Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Hawk avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Republika Hrvatska
      Poruke
      9,725
      Teme
      804
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      145 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1071
      Like (dobivenih)
      2317
      Rep

      Gangs of London (2020.)



      Žanr serije:
      Akcija, krimi, drama

      Kreator:
      Gareth Evans, Matt Flannery

      Glumci:
      Joe Cole, Lucian Msamati, Michelle Fairley

      Radnja ukratko:
      Priča priču o tome kako je London rastrgan burnim borbama za premoć međunarodnih bandi i iznenadnim vakuumom snage koji je stvoren kada je ubijena glava najmoćnije londonske zločinačke obitelji.

      ***Serija Gangs of London započinje u trenucima kada glava krimi obitelji Finn Wallace (Colm Meaney) bude ubijen. Do tog trenutka, on je držao sve Londonske bande pod svojom rukom – Irce, Ruse, Albance, Irance i druge. Svi su imali dobrih razloga da ga ubiju, a sada njegov sin Sean Wallace (Joe Cole) mora naći načina kako se nositi sa svima njima i usput saznati tko mu je ubio oca. Da se razumijemo, on je potpuno ne sposobna osoba, koja sam na trenutke izgleda kao da drži sve karte u rukama, a serija nam ga želi plasirati kao velikog vođu kojeg ćemo pratiti i za kojeg ćemo navijati iako je užasni ubojica. Međutim, on je samo jedan od glavnih likova koje pratimo, tu je i Elliot Finch (Sope Dirisu) koji se brzo uzdiže u Seanovim rangovima, a nitko ne zna odakle je točno došao.

      ***Gangs of London je prvi dolazak Garetha Evansa, redatelja The Raid filma, na male ekrane. Njegova borilačka koreografija u tom impresivnom trileru je poslužila kao inspiracija mnogim akcijskim filmovima, preko John Wicka do posljednjeg Star Wars filma. On je također ponavlja u ovoj seriji i to je vjerojatno njezina najbolja strana. Scene borbi su jednostavno fantastično napravljene i jedne od najboljih što sam vidio. Brutalne su, slikovite i pune raznih groznih detalja. Tu se ne radi samo o borbama prsa o prsa, isto se replicira na oružane sukobe, kao i razne eksplozije i slično – brutalne, slikovite i s hrpom zastrašujućih detalja. Vidi se da se na ovoj seriji očigledno nije štedjelo.

      ***Moram priznati da me serija vrlo brzo uvukla u sebe i da sam je pogledao gotovo u jednom gledanju, ali moje početno oduševljenje se ubrzo pretvorilo u razočaranja. Akcijske scene su odlične, htio sam joj samo zbog njih dati veću ocjenu, ali jednostavno ne ide. Priča je pretjerana, bedasta, likovi su više manje svi razočaravajući, a kraj je, po mom mišljenju, potpuno promašen. Ako želite pogledati neku dobru gangstersku krimi seriju na ovom popisu ćete sigurno naći bolje od ove.

      Naša ocjena:
      7/10



      Hawk
      IZVORI

      ||_|¯|_| ––-HAWK-––|_|¯|_|¯||

    2. #2
      s h e l b y avatar
      Kupujem drva
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      B.B.B. Virovitica
      Poruke
      4,341
      Teme
      274
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1162
      Like (dobivenih)
      1285
      Rep
      Topla preporuka od srca.
      Serija je tako napeta.. Drži vas cijelo vrijeme u neizvjesnosti..
      Režija, scenarij i uloge su nadmašile moja ocekivanja.

      Tko god ima vremena za pogledati ovu seriju, pogledajte, nećete se kajati.


      Cuvajte se za kraj..
      Posljednje uređivanje od s h e l b y : 10-01-21 at 01:43

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •