Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10
    1. #1
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep

      |~ 43. kolo Iskrenih 20 - Tallulah Hiykin ~|

      OCC pitanja:

      1. Predstavi nam se, kako se zoveš? Odakle si? Čime se baviš? Koliko godina imaš?

      Pozdrav, zovem se Marin imam 20 godina, rođen sam i cijeli život živim u Puli.Radim kao kuhar i taj posao najviše radim najviše sezonski.


      2. Imaš li djevojku? Koliko dugo? Što misliš o "ljubavima" za jednu noć? Misliš li da je danas to normalno?

      Ne, nemam djevojku, mislim da je to oduvijek normalno i biti će normalno, zašto da ne da ljudi spavaju skupa ili samo "zabriju" i zabave se malo, bitno da nema ne željenih posljedica


      3. Baviš li se politikom? Pratiš li je? Što misliš o političkoj situaciji na području balkana?

      Na moju veliku žalost pratim je često si ne mogu pomoći i kad vidim nešto vezano uz politku na televiziji ili netu pogledam malo i pročitam,ali smatram da je to za mene loše gubiti na to vrijeme.Nisam zagovornik niti jedne političke stranke,
      mislim da se na balkanu političari previše svoj kriminal pokušavaju prekriti nekim nacionalistickim dramama i to loše utječe na ljude.Ali u globalu mlade smo države i sa vremenom se nadam da ce ici na bolje nadam se da bi moja Hrvatska jednog dana mogla postati kako je
      Franjo Tuđman govorio mala Švicarska .


      4. Imaš jednu crvenu pilulu kojom ćeš vratiti vrijeme unatrag i ispraviti sve greške i jednu koja bi ti dala 100 miliona dolara. Koju bi popio? Zašto? Misliš li da bi se ikada pokajao zbog svog odabira ?

      Popio bi ovu koja mi daje 100m, ne žalim za ništa šta sam za sad napravio u životu, vjerujem u sudbinu i da se sve u životu događa sa nekim razlogom.


      5. Kakvu vrstu glazbe slušaš? Zašto? Misliš li da je uredu nekoga osuđivati zbog vrste glazbe koju sluša? Zašto?

      Moja prva ljubav prema glazbi je rep ono stari (2pac,50cent,eminem...)ali ponekad slušam i ove nove trap izvođače i to pudupirem jer smatram da glazba napreduje i da je to budućnost, i to uvijek pomalo slušam.Ali ono što najviše slušam
      i šta često zna biti neki izvor blage osude ili kao nekog ismijavanja je to što slušam narodnjake/cajke.Ja sam tu glazbu počeo slušati sa 11-12 godina i nikad se toga nisam sramio koliko god je to tada bilo slabo popularno.Ali evo doživaljavam kako
      kako turbo-folk i narodna glazba postaju main stream i drago mi je zbog toga.


      6. Jesi li ikada bio u životnoj opasnosti? Ako jesi,opisi!

      Pa nikad nisam bio u baš nekoj velikoj opasnosti, jedino šta mi se desilo je jednom kad sam bio mali i volio roniti čim dublje, jednom mi se desilo da sam kao mali išao nekih možda 7-8 metara duboko (malo dalje od bova) i kad sam se vracao iz dubine
      počelo mi se ozbiljno mračiti pred očima jer nisam imao više zraka i u zadnji tren sam izronio, a druga situacija kad sam se još više uplašio je kad sam imao nekih 8-9 godina i majka mi je spavala a ja sam išao u vodu kao i obično i odjednom su do mene
      skocili i doplivali dvojica likova tada od nekih možda 12-13 godina ako ne i više ono bili su dosta veči i jači od mene i nešto rekli i zagnjurili me i držali pod vodom, i tako 2-3 puta jedva su me nekako pustili, nikad nisam znao ko su oni i zašto su to napravili
      nikad ih ponovno nisam vidio.btw ovo drugo nikad nikome nisam ispricao vi ste prvi.


      7. Da li si osoba koja bi uradila sve za svoje prijatelje? Da li bi ubio za svog najboljeg druga? Mislis li da ce te neki tvoji drugovi nekada izdati i zabiti ti noz u leđa?

      "Kad je kašika u medu oko tebe 100 lica, kad je loše samo bog i porodica" i tako če biti svakome i zauvijek.Smatram da su prijatelji jako bitni dio života ali ne i najbitniji, volim pomoći svakome kome mogu.
      Smatram da me prijatelji nikad neće izdati.


      8. Da li bi napustio svoju domovinu u kojoj si rođen? Da li ima ista od nasih drzava na Balkanu? Moze li se situacija poboljsati?

      Da, napustio bi smatram da ni vani ne cvijeta cvijeće i vjerovatno ce i vani biti teško nači dobar posao nakon ove korona krize, ali u mnogim drugim zemljama se pruzaju bolji uvijeti i temelji da stvoriš kvalitetan život, nebi volio otici baš
      negdje daleko jer bi uvijek volio posječivati moju Pulu jer je to jednstavno grad koji jako volim, i vjerovatno bi mi bilo negdje teško živit di nema mora jer more je moja velika ljubav, neki ljudi koji nisu sa mora to možda ne mogu shvati.
      Ali morat ću jer smtram da je najbolje krenuti graditi vani karijeru i život sad dok sam mlad a ne da možda jednog dana moram sa 30-40 godina ići vani i onda se teže i stresnije prigaođavati na tu veliku životnu promijenu.
      Kao prvo da odma kažem da ja samo razmišljam o mojoj Hrvatskoj za ove ostale zemlje balkana me iskreno i nije briga u tom smislu, mislim da je to bara koja se svakog dana sve više suši, Hrvatsku i možda Crnu Goru(nez kakvo je u njoj baš stanje)
      za sad jedino što drži malo iznad Srbije i BiH, je to more i turizam ali pribojavam se šta će biti na jesen u Hrvatskoj jer od ove turističke sezone če biti samo mrvice.Mislim da će situacija biti sve gora i gora jer jednostavno sa
      vremenom su stvoreni zakoni i uvijeti u kojima se manjina povlaštenih bogati i nikad za to ne odgovoaju na način da se oduzme stečeno pljačkom.


      9. Da li si zaposlen ? Koji je tvoj posao iz snova ? Da li se moze normalno zivjeti od para sa interneta?

      Trenutno bi rekao skoro pa i ko da nisam zaposlen jer sam zbog korona virusa i manjka posla plačen skoro kao da sam na birou rada.Posao iz snova bi bio možda neki posao profesionalnog sportaša u nekom dobro plačenom sportu.Ja nikad na internetu nisam pare nikakve zaradio
      ali očito da se može živjeti i vrlo vjerovatno je da je buducnost svijeta da će većina poslova biti "preko interneta"

      10. Koje su najbolje i najgore osobine koje posjedujes? Koje osobine najvise mrzis vidjeti kod drugih ljudi ? Vjerujes li u Boga ? Ako da , kojeg ?

      Pa ne znam to baš to bi možda mogao reći neko drugi koje su moje najbolje ali ja smatram da sam iskrena osoba ponekad i previše iskrena i uvijek kažem šta mislim i nikad se ne pretvaram da sam nešto šta nisam i to što nisam zao i zavistan prema nikome i slicno. tj. što sam dobra osoba.Pa ne volim kad ljudi kasne, mrzim kad su ljudi nisu iskreni i kad lažu, rađe reci istinu kakva god da ona bila.Vjerujem u boga, odrastao sam u katoličkoj obitelji, nisam neki baš primjereni sjajni vjernik, ali mi je katolička vjera veliki vodić u životu. Volim moliti svake noći prije spavanja, nažalost ne idem redovno u crkvu.


      IC pitanja:

      1. Dolazak na CH; opiši detaljno.

      Pa to je bilo vrlo čudan, za razliku od večine ljudi koja je ovdje došla u nekim vrlo ranim godinama ja sam došao ja mislim 2014., kad sam ušao u skype call sa tadašnjim prijateljima sa kojim sam tada igrao LoL i oni mi kažu da se ovom jednom
      pokvario komp i da mora koristiti laptop i da igraju CH, ja sam u tom trenu znao šta je CH jer sam od 2010. do 2012. igrao na ja mislim najvecem svijetskom FR serveru koji ima 800-900 igraca dnevno znate vjv. o kojem se radi.
      Ja njim rekao šta ste debili da to igrate, i ja iz zajebancije skinuo samp i igrao taj dan malo njima bezveze.I za 2-3 dana ja se iznervirao na LoL-u i quitam i gledam sta cu sad,rekao aj da uđem ovaj samp malo da se "smirim malo".
      I tako uđem ja taj dan sam na CH i postane mi zanimljivo otkivati sta sve ima na serveru i tako igrati to, i onda sam skuzio sta je RP i onda sam si postavio zadatak da shvatim srž RP-a i RP pravila i da užem u GSF koji je tad bio ozbiljna
      RP orga, ali to mi je RP-anje sa vremenom dosadilo, uđem onda u "rivale" TSC koji su tad bili ono teški indijanci i mislio tamo ce biti zabavno ono sa njima dmati zajebavati se itd., ali sam odma skuzio da nisu oni za mene i onda se javljam
      za LCN Begicu koji danas misli(kao i pola LCN-a) da sam ja teška kretenčina šta imaju i pravo i to mi je najveća greška šta sam često mijenjao orge.Uglavnom Begić mi nakon testa kaze nisi loš u pucanju primit ću te ali počni igrati na
      FR i DM-u, i tu je on meni otkrio prvau stvar tamo sam upoznao najbolje i meni najdraže igrače na ovog zajednici i shvatio kako se igra war i voze eventi, i to me zadržalo na CH, da sam igrao samo RP vjv. bi prestao igrati tada na pocetku.


      2. 2012. godina i sada? U čemu je razlika u zajednici? Što misliš o trenutnome modu i stanju na serveru?

      Nisam ja igrao 2012. ali mogu pretpostaviti kako je bilo, jednostavno stariji igraci prestaju igrati tj. legende organizacija jednostavno novi neki dolaze opada kvaliteta organizacija i bandi i samo orge/bande koje su na vrijeme primale
      neiskusne igrace i od njih pravile dobre su zadržale kvalitetetu LCN,Y,UR (SB nebi tu ubrojao jer se on nažalost bazira na nekoliko igraca koji najčešće u isto vrijeme počinju i prestju igrati, ali to je jedna privatna banda koja se digla u rang sa ovim najboljim server bandama.)
      Žalosno mi je vidijeti na šta su došli recimo Hitmeni, a pogotovo GSF.


      3. Što misliš o povratku FR i DM servera? Je li to bilo isplativo? Tvoje mišljenje?

      FR je slabo posiječen nažalost to je meni najdraži CH srw, ali jednostavno ljudi ga ne žele igrati, a DM nema ni smisla da se otvara jer on nece moci prebaciti 5 aktivnih igraca, jednostavno FR je kriminalno loše aktivan a DM je uvijek bio
      20-30 % slabije po broju igraca.


      4. Trenutno si GS na RP modu, objasnim nam u par natuknica kako si se odlučio za isto...

      Pa odlučio sam jer je FR slab sa brojem igraca i tamo nemam šta puno igrati,nažalost ne radim sad za vrijeme korone i imam viška vremena i odlučio sam da probam na RP doci do admina, jer nikad nisam bio RP Admin i volio bi to biti neko vrijeme
      dok budem imao vremena i dok mi to neće ni malo utijecati na život, ne vjerujem da ako se stvari vrate u normalu da cu imati vremena igrati samp.Uglavnom to mi se činilo kao nešto najzanimljivije za raditi trenutno na CH serverima.


      5. Tvoj najveci uspjeh u waru? Jesi li osvojio nekad neki war turnir/ligu?

      Ne, nikad nisam ja bio neki war igrac, ja war igram iz zaje.bancije i kad mi se da nikad se nisam želio uopcće javljati za war turnir jer bi morao doci na njega a ja sam u to vrijme kad se igraju najčešće vani i naravno da necu dolaziti
      ili ostajati kući da igram samp war.Uglavnom godinama gledam te war lige i koliko se ljudi trude oko toga i ne shvacam poantu, jer po meni to ništa ne dokazuje.


      6. Smatraš li se dobrim war igracom? Ocijeni svoje war sposobnosti od 1 do 10. Ko su najbolji war igraci sa kojima si se susreo ?

      Ne smatram se dobrim war igracem, meni je najbitnije da nisam nikad banan za čit niti sam ga ikad koristio, sposobnosti bi ocjenio sa 6, najveći problem mog war skilla je ne razmišlajnje i veliki problem je to što sam nekad igrao srw na kojem
      su se igrala samo nešto ko DM ownanja i tamo mi je trebao sam sawn i tec9 i ja sam navikao mijenjati oruzja sa Q i E i to mi je sad ograničujući faktor jer ne mjenjam oruzja sa scroll i zato sam malo sporiji od drugim igraca.
      A ovo drugo je jako dobro pitanje i podijelio bi ga u par faktora.
      Najpametniji - Pajo
      Najkompletniji - Deny Parker
      Najbolji skill sa oružjem - Begić


      7. Koja organozacija je u tvom periodu bila najjaca na serveru? Sta treba imati organizacija je da bi bila konkurencija ostalima?

      Smatram je LCN najjaca orga ne serveru jer je kroz niz godina dovodila nove igrace i od njih pravila dobre war igrace, kod yakuze je po meni bio problem to što su imali previše legendi koji su bili admini i nisu ničemu služili a zauzimali su mijesto.
      I zato sad Yakuza prolazi kroz težak proces.Općenito svaka orga mora imati dosta igrača kvalitetnih koji će raditi na orgi i da orga nema puno staffa u sebi jer staff uvijek zauzima mjesto a ne može puno korstiti orgi.I zato je po meni
      dobra odluka da se naprave ova ko "staff orga vojska" i to da se zabrani da staff bude u bandama.


      8. Smatraš li da se CH moze vratiti na stare dane slave po pitanju igraca? Da si voditelj marketinga kakav bi pristup imao i kakve bi zadatke davao? Da li se smatraš kompetentnim za voditi CH zajednicu?

      Nebi nikad bio nikakav voditelj ničega vezanog uz CH jer je to na neki način obaveza,a voditelj zajednice bi bio zašto da ne ali nebi nikad platio cifre koje se spominju da se plate za kupti zajednicu mada ne znam dali su točne.Ali smatram da bi mogao ignorirati uvrede i dobro hladne glave donosti odluke vezane za CH zajednicu.
      Realno SAMP je stara igra danas dijeca igraju neke druge igre i malo ko počinje ovo igrati, nisam nikad igrao ozbiljno na drugim zajednicama, ali smatram da su svi CH modovi na serverima uredu i da bi trebala imati više igrača.
      Vjerovatno je jedini pravi marketnig ovaj sa YouTuberima koje djeca sljede di god da su šta god igraju, ali opet on ce otic na drugu zajednicu i oni za njim.


      9. Koje tri promjene bi napravio da si skripter ? Kakav bi pristup imao pri vracanju servera u život ?

      Po meni i RP i FR mod su dobri i kvalitetni i ništa im ne fali jednostavno, neke greške su valjda rađene i ljudi prestaju iz nekih drugih razloga igrati, ja ne znam zašto točno ali njih treba pitati.


      10. Kako si ti ostvario ime na serveru? Da li te ljudi pamte kao dobrog vozaca , dobrog war igraca ili kao nekog ko je uvijek bio prijateljski nastrojen? Po tvom misljenju sta dobar igrac treba da ima?

      Smatram da i nemam baš neku bajnu reputaciju i da sam je ponajviše upropastio mjenjajuči nekoliko orgi.Smatram da me ljudi ne gledaju kao dobrog war igraca nego poštenog ljudi cijene to kao što i ja cijenim kod nekih drugih igrača
      možda nisi dobar war igrac ali si bar pošten ne koristiš čitove, još jedna stvar je kod mene što nikad ne prozivam druge igrače u waru, ne psujem druge igrače i slično.Evente ajmo reci da ok vozim ali i u tome sam slab jedino di sam obaro neke
      event rekorde je bilo na DM-u i to mi je trebalo miljon puta da odvozim a i tamo nisu bili neki event igraci ovako definitivno da ne mogu konkuriti event vozacima poput Ajdin Andreasa,Paje,Gary Gallo-a i slicnih dobrih vozača.
      Posljednje uređivanje od Hawk : 12-03-21 at 22:02 Razlog: Zaboravio odgovoriti na jedno pod pitanje...
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    2. Like pvlnsc, Hawk, Hora, Nerko' se sviđa ovaj post
    3. #2
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep
      Hvala na odgovorima.

      Uživaj i lijep pozdrav.
      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    4. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    5. #3
      Tatta avatar
      See you around , officer !
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Regensburg , Bayern
      Poruke
      11,380
      Teme
      572
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      855 post(ova)
      Označen(a)
      19 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 16 min
      Like (kliknutih)
      4836
      Like (dobivenih)
      9679
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tallulah Hiykin Vidi poruku
      Nebi nikad bio nikakav voditelj ničega vezanog uz CH jer je to na neki način obaveza,a voditelj zajednice bi bio zašto da ne ...


      Tko je shvatio ovaj dio recenice , neka mi pojasni jer ocito ne razumijem kako ovaj svijet funkcionira ....
      Posljednje uređivanje od Tatta : 24-06-20 at 17:28
      01011010 01100001 01110000 01101001 01110100 01100001 01101010 00100000 01110011 01100101 00100000 01110011 01100001 01101101 00100000 00101100 00100000 01110011 01110100 01100001 00100000 01101110 01101001 01101010 01100101 00100000 01110101 00100000 01110010 01100101 01100100 01110101 00100000 01110011 01100001 00100000 01110100 01101111 01100010 01101111 01101101 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 00100000 01110011 01101001 00100000 01101001 01110011 01100001 01101111 00100000 01101111 01110110 01101111 00100000 01110000 01110010 01100101 01110110 01100101 01110011 01110100 01101001 00100000 00101110 00101110 00101110

    6. Like pvlnsc, Shaft, Storm Shadow, Baba Yaga se sviđa ovaj post
    7. #4
      pvlnsc avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bangkok , Thailand
      Poruke
      6,897
      Teme
      229
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2101
      Like (dobivenih)
      1332
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku


      Tko je shvatio ovaj dio recenice , neka mi pojasni jer ocito ne razumijem kako ovaj svijet funkcionira ....
      Jedino sto ima imalo logike je pomisao da ne bi bio voditelj nekog tima na forumu , a zajednice bi.

      Mada nisam siguran hahahah

    8. #5
      Tallulah Hiykin avatar
      God is Great ✝
       
      Datum pristupanja
      Feb 2020
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      552
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      151
      Like (dobivenih)
      114
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku


      Tko je shvatio ovaj dio recenice , neka mi pojasni jer ocito ne razumijem kako ovaj svijet funkcionira ....
      Hahaha da, malo sam čudno napisao ali Pavle je shvatio nebi bio Voditelj ili radio nešto vezano uz forum, a kao kad bi mi se ponudilo da budem voditelj zajednice to bio.Uglavnom ovo pitanje nije baš za mene jer ja nisam lik koji pljuje po voditeljima i govori da bi oni to vodili ovako ili onako da je taj i taj tjera igrace...itd.Slabo ja i znam o tim stvarima kako se vodi jedna zajednica i kako se kupuje host, koliko košta host, koliko se zarađuje od donacija igrača...itd.
      Ja sam to shvatio na način dali se ja osjecam sposobnim za biti voditelj to, da.Ali nikad me to nije zanimalo, kao ni biti voditelj nekog forum tima ili forum staff.Dva tri puta sam pokušao biti član nekog forum tima i nakon kratkog vremena sam shvatio da to nije za mene.
      "Expecting the world to treat you fairly because you’re an honest person is like expecting the bull not to charge you because you’re a vegetarian."


      FR / DM : nitroto RP: Tallulah Hiykin

    9. #6
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Svidjaju mi se odgovori , svaka čast , bilo je tu zanimljivih iskustava

    10. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    11. #7

      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      Nurnberg
      Poruke
      99
      Teme
      11
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      74
      Like (dobivenih)
      60
      Rep
      Po meni isto fenomenalno nesto posebno

    12. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    13. #8

      KRV SVOJU ZA PLAVU BOJU
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Poruke
      11,576
      Teme
      916
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      57 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      781
      Like (dobivenih)
      1442
      Rep
      Svidjaju mi se odgovori , svaka čast

    14. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    15. #9
      RIKI avatar
      Datum pristupanja
      May 2009
      Lokacija
      Los Angeles
      Poruke
      19,527
      Teme
      735
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      668 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4607
      Like (dobivenih)
      8998
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku

      Tko je shvatio ovaj dio recenice , neka mi pojasni jer ocito ne razumijem kako ovaj svijet funkcionira ....

      Voditelj CH nije obaveza

    16. Like Tallulah Hiykin se sviđa ovaj post
    17. #10
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od RIKI Vidi poruku
      Voditelj CH nije obaveza
      @Joca; ban ga ovaj laprda mnogo
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •