Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    1. #1
      Y a v u z z' avatar
      Vjera je stvar srca,a domovina
      stvar duše.
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina Cazin
      Poruke
      3,983
      Teme
      202
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      1199
      Like (dobivenih)
      1404
      Rep

      |~ 37. kolo iskrenih 20 - Y a v u z z' ~|

      1. Za pocetak nam se predstavi.. Kako se zoves ? Koliko godina imas ? Odakle dolazis i gdje zivis ? Cime se bavis u zivotu ? Koji su tvoji hobiji i da li se bavis nekim sportom ?


      -Ime po rođenju Esmir,prezime Civić,22 godine pune.Dolazim iz sjeverozapadnog dijela Bosne i Hercegovine,grad Cazin. U životu se bavim elektroinstalacijama,od običnih instalacija do velikih centralnih peći cnc mašini i svega vezano za struju i slično,uz to takodjer sam u udruženju pčelara u svom kantonu,i sam osobno pored prvog posla bavim se proizvodnjom meda i ostalih pčeljnih proizvoda,uz poprilicno velik broj košnica i obim posla.Za taj oblik posla oko pcelarstva,posjedujem i kombi veliki tako da nekad i odradim neki transport prevoz raznih stvari(mašine motor slične stvari koje mogu da naplatim),uglavnom ne bjezim od nikakvog posla i bogu hvala na tom.
      Što se tiče hobija nemam vremena od posla,sport koji volim i koji od malih nogu treniram(više ne) je nogomet i često se razbaciva igra neka kvalitetna.


      2. Kakav je tvoj ljubavni svijet ? Da li imas djevojku, ako imas, koliko si dugo u vezi sa njom i da li mislis da ti je vjerna ? Koliko si do sada imao djevojaka ? Kako opisujes danasnje cure i danasnju modu ?

      Za sad, sretno oženjen sa divnim sinom od 7 mjeseci,sa svojom sadasnjom suprugom 3 godine veze i divnih događadaj,iskustva itd. (NIJE ŽIVOT JEDNA ŽENA).
      Djevojka sam imao poprilicno,onih pravih u manjem broju,ali sta da kazem žene su svetinja treba ih sto vise upoznat u svakom smislu,toliko .




      3. Koliko imas prijatelja ? Sa koliko godina si upoznao svog prvog prijatelja ? Da li si bio vezan za njega i on za tebe ? Da li je to bilo pravo drugarstvo ? Da li si nekad bio izdat od prijatelja ? Kakav si tip u tome ? Da li oprastas ljudima lako ili bas suprotno ?

      Ima prijatelja puno,samo neki su prijatelji ali neki su braća ili ti pravi drugari,prvi prijatelj mozda osnovna škola dok koliko toliko čovjek mogao shvatit sta je prijatelj,ko klinac svi su ti dobri i prijatelji uglavnom do određene dobi tako da. Stvarno ne mogu da izvdojim jednu osobu jer ima ih vise za koje sigurno znam da bi krvi dali meni kao i ja njima jer vec se desavalo i svasta se prošlo...Biti izdat, s nekim se posvađat od prijatelja,potuć izgovorit svašta pogrdno i ruzno nije nista cudno tako da je i toga bilo.
      Oprost je dio životu mogu da oprostim,a mogu i čitav život da se krvno zavadim,sve zavisi mi krajišnici imamo grdnu narav.

      4. Da li imas nekog brata rodjenog ili sestru ? Kako opisujes svoje djetinstvo ? Koja ti je bila glavna zanimacija kad si bio manji sa tipa 6,7 godina ako se sjecas.. Kakvo misljenje imas o igricama ? Da li je to gubljenje vremena ili opustajuce iskoristavanje slobodnog vremena ? Koje igrice igras osim SAMPa ?

      Jednog jedinog brata rođenog starijeg 12 godina moj uzor i velika ljubav bratova!! Djetinjstvo sretno udovoljito mi je sve tako da ne zalim se hvala roditeljima!
      Glavna zanimacija u mom djetinjstvu je bila lopata razne djecije igre i 15od24 h dnevno u avliji i šire
      Mišljenje o igricama nista loše,osobno ih volim i igram dan danas naravno umjerena mjera koliko vrijeme dopušta.Gubljenje vremena jeste ako visis 10 sati dnevno,mjera je sat ili dva zavisno od vaseg zivota.Mene licno kao klicna od 12 do recimo 15 godine dok sam aktivno igrao sampa u Djurino/Nikolino doba,mogu reci naucilo to da kao u sampu i u stvarnom zivotu zivis radis uzimas nesto sebi u životu,stvaraš itd.Detaljnije druga pitanja..
      Samp i ne igram više bas samo sam tu na zajednici na kojoj sam oduvijek,treutno navecer sa drustvom odigram pubga i to je sve.

      5. Kakvo misljenje imas o trenutnom virusu COVID19 ( Coronavirus ) ? Da li si uplasen i da li se pridrzavas pravila ( ne izlazenja vani, rukovanje s ljudima, ljubljenje, grljenje itd ) ? Da li mislis da ce to u skorije vrijeme proci ili ipak nece zbog previse zarazenih osoba ? Da li se pridrzavas higijene , jer je to glavna stvar kod ovog virusa ? Koje je tvoje misljenje do kad ce ovaj virus trajati ?

      Mislim da nije zajebancija sad je li uvelicano ili ne nije ni bitno sto ja mislim,bitno da se pridrzavamo pravila nadleznih i onih koji znaju nesto detaljno i koji su za takve stvari obucili svoj zivot i rad,lično se pridrzavam pravila.
      Mislim da ce proci i da ce stabilizirat 21 je vijek,ako ne ubrzo neko skorije vrijeme doci ce vakcina ili nesto sto upotpunosti bude osiguralo ljude u svijetu!
      Higijena je u mojoj vjeroispovijesti detaljno propisana tako da prizdrzavam se. Ne znam do kad ce trajat mozda sa višim,ljetnim teperaturama se stablizuje ali dolazim jesen tako da opet,vidjet cemo cuvajte sebe svoje starije u fameliji.Majka mi je medicinski radnik u domu zdravlja Cazin tako da nije zajebancija stvar je stvarna.

      6. Kakvo misljenje imas o siromasnim ljudima ? Da li si humanitaran covjek ? Da li pomazem bolesnim osobama ili onima koji nemaju ? Jesi li ikada donirao nekome novac ? Da li mislis da ima previse ljudi koji mogu pomoci a ne zele ? Sta mislis koji su razlozi tome ?

      Mogu samo reci humansista jesam,pomognem ukljucim se u akciju,doniram sta god i koliko mogu uvijek,nazalost živimo u takvim zemljama i regionu gdje se lijeci preko donacije humanitarnih pomoci,preko sms poruka poziva i slicno.
      Ima ljudi koji isto mogu jako puno pomoc ali zatvaraju oci na to i razlog tome mi nije jasan i tim bi rekao svasta i kažem,dešavalo se.
      POMOGNITE AKO MOŽETE FINANCISKI I BILO KAKO DRUGO...

      7. Kako bi ti sprijecio vrsnjacko nasilje ? Da li si ikada bio zrtva nasilja u skoli ? Zbog cega se to desava, koji su razlozi da djeca pocnu maltretirati jedni druge ? Kakvo misljenje imas o nacionalizmu, da li se ljudi previse osvrcu na proslost samog Balkana ?

      Šakama bih sprečio mozda palica kombinirke sta znam zavisi sta mi se nadje u rukama..Nisam bio zrtva jer stari mi je jednom rekao mogao se branit ili ne uvijek to uradi muškarac si,tako da,nikad ne treba pognut glavu i trpit svašta.Ako neko nekog maltretira slabijeg ili ne znam jednostavno povucenog tipa,takvi su za mene obicni kreteni i volim naletit na njih.Tukao sam,bio sam satran ali sve je to životno iskustvo.

      Nacionalizam je bolest i takav nisam odgojen i nikad necu biti takav.Da previse je tog ne treba se zaboravit nista ali za poslije ratnu djecu jednostavno ljudi treba da se živi,puno je tih generacija gorih od onih sto su bili u ratnom periodu vise se mrze i sve,ne razumijem to ali eto.
      Ja živim u zemlji sa Srbima i Hrvatima,i sta god je bilo to su moji ljudi postujem njihove obicaje vjere i samo želim da živimo normalno,ljudski.Isto tako pozdrav za sve ljude na zajednici kojih ima tu na Croherze iz skoro svake zemlje balkana.


      8. Kakvo misljenje imas o automobilima i motorima ? Da li pratis Formulu 1, MOTOGP ili neki trkacki program ? Da li posjedujes automobil ili motor, ako posjedujes koja je marka vozila i koliko godina vec posjedujes vozilo ?

      Oni su potreba.Popratim nekad i forumolu 1 i moto gp.Posjedujem bmw e60 trenutno imam ga evo dvije i pol godine,u skorije vrijeme ciljam X5 ili F10,tako da volim BMW,imam i pola 1.19 SDIa i samo cu rec nepoderljiv.Volim picnuto auto dobre fele lijepo skockan gewinde i sl nista previse nisam ovisnih da pare trosim samo na auto tako da samo nek je picnut lijepo. Motore volim posebno Enduro s tim planiram da pocnem,imam položeno motor isto i vozio sam ih kao klinac pa prestao pa eto sad cemo malo ozbiljnije uskoro.


      9. Da li pusis cigarete, drogiras se ili se samo probao to ? Kakvo misljenje imas uopste o pusenju i drogiranju ? Da li izlazis u nocne klubove ili u kafane itd ? Da li konzumiras alkohol ili si ipak momak koji se odaljava od takvih stvari ?

      Pušač sam onako neka srednja zalost 10ak cigareta dnevno.Sve probajte u zivotu ali sa mozgom normalne kolicne sveg.Kazem sve probajte i ne ostajte na tom ukljucite mozak,i koristite kondome.

      10. Da li slusas muziku ? Koji su ti omiljeni zanrovi ? Koji su ti omiljeni pjevaci / reperi ? Da li vise preferiras nasu ili stranu muziku ?

      Naravno slušam svaku vrstu,sve izvođače uglavnom,strano naše sve volim,volim sevdalinku rep,narodno zabavno,one bass boosted zajebancije što voze opasno pa bacim sport i tako.Ne prefiram bas ove autotune naše domaće malo su smorile.

      11. Za pocetak , kazi nam tvoje EX Nickove na serveru ( FR , DM , RP ).. Kazi nam kako si saznao za Croherze zajednicu i sta te je to privuklo da dodjes igrati na CH Server ? Kakva su tvoja ocekivanja bila pred ulazak na server a kakva kad si usao, uporedi nam ocekivnanje - realnost

      Esmir Civic-djuro mod oko 3500-4000 sati ako me sjecanje dobro sluzi.Na tadasnjem fr i dm serveru bilo je El Fatih. Za zajednicu sam saznao od prvog komsije starijeg od mene godinu koji mi je rekao za to online bilo je to mjesec maj 2011 godine..Od tad eto sam tu a on je otisao mozda odmah a ja ostao visit ..Jednostavno igrao sam gta single kao i svaki klinac tad,usao na samp dopalo mi se ufatio se smecarskog kamiona i tako sve pocelo.

      12. Koje su tvoje organizacije na serveru bile ? Da li si RP igrac ili si dosao na RP zbog davnog zatvaranja DM i FR servera ? Da li si bio igrac na RPu koji je igrao za svoju organizaciju ili ti je vise privlacilo skupljanje novca kako bi kupovao imovinu itd ? Da li si legenda neke organizacije i koji je tvoj najveci level dostignut na RPu ?

      Djurin mod bio sam COBRA 11 sa tadasnjim liderom Farukom Doslicem kojeg necu zabravit i dan danas smo prijatelji na drustvenoj mrezi od Cobre lidera legende itd otisao u FBI kod Faruka opet i tako smo se dugo druzili dok nije otisao u staff i onda je otisao sa zajednice na neko vrijeme,a ja otisao u La Cocainu kod Atrema ili ti Jale i ostalih koji su bili tad i jednostavno lider legenda WAR se tukao tad LC je bio tata i to mi je najdrazi period na CH.Bio sam ugl rp igrac bar nisam dmao i srao po serveru nego igrao normalno i eto.
      Pored toga TCF LM tadasnji legenda i jos neke ne sjecam se bas.. level je bio 68 cini mi se to je bilo 3500+ sati.
      Bio sam tad portal tim marketing site tim sve je to djuro vodio.

      13. Kakav je tad mod samog RP servera bio ? Kako bi uporedio sadasnji mod i mod kada si prvi put usao na Croherze server, kako opisujes tadasnje mapere i skriptere, koliko se po tebi promjenio server, da li na bolje ili na losije ? Sta je to sto ga je ucinjelo boljim a sta losijim ? Obrazlozi svoj odgovor..

      U to vrijeme bio odlican vise se postavalo i sta znam bilo je lakše a i teže haha nema kad ti dodje max cigaret nema hoces neces inace odlican admin bio i rival iz yakuze.
      Tad je bilo jednostavnije mape i to sad je to vise nacickano i nekako je i ljepse ali ja sam volio vise onako jednostavno,ali mislim da je JOCA dobru stvar napravio i ja mu cestitam na tome mislim da je okej tip momak covjek sta znam ne znam koliko godina ima,imali smo samo ig komunikaciju,uglavnom tad je bilo dobro na jedan nacin,sad na drugi ko kako voli ****ga.


      14. Posto znamo da si bio admin na CH , kako ocjenjujes tadasnju administraciju ? Da li se do sada mnogo promjenila i da li mislis da trenutno obavljaju dobro svoj posao ? Kakve su kazne bile kada si ti bio admin na RP serveru ? Da li se RP vise postovao nego sada ? Da li mislis da je razlog krsenja RPa na CH losa administracija ili je sve do novih igraca koji dolaze svakim danom sve vise i vise ?

      T
      ad nisam bio admin tad je to bilo teze a nisam to ni ganjao baš,bila je strozija i obzbiljnija to znam.
      Sadasnji admini bar dok sam ja bio u stafu prije ovog globala i poslije globala ovo mislim da je dobra ekipica bila meni je bilo kul.
      Pa kazne su bile sasvim prihvaljive i okej za ovo vrijeme dok je Joca glavni,a ja nisam bas bio admin da kaznim ja nikog nisam stavio u areu jednom sam mutao lika jer je psovao i to je sve,cilj je bio da ljudi igraju u rahatluku i opusteno.
      Kršenje rpa uglavnom je od igraca tako da,tjt.

      15. Kako opisujes stare voditelje servera ( Nikola , Djuro ), opisi nam kakva je tada kazna bila naprimjer za neki cheat ? Da li mislis da ce CH da se vrati kao u zlatno doba ili je to ipak nemoguce zbog toga sto je SAMP kao igricu stizu godine ?

      Bila je ban mislim cak kako se sjecam da nije bilo ni hladjenja ban i to je to. Mislim da nikad nece biti vise ono 500/500 igraca bas zbog toga sto igrica stari,ali mislim da je i ovo odlicno stanje..

      16. Kada si poceo igrati, ko je bio najbolji RPer kojeg si poznavao a ko DMer ? Koji su tvoji najbolji drugovi koje si upoznao na serveru?; ako zelis napisi njihove nickove .. Uporedi nam generacije 2011 i sadasnje generacije 2020 koje igraju na serveru..

      Faruk Doslic najbolji rper,dmera se bas i ne sjecam haha,ali sjecam se onog Soni Sonito koji je to lik bio vazda se monsterom vozao 24h haha,njega sam dmao redovno jbg..
      Tad ajoj mene to sjecanje slabo služi ali eto,Faruk, Atremo Brian Arko Mike Smith Nikola Bond Amel Hamilton Amy Agic,Cigaret Ajdin Andreas sjecam se i Wattane,bila je ona Nina Hrnjica i Emina Bentley odlicne djevojke i tadasnje za koje sam znao sigurno da su sigurno djevojke haha,sta znam vise ne sjecam se bas.

      Sad ovo ekipa iz Hitmana Nathan(njega se sjecam i iz starog vremena,onako kao nicka) Tomi Victor Geri Bond Bred mostarac Wilson sto vodi ovih iskrenih 20 Ahmo(Eduardno) i prije i sad,ne mogu sad da se sjetim ostalih halalite.


      17. Kao sto vidimo RP server se mnogo uzdigao sa igracima u poslednje vrijeme, sta bi ti rekao na to ? Koji je razlog povecanja igraca, da li je to zbog Vedroxa koji snima za nasu zajednicu ili zbog necega drugog ? Kako opisujes novootvoreni FR i DM server ? Kao sto vidimo na DM serveru nema igraca, sta mislis? Koji je razlog manjka igraca na DM serveru ?

      Mislim da je lijepo sto se uzdigao razlog je malo i global povukao je nazad igraca dosta ima tu i tog sto snima to je marketing ****ga.Fr i dm ne mogu opisat nisam igrao ni na jednom,a to sto dm igraca nema zato jer se na rp dma isto ko i dm haha..

      18. Kako bi opisao Croherze zajednicu u 4,5 rijeci ? Da li je to jedini server na kojem si igrao? Kazi nam tvoje iskreno misljenje o trenutnom stanju na serveru, da li mislis da postoji mogucnost zatvaranja servera ili ipak ne ? Kakve bi tvoje reakcije bile da se server zatvori ?
      19. Kakvo misljenje imas o Joci ? Kakve su tvoje reakcije bile kada je Joca dosao na Vlasnika servera ?

      Jedan jedini.Iskreno mislim da je okej moze i bolje uvijek.Da ovako ostane sto bi se zatvorio nema razloga samo treba trudit se za bolje i to je to,da se ipak zatvori bilo bi mi zao i cudno jer uvijek je bio tu dizao se iz ničeg i tako,i tu je Joca zasluzan tako da dobro misljenje o njemu mislim da je najbolji od svih posle Nikole tako da,Joca all najj.
      20. Da li mislis da Croherze zajednica ima najbolji forum od svih balkanskih servera ? Licno sam gledao neke forume i uopste mi se ne svidjaju jer su prejednostavni, kakvo je tvoje misljenje o forum administraciji ? Imas li neke da izdvojis u svome radu ili ne ?

      Definitvno najbolji forum i najljepsi , mislim da staff foruma radi super posao i samo naprijed. Svaciji rad je zasluzna za to tako da ne bih nikog izdvajao.

      -HVALA KO PROCITA i ko ne uzivajte u igri.
      Posljednje uređivanje od Hawk : 16-03-21 at 14:00

      * | Ertugrul Yavuzz | ex: Esmir Civic a.k.a El Fatih' | *

    2. Like getdead, Gary Bond, Andrés, Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    3. #2

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1545
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Hvala tebi na odgovorenim pitanjima !
      Bilo mi je milina citati, procitao sam od A do Š
      Svaka cast za tebe momce ..
      Dinero no compra​



    4. Like Y a v u z z' se sviđa ovaj post
    5. #3
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2462
      Rep
      Svaka cast

      Jedan si mi od drazih ljudi na CH a sad si jos to i dodatno potvrdio


    6. Like Y a v u z z' se sviđa ovaj post
    7. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,616
      Teme
      1791
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lock
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •