Mislio sam pričati s Romeluom Lukakuom ili Ashleyjem Youngom i otići živjeti kod njih, no oni imaju svoje obitelji, a 14 dana je previše za spavati kod njega, otkrio je Eriksen koji spava u klupskim prostorijama.



Interovo zimsko pojačanje Christian Eriksen proživljava pravu noćnu moru.
Eriksen je u siječnju došao iz Tottenhama, a zbog korona virusa nije uspio pronaći stambeni prostor. Tako da sad živi u trening kompleksu 'nerazzurra'!
- Mislio sam pričati s Romeluom Lukakuom ili Ashleyjem Youngom i otići živjeti kod njih, no oni imaju svoje obitelji, a 14 dana je previše za spavati kod njega - otkrio je Eriksen za Sun.

Ipak, u klupskim prostorijama nije sam! Tamo s njim živi još šest ljudi!
- Ostao sam u našem trening kompleksu sa šest ljudi. Tu je klupski kuhar i pet zaposlenika kluba koji su odlučili staviti se u karantenu zbog svojih obitelji.
No to nije cijela noćna mora... Imao je i nezgodan susret s policijom!



- Išao sam u supermarket, a policija me zaustavila i morao sam na svom očajnom talijanskom objašnjavati što radim, gdje idem i zašto sam van kuće.



Loptu nije taknuo dva mjeseca, a trči u - podrumu od parkirnog kompleksa!
- Pratim raspored treninga, kao i njihov plan dijete. Trčim po garaži po 35 metara u svakom smjeru jer nemam više mjesta od toga. Stvarno mi počinje faliti lopta i nogomet, nikad još nisam proveo ovoliko bez nje.

Hawk
IZVOR