Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Dince avatar
      https://www.youtube.com/watch?
      v=LElqzM0ZGv8
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      3,925
      Teme
      244
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      76 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      462
      Like (dobivenih)
      641
      Rep

      |~ 31. kolo iskrenih 20 - Arrow ~|

      Za početak nam reci nešto o sebi? Kako se zoveš ? Koliko imaš godina ? Odakle si ? Koju si srednju školu završio i čime se baviš u životu?


      Zovem se Dino, dolazim iz Požege grada u srcu Slavonije. Imam 22 godine, završio sam Tehničku školu u Požegi smjer elektrotehničar te radim HEP ODS Elektra Požega, kao što je nekima poznato to je državna firma koja se bavi opskrbom električne energije. Uz posao rijetko nalazim vremena da radim nešto drugo, ali svoj sam život posvetio vatrogastvu gdje sam u DVD Požega član već 13 godina. Vatrogasnim aktivnostima se bavim otkako sam bio malo dijete i radio po natjecanjima za djecu te vatrogasnu mladež. Također rekreativno se bavim kuglanjem za ekipu iz firme, igramo u 4.HKLI ( Hrvatska Kuglačka Liga Istok) zvana "Liga bez briga"


      Jesi li humoristicna osoba? Imas li djevojku? Koliko ste dugo u vezi? Gdje se vidis za 10 godina

      Malo je reći humoristična, razumijem svaki humor pa i do onog crnoga...Glavni zabavljač uvijek u društvu, ali sprdnja prvo na svoj račun pa onda na tuđi. Smatram da čovjek koji se ne može sprdati na svoj račun ne zaslužuje se ni sprdati na tuđi. Posao je takav da uvijek imam vremena za zafrkanciju, dobra je radna atmosfera i zahvalan sam tim ljudima što mi posao čine ugodnim.
      Što se tiče djevojke, djevojku imam već skoro 3 godine smo u vezi, također zaručeni smo tako da polako "plivamo" prema nekakvom zajedničkom životu. Gdje se vidim za 10 godina? Vidim se u svom rodnom gradu, u borbi za bolje sutra. Radim svaki dan kao životinja poslije posla kako bih nešto postigao u životu i zaboravio na sve probleme koji me sustižu iz dana u dan, nije nikome lako, ali tu smo da se borimo za bolje sutra, za boljitak naše djece i budućih naraštaja.


      Je li te tesko naljutiti? Kakvo misljenje imas o novcu, je li novac presudan za sretniji zivot? Koliko zaradjujes? Koliko trosis?

      Mene je jako teško naljutiti, nekad budem malo onako "kao ljut" , ali da se baš na nekoga naljutim teško. Imam jako visok prag tolerancije, ali jednom kada mi postane svejedno, onda mi je svejedno za sva vremena.
      Što se tiče novca, rekao je jednom jedan čovjek : "Bolje je plakati u BMWu, nego na biciklu".
      Ja se apsolutno slažem, novac je u današnje doba neophodan, ali ne i za sreću. Ja novaca hvala Bogu imam, zarađujem dosta trošim manje nego što zaradim jer jednostavno trošim dosta svoga vremena na posao tako da ni ne stignem potrošit negdje na gluposti, no on nije presudan za sreću. Nitko meni ne može kupiti moje društvo i vrijeme koje ja provodim sa njima, ne može mi nitko kupiti moje sretne trenutke u životu...


      Jesi li ikada razmišljao o odlasku iz države u kojoj živiš,ako da gdje i zašto?


      Iskreno jesam, uz sjajan posao i sjajne ljude koji me okružuju, ja opet nisam zadovoljan jer znam da bi negdje u razvijenijim zemljama sa svojim znanjem ipak postigao nešto više. Nije bitno ni gdje ni kada, može i Irska, Njemačka, Švedska .... Da se razumijemo meni je i ovdje dobro, samo je razlika u onome što želimo od života i dali smo zadovoljni time što imamo. Netko je zadovoljan i sa manje, netko nije zadovoljan niti sa više. Stvar je čisto subjektvina.


      Cime se ponosis? Koje ti je najdraze jelo? Pazis li na svoje zdravlje? Pijes li? Pusis li?

      Čime se ponosim? Rano je možda to za reći. Ponosit ću se danas-sutra kada budem imao svoju obitelj na sve ono što sam ja napravio za njih i oni za mene. Danas možda gledano ponosan sam na to što sam dobrovoljni vatrogasac, jer ipak dajem dio sebe da bi pomogao drugome. Nije mi nikada bilo teško niti ustati u pola noći, niti gledati nekakve stvari koje jako loše utječu na psihu ( tipa prometnih nesreća sa smrtnim posljedicama ) , svaki puta sam iznova ustao, ali ustao bih protiv svakog tko kaže bilo kakvu pogrdnu riječ protiv vatrogasaca. Vatrogasac je vojnik, bolničar, psiholog i prijatelj.
      Što se tiče alkohola i cigareta, to su moje mane i ja od toga ne bježim. Što se tiče alkohola kontrolirati se znam , što se tiče cigareta jako teško, pušim otprilike kutija cigareta na dan što je previše i znam da će vas puno reći da nije zdravo, ali to je jednostavno tako i tu je priči kraj.


