Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 17
    1. #1
      Eddie Miller avatar
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      New York
      Poruke
      1,005
      Teme
      335
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      638
      Like (dobivenih)
      277
      Rep

      |~ 35. kolo iskrenih 20 - Eddie Miller ~|

      1. Kako se zoves? Od kud dolazis? Koji si skolu zavrsio i koji su tvoji zivotni ciljevi? Kako vidis svoju buducnost ?
      Zovem se Belmin dolazim iz BiH jos uvijek pohadjam skolu a moj zivotni cilj je da uspijem u svom planu a svoju buducnost gledam na tom da izgradim srecnu porodicu

      2. Kakvo mišljenje imaš o svom gradu pa i o državi u kojoj živiš?
      Moj grad je jedno divno mjesto u koji kad bi usao ne bi se vratio zato jer je toliko divan pun divnih mjesta za posjetiti kao sto je skijaska staza "Staran" nije duga ali je OK aktivna je samo zimi i samo 2 mjeseca a o drzavi da ne govorim jako je lijepo zivjeti U BiH

      3. Imas li curu? Ukoliko da možeš li nam je malo opisati, a ukoliko ne možeš li navesti razlog zašto tako mlad momak ne ganja cure?

      Imao sam ali me je napustila kad mi je bilo najteze samo me je koristila za svoje "Great Ideje" i planove a o opisu ne bih razgovarao

      4. Koje godišnje doba najviše obožavaš? Zašto baš to? Da li dobijaš neku inspiraciju od tog godišnjeg doba?
      Najvise volim jesen jer tada lisce razlicit boja opada i to mi se jako svidja a kada opisujem neki pejzaz najvise volim napisati kada je rijec o jeseni a ponekad pisem o proljecu jednostvano kad je to godisnje doba osjecam se super kao da sam tada najvise inspirisan necim sto prije nisam k"o da sam tek rodjen

      5. Da li voliš da izlaziš noću u klubove? Piješ/pušiš? Ako nisi noćna ptica, onda kakva si?
      Ne izlazim u nocne klubove i ne bi nikada isao zato jer to to jako "fuj" puno razvrata nemorala i svacega ali volim
      ostati budan do kasno u noc provodim vrijeme tako sto slusam muziku ili se druzim s prijateljima

      6. Koliko dugo si na CroHerzi? Možeš li nam opisati svoj dolazak na zajednicu? Da li je to bila preporuka prijatelja ili nešto sasvim drugo? (Opiši)
      Na CroHerze sam vec nekih puni 5 godina dolazak i ne bi opisivao zato jer nemam dovoljno listova kako bih ja opisao tako predivan sastav o mom dolazku na CH
      7. Jesi li igrao na nekim još CH serverima? Ukoliko da možeš li nam napraviti paralelu tih servera sa trenutnim RP, koji ti se više sviđao i zašto? Meni je najbolje na CH zato jer mi je to bio prvi RP server gdje sam dosao i tu sam bio dugo igrao sam i na drugim serverima ali nigdje mi nista nije pruzalo kao sto je CH


      8. Vidimo da si sada na poziciji zvanoj "GameSage", da li je teško biti GS? Kako si došao do te pozicije? Misliš li da si je zaslužio? Ukoliko da molio bih te da iznešeš argumente koje potvrđuju to.
      Da ja sam na poziciji GameSagea "GS" nije biti tesko ako ti to zelis raditi , a ne samo zbog toga sto si GS ili imas Badge ili sto smatras da si bolji od drugih nego to sto ces pomoci novim ili starijim igracima koji se nadju u nevolji ili nekoj situaciji u kojoj im mozemo pomoci to za mene znaci biti GS do pozicije sam dosao zahvaljujci Joci koji mi je dao priliku i sansu da udjem u STAFF i na tome mu se zahvaljujem i necu ga nikad iznevjeriti da li sam je zasluzio
      to cu ja sam pokazati vremenom i trudom


      9. Pre nego što si bio GameSage dobio si lidera Hitmana. Kakva je Hitman kao organizacija? Da li si upoznao neke dobre prijatelje u organizaciji? Kako si dospio do lidera te organizacije? Zašto si baš izabrao nju?
      Da bio sam lider Hitmana , H kao organizacija je po meni jedna od najboljih jer nigdje se bas ne moze iskusiti takav ekstreman posao kao sto je Lovac i nigdje se ne mozes zabaviti kao sto je H a ne TSC ili LCN Da upoznao sam mnoge prijatelje kao sto je Oxasson Wei ,Gary Bond i drugi ovo dvoje su mi najvise pomogli dok sam bio na poziciji
      i s njima sam se sporazumio Ne mogu reci da sam ovu poziciju zaradio trudom ili necim platio sam ja to drugima je to bilo krivo ali sta mogu treba se snaci nekako


      10. Kako se snalaziš na forumu, da li ti je komplikovan ili je suviše jednostavan za tebe? Da li bi šta promenio na njemu i zašto?
      Pa na pocetku dok sam imao forum sve mi je bilo " Tesko " ali s vremenom sam saznao kako se rabi i sada vise nije nista tesko cak je prelako ne bih nista mijenao na forumu ali bih dodao mnogo toga za jos lakse koristenje

      11. Osim što igraš sampa, da li imaš neki drugi hobi pored toga? Baviš li se nekim sportom? Ideš li u teretanu?
      Moj hobi je pjevanje , trenirao sam jedno vrijeme Karate gdje je to iznimno tezak sport , ali nakon 2g sam napustio
      zbog obaveza skole itd... Ne idem u teretanu

      12. Da li si nekada htio da postaneš YouTuber, ako da možeš li nam ispričati kako si sebe zamišljao kao takvog i šta si planirao snimati?
      Da mnogo puta sam razmisljao o tome da postanem Youtuber , ali ja to ne mogu iz razloga sto bi me drugi napadali
      smijali izazivali mozda cak i prijetili jer se ja s tim ne mogu sam baviti i ne zelim ulaziti u takav posao

      13. Još si mlad, ali nas zanima koji su tvoji životni ciljevi ? Da li planiraš da odeš iz svog rodnog grada negdje drugdje da živiš? Imaš li u planu da osnuješ porodicu ili si odlučio da ti to ne treba?
      Moj zivotni cilj je da postanem pjevac ili glumac mozda cak knjizevnik ili nesto zato jer ne planiram raditi neka jeftina posla od kojih nemam nekih prihoda volio bih mozda ziviti u nekoj stranoj zemlji kao sto je Turska zato jer mnogo volim turski jezik Planove za porodicu mozda imam mozda ne zato jer sama rijeci mi izaziva strah zato jer to velika obaveza brinuti se o porodici nije to voziti bicikl.

      14. Pratiš li možda politiku svoje države? Ukoliko da, šta bi rekao za njih, da li oni rade svoj posao kako treba ili pak ne? Ako ne pratiš to, možeš li nam reći onda zašto, jer pak političari su uspješni ljudi, zar i ti ne bi htio biti uspješan?
      Ne pratim bas politiku da volio bih biti uspjesan al ne politicki zato jer mi to nije bas ono

      15. Da li voliš da jedeš puno slatkiša? Može li se za tebe reći da si ovisnik njima? Ako da možes nam reći koje najviše jedeš? Pa volim cokoladu od jagode najvise i ovisnik sam o njoj

      16. Kao sadašnji GS možeš li nam opisati stanje servera iz tvoje perspektive? Da li je to stanje bolje bilo pre ili je sada savršeno? Šta bi ti promenio na trenutašnjem Modu ?

      Pa nista samo sto je prije bilo vise igraca promjenio bi mnogo toga

      17. Od nedavno na CH je počeo da snima youtuber "Vedrox", kakvo mišljenje imaš o njemu? Da li si ga prije pratio ili si počeo kada je krenuo snimat na CroHerzi? Da li je Vedrox imao dobar uticaj na server tj da li ima više igrača od kada on snima ili ne?
      Pa da dobro snima videe pratio sam ga prije ali ne bas tako cesto bas rijetko privukao je igrace na CH ali ne bas puno , ali se primjeti razlika
      18. Da li si ikada bio član Policije? Ako da zašto si odabrao baš nju? Šta te je privuklo u tu organizaciju, da li je to volja za RPanjem ili nešto drugo? Zašto si napustio Policiju?
      Da jesam unisao sam kako bih hapsio kriminalce mogu Vam reci da sam uzivao kada bih nekog stavio u zatvor
      izasao sam jer sam dao svom prijatelju da zauzme moje mjesto posto je organizacija bila puna

      19. Kakvo mišljenje imas o adminima na serveru? Da li tvoje kolege dobro obavljaju posao ili pak su lijeni i nezainteresovani? Koji admin po tebi najbolje obavlja svoj posao a koji ne? Da li misliš da ćeš ti jednog dana biti Admin? Kakav bi ti bio kao admin, opiši nam to u par rečenica.
      Neki rade a neki malo manje po meni najvise obavlja posao Kristijan Gega ja cu jednog dana biti Admin isto
      i ucinit cu sve za igrace sto nisam mogao kao GS

      20. Za kraj današnjeg intervjua, zamolio bih te da nam kažeš kakvo imaš mišljenje o voditelju same zajednice Joci? Da li si ga nekad upoznao u RL i da li bi volio? Osim njega da li su upoznao nekog člana zajednice u pravom životu? Da li si u dobrim odnosima sa njima?
      Pa da je to KRALJ CARINA NAJBOLJI DRUG PRIJATELJ i mnogo mi je pomogao i ne znam kako da se zahvalim na tome mislim nije on samo meni pomogao on pomaze svima i pomogao nam je tako sto je voditelj ove zajednice
      i volio bih ga upoznati u RL
      Posljednje uređivanje od Matthew : 29-02-20 at 17:13

      EX RP ADMIN LEVEL 2 &EX LEADER HITMAN AGENCY AND CABLE NEWS NETWORK &MARKETING TEAM


    2. Like Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    3. #2
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Cist primer kakve nam generacije dolaze
      Nek nam je bog u pomoci
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    4. #3

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      kakva su ovo pitanja hahahahahahahahahhahahahahaha

      8. Vidimo da si sada na poziciji zvanoj "GameSage", da li je teško biti GS? Kako si došao do te pozicije?

      a i vala odgovori su boze sacuvaj

    5. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,606
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od martinez. Vidi poruku
      kakva su ovo pitanja hahahahahahahahahhahahahahaha

      8. Vidimo da si sada na poziciji zvanoj "GameSage", da li je teško biti GS? Kako si došao do te pozicije?

      a i vala odgovori su boze sacuvaj
      Ja se malo previše "udubio" u pitanja

      My bad
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    6. #5

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Matthew Willson Vidi poruku
      Ja se malo previše "udubio" u pitanja

      My bad
      Vidim vala, IT je full, odlicno vodis

    7. Like Legionnaire se sviđa ovaj post
    8. #6
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,606
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od martinez. Vidi poruku
      Vidim vala, IT je full, odlicno vodis
      Mali broj članova, ali sasvim dovoljno za rad

      Nije bitan broj bitna je kvaliteta heh, poz
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    9. 29-02-20, 17:24

    10. 29-02-20, 17:31

    11. 29-02-20, 17:33

    12. #7

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,359
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      Intervju u kojem ne znam odakle je lik koliko godina ima nit išta. Liku od 13 god postavljate pitanje da li izlazi u nocne klubove i da li pusi/pije. Dalje pitate dijete o politici, i nekim stvarima koje on ne moze odgovorit. Njegov propust sto dosta nije odgovorio, progutao je pola pitanja. I onda pitas zasto kazem da je tema kao muski polni organ

    13. Like Matthew se sviđa ovaj post
    14. 29-02-20, 18:01
      Razlog
      Spam

    15. #8

      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Poruke
      10,051
      Teme
      19
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      312
      Like (dobivenih)
      642
      Rep
      hahahahahahahahhhaha jedva sam cekao da citam komentare, sam intervju me ne interesuje

    16. 29-02-20, 19:00

    17. 29-02-20, 19:04

    18. #9
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,606
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3533
      Rep
      Čisto da vam kažem, vi ste birali ko će dobiti intervju i vi ste izabrali osobu sa 12/13 godina koliko vec. Odgovori takve osobe neće biti čista 10ka, to je logično. Zato molio bih vas da ne pišete gluposti.
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    19. Like Eddie Miller se sviđa ovaj post
    20. #10
      Sant1 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      59
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      103
      Rep
      Predivan interview, jos divniji voditelj!

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •