Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
    Pokazuje rezultate 91 do 92 od 92
    1. #91
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,356
      Teme
      262
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      37 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      Pregledao sam prvu sezonu, prije svega baš je zarazno, teško je ne upalit slijedeću epizodu kad pogledaš jednu. Prezentacija i muzika su mi na vrhunskom nivou. Likovi jako zanimljivi, svako od njih ima neki kratak backstory i sviđa mi sa kako su odglumljeni. Berlin mi je posebno internesantan lik, divim se onakvom performansu. Sviđa mi se razvoj priče i retrospekcija, primjetio sam na sebi da me nekad Profesorovi potezi obraduju isto kao da i ja radim za njega. Neki taoci me nerviraju u dosta scena jer su mutavi dobrim djelom, ali baš tako i treba bit valjda. Pogotovo Arturo, negdje od druge ili treće epizode sam navijao da fasuje kakav degenek. Poslije Frode Bagginsa iz LOTR se sve može podnijet svakako.

      Baš me zanima kako će se to sve dalje odvijati, krenut ću polako sa drugom sezonom.
      Posljednje uređivanje od Ocelot : 23-01-22 at 21:17

    2. Like Lightning se sviđa ovaj post
    3. #92
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ocelot Vidi poruku
      Pregledao sam prvu sezonu, prije svega baš je zarazno, teško je ne upalit slijedeću epizodu kad pogledaš jednu. Prezentacija i muzika su mi na vrhunskom nivou. Likovi jako zanimljivi, svako od njih ima neki kratak backstory i sviđa mi sa kako su odglumljeni. Berlin mi je posebno internesantan lik, divim se onakvom performansu. Sviđa mi se razvoj priče i retrospekcija, primjetio sam na sebi da me nekad Profesorovi potezi obraduju isto kao da i ja radim za njega. Neki taoci me nerviraju u dosta scena jer su mutavi dobrim djelom, ali baš tako i treba bit valjda. Pogotovo Arturo, negdje od druge ili treće epizode sam navijao da fasuje kakav degenek. Poslije Frode Bagginsa iz LOTR se sve može podnijet svakako.

      Baš me zanima kako će se to sve dalje odvijati, krenut ću polako sa drugom sezonom.
      Trebali su zavrsit seriju sa sezonom dva.

      Poslije toga nisam ni gledao, mislim da neces ni ti. Bolje je kada kraj naredne sezone prihvatis kao kraj. Ostalo je farsa, cash grab zbog popularnosti.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. Like Ocelot se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •