Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7
    1. #1
      Kristijan Gega avatar
      Why so serious? >:)
       
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      999
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1203
      Like (dobivenih)
      344
      Rep

      |~ 34. kolko iskrenih 20 - Kristijan Gega ~|

      1. Odakle si? Koliko godina imaš? ? Kako bi opisao sebe?
      Dolazim iz Vinkovca kao mali sam živio tamo, ali nakon moje sedme godine sam se doselio u Zagreb.Imam 16 godina, sebe bi opisao kao mirnu i povučenu osobu.


      2. Imaš li hobi? Baviš li se/pratiš li sport? Jesi li umjetnički tip? Kako provodiš slobodno vrijeme? Šta slušaš od muzike?
      Trenutno hobi mi je pisanje pjesama, sportom sam se prije bavio trenirao sam rukemet ali zbog ozljede sam morao prestati nevolim baš pratiti sport ali ponekad pogledam našu reprezentaciju. Pa ono kada imam inspiracije za nešto onda jesam. Slobodno vrijeme provodim sa društvom vani. Od muzike doslovno mogu slušati sve.


      3. Konzumiraš li alkohol/drogu/cigarete? Kakav stav imaš prema istome? Jesi li ikada ukrao? Smatraš li se negativnom ili pozitivnom osobom?
      Alkohol konzumiram samo kada sam na nekim slavljima ili nešto slično,droge i cigare ne. Prema istome nemam baš neki stav ko želi da pije/pušili ili se drogira slobodno neka izvoli nije moj problem.. Nikad nisam ukrao ni nemislim. Ovisi kakav mi je dan, ali najčešće sam pozitivan tip.


      4. Tvoj obrazovni program? Voliš li ići u školu? Kakve ocjene imaš sada, u odnosu na osnovnu školu?
      Obrazovni program "Holtikulturni tehničar". Iskreno da kažem volim ići u školu nije mi nikakva tlaka. Ocjene su mi odlične čak su i više od očekivanog, u odnosu na osnovnu razlika je nebo i zemlja.


      5. Koji bi bili tvoji planovi za budućnost? Planiraš li napustiti ove prostore?
      Već duže vrijeme si sklapam planove u glavi, mislio sam završiti fakultet te možda na policisku akademiju ili nešto slično, a ako nebude ništa od toga kod strica ili tate u firmu radit te da je preuzmem jednog dana. Uopće ne planiram napuštati ove prostore.


      6. Koje su to tri pozitivne osobine koje smatraš da ne poseduješ?
      Iskreno to nemogu o sebi reć jer smatram da imam sve što meni treba.


      7. Koji su tvoji ciljevi? Ako imas ciljeve u životu navedi ih.
      Ciljevi su mi da samo živim ovaj život, da što bolje prođem u životu na neiskvaren način.


      8. Da li si bio u situaciji kada si morao nekome uputiti kritiku? Kako si tada postupio i kako si se osjećao?
      Bio sam puno puta u tavkoj situaciju, to je normalna pojava tada sam pokušavao staviti u poziciju te osobe da vidim kako razmišlja, postupao sam realno bio sam iskren i rekao sam sve što mislim te uputio joj savjet, osjećaj je bio normalan.


      9. Imaš li/jesi li imao djevojku? (Napiši nam kako ste se upoznali). Koja te osobina najviše privlači kod djevojaka? Kako bi se muškarci trebali ponašati prema ženama?
      Imao sam djevojku. Upoznali smo se preko prijateljice, javio sam se curi i počeli smo se dopisivati duže vrijeme te smo izlazili skoro svaki dan. Osobina koja me privlači kod djevojaka je iskrenost naravno to se nemože steći odma ali sa vremenom dobijete povjerenje jedno u drugo te postajete složniji. Muškarci bi trebali piti "normalni" a ne biti kao "klošari" trebaju se ponašati gospodski.


      10. Koliko dnevno provodiš na računalu? Koliko na mobitelu? Možeš li bez interneta? Koliko provodiš na društvenim mrežama? (Koje društvene mreže koristiš).
      U prosjeku od 1-2h. Na mobitelu malo više, mogu bez interneta, a na društvenim mrežama čak i ne tolko samo ono što mi je bitno koristim u određenom trenutku (Instagram,WhatsApp.)


      11. Kako si uspio postati GameSage na Croherze serveru, a zatim i adiministrator?
      Pa iskren da vam budem nije bilo ništa teško gurao sam od 2015.god. sa neaktivnim igranjem, kasnije sve više i više te sam 2019.god došao na poziciju LSPD lidera nakon nekog vremena uskoro sam postao GS te sam dogurao do admina.


      12. Kakvo je tvoje mišljenje o trenutnoj situaciji sa CroHerze serverom, šta bi promijenio, a šta ne?
      Trenutna situacija na serveru je dobra sviđa mi se što smo postigli za razliku od prošle godine. Mjenjao bi to da radimo na popravku bugova i nedostataka u skripti i dodatak novim mapama, ništa nebi izbacivao.


      13. Koja ti je bila prva organizacija na serveru? Jesi li imao problema sa pravilima servera/organizacije?
      Lspd mi je bila prva organizacija, imao sam probleme tada su bili Adnan i Yorick jako sam im zahvalan na svemu što su me naučili i vjerovali da mogu daleko dogurat, ovim putem ih pozdravljam isto tako i Tonija Montanu koji me predložio za poziciju lidera.


      14. Cijeniš li svoj rad i trud u staff teamu na CroHerzu? Da li bi te nešto navelo na napuštanje pozicije?
      Iskreno mislim da bi mogao i više vremena uložit na Ch-u, ali obaveze mi baš ne dozvoljavaju u ovakom slučaju cijenim svoj trud. Mislim da me ništa nebi navelo na napuštanje pozicije zbog toga što volim raditi svoj posao.


      15. Preferiraš li deathmatch ili roleplay? Koliko poznaješ roleplay pravila?
      Preferiram oba dvoje ali Dm samo do granica normale, ali isto tako volim i kad vidim neke igrače da rp-aju. Roleplay pravila bi mogla biti bolje definirana i bolje objašnjena ali dobro poznajem pravila.


      16. Kada si počeo sa igrom na CroHerze serveru? Kako si saznao za zajednicu?
      Na server sam došao negdje oko 2015 godine saznao sam putem YouTuba, nesjecam se od kojeg.


      17. Je li skupljaš novce na roleplay serveru, koliko je tvoje bogatstvo? Šta posjeduješ od imovine?
      Neskupljam nemam vremena za to, jako malo možda nekih 150k dok ostalih 200k je za evente.Trenutno neposjedujem ništa.


      18. Jesi li zadovoljan sa trenutnom pozicijom? Misliš li da si zaslužio i bolje ili da bi mogao zaslužiti bolje?
      Pre zadovoljan sam i zahvalan na pozicijij. Mislim da mogu zaslužiti bolje.


      19. Kako se treba ponašati kvalitetan admin? A kako GameSage? Koje su uopće dužnosti jednoga tijela roleplay staffa?
      Kao kvalitetni admin treba biti uzor drugima biti pristojan sa igračima i biti objektivan, nebi trebalo kvariti igračima igru ali ponekad je i potrebno zbog toga što pređu granicu normale, za gamesaga vrijedi isto. Dužnosti su te da 90min svaki dan budete u igri kako bi ispunili dnevnu aktivnost + obaveze na forumu kao npr. riješavanje prijave na igrače i slično od eventa i evidencija, te rad u timi u poštovanje drugih kolega.


      20. Imaš li smisao igranja sampa? Šta te drži na igrici? Jesi li već razmišljao o napuštanju zajednice?
      Smisao mi je da se zabavim, da pomognem igračima i zajednici. Drži me ta neka "čar". Nisam razmišljao o napuštanju.
      III ex PD Lider III ex FBI Lider III FBI LEGEND III T-MOD III FA III IT III ex RP Gamesage III ex RP Admin III
      *"AKA CITER"*"WHY SO SERIOUS?"*"GEGA"*"DM-PRO"*"GG,EZ,OWN"*" KID"*"HEATH-LEADGER"*"AIM-ENABLE"*

    2. Like dark side se sviđa ovaj post
    3. #2

      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      165
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      187
      Like (dobivenih)
      451
      Rep
      Vamo bi trebalo banat svakoga ko lajka, koji je ovo *****?

    4. #3
      Sant1 avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      59
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      103
      Rep
      bolje da nisam citao

    5. #4
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Gramatika 0 bodova, ali relativno okej za 16godisnjaka.

      3. Kako smijes konzumirati alkohol sa 16 godina? To treba odmah inspekciju pozvati u taj objekat.

      7. Zivjeti zivot ne moze nikako biti cilj.To je egzistencijalna potreba.

      12. Mislim da bi tebe trebali postaviti u logistiku Marketing Teama.

      18. Ovo pitanje od IT teama je nide veze postavljeno.

      15. Wtf?
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    6. #5

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      155
      Teme
      3
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      188
      Like (dobivenih)
      178
      Rep
      gega vjerujem u tebe i cekam dan kada ti budes 1338 !

    7. Like Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    8. #6
      Kristijan Gega avatar
      Why so serious? >:)
       
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      999
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1203
      Like (dobivenih)
      344
      Rep
      Svaki komentar je dobrodošao nebitno ako je kritika
      III ex PD Lider III ex FBI Lider III FBI LEGEND III T-MOD III FA III IT III ex RP Gamesage III ex RP Admin III
      *"AKA CITER"*"WHY SO SERIOUS?"*"GEGA"*"DM-PRO"*"GG,EZ,OWN"*" KID"*"HEATH-LEADGER"*"AIM-ENABLE"*

    9. Like Aladeen se sviđa ovaj post
    10. #7
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,609
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3537
      Rep
      Lock
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    11. Like Kristijan Gega se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •