Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
Prijavio sam se na ovaj jer sam stvarno mislio da ce biti nesto super vezano za sve to.. Izabrao sam krizarske ratove jer me fascinira to razdoblje i slicno.
Mislim da je Ernad (ColdStone) napravio malo cisto da napravi posto je njegov broj 3 a i ne krivim ga ima posla na Fiverru drama ono..
Onda dolazim na broj 2 koji je pobrao abnormalno puno glasova za doslovce nista. Mislim da ljudi na CHu ne mogu objektivno gledat cijeli rad i suditi po tome.
Ne gleda se svaki segment signaturea i to me malo nervira,sig je imao dobar "quote" ali mislim da se onakav rad ne moze mjeriti samo sa tim quoteom,misim da nije pridonjeo skilla u PSu da bi imao toliki broj glasova,nisam ljubomoran ali ja sam u svoj potrosio 3 puta po 20ak minuta,jer sam imao 2 siga koja sam samo obrisao jer mi se nisu svidjeli a bili su vezani za World War 2...


Isto tako bih htio za barove reci da mi je bilo dosadno svakako su svejedno V1 ali eto ako netko hoce ali cisto sumnjam da ce koristit ali neka stoje,malo jesu prazni ali stas haha

**** ti se bratic, najjaci si