Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    1. #1
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,349
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2925
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep

      |~ 38. Kolo iskrenih 20 - Shakespeare ~|

      1.Kada si prvi put čuo za CroHerze server? Otkad igraš na ovoj zajednici? Koje si sve nickove do sada imao? Koliko dugo vec igras na ovoj zajednici ?

      Prvi put za CroHerze sam čuo 2011, kad je moj brat počeo igrati s njegovim kolegama samp. Od 2011 cca- od prililke govorim. Mjenjao sam nickove tad sam bio mlaldi bot što se tiće sampa. Doteram do level 3 uđem u organizaciju ne sviđa mi se a pošto su tad pravila bila stroga te si za svaki klinac dobijao ban.. Tako sam i ja.Ajmo reći neki od nickova su bili Ivan Panic, Tomo Breko, Mia Big, Terri Smith i moj konačni nick na CroHerze RolePlayu Ryan Shakespeare, DM Shakespeare , FR Shakespeare.Pa eto ako me dobro sječanje služi od 2011 znači 9 godina.


      2.Pošto znamo da si nedavno bio admin, šta je to što te natjeralo da uđeš u staff team? Kako si dospio do admina, je l bilo teško, kako si se navikao na tu "obavezu"? Sta te je to navelo da ponovo udjes u staff team ?

      Nije me ništa natjeralo, jednostavno sam se vratio nazad. Nema se tu šta puno govoriti. Pukom srećom sam došao do admina iskreno, Vedrox je snimao live kad je testao za admine i GS-ove, u to vrijeme sam bio GS i Joca je postavio u GS board da se svi GS ovi koji su bili trenutno jave Head adminu IG za admin level 1. Naravno došao sam brzo do Admin pozicije, no opravdao sam svoj
      rad na adminu. Iskreno se nije problem naviknuti na takve stvari, postanu rutina kroz 2 dana.





      3.Šta misliš o trenutnom stanju na serveru? Da li će broj igraca porasti? Sta ocekujes u buducnosti od nase zajednice ? Kako ocjenjujes trenutni staff na RP Serveru ?

      Moje mišjenje je da uvijek može bolje, treba samo napraviti dobar trik za dovođenje igrača. Da mislim da hoće uz malo više truda doći će i igrači. Samo rad red i disciplina.Nemam neka konkretna očekivanja što se tiće zajednice mislim da će zajednica nastaviti s radom normalno kao i do sada, samo se nadam uz veći broj korisnika i igrača. Nisam imao priliku upoznati nove kolege koje su došli u staff dok nisam bio tu, ali što se tiće starih kolega, sve pet, odlična ekipa rade svoj posao fer i korektno u skladu s pravilima. Ocjena 9 dok ne upoznam ostale.




      4.Što misliš o trenutnom modu? Misliš li da je mod interesantan i da ima dosta stvari s kojima bi se mogao zabaviti? Kakvo misljenje imas o nasim skripterima, da li rade dobro svoj posao ? Kako ocjenjujes mape na RPu ?

      Moje mišljenje o modu nakon svih modova na CH? Mod je super odrađen puno novih stvari, novih sistema koji su stigli na koje ajmo reći igrači nisu navikli, malo više komandi interesantnih stvari, labaratorija pa preko prevoznika drveća i ostalih stvari. Scripteri rade svoj posao koliko im vrijeme vjerujem dopušta. Sve pet o njima. Pa valjda rade posao dobro.. Mape su full, odličan posao radi Mapping Team.


      5. Posto su otvoreni Serveri FR i DM , reci nam da li si igrao na jednom od njih i kakva su iskustva? Na kojem serveru ti je najbolje igrati od ta tri ?

      Krenut ćemo redom.
      Igram na FR i sada, ne toliko aktivno , ali igram. Igrači koji su nekad igrali i koji sad igraju nije to to što je nekad bilo nema nekog druženja, ne znam možda sam se ja promjenio ili šta već , ugavnom Mod je super Sabo odrađiva svoj posao najbolje što zna i umije.
      DM neću puno komentirati ovo sem toga da je mod zastario i da treba napraviti neki ogromni BUM na tom DM da se vrate igrači, pokušao sam nešto dok sam bio Voditelj(dva dana) , ali me iznenadio odgovor od jednog pomočnog scriptera. RolePlay, dobra ekipa dok sam bio u UR-u, kolega Sphrix je otišao tako i ja za njim u nove pobjede, tako da je moj konačan odgovor RolePlay server.


      6. Pošto si član marketing teama zanima nas koliko dugo već pomažeš zajednici svojim radom u marketing teamu? Da li mislis da ce se radom u Marketingu povecati broj igraca ?

      Član marketing tima sam od 04.02.
      Pa sve dok se ne uvede nešto nov sumnjam jer mislim da rekamiranje po Facebooku je izgubilo svoj smisao, tu i tamo se pokoji igrač zaleti, ali treba napraviti nešto novo kako dovesti igrače na CroHerzu.




      7. Da li mislis da su na Croherze RP Serveru blage kazne za prekrsaje ili ih treba povecati ? Kako ocjenjujes nase voditelje, da li dobro obavljaju svoj posao ? Da li imas nekoga koga bi istakao ili ne ? Kakvo misljenje imas o Joci ?

      Što se tiće kazni ne treba ih povečavati, nisu blage, nisu ni previše stroge.
      Voditelji CroHerze RolePlay servera znaju svoj posao, mi smo tu da ih pratimo i slušamo njihove rijeći šta kažu, sve pet(ne okrenuti u uvlačenje.)
      Pa od svih voditelja na RP-u bih istakao Matea, dečko koji se trudi i radi svoj posao na maksimalno, forum i ig treba voditi, kak stiže to, Boga pitaj. Svaka čast samo jako. Pa ovako ne poznam ga u RL tako da ne mogu dati neko opširno mišljenje o njemu, dao je sve od sebe da vrati CH u normalu. Ukratko dobar je čovjek more se zezat s njim, samo kad ode afk 5 minuta, odi odspavaj, pojedi nešto, odi se provozat s autom. To je njegovih 5 minuta. Živio lave.




      8. Kako bi opisao Croherze zajednicu u 4,5 rijeci ? Da li je to jedini server na kojem si igrao? Kazi nam tvoje iskreno misljenje o trenutnom stanju na serveru, da li mislis da postoji mogucnost zatvaranja servera ili ipak ne ? Kakve bi tvoje reakcije bile da se server zatvori ?

      Dobro mjesto za zabavu i ekipu, samo treba poštivati malo više pravilia servera i nema problema kasnije, više se igrajte i zabavljajte manje dmajte.
      Nije jedini server, dok je CH bila zatvorena igrao sam, nebitno gdje i šta, no sad je to iza mene i ne igram više nigdje sem na CH.(Još mi i to treba pored svega).
      Što se tiće zatvaranja servera sumnjam da bih to Joca dopustio.
      Pa sigurno ne bih bila lijepa reakcija ipak dosta se truda ulaže u RolePlay server tako da..


      9. Kada bi postao vlasnik servera, sta bi ti sve promjenio / dodao ? Da li mislis da trenutni voditelj servera dobro obavlja svoj posao ?


      Vlasnik servera? Voditelj?
      Pa sigurno kad bih postao to promjenio bih načinj kažnjavanja igrača.
      Ostalo ne bih ništa dirao jer je ostao sve uredu, prvo bih ovo učinio za igrače onda bih vidio tijekom kako i šta.
      Da mislim da obavljaju dobar posao.


      10. Jednog dana kada odlučiš prestati igrati samp, šta će ti najviše faliti sa CroHerza? Jesi li već razmišljao o prekidu igranja? Jesi li već uzimao pauze i zašto ?

      Jednog dana kad se totalno odlučim povući s samp scen najviše će mi faliti prijatelji s kojim sam se dosta družio i s kojima se i sad družim, oni će se pronaći ovdje ako budu čitali ovo, ali pored prijatelja naravno da će mi faliti forum postala mi je rutina ujutro uz kavu pogledati novosti na forumu. Da uzimao sam pauzu, duže vrijeme 2 godine, pc mi je bio star nije mi se dalo patit više s njim, tad sam otišao. Plus to RL posao je bio dosta naporan u te 2 godine, svaki dan na terenu po cijeli dan nije mi padalo na pamet još igrati i samp.


      11. Za početak nam se predstavi, odakle dolazis, koliko godina imaš, čime se baviš, koji je tvoj hobi?


      Ja sam Ivan, imam 20 godina. Dolazim iz Slavonije, Otok. Trenutno radim kao mehaničar poljoprivredne mehanizacije. Moj hobi je ribolov, zbog trenutne situacije u svijetu sam spriječen ići u ribolov.


      12. Imaš li djevojku? Je l planiraš ikada otići u inostranstvo? Kako bi komentarisao tvoj dosadašnji uspjeh u poslu, jesi li zadovoljan ili može bolje? Da li posjeduješ nekog kućnog ljubimca? Ako da, kojeg?


      Da imam djevojku skoro 4 godine. Ne planiram, dobro mi je ovdje.. što više radimo nas dvoje tako da pristojno živimo u Hrvatskoj. Pa moj uspjeh u poslu bih komenitrao da sam zadovoljan, no uvijek može bolje, guram naprijed nikad nazad . Posjedujem da haha, ali ne kučnog nego vanjskog ljubimca. Imam dva psa jedan je Floki koji je star približno 10 godina, a drugi je Grom on je star nekih 5 godina od prilike.


      13. Preferiras li izlaske u nocne klubove i alkohol? Da li si ljubitelj alkohola i cigareta? Ako jesi mozes li nam opisati kako je sve pocelo, prva iskustva s alkoholom i cigaretama ?


      Pa baš i ne, više sam za neke opuštene varijante, večerica i tako.. Šetnja nikako jer sam ljubitelj vožnje, ali naravno valja i prošetati nekad. Što se tiće alkohola nisam pio ništa više od 2 i pol godine.. Jednostavno moj posao se veže za vozačku i treba mi. Tako da nisam ljubitelj alkohola, a cigarete konzumiram da, guštam u njima nema ništa lijepše nego sjest u riblovu na stolicu uzeti kavu i cigaretu.
      Pa prvo iskustvo s alkoholom ne znam kad je bilo što je i opravdano, nije dobro završilo nikako.. haha. A cigarete se sjećam prva zapaljena cigareta je bia crveni Marlboro, pluća su mi ispala oči su mi otiše u X haha.. Znači Bože. Naravno mađim naraštajima na CH govorim iz vlastitog iskustva nemoj te probavati ništa od navedenog, neće vam to donjeti ništa dobro u životu. Ja već dugo pušim i ne mogu prestati.. mislim mogu, ali eto. Bolje nemojte. Slušajte starije ne žele vam ništa loše.


      14. Da li si ikada bio ljubitelj nekog sporta? Da li ti je neki sport bio hobi ? Da li si kroz život imao nekog sportaša kao uzora?

      Što se tiće sportova tu baš nisam aktivan, ako se riblov ubraja u sport onda je to ribolov. Ne nisam.
      15. Koji su tvoji zivotni ciljevi? Dali je to tvoje opcenito zanimanje ili postoji nesto za sta bi se htio educirat i to radit do kraja zivota? Da li postoji nesto sto te uveseljava na pravi nacin i zasto bas to?
      Životni ciljevi su mi zasigurno osnovati obitelj s djevojkom kojom sam već 4godine, napraviti kuću/kupiti nebitno šta. Pa za sada me zanima samo Mehanika, naravno uvijek ima neki period da bih promjenio posao, ali kad se osvrneš opet oko sebe dobro je, kažeš sam sebi ostani tu gdje jesi. Navikao sam na prljave ruke do laktova, jesti sendvić s ukusom Transhidrola 85.. tako da. Ima to sve svoje to je bio moj nekakav poziv da budem mehaničar i taj sam. Naravno da postoji to je moja djevojka. Pa jednostavno svatko tko ima djevojku zna pravi razlog, ne mogu ga opisati riječima.


      16. Mozes li nam reci sta mislis opcenito diskriminaciji,dali uvazavas takvo nesto ili si osoba koja ne voli osudivat druge na temelju nekih drugih stvari?

      Kakve osobine cijenis kod covjeka i zasto te osobine,ako nam mozes opsirnije objasnit?
      Nemam nekakvo konkretno mišljenje o tome. Ne uvažavam takve stvari i naravno ne volim osuđivati.
      Kod čovjeka cijenim ponajviše iskrenost, jer na tome se gradi prijateljstvo trebaju čvrsti temelji, to najviše cijenim kod čovjeka. Ne volilm ljude koji obečaju nešto, a ne ispune, ne moraju baš odmah to ispuniti kad tad da ispune nešto to bi bilo uredu. Takvi padnu odmah u mojim očima.



      17. Da li si druzeljubiv tip covjeka ? Da li se volis upoznavati sa novim osobama ? Sta su tvoje mane a sta vrline ? Kako bi sebe opisao u par rijeci ?

      Da baš sam ta osoba. Naravno da volim upoznavati nove osobe.. Još pogotovo kad upoznaš nekoga tko ti legne na prvu i s tom osobom nastaviš druženje, neprocjenjivo. Iskreno možda je moja mana što ne volim ustajati rano(ne voli nitko) , ali Bože moj opet je tu nešto što te gura cijelo vrijeme.. Neka podpora u životu.
      Kako bih sebe opisao u par riječi? Ne mogu sam sebe opisivati. Malo mi je glupo to.


      18. Koja je tvoja omiljena hrana ? Da li volis da jedes prekomjerno slatkise ili ipak vodis ,, zdrav ,, zivot ?


      Omijena hrana? Hmmm, nema je. Volim sve da jedem.
      Ne jedem prekomjerno slatkiše tu i tamo zveknem neku čokoladu.
      Ne vodim zdrav život.


      19. Da li si ljubitelj automobila ? Da li je tvoja omiljena marka Audi ili ipak neka druga ? Ako mozes, izaberi jedan model Audija i opisi nam ga ukratko.

      Pa naravno hehe , jedva sam čekao da dođem do ovog pitanja.
      Obožavam automobile zapravo sve što ima motor to volim, pa čak i kosilice.
      MIslim da se zna to je Audi. I sam sam vasnik jednog audia tako da.. Nema se o čem pričati dalje.


      Uff kojeg odabrati?
      Ajde neka to bude rs4/rs6, stariji modeli ovih jurilica, ništa ovo novo plastika i ta sranja. Znači tamo neko 2010 godište pa na niže, moje mišljenje o tim autima?
      Vrh možda jest malo potrošnja poveča , ali svako zadovoljstvo se mora platiti.
      Nadam se da ću jednog dana voziti jedan od navedenih auta.



      20. Za kraj samog intervjua kazi nam, gdje sebe vidis u narednih 5 godina ? Da li radis na sebi iz dana u dan kako bi postigao nesto sto zelis ?


      Pa sigurno se vidim na CH.. 5 godina kad pogledaš realno jest puno, ali brzo prođe.
      Naravno već u tih pet godina se mogu nadati bebaću.. Znači u ulozi roditelja.
      Naravno da radim, već sam gore spomenuo guram naprijed , nikad nazad.
      Naravno i u nekom Audi rs4/rs6, tipični obiteljski Avant .
      Posljednje uređivanje od Hawk : 16-03-21 at 12:59


      S.W.A.T - Corporal

    2. Like Carlos Suarez, getdead, Sphrix Meadow, Tonća se sviđa ovaj post
    3. #2

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      Ne sviđa mi se font, boja i veličina slova, oči su me zabolile nakon čitanja prvog pitanja.

      Pozadinska boja foruma ti je slična boji odgovora, pa se slabo pročita još je nekakav ružan font i veličina je slova baš mala.

      Promijeni nek bude čitljivije.

    4. #3

      ......
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      248
      Teme
      35
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      368
      Like (dobivenih)
      370
      Rep
      "Igram na FR i sada, ne toliko aktivno , ali igram. Igrači koji su nekad igrali i koji sad igraju nije to to što je nekad bilo nema nekog druženja, ne znam možda sam se ja promjenio ili šta već , ugavnom Mod je super Sabo odrađiva svoj posao najbolje što zna i umije. "

      Igram FR od 2013, nikad tvoj nick vidio nisam. Druzenja je bilo i biti će. Nek si mi živ i zdrav. Nemoj širiti NONSENS.


      since 2010 ESTRADNA ZVIJEZDA PA BOG


    5. Like Austin Dodgers, kontra se sviđa ovaj post
    6. #4
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,349
      Teme
      254
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      118 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2925
      Like (dobivenih)
      1898
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Katarza Vidi poruku
      "Igram na FR i sada, ne toliko aktivno , ali igram. Igrači koji su nekad igrali i koji sad igraju nije to to što je nekad bilo nema nekog druženja, ne znam možda sam se ja promjenio ili šta već , ugavnom Mod je super Sabo odrađiva svoj posao najbolje što zna i umije. "

      Igram FR od 2013, nikad tvoj nick vidio nisam. Druzenja je bilo i biti će. Nek si mi živ i zdrav. Nemoj širiti NONSENS.


      Tijekom tih godina kad sam tek došao igrao sam samo na RolePlay-u.


      S.W.A.T - Corporal

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •