Kakvo mišljenje imaš o trenutnim igračima na serveru? Da li su opcenito vise toksični nego prije ? Jesl bi bolje prije ili sada? Šta misliš o voice chatu ? Da li je voice chat donio zajednici više dobrog ili lošeg?


      Kao što sam spomenuo u pitanju za novu generaciju mladih, to mogu spomenuti i ovdje. To je poštenje, dolaze novi, bahati klinci koji nemaju poštenja za nove, pa ni starije igrače. Žele da se sve vrti oko njih. Da li su toksični? Nemam pojma, ako i jesu ne obraćam pažnju na njih, jer znam da ne mogu imati više od 13 godina. Voice chat je bila ta nekakva novost o kojoj se pričalo i radilo na serveru puna 3 dana, al na kraju ispada da to nije ništa veliko ni značajno. Ja ne koristim, iskreno ne znam dal je netko spomenuo i riječ na serveru i na forumu nešto u vezi toga Voice chata, tako da ne mogu reći dal je donio nešto dobro, a ni loše.


      19. Jesi li ikada bio osobno Staff team? Ako jesi, na kojem CH serveru i kada? Koji ti je bio cilj i smatras li biti staffom da je to jedna velika odgovornost i obaveza?


      Nisam bio nikad Staff, želio sam biti, kad sam imao volje, nije mi bila pružena prilika. Sada više nemam volje niti mislim da ću ikad biti dio Staff teama, barem što se tiče RP servera. Smatram da je velika odgovornost i obaveza, da, nebitno što je to neka ONLINE igrica, zajednica, šta već, pream tome se treba odnositi kao i prema svom pravom poslu, ili prema nečemu što ti je bitno u životu.


      20. Da si ti vlasnik zajednice, koje bi odluke/pravila odmah promjenio? Sto te nervira i s cime se totalno ne slazes? Da se sada npr. prodaje CH zajednica jesi li spreman iskesirati novac da kupis zajednicu i budes vlasnik tj. voditelj? Zanima li te to i jesi li o tome ikada razmisljao?


      Da sam vlasnik zajednice bi se aktivirao, bio bi zainteresiran, slušao bi prijedloge igrača, organizirao bi forum timove da rade svoj posao kako treba i da ga shvate ozbiljno. Promjenio bih dosta toga, što ne znači da je trenutan mod loš, ali mislim da može i bolje. Znam da je Joca spominjao nešto da ne želi prodavat CH i da želi biti posljednji vlasnik, što poštujem, ali sa tim će oduzeti mnogima, pa mogu čak i reći, lijepi dio života, ukoliko se ovako nastavi. CH ima mnogo potencijala da uspije, sve što treba je malo odvojiti vremena za to i zainteresirat se. Trenutno da mi se pruži prilika, nebi mogao iskoristiti, što ne znači da u budućnosti nebi bio voditelj, itekako bi, nikad se ne zna, možda se i ostvari.

      Hvala IT-u što se potrudio postaviti mi ova pitanja i drago mi je da su mi dali šansu da opišem sebe i svoje mišljenje o CH!

      Svaka čast, mogli su smislit bolje neka pitanja al nema veze odlični odgovori drago mi je što sam te upoznao, poz


      Citiraj Prvotno napisano od el_fenomeno Vidi poruku
      slazem se ti si u ovih sta nisu mogli 5 god naucit
      A eto ti si nešto bolji od njega



    5. Like Geroi, Austin Dodgers se sviđa ovaj post
    6. #14
      Austin Dodgers avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2017
      Poruke
      29
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      103
      Like (dobivenih)
      48
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od el_fenomeno Vidi poruku
      slazem se ti si u ovih sta nisu mogli 5 god naucit

      Poduke sutra u 12:15
      Posljednje uređivanje od Austin Dodgers : 16-07-20 at 22:20

    7. Like Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •