Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 987

    Threaded View

    1. #11
      Whitey avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      337
      Teme
      37
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      618
      Like (dobivenih)
      971
      Rep
      Pozdrav,


      U sustini problem manjka igraca nije tajna i jasno je, radi se o par stvari:
      1) Popustanje mjera na Balkanu, ljudi su se zasitili igranja igrica. (75%)
      2) Zasicenje od moda i servera - monotonija. (24%)
      3) Los Staff, odnos istih prema igracima i slicne stvari. (1%)
      Ko god je igrao prije, a sada vise ne igra (ukljucujuci i mene) moze svoj razlog pripisati jednoj od ove 3 stvari.
      Plod sve 3 stvari je taj da je server vecinu vremena prazan, no ako na serveru bude 10ak igraca odmah i dosta drugih udje, pa to dodje i na 20.
      Najlakse je u tome svemu udariti na sigurnu loptu, oplesti po voditeljima i staffu, bez razmisljanja o tome zasto je situacija takva kakva jeste i koristenja mozga.
      Za voditelje necu nista da pricam, jer sam i sam dio spomenutog kolektiva pa da ne bude biased, no sto se Staffa tice smatram da je svaki clan Staffa od otvaranja servera dao svoj maksimalan doprinos i da nikom nije bilo u cilju da FR propadne, neki su dali vise neki manje, ali cilj im je bio zajednicki.
      FR je dozivio svoju renesansu kada smo ga otvorili prije nekoliko mjeseci, no do te renesanse je doslo zbog tadasnjeg stanja u svim drzavama Balkana i cinjenicom da su svi bili vecinom u svojim kucama, a neki su se prisjetili starijih vremena pa dosli opet malo da zaigraju dok nemaju sta pametnije da rade.
      Jasno je kao dan bilo, da kad se popusti sa mjerama, da ce broj igraca da opadne, drasticno.
      Da li se ovo stanje kako moze popraviti?
      Sada cu biti iskren prema vama i reci cu vam da je to vrlo, vrlo tesko i da granici sa nemogucim.
      Jedina realna solucija je da se zatvori FR i tako nekih 2-3 mjeseca, pa kad se igraci opet "pozele" FRa i probudi se neka nostalgija, da se FR vrati opet na nekih mjesec-dva i onda opet u proces hibernacije.
      Mozemo se mi gadjati sad i prebacivati jedni drugima, kriv je ovaj kriv je onaj, jednostavno niko nije kriv nego je stanje takvo kakvo jeste.
      Pa ovaj mod koji se vrti na FRu je prevazisao i Zoranov mod po pitanju dugotrajnosti, 7 i po dugih godina on postoji i aktivno se igra na njemu, to govori o kvaliteti istog.
      Naravno nemojte misliti da uporedjujem Sabljakov FR mod sa Zoranovim RP modom, jer to nema smisla zato sto je taj RP mod zapravo bio neka pocetna baza za ovaj FR i uz Zoranovu pomoc FR je i napravljen tada.



      Ovo je bio moj osvrt na trenutno stanje FRa i trenutna desavanja oko FRa, nikakav sluzbeni stav FR Administracije, nego cisti moj subjektivni osvrt.
      Uzivajte i ostanite odgovorni!
      Posljednje uređivanje od Whitey : 03-07-20 at 07:32

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •