"Jedva čekam da počnu treninzi u punom smislu kako bi se svi vratili starim navikama pobjeđivanja. Činjenica da mi je klub ukazao povjerenje u vrijeme pandemije mi puno znači", rekao je Kadzior





Da nije sve tako crno u Dinamu potvrdila je vijest u kojoj je klub iz Zagreba objavio da je njihov igrač Damian Kadzior odlučio nastaviti suradnju. Damian Kądzior za plave je debitirao 3. kolovoza 2018. u pobjedi protiv Istre s 3-0, a sada je produljio vjernost klubu iz Maksimirske 128 potpisavši novi višegodišnji ugovor.

- Činjenica da mi je klub ukazao povjerenje u vrijeme kada je cijeli svijet u borbi protiv epidemije COVID-19 virusa mi puno znači. Na taj način klub je pokazao koliko me cijeni i dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje - rekao je Daiman za klupsku stranicu.

Ovoga proljeća, nedugo prije prekida sezone zbog pandemije, u pet uzastopnih prvenstvenih utakmica u veljači i ožujku postigao je gola, i to redom Gorici, Interu, Rijeci i Hajduku. U Dinamu je osvojio naslov prvaka i hrvatski Superkup uz sjajne dosege na europskoj sceni gdje je u svojoj prvoj sezoni zaigrao u osmini finala Europa lige, a potom i u Ligi prvaka.





U ovoj prekinutoj sezoni nastupio je 70 puta i zabio 20 golova. Od tih 70 nastupa 50 ih je u HNL-u, ali dinamovce je oduševljavao i na europskim terenima.
- Jedva čekam da počnu treninzi u punom smislu kako bi se svi vratili starim navikama pobjeđivanja. Osobno sam puno radio na sebi tijekom stanke i vjerujem da ću biti sve bolji i bolji. Prepun sam motiva i vjerujem da ću nastaviti ondje gdje sam stao prije pauze - rekao je.

Hawk