Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 30 od 99 PrviPrvi ... 2028293031324080 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 291 do 300 od 987
    1. #291
      SaboT avatar
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      El Fureidis
      Poruke
      5,715
      Teme
      451
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      781
      Like (dobivenih)
      8185
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ryan Shakespeare Vidi poruku
      Nije loša ideja, treba napraviti nešto kao Rally, bilo bi brutalno, preko šume do vrha MC planine.
      Imam to u planu da. definitivno, neke dobre mapice složit pa birat.

      "You see, when you take life, you live deep in fear that your life will be taken away as well. When you harm others, you’re only just harming yourself”

    2. Like Shakespeare, Ilija Dukic se sviđa ovaj post
    3. #292
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,369
      Teme
      256
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1903
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od SaboT Vidi poruku
      Imam to u planu da. definitivno, neke dobre mapice složit pa birat.
      Odlično stvar..
      To je samo jedan od prijedloga.
      Ostalo ti pošaljem pmom.
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    4. #293
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      338
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      619
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      VPN od danas zabranjen, svako ko ulazi preko VPNa na server dobit ce BAN.

      Razlog: Ne postoji opravdanje za koristenje takvog programa osim ako ne radite nekakvu prevaru.

    5. #294
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      https://croherze.com/forum/showthrea...IM-a-%E2%80%A2

      Legenda sam 3 tima, ni u jednom timu nisam afkanjem dobio legendu, u svakom timu sam bio lider i dosta sam pridonio, igram od otvaranja FR servera. U tim nisam ulazio da dobijem legendu i ćao, nego sam ju dobio radom i trudom.
      Nije u redu od vas što niste otvorili anketu i pitali sve igrače što misle o tome kako mičete legende, znači igrači nemaju pravo glasa, te vidim da se brišu postovi ukoliko nešto nadodaš da nije u redu.
      Prvo ste micali legende ako se ne posta i ako su neaktivne, onda ste opet nekim postupkom sad se ne sjećam kojim isto micali legende, ukoliko je netko zaslužio legendu njemu se nema pravo micat i ne razumijem zašto stalno dirate legende? Zar nemate pametnija posla? Bazirajte se na tome da dovodite igrače na CH zajednicu, uradite nešto zanimljivo da svi imaju volje ulazit na server, a ne, vi to radite totalno suprotno, mičete legende igračima koji su igrali u timu i koji su prošli neke lijepe trenutke u timu..
      Vjerojatno imamo drugačiji pogled na te legende. To što ima nekih izuzetaka koji pljuju po timu u kojem su legende, njima treba automatski skinut legendu, nema tu priče ili treba porazgovarati i riješiti situaciju. To što neki dobiju legendu afkanjem, to trebaju lideri sami primjetit ko je proveo afkajući legendu i onda mu nikako ni ne dati legendu, neka se potrudi za to.

      Iskreno, boli me ona stvar što će se meni legende skinut, ja znam da sam ja tamo legenda i da sam proveo neko vrijeme tamo, igram sada samo eto jer je korona, ali imam pravo svoje mišljenje dati na ovo, a ne šutit kao svi.

      Ista je stvar kao i sa adminom, vjerujem da sam ja bio jedan od najboljih admina na ovoj zajednici, niti sam afko, radio sam vrijedno i marljivo, čitere sam rješavo, na svom kanalu preko 100 videa samo od čitera, bio sam 1336 admin i jednom rečenicom kojom sam rekao "bože baci ciglu" mi je skinuto sve, šta reći.. Dođem na server i pitam da mi se da admin da pripomognem, ne dobijem niti odgovor, niti išta, samo ignoriraju, prijatelji ovo je samo igrica, budite ljudi i zabavljajte se, a ne radit pogrešne stvari
      Posljednje uređivanje od toMa : 22-04-20 at 14:57

    6. #295
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      338
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      619
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od makni dicu Vidi poruku
      https://croherze.com/forum/showthrea...IM-a-%E2%80%A2

      Legenda sam 3 tima, ni u jednom timu nisam afkanjem dobio legendu, u svakom timu sam bio lider i dosta sam pridonio, igram od otvaranja FR servera. U tim nisam ulazio da dobijem legendu i ćao, nego sam ju dobio radom i trudom.
      Nije u redu od vas što niste otvorili anketu i pitali sve igrače što misle o tome kako mičete legende, znači igrači nemaju pravo glasa, te vidim da se brišu postovi ukoliko nešto nadodaš da nije u redu.
      Prvo ste micali legende ako se ne posta i ako su neaktivne, onda ste opet nekim postupkom sad se ne sjećam kojim isto micali legende, ukoliko je netko zaslužio legendu njemu se nema pravo micat i ne razumijem zašto stalno dirate legende? Zar nemate pametnija posla? Bazirajte se na tome da dovodite igrače na CH zajednicu, uradite nešto zanimljivo da svi imaju volje ulazit na server, a ne, vi to radite totalno suprotno, mičete legende igračima koji su igrali u timu i koji su prošli neke lijepe trenutke u timu..
      Vjerojatno imamo drugačiji pogled na te legende. To što ima nekih izuzetaka koji pljuju po timu u kojem su legende, njima treba automatski skinut legendu, nema tu priče ili treba porazgovarati i riješiti situaciju. To što neki dobiju legendu afkanjem, to trebaju lideri sami primjetit ko je proveo afkajući legendu i onda mu nikako ni ne dati legendu, neka se potrudi za to.

      Iskreno, boli me ona stvar što će se meni legende skinut, ja znam da sam ja tamo legenda i da sam proveo neko vrijeme tamo, igram sada samo eto jer je korona, ali imam pravo svoje mišljenje dati na ovo, a ne šutit kao svi.

      Ista je stvar kao i sa adminom, vjerujem da sam ja bio jedan od najboljih admina na ovoj zajednici, niti sam afko, radio sam vrijedno i marljivo, čitere sam rješavo, na svom kanalu preko 100 videa samo od čitera.. Dođem na server i pitam da mi se da admin da pripomognem, ne dobijem niti odgovor, niti išta, samo ignoriraju, prijatelji ovo je samo igrica, budite ljudi i zabavljajte se, a ne radit pogrešne stvari
      Koncept "Legende" tima je skroz pogresan na FRu i od starta se radilo neispravno.
      Sistem legendi je pokupljen sa starog CHRP servera gdje je bilo 50+ organizacija, a na FRu postoje samo 4 tima (od nedavno 5 tj. 6).
      Problem se krije u kriterijumu zasluzivanja "Legende", za spomenutu je trebalo ~6 mjeseci u timu ili 20k minuta, cak i manje u nekim slucajevima, sto je za FR kao FR premalo.
      Za RP server i 50+ organizacija je to OK, nek si legenda 4-5 organizacija, to je svega 10% organizacija na serveru, dok je to ovde 100%.
      Da ne govorim da je cak na tom RPu starom kriterij legendi bio daleko stroziji nego na FRu.
      Dosli smo do tog stadijuma da svaki tim ima ~50+ "Legendi".
      Umjesto da se za legendu trebalo truditi po par godina kriterijum je od pocetka bio kriminalan.
      Odlucili smo dakle da promjenimo taj koncept "Legende".
      Da kao Legenda imas svoj jedan tim i to je to, taj jedan svoj "najdrazi" tim i ljude u njemu.
      Mislim moze se i ostavit taj stari sistem "Legende" ali da opet ubacimo neku visu titulu od "Legende", za ljude koji su u jednom istom timu od pocetka FRa do danas.

    7. Like h3h3, Andrés, pyrozeN, s0beit_, On je Carr se sviđa ovaj post
    8. #296
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arcana Vidi poruku
      Koncept "Legende" tima je skroz pogresan na FRu i od starta se radilo neispravno.
      Sistem legendi je pokupljen sa starog CHRP servera gdje je bilo 50+ organizacija, a na FRu postoje samo 4 tima (od nedavno 5 tj. 6).
      Problem se krije u kriterijumu zasluzivanja "Legende", za spomenutu je trebalo ~6 mjeseci u timu ili 20k minuta, cak i manje u nekim slucajevima, sto je za FR kao FR premalo.
      Za RP server i 50+ organizacija je to OK, nek si legenda 4-5 organizacija, to je svega 10% organizacija na serveru, dok je to ovde 100%.
      Da ne govorim da je cak na tom RPu starom kriterij legendi bio daleko stroziji nego na FRu.
      Dosli smo do tog stadijuma da svaki tim ima ~50+ "Legendi".
      Umjesto da se za legendu trebalo truditi po par godina kriterijum je od pocetka bio kriminalan.
      Odlucili smo dakle da promjenimo taj koncept "Legende".
      Da kao Legenda imas svoj jedan tim i to je to, taj jedan svoj "najdrazi" tim i ljude u njemu.
      Mislim moze se i ostavit taj stari sistem "Legende" ali da opet ubacimo neku visu titulu od "Legende", za ljude koji su u jednom istom timu od pocetka FRa do danas.
      Sve ja tebe razumijem, al vaš način nije u redu, pusti legende, radite na drugim stvarima..
      Legenda samo dobije r5 i to je to, i kao r1 kad uđe opet u taj tim znat će se da je on legenda. Znam da sam zaslužio svaku legendu na serveru i stalno se ekipa mijenja u svakom timu i normalno je da će neka legenda otić iz tima kad vidi da mu ne odgovara ekipa. Samo kažem da nije ispravno što to radite, ima drugih stvari oko kojih treba brinuti, a ne micati legende na bilo koji način

    9. Like Whitey, Andrés se sviđa ovaj post
    10. #297
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      336
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      Pa mogu ti reći da sam i ja bio podijeljenog mišljenja kad sam tek pročitao. Realno gledajući znatno će usporiti fluktuacije članova među timovima. A onda opet sa druge strane, kao što Pavel kaže, greška je pravljena od 2013. godine. Na svega 4 tima kolekcionarstvo legendi je bilo lahko, tako se i ima tih par igrača koji bez ikakvog smisla stoje na listama. Od početka je trebalo biti uvedeno pravilo da ti nova legenda briše prethodnu, tj. možeš biti legenda u FaFu primjer, u PSu maksimum r5. Ako hoćeš legendu u PSu briše ti se ona u FaFu, šta će ti. Jasna je razlika između ljudi koji su gradili timove godinama i koji su se bavili kolekcionarstvom, ja prvi evo te ljude šikaniram i nerado gledam u DBu.
      Mi u DB imamo dodatnu nagradu, za prave ljude tu je kuća u Aleji velikana. Nisu neki ljudi bili korektni, neki jesu. Imali smo mi tako situacija sa Vasom, pr0om, Hazardom i Hasom koji su rekli hvala vama na obraćanju, ali mi smo svoju sreću našli u drugim timovima i ne namjeravamo se vraćati u DB. Suprotno od toga, imali smo Hareta koji je dobio legendu na ljeto 2013, a u DB se vratio samo jednom ili dva puta kratko i to prisilno "da uvede red" kad su nas rastjerali bili. Ništa ja protiv njega nemam, ali je isti taj Hare znao čak i zamjeriti što se ne konsultujemo s njim kad se šta odlučuje, a nije ga godinama bilo. Drugi primjer je Smajser, samo Marjan nije nikad a rekao. Mene takve legende u oči bodu, al su ipak to korektni momci pa nismo uvjetovali ih nikad.
      Ne znam, ne bi moja namjera bila širiti DB praksu na ostale timove, nisam ni učestvovao u ovome pa ti i ne mogu reći šta konkretnije.
      Postovi se nisu brisali, editovao se sadržaj jer ona tema nije za rasprave, otvorio sam jutros ovaj chat pa opletite i ostali. Legende 2013. je bilo smiješno dobiti dok je FR bio u začetku. Zašto bi Hare bio DB legenda kad je simbol YDa, Moreno bilo čega drugog osim PSa? A i te afk legende su više mit nego stvarnost, iskristalisalo se to godinama.

      Što se tiče tog admina, vjerovatno si se obraćao pogrešnim. Poslije otvaranja se nisu gledale te bivše zasluge toliko, već konkretan rad tu. Trebaš Toma biti dosljedan pa reći da nisi bio aktivan od početka, nisi sila sa minutama, nisi bio staff bilo kojeg oblika. Neka te, igraj, doći ćeš na red, znaš i sam da ćeš od mene uvijek imati preporuku jer ja neke stvari ne zaboravljam nikad.
      Posljednje uređivanje od h3h3 : 22-04-20 at 16:46

    11. Like s0beit_, Chimaev., Andrés se sviđa ovaj post
    12. #298
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      338
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      619
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od makni dicu Vidi poruku
      Sve ja tebe razumijem, al vaš način nije u redu, pusti legende, radite na drugim stvarima..
      Legenda samo dobije r5 i to je to, i kao r1 kad uđe opet u taj tim znat će se da je on legenda. Znam da sam zaslužio svaku legendu na serveru i stalno se ekipa mijenja u svakom timu i normalno je da će neka legenda otić iz tima kad vidi da mu ne odgovara ekipa. Samo kažem da nije ispravno što to radite, ima drugih stvari oko kojih treba brinuti, a ne micati legende na bilo koji način
      Vidjeh tek sad da si editao i upitao za admina.
      Nije problem, znamo mi ko je sve radio dobro i ko je bio dobar admin ranije, no ipak ne mozemo sve vratiti, jer nije posteno prema igracima koji igraju svakodnevno i trude se da dobiju sansu.
      Jednostavno nisi bio tu na pocetku kada smo vracali stare, sada je jedino posteno da se nekim novima da sansa da se pokazu, a ti budi aktivan i vraticemo te bez ikakvih pitanja dodatnih.

    13. Like Andrés se sviđa ovaj post
    14. #299

      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Poruke
      8
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      0
      Rep
      Dečki jel vam nedostajem? Uskoro se vraćam samo da mi se kompjuter popravi, dan dva otprilike 🤗

    15. #300
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Durmo Vidi poruku
      Dečki jel vam nedostajem? Uskoro se vraćam samo da mi se kompjuter popravi, dan dva otprilike ������
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


     

     
  • Stranica 30 od 99 PrviPrvi ... 2028293031324080 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •