Registracija
Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 121 do 123 od 123

Tema: andrakovic

goodbye bro

Datum pristupanja
    Apr 2012
    Teme
    7
    CHB
    0
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    1 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    215
    Like (dobivenih)
    127
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
    Prijavio sam se na ovaj jer sam stvarno mislio da ce biti nesto super vezano za sve to.. Izabrao sam krizarske ratove jer me fascinira to razdoblje i slicno.
    Mislim da je Ernad (ColdStone) napravio malo cisto da napravi posto je njegov broj 3 a i ne krivim ga ima posla na Fiverru drama ono..
    Onda dolazim na broj 2 koji je pobrao abnormalno puno glasova za doslovce nista. Mislim da ljudi na CHu ne mogu objektivno gledat cijeli rad i suditi po tome.
    Ne gleda se svaki segment signaturea i to me malo nervira,sig je imao dobar "quote" ali mislim da se onakav rad ne moze mjeriti samo sa tim quoteom,misim da nije pridonjeo skilla u PSu da bi imao toliki broj glasova,nisam ljubomoran ali ja sam u svoj potrosio 3 puta po 20ak minuta,jer sam imao 2 siga koja sam samo obrisao jer mi se nisu svidjeli a bili su vezani za World War 2...

Isto tako bih htio za barove reci da mi je bilo dosadno svakako su svejedno V1 ali eto ako netko hoce ali cisto sumnjam da ce koristit ali neka stoje,malo jesu prazni ali stas haha

**** ti se bratic, najjaci si

2. Like andrakovic se sviđa ovaj post
    Tatta avatar
    Odsutan do 3. Novembra ...

Datum pristupanja
    Jan 2012
    Teme
    510
    CHB
    295
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    750 post(ova)
    Označen(a)
    17 tema
    Like (kliknutih)
    4149
    Like (dobivenih)
    8151
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
    Izdvojio sam malo vremena za v1 CH barove,svejedno mislim da ih nitko nece koristit ali ovo je probna verzija da vidim sta ljudi kazu uopce na to,ovakve personal zahtjeve vam mogu napraviti ako zelite imati nesto tipa osobno a i vjerujem da ako se vide komentari i ako ih netko stvarno pocne koristit za organizacije bih isto tako moglo doci,ovo je izdvojeno oko pola sata da ih sve napravim,nisam se nesto preterano trudio vec samo ovako malo iz dosade pa eto,slobodno uzmite ako zelite..(Zamolio sam bio Matea da mi iz Fan Art boarda izvuce kodove da mogu sto tocnije napraviti sto se tice boja i teamova..)

vidim nekih failova sada kad sam upload ali svakako je v1... Sta kazes ? @Tatta;

Hvala ti na dobrovoljnom odvojenome vremenu .

Meni su ti barovi super i drago mi je ih ponovno vidjeti
    na forumu nakon ne znam koliko godina vec .

Sada samoj pitanje tebi :
    Imas neku ideju/prijedlog sto bi mi mogli napraviti sa time ?
    Da li da se napravi nesto tipa kao sto imamo trenutno " default " avatare , samo za potpis ili kako si si to zamislio ?
    Posljednje uređivanje od Tatta : 17-10-20 at 22:08 Razlog: Gramaticke greske :P
    Sve u vezi vasih forum racuna , prijedloga za forum ili opcenito pitanja oko foruma , mozete mi se obratiti preko privatne poruke .

4. Like andrakovic se sviđa ovaj post
    andrakovic avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Teme
    150
    CHB
    138
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    42 post(ova)
    Označen(a)
    1 tema
    Like (kliknutih)
    3263
    Like (dobivenih)
    3502
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
    Hvala ti na dobrovoljnom odvojenome vremenu .

Meni su ti barovi super i drago mi je ih ponovno vidjeti
    na forumunakon ne znam koliko godina vec .

Sada samoj pitanje tebi :
    Imas neku ideju/prijedlog sto bi mi mogli napraviti sa time ?
    Da li da se napravi nesto tipa kao sto imamo trenutno " default " avatare , samo za potpis ili kako si si to zamislio ?
    Cekaj sada,znaci ti bi volio da se naprave nekakvi kao "default" potpisi sa CH tematikom kao sto su ovi avatari nesto ili slicno ?

Mozes mi poslati PM detaljnije oko toga sta i kako si zamislio.

6. Like Tatta, Quadra se sviđa ovaj post

• Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •  
    Gore