Registracija
Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 121 do 126 od 126
    Viclamin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Teme
    16
    CHB
    0
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    0 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    254
    Like (dobivenih)
    107
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Tatta Vidi poruku
    Diablo II sam igrao zadnji put ( kao sto vec rekoh ) prije nekih 10-ak godina i to sam ju tada skino preko nekih piratskih platformi .

Biablo III imam na PS4 tako da ... ako netko ima vremena preko vikenda neka mi se javi preko privatne poruke da odigramo nesto .
    Nebitno koja igra ... bitno da je preko PS4 .

Sada kada si spomenuo sve te silne igre ... razmisljam si ...

Koja mi je GTA igra draza . Da li GTA San Andreas ili GTA Vice City ? ,

Tesko pitanje ...

Vama ?
    A ne stari

Carlos Suarez avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Teme
    96
    CHB
    456
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    8 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    232
    Like (dobivenih)
    240
    Rep

Koja igra je vama ostala u sjecanju djetinstva ?

Sve iz serijala Chicken invaders mada ni jednu nisam preso do kraja, i po meni najbolji GTA serijal koji sam igro jest Vice City i onu finu misiju koju cu pamtit do groba.

Tatta avatar
    Statusa k'o na black friday
    ...

Datum pristupanja
    Jan 2012
    Teme
    510
    CHB
    295
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    738 post(ova)
    Označen(a)
    15 tema
    Like (kliknutih)
    4113
    Like (dobivenih)
    8068
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
    Sve iz serijala Chicken invaders mada ni jednu nisam preso do kraja, i po meni najbolji GTA serijal koji sam igro jest Vice City i onu finu misiju koju cu pamtit do groba.
    Vec nekoliko puta sam pisao o tome da se dvoumim koji GTA serijal mi je drazi . Da li GTA: SA ili GTA: VC .

...
    Ja bi najiskrenije volio da izadje neki GTA : SA 2 ili GTA : VC 2 , nego GTA : VI .
    " Prica " tih dve igri mi je bila zanimljivija i puno kavalitetnija od price zadnjeg GTA : V .

GTA Vice City i GTA San Andreas .
    Glasao sam za GTA SA jer sam ga najvise igrao no medjutim , sada kada se prisjetim ... GTA VC mi je dao nekako , kako bi to rekao , veci uzitak igrajuci . Sada ne znam da li je to bilo zbog tog vremena kada sam ga igrao . Doba mog zivota kada sam imao samo gluposti u glavi i sve mi je bilo samo oko zabave . Na zalost , nikada GTA VC nisam presao do kraja , ali znam pricu cijelu . Vidis , morao bi si to skinuti da i to jednom odigram do kraja .

GTA SA sam volio igrati zbog price . Prica GTA SA je zaista " duboka " . To doba u kojemu se desava prica igre pa i sama prica . Super , top .

No , i GTA VC ima super pricu . Ono sto me nekako privlacilo kod GT VC je bio taj Miami style . Nesto sto mi je bilo potpuno novo . Ti auti , taj grad , taj style nosenja odjece i meni legendarni radio u GTA VC . Zaigrao bi ga sada samo da se vozam Miami-om i upalim radio .

Kruze price po internetu da bi se radnja u novom GTA VI mogla odvijati upravo u Vice City-u . Ukoliko to zaista bude slucaj , sigurno cu ju odigrati . (:

Sto je jos aktualno i sto se igra jos ovih dana ?
    Sve u vezi vasih forum racuna , prijedloga za forum ili opcenito pitanja oko foruma , mozete mi se obratiti preko privatne poruke .

Jack Ocelot avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Teme
    80
    CHB
    760
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    6 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    1053
    Like (dobivenih)
    524
    Rep
    Igra li neko Battlefield 3?

“Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!” - Milan Ribar

Ublehaši vakat je... UPRAVA NAPOLJE!

Carlos Suarez avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Teme
    96
    CHB
    456
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    8 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    232
    Like (dobivenih)
    240
    Rep
    Citiraj Prvotno napisano od Jack Ocelot Vidi poruku
    Igra li neko Battlefield 3?
    Samo Battlefield 1942

Vec nekoliko puta sam pisao o tome da se dvoumim koji GTA serijal mi je drazi . Da li GTA: SA ili GTA: VC .

Sto je jos aktualno i sto se igra jos ovih dana ?
    Meni je Vice City bolji bas zato sto sam ga igrao kao jako mali i sva ta atmosfera, boje, muzika i auta, sve se fino uklopilo u samu pricu. Dok mi SA monotono izgleda i dosta toga sto je bilo u VC nisu ubacili u SA, a mogli su dobro to odraditi kao sto ima u VC sa onim sporednim misijama od kojih mozes zaradit dobar novac. Ima toga dosta i u SA al ne kao u VC. Meni nesto najbolje jest kad udjes u policisku postaju i obuces se kao oni. I one misije sto prodajes sladoled pa bjezis poslje od policije.
    Posljednje uređivanje od Carlos Suarez : Jučer at 00:00

6. Like Tatta se sviđa ovaj post
    brutt avatar
    Why should I apologize for
    being a monster?

Datum pristupanja
    Oct 2010
    Teme
    53
    CHB
    10
    CHB+
    0
    Spomenut(a)
    1 post(ova)
    Označen(a)
    0 tema
    Like (kliknutih)
    178
    Like (dobivenih)
    412
    Rep

Zasto vise ne prave ovakve igre. 3 igre ne znas koja je bolja, na svakom si djelu mogao nastavit svog lika iz proslog. Kakva je ovo avantura bila. Ko nije igro Mass Effect jos ne znam sta ceka. Ovo je igra !

SPOILER ALERT !

I na kraju uz ovakvu dobru muziku gledas kako je tvoj lik kojeg si igrao tolike godine dao zivot za veci cilj.
    If you were to write a story with me in the lead role, it would certainly be... a tragedy.

• Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja poruke

• Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •  
    Gore