Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 6 od 99 PrviPrvi ... 456781656 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 51 do 60 od 987
    1. #51
      SaboT avatar
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      El Fureidis
      Poruke
      5,715
      Teme
      451
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      781
      Like (dobivenih)
      8185
      Rep
      Bok dečki... biti će nam zabavno

      AnyDesk je sigurniji i lakši, nema se pristup fajlovima, isključivo gledanje..

      "You see, when you take life, you live deep in fear that your life will be taken away as well. When you harm others, you’re only just harming yourself”

    2. #52
      CosteLLo avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Pofalici, Sarajevo
      Poruke
      2,534
      Teme
      96
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1596
      Like (dobivenih)
      1189
      Rep
      pozdrav staroj raji FRa, vidimo se opet uskoro


    3. Like Storm Shadow, Whitey se sviđa ovaj post
    4. #53
      Ibrahim avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      122
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      IP je stigo, ekipa radi na testanju svega, jos malo da ga obnovimo sa mapama i svime i onda lagano u promoviranje i otvaranje..

    5. Like Apache, Sara, Filipovski, Storm Shadow, marjo, Moreno' se sviđa ovaj post
    6. #54

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,351
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ibrahim Vidi poruku
      IP je stigo, ekipa radi na testanju svega, jos malo da ga obnovimo sa mapama i svime i onda lagano u promoviranje i otvaranje..
      ako treba nać kakav bug, zovi, jeftine usluge ocm

    7. Like Chimaev. se sviđa ovaj post
    8. #55
      kartal avatar
      <3 GSX-R <3
       
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Jul 2018
      Lokacija
      U PARKU
      Poruke
      352
      Teme
      106
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      293
      Like (dobivenih)
      245
      Rep
      Opa ibra i David se vratili haa?

    9. #56
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Pozz svima ,posebno ekipi koja je tukla sa nama FR dok je bio u funkciji a vidim dosta ih je se vratilo i planiraju igrat .. Što se tiče Sabe ,Paje ,Fabe ok su momci i puna podrška da ovo uspije .Šteta što se i onda zatvorio FR dok su Pajo i Sabo vodili ..Ibrahima nebi komentariso iz više razloga ,pa tako i neću ništa napisat ..

      Prokomentirat ću popis admina ,jer ne mogu prešutit to nikako ..Mislio sam da će FR ić drugim putem od RPa kakav je i bio dok se nije zatvorio ,ali sam se prevario ..Kako to da se Head admini daju tek tako ljudima koji nisu ni igrali aktivno FR ,a znamo da se neki nikad nisu ni registrirali na FR ..Ništa ja nemam protiv tih osoba al je stvarno ne pravedno ...Znači igrači koji su tu od 2011,2012,2013 nisu nikad dobili priliku za GSa ili Admina a netko ko nikad nije ni igro odma OP i head ?

      Daj molim vas objasnite zašto i kako ? pyrozeN momak koji je igrao do samog zatvaranja na FR i bio 37 nikad ništa loše nikom nije uradio.Obavljao svoj poso uvijek kako je trebalo ,visio sa nama u kasne sate na tom istom Freeroam serveru ..Da li je se netko našalio pa ga upito da mu vrati admina pa ne mora bit 37 ,da ste mu ponudili bar A1 ..Možda on nebi uzeo ni A37 ni A1 al red je bilo da se dečko bar pita želi li u staff nazad ,nego davati admine i Headove ljudima koji nisu ni igrali FR ...Opet kažem na FR sam visio uvijek i draži mi je bio od RP ,puna podrška za FR .Za ove momke što sam rekao i da uspije . Ali niste nikako realni sa ovim nekim potezima..lp



    10. #57
      Ibrahim avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      122
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      Pozz svima ,posebno ekipi koja je tukla sa nama FR dok je bio u funkciji a vidim dosta ih je se vratilo i planiraju igrat .. Što se tiče Sabe ,Paje ,Fabe ok su momci i puna podrška da ovo uspije .Šteta što se i onda zatvorio FR dok su Pajo i Sabo vodili ..Ibrahima nebi komentariso iz više razloga ,pa tako i neću ništa napisat ..

      Prokomentirat ću popis admina ,jer ne mogu prešutit to nikako ..Mislio sam da će FR ić drugim putem od RPa kakav je i bio dok se nije zatvorio ,ali sam se prevario ..Kako to da se Head admini daju tek tako ljudima koji nisu ni igrali aktivno FR ,a znamo da se neki nikad nisu ni registrirali na FR ..Ništa ja nemam protiv tih osoba al je stvarno ne pravedno ...Znači igrači koji su tu od 2011,2012,2013 nisu nikad dobili priliku za GSa ili Admina a netko ko nikad nije ni igro odma OP i head ?

      Daj molim vas objasnite zašto i kako ? pyrozeN momak koji je igrao do samog zatvaranja na FR i bio 37 nikad ništa loše nikom nije uradio.Obavljao svoj poso uvijek kako je trebalo ,visio sa nama u kasne sate na tom istom Freeroam serveru ..Da li je se netko našalio pa ga upito da mu vrati admina pa ne mora bit 37 ,da ste mu ponudili bar A1 ..Možda on nebi uzeo ni A37 ni A1 al red je bilo da se dečko bar pita želi li u staff nazad ,nego davati admine i Headove ljudima koji nisu ni igrali FR ...Opet kažem na FR sam visio uvijek i draži mi je bio od RP ,puna podrška za FR .Za ove momke što sam rekao i da uspije . Ali niste nikako realni sa ovim nekim potezima..lp

      I bolje je da ne komentarises, da ti cika ibrahim kaze par stvari, svi koji su bili oke i sve su ponudeni da budu staff, a druga stvar ako po tome gledamo idemo svi na head admine i rijesimo stvari, neki su prihvatili neki nisu, a treca stvar je u tome sto ja licno ne dajem nikome poziciju u koga nemam povjerenja, a trenutno mi trebaju osobe od povjerenja, ja sam nudio u koga imam povjerenja i tjt, ko je prihvatio prihvatio je, ko nije sta mu mogu ja..

    11. #58
      pvlnsc avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bangkok , Thailand
      Poruke
      6,897
      Teme
      229
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      2104
      Like (dobivenih)
      1333
      Rep
      Meni iskreno jedina smijesna cinjenica je 16 admina a jos ni pocela igra nije Pozich nista licno

    12. #59
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ibrahim Vidi poruku
      a druga stvar ako po tome gledamo idemo svi na head admine i rijesimo stvari, .
      E pa upravo ovo što kažeš i radiš ,zar se može Head Admin dat tako lako nekom.A ovi igrači što su tu igrali godinama ništa.Znači njima direktno pišaš usta sa tim potezima i zaboli te ***** što je netko tu proveo godine igranja ..



    13. #60
      Ibrahim avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      122
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      E pa upravo ovo što kažeš i radiš ,zar se može Head Admin dat tako lako nekom.A ovi igrači što su tu igrali godinama ništa.Znači njima direktno pišaš usta sa tim potezima i zaboli te ***** što je netko tu proveo godine igranja ..
      Roki neda mi se prepucavati ovde sada, kazem ti kako je i sta je..

      Proveo godine i godine igranja, pa sta ako je nije proveo radi mene ili ne znam radi koga, igro je radi sebe, i opet govorim u ovom trenutnku trebaju osobe u koje imam povjerenje, a kasnije vidimo sta i kako..

      Ti kako govoris to treba se svakome dati koji je igrao tu godinama, ajmo onda otvoriti FreeRoam Admin server i svi imaju admine i idemo igrat se..

      Od mene toliko po pitanju ove teme..

     

     
  • Stranica 6 od 99 PrviPrvi ... 456781656 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •