Mi smo izašli s nekoliko mladih igrača, ali to nije isprika. Dali smo im loptu za prvi i treći gol, moramo popraviti greške i pred našim navijačima pobijediti Osijek, rekao je Josip Juranović nakon još jednog poraza...

Na porazu se uvijek uči. Imamo Brnića, Čuića, Krekovića, Vušku... Vušković već ima liderske karakteristike. Nećemo potonuti, idemo se boriti do kraja, rekao je Josip Juranović, Hajdukov dokapetan i desni bek nakon još jednog poraza od Gorice (3-1).
Splićanima je ovo peti poraz u posljednjih osam utakmica što ih je bacilo na treće mjesto s tri boda zaostatka za Lokomotivom, a posebno ih boli što nikada nisu slavili u Velikoj Gorici, štoviše Turopoljci su im nanijeli peti poraz u posljednjih devet utakmica! Da, Hajduk je igrao bez nekoliko važnih igrača kao što su Mijo Caktaš, Jairo, Kristian Dimitrov i jednostavno je teško nadoknaditi njihov izostanak, ali dojma smo kao da se Hajduk već unaprijed pomirio s porazom.



Ušli su u utakmicu s grčem, nisu mogli spojiti tri dodavanja u prvih 10 minuta, a na kraju su primili i gol vrlo rano. Bilo je previše propusta i gubljenja lopti na sredini terena gdje se mladići Nejašmić i Čuić nisu mogli nositi sa Sukom i Kalikom. Oslabljeni Hajduk jednostavno nije imao šanse protiv nabrijane Gorice.



- Mi smo izašli s nekoliko mladih igrača, ali to nije isprika. Mislim da trebamo pogledati istini u oči. Dali smo im loptu za prvi i treći gol, moramo popraviti greške i pred našim navijačima pobijediti Osijek - poručio je Juranović.
Ipak, njegove riječi baš i neće utješiti razočarane navijače Hajduka koji su u jednom trenutku vikali predsjedniku Marinu Brbiću da ubaci u igru savjetnika Marija Stanića jer je igra bila negledljiva. Bilo je i uzvika 'igrajte pi*kice' i 'Tudore, dobio si otkaz', no dok god je drugo mjesto uhvatljivo, Igor Tudor će biti na klupi.



Ipak, sve bi se moglo drastično promijeniti već u nedjelju kada Hajduk igra protiv Osijeka na Poljudu. Četiri kola su do kraja i više nemaju pravo na kiks...

Hawk