Zašto odabranog ljubimca smatrate najboljim?
- Psa,smatram ga da on jednostavno je najbolje sto ti se moze dogodit kod kuce iskreno. Lojalan je,zna kad je pogrijesio i kad vices na njega,postiva te koliko i ti njega...

Jeste li oduvijek preferirali odabranog kućnog ljubimca?
-Pa vise manje moja obitelj se uvijek bazirala vise na pse nego na ostale druge kucne ljubimce.
Imao sam 3 macke,2 papagaja,kornjacu... Ali se nista nije uspjelo zadrzati kao pas ne znam zasto ali tako je.


Posjedujete li trenutno neke kućne ljubimce, navedite koje. Koliko godina ih imate/koliko godina imaju?
-Posjedujem mjesanca mjesanaca,ime mu je Rocky i ima oko 7 godina.


Jeste li i prije imali kućne ljubimce, te koje?
Rocky od 9 godina. (Bark in paradise)

-Imao sam psa od 9 godina,Mancesterski Terijer zvao se Rocky isto kao i ovaj sada,toliko sam plakao kad su mi ga otrovali... To nije bilo humano.
Isto tako imao davno sam imao 2 macka bas svoja,obojica su se zvali Žućo posto su bili zuti,jedan je umro u ulici kraj moje nasao sam ga 2 tjedna kasnije od kad sam ustanovio da je nestao. Drugi Žućo je bio prime animal u kvartu,pravi alfa muzjak,veci od nekih manjih pasa... On je imao jedno 4-5 godina,umro mi je pred vratima jer ga je netko upucao par puta sa zracnom puskom..........
Papagaj zvani Kokolo,poluretardiana ptica.. Njemu se nije kupovala sipina kost, iz tog razloga je sakrivao se iznad ormara i ostrio si kljun na zid,napravio je povecu rupu za sebe na zidu.. Kad bi ti cvrknio prst samo bi iza njega krv ostala i nedostatak koze.... Hvala bogu sto je stara ostavila prozor jedan dan otvoren.
Imao sam i kornjacu zvala se Korni,on je imao u basti svoj bazen ogradjeni ali je uvijek bjezao kod susjeda pod terasu,valjda radi vlage ili sta ti ja znam,tocno si znao di je svaki puta...



Postoje li kućni ljubimci koje nikada ne biste voljeli imati i zašto?
-Iskreno nebi egzoticne neke koji bi te mogli udavit ili ubiti otrovom,takve zmije zabe gustere.... No fucking way.

Volite li više čistokrvne pasmine ili mješance?
-Preferiram vise mjesance,nekako ne patim od toga "pure blood" sistema kod ljudi,tako mi je svejedno sta cu imat samo da smo dobri jedan prema drugome..

Jeste li ikada kupili kućnog ljubimca? Jeste li ikada posvojili kućnog ljubimca iz azila?
-Nikad nebi kupio kucnog ljubimca ako nisu zamorac,ribice i tako nesto... Prije bih udomio psa ili da mi se pokloni stene nego kupovao psa...

Dozvoljavate li odnosno biste li dozvolili vašem ljubimcu da spava na vašem krevetu i zašto?
- Pih normalno,nekad me moj zna ugrist za nogu ako ga lupim nogom dok spavam,jer mi spava pod nogama.
Njega se mora i pokriti da mu ne bude hladno hehe nigggaaaa


Isto tako ako bi mi netko dosao u goste i prigovorio za psa da ga ostavim u drugoj prostoriji ili da ga izbacim van,momentalno bih njih izbacio..Jer vi ste dosli u njegov dom,a ne on u vas.

Koje kućne ljubimce smatrate najinteligentnijima?
- Pas,nema dileme dalje..