      Šta misliš o današnjem prijateljstvu? Da li se družiš sa istim ljudima kao prije 5-10 godina, da li ste uspjeli održati to prijateljstvo , ili se prijatelji sticajem životnih okolnosti često mijenjaju?


      Prijateljstvo kao prijateljstvo se ne bi trebalo mijenjati nikada niti se mijenjalo nikada. Ako ti je netko dobar prijatelj onda je on dobar prijatelj. Stvar je možda u tome što ne možeš danas svakme sve reći, jer svi jedva čekaju da ti zabodu nož u leđa.
      Družim se sa društvom iz ulice gdje smo prijatelji već 15 godina, neki su nažalost otišli trbuhom za kruhom, ali kad se skupimo svi zajedno nije nam ravna niti jedna ekipa.
      Prijatelji se mjenjaju, naravno. Zbog nekih razloga ne možeš održati kontakt sa nekim ljudima, upoznaješ nove ljude i društvo se mijenja. Iz svoga iskustva govorim da koliko god mijenjali ta "društva" , zapamtite da su oni s kojima ste rasli ipak daleko najbolji prijatelji.


      Kako ubijas dosadu? Gledas li filmove? Pratis li sport? Citas li knjige? Imas li kakav zanimljiv hobi? Jesi li religiozna osoba?


      Dosadu ubijam igranjem igrica, surfanjem po internetu i svime što i svi rade kada im je dosadno. Dobar film naravno uvijek volim pogledati. Od žanrova gledam najčešće komedije, akcijske te sportske drame. Što se tiče sporta pratim nogomet, liga pravaka , domaće i strane lige, nacionalna prvenstva i slično. Kao i film, kvalitetan nogomet uvijek volim pogledati. Knjige čitati ne volim niti imam nekakve volje, niti sam ikada imao volje, niti mislim da ću imati volje. Hobi sam objasnio ranije za vatrogastvo, mislim da o tome ne moram više ništa.
      Što se tiče religioznosti u crkvu neidem, ali vjernik jesam. U crkvu ne idem iz nekakvih osobnih razloga što je stanje kod nas takvo kakvo je, a smatam da se Bogu mogu pomoliti i kod svoje kuće...


      Imas li svoj stan/kucu? Posjedujes li automobil? Imas li posao? Koji je tvoj posao iz snova?

      Trenutačno još živim kod roditelja, ali i to uskoro planiram promjeniti, ali ima još vremena. Imam svoju sobu na katu gdje me nitko ne smeta i trenutačno mi je životno stanje da se tu mogu osjećati ugodono i slobdno. Posjedujem automobil, kad smo kod njega neki će me možda osuditi, ali ja nisam tip koji će kupiti Audi od 270KS pa divljati po ravnici, ja sam tip koji vozi malo brže nego normalno po zavojima sa svojim Ford Focusom od 115KS , auto sa najboljim ležanjem u klasi i po zavojima za uvijete kakve mi imamo nema mu ravnog, ne bi ga mijenjao za 10x skuplji BMW ili tako nešto, jedino za novog Focusa. Posao iz snova mi je da radim kao profesionalni vatrogasac, ali eto život me je naveo na drugi put gdje opet radim reći ćemo dosta sličan posao ( oba posla zatijevaju poseban liječnički pregeld ).


      Koji su tvoji planovi za budućnost?

      Planovi za budućnost su mi da budem sretan i zadovoljan sa svojim životom, te da mogu pružiti svojoj djeci više nego što je meni pružio moj otac. Na moju žalost on je tu jako visoko ljestvicu postavio i zato ću se nastaviti truditi da postignem što više u životu da bi moji potomci danas/sutra imali jednu brigu manje.


      Kako planiraš provesti nastojeće ljeto? Planiraš li raditi,ili čak putovati,družiti se ili nešto slično? Imaš li neke ciljeve koje želiš ispuniti tokom ljeta?

      Daleko je još ljeto, ali mogu samo reći da mi je u cilju otići 3. godinu zaredom na more da se odmorim od svega, more jako volim jednostavno izvlači iz mene sve ono loše i tih par dana kao da sam drugi čovjek. Također kada mi se posao iz snova da budem vatrogasac ne bi ostvario, rezerva mi je biti kapetan broda, ali daleko sam ja od toga i ne vidim se u tome koliko god da ja to volio.


      Bio si staff na CH serveru,možeš li nam opisati način rada staffa iz prve ruke?
      Koji je razlog tvoga odlaska sa admin pozicije


      Staff kao staff, tu je da pomogne igračima a ne da se bahati. Netko tko nije bio nikada admin na serveru ne zna kakav je napor držati 150 igrača pod kontrolom, a kamoli i više. Smatram da niti jedan član staffa na serveru ne bi trebao biti podcijenjen jer svatko daje sve od sebe.
      Što se tiče mog odlaska sa admin pozicije, nezogdno je kad ste na takvoj poziciji svega se nadgledate, i onda kad si dva "visoko poziconirana" administratora prijete i psuju jedan drugom majku, shvatite da niste to došli gledati i jednostavno da što manje znate to je i bolje.

      Možeš li nam pojasniti tvoj povratak na CH zajednicu?I na koji način je oblaćeno tvoje ime?

      Vratio sam nick svoj nazad kada je Shipovala otvorio server na zajednici, odnosno on je bio voditelj. To je ljudi moji u sekudni bilo 500/500 no s vremenom je počelo padati sve više i zna se kako već to ide.
      Što se tiče "blaćenja moga imena", bio je jedan dečko kod mene u bandi ja sam bio r6 on je bio isto visoko pozicionirani rang 4 ili 5
      Dobio je ban i zvao je na svoj server, ja sam postavio šifru isto kao i na serveru i tu sam ja izgubio svoj acc. Taj što je ukrao oblatio me za života na ovoj zajednici, ali sve se vidi da je postano sa drugog forum acca tako da se tu djelom i vidi da to ipak nije bila ista osoba.

      Kada si prvi put saznao i došao na CroHerze? Na kojem si serveru igrao prvi put? Da li ti se svidjeo taj server? Kakav ti je ostao dojam
      Bilo je to jako davno, ne mogu čak niti reći koje godine točno, ali negdje na početku razvoja zajednice. Igrao sam nešto malo na DM serveru bio klinac ulazio ubijali me svi i nije mi jednostavno bilo zanimljivo. Doveo me Tomo Tenacious stariji članovi znaju tko je on, ovi mlađi teško. Nisam bio zainteresiran toliko za DM, no poveznicu za zajednicu sam uhvatio kad je kolega iz ulice rekao kako postoji u SAMPu mod koji simulira stvarni život. U početku isto nisam ništa razumio, bio klinac i sve mi se nekako to dopadalo, no nisam znao niti pravila niti ništa. Poslije nekog vremena sam odlučio igrati aktivno tada je bio 2.0 mod na CH koji je bio za ta vremena jako dobar, no kroz neko vrijeme krenulo se pričati da CH prelazi na taj famozni 3.0 mod koji je bio recimo revolucija u skriptanju i stvarno za to vrijeme remek dijelo koje je napravio Zoran.

      Možete li nam reći vaše mišljenje o prošlim skripterima? Da li su oni bitni za uspjeh CroHerze ili pak je to zaslužan sve Staff Team? Mišljenje o trenutnom skripteru?

      Nema tu previše nekakve špekulacije, svaka čast i Riveri i svima koji su radili i dali svoj doprinos na ovoj zajednici, no Zoran je daleko najkvalitetniji skripter koji je napravio od ove zajednice jedan brend jer je dignuo svijet SAMPa ovdje na Balkanu na jednu višu razinu. Nema tu tko je više zaslužan, ako jedan iz Staff teama ne radi svoj posao dobro onda od svega toga nema ništa, no to je samo moje subjektivno mišljenje.

      Tvoje mišljenje o trenutnoj situaciji na serveru? Da li se slažeš sa time da ima previše organizacija i mafija te da bi pojedine trebalo ukinuti(sa povratom novca vlasnicima)? Da li je previše staffovaca na serveru i koje je tvoje mišljenje o istima?

      Trenutna situacija na serveru daleko je od dobre, a još dalje od nekakve bajne. Ima tu puno faktora, a jedan od njih je i da je broj igrača sampa manji nego prije. Što se tiče mafija/bandi/organizacija mislim da ih nema previše nego mislim da bi se trebao ograničiti broj članova, nikada se neke slabije bande neće napuniti dok npr. TSC ima 30 slotova na 70 igrača, a u nekoj slabijoj mafiji nema nikoga. Lošiji igrači ulaze u jake bande što nije bilo nikada na ovoj zajednici. Uvijek se znalo da u jake bande dolaze samo najaktivniji i najbolji war igrači. Mislim da bi bilo dobro nakon globala ograničiti slotove u bandama na 12 igrača + lideri tako da samo oni najbolji mogu u najbolje, a ostali neka se probijaju. Također global je najavljen, server je prazan, no postoji jedna stvar u toj ekonomiji na serveru. Smatram da je to bila jedna od vrlina moda 3.0 jer si kretao sa 350$ radio 2 min za 150$ , a vila bila 500k i jednostavno nisi mogao je kupiti za 2 dana, jer si morao raditi ko konj, a nitko ti nije dao ništa nego si se za sve sam izborio. Smatram da kada se igrači bore sami da imaju nešto da to sve bude zanimljivije.
      Što se tiče broja staffa na serveru, ne mogu reći jer ne igram niti znam iskreno koliko ih ima, ali po meni na 30ak aktivnih igrača 2GSa i 1 možda eventualno 2 admina je sasvim dovoljan broj.


      Kako je biti dio forum staffa,smatraš li da je to prevelika odgovornost,možeš li se nositi s time?

      Isto kao i onaj RP staff, forum staff zahtjeva profesionalnost na svakom nivou i odnošenje jednako prema svim članovima. Odgovornost nije prevelika, ali niti niti zanemariva. Kao sve što radiš u životu odgovoran si sam tako i za ovo. Moraš paziti što radiš, ne dizati se iznad korisnika koji su ispod tebe u hijerarhiji jer nisi ovdje nikakav direktor nego si tu da pomogneš opstanku zajednice. Za forum staff sam se odlučio jer jednostavno nemam vremena da igram na RP, a forumom se koristim i preko telefona tako da mi je ipak lakše provesti određeno vrijeme na forumu, nego na serveru.

      Da li nam možeš reći neke momke sa CH koje ces pamtiti kroz svoj život, a isto tako i navesti zažto ćes ih pamtiti? Da li si ikada upoznao nekoga sa CH uživo?

      Ne želim nikoga svrstavat posebno, tu su La EmE ekipa i SHAFT ekipa ( Shipovalin mod ), svi su jednako zaslužni za moje lijepo provedene trenutke. Sa svima sam bio dobar i ne bi htio da ukoliko netko od te ekipe još igra da se ne uvrijedi čitajući. Nisam upoznao nikoga sa CH uživo, iskreno nisam imao niti nekakve namjere, ali i to će se promjeniti sada kroz koji dan.

      Koliko si trenutno aktivan na serveru? Koje je tvoje misljenje o globalu? Hoces li mijenjati nick na globalu, hoces li uopce igrati na globalu?

      Na serveru sam u zadnjih 6 mjeseci bio aktivan svega 2h. Razlog je taj jer jednostavno nemam vremena za igru. Mišljenje moje je da global treba biti i treba promjeniti neke stvari u korijenu, ali nisam ja tu da odlučujem. Naveo sam gore za ekonomiju i slotove u bandama što smatram da bi bio dobar početak. Nick ne planiram mijenjati, a hoću li igrati ne znam, registrirati se hoću možda ću nekada ulaziti, ali to će biti jako rijetki trenutci.


      Postao si legenda na prijašnjim modovima,pojasni je li bilo teško doći do legende.
      Misliš li da je sada lakše doći do legende?



      Legenda u badni/mafiji/organizaciji je osoba koja je dala nešto posebno, to nije aktivnost od 1000h, to je kada si uzor članovima koji dolaze, kada pomažeš svima i provodiš sate za računalom da bi objasnio nekom kome nešto ne ide kako da šta napravi. Jednostavno nije stvar u aktivnosti da bi netko bio legenda, no ne može biti ni legenda netko sa 50h u organizaciji da se razumijemo. Smatram da je tu puno više od aktivnosti i da treba dati sebe da bi dobio legendu.
      Ne, nego mislim da je teže dobiti nego ikada, svi mi znamo kako su se jedno vrijeme djelile legende na CH, ja ću dat tebi ti meni... Toga više nema i zato smatram da je stoga teže doći do legende nego što je bilo prije.

      Da li si ikada slagao nekome nešto InGame što se tiče tvog RL života da taj isti ne bi izgubio mišljenje o tebi?

      Ne znam, možda i jesam, ali sumnjam jer rijetko kada da pričam s nekim IG oko svojih RL života, ne mogu reći da nisam, ali ne mogu reći niti da jesam. Nisam takva osoba nadam se da ste to i zaključili iz ovih mojih iskrenih 20.


      Nadam se da su vam se svidjeli odgovori, hvala ekipi iz ITa na pitanjima.





      Posljednje uređivanje od Dince : 19-12-19 at 18:25
      "I onda te nešto promjeni. Shvatiš da ne možeš biti onaj čovjek od jučer, a ne znaš koji ćeš biti sutra. Naposllijetku, uvidiš da je vrijeme da počneš misliti na sebe, jer si negdje davno, zaboravio na to. "

    2. #2

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Lock.

      Sljedeće kolo početkom januara.
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •