Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10
    1. #1
      Pudlica avatar
      Kada Bog koga hoće da kazni,
      najprije mu uzme pamet.
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Na Livadi
      Poruke
      3,052
      Teme
      471
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      109 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4092
      Like (dobivenih)
      2250
      Rep

      |~ 29. Kolo Iskrenih 20- Misty Niagara ~|

      1. Mozes li nam se predstaviti? Odakle dolazis? Koliko imas godina? Koju skolu si zavrsila i osim volontiranja imas li kakve planove za buduci, stalan, posao?
      Dolazim iz Zagreba, u ranim 30 tima sam . Zavrsila elektrostrojarsku srednju skolu, za finu mehaniku. Pa planova naravno da imam, ne mislim isto sve i svasta radit za minimalac i glumit robinju.
      Pa cekam da se buraz progura sa ovim poslom od turisticke agencije, pa kad stariji buraz otvori firmu eto i mene tamo .
      Ili nesto trece, no za to jos ima vremena, ako nista uvijek mozes otic van iz Balkana medju strance .


      2. Posjecujes li redovno frizera? Kakvu kosu volis? Koje boje? Volis li dugu ili kratku kosu? Kakav je tvoj odnos s momkom? Koliko ste skupa?
      Frizeru odem kad mi dosadi duga kosa, pa dam da me sisaju hehe , tako svejedno glavno da imas kose na glavi hahaha . A odnos sa zarucnikom dobro je,malo se svadamo malo se mirimo i tako, skupa smo dosta dugo vec, to neka ostane tajna .
      I nije vise momak, vec mi je zarucnik.

      3. PD liderica si. Misliš da je PD i dalje potreban na serveru? Koja je tvoja uloga kao pd lider, i kakve obveze dolaze uz to? Vecina clanova u PD su non rp clanovi. Da li si kompetentna da ih nauciš rpu?
      PD je uvijek potreban jer to je server organizacija i ako se ukine PD , to nece biti dobro . A obaveze su uvijek tu cim si Leader/ica neke organizacije, moras odrzavat red u orgi,svadje clanova ,svadje s drugim orgama.
      Pa na neki nacin imas i detektivski posao, njuskat sta ti clanovi rade dok te nema i tako to. 70 % clanova padaju ko kruske redovito kod mene na testu, mislim da ovo govori do koje razine drzim. Ali opet moras popustit malo,
      i naucit ih onda dan po dan sta smiju sta ne. Pogotovo ako dodu tek novi koji su tek krocili u svijet sampa.

      4. Da li misliš oce se server još podici s igracima? Koliko dnevno igraš samp? Da li je CH tvoj prvi server na kojem si igrala? Koji je po tebi mod bio najbolji i najzabavniji? Opiši?
      Vjerujem da hoce ,jer nada umire zadnja. Igram par sati,ostalo vrijeme visim ili na forumu,ili gledam seriju neku ili drugu pc igru igram.. Kad mi dignu zivce na serveru pa odem off da malo odmorim .
      CH je moj prvi server , pocela oko pocetka 2012 te, i tu sam jos dan danas . Najbolji mod po meni bio je definitivno Dimijev, imalo se 100 stvari za radit. Kakit, piskit po javnim WCima ,skillovi za vozila itd itd... ahahahha
      Ovo se sad svelo samo na afkanje,cekanje poklona i Dmanje po serveru, par stvari samo i to je ono sta ubija ljudima volju za igrom...
      Po meni trebalo bi neku mjesavinu Dimijevog i ovog moda napravit...

      5. Da li misliš da Joca radi ispravan posao ? Da li misliš da neki headovi ne zaslužuju trenutnu poziciju ? Zašto ?
      U to se ne bih htjela mjesat,svako radi kako misli da zna da je dobro.. Ali da je napravio neke lose stvari Joca jest,no ne bih dalje komentirala..
      Tko radi taj i grjesi, tko ne radi taj ne moze niti grijesit"..Ali da moze bolje uvijek, moze.. uci se na greskama

      6. Kazi nam kako opisujes svoj pocetak na CH, koji su ti prvi nickovi bili ? Takodje da li se mozes sjetiti svoje prve organizacije na serveru?

      A pocetak ko pocetak, znam da sam stavila RL ime i prezime ko neka botica hahahha, nisam ni znala pisat ,rusila ljude po kolodvoru s motora vozila, nisam znala apsolutno nista..
      Pa mi ovi neki vicu ne f ,stisci g a ja udarala po F.. ovi mi objasnjavaju kako pisat ja stiscem f, na kraju me server kikao pa nisam ulazila 7 dana (SMIJEH )
      Za forum nisama znala dobra prva 3 mjeseca manje vise ,mozete zamislit scene ... Prva orga ne sjecam se bas,ali znam da sam u pocecima bila HoC;SFPD..
      Nikovi koje sam poslje imala su bili Tanja Nedeljkovic , pozdrav za Saleta Nedeljkovica ovim putem . Pa poslje mjenjala Aurora Thunderfak, Misty Niagara, Misty Whiskey,ne sjecam se sad vise po redu

      7. Bila si A2. Kakav je bio tvoj posao kao admin 2? Koliko si dugo bila admin? Zašto si skinuta ili si pak napustila poziciju admina? Jesi li bila GS ili admin na novome modu? Da li misliš za sebe da možeš kvalitetno obavljat posao administratora?
      Dogurala do A2, da sam ostala bila bi Head sigurno . A ne sjecam se vise oko 2 mje manje vise..Napustila staff svojom voljom, radi nekih stvari koje su me smetale i jednostavno nisam mogla trpit tu neku nepravdu.
      NA ovome modu nisam bila, nudio mi je Joca ali neka ne hvala !
      Ja sam uvijek obavljala kvalitetno svoj posao, zato te vecina i ne voli kad radis nesto na nivou!

      8. Kakav aspekt imaš na igranje sampa? Je li to nešto dobro ili loše? Šta te drži na ovoj igri? Zašto vec nisi otišla?
      A igram prvenstveno radi zabave i druzenja s ljudima, sto je relatvino dobro. Nisam otisla jos, vecina me se oce rijesit nekim postupcima ali necete me se tako lako rijesiti

      9. Znas li kuhati? Napisi recept najdrazeg jela, ocijeni vlastito kuhanje (-10 do 10). Kad si se prvi put uhvatila kuhace, koje je bilo prvo jelo?
      Zensko pa da ne zna kuhati,to bi bila sramota za zenu.. Naravno da znam kuhati, pocela od jednostavih jela pocetak 1 vi srednje. Prvo jelo sta sam radila su pecena jaja hahahaa..
      Danas hvala bogu znam dosta toga skuhat,od palacinki pa do graha ...
      Ocijena koje bi se dala za kuhanje hmm, mislim da tu treba doc neki pokusni kunic da proba moje otrove ,sala haahha .. Kuham za 8 micu

      10. Da imas tu mogucnost da promjenis neke stvari, od cega bi pocela, te sta bi sve dodala ili oduzela? Zašto?
      Hmmm pocela bi od toga da bi uvela Nikolin rezim, i naravno odreden prag godina kako za forum staff tako i za RP staff. Takoder i ponasanje, jer vecina sa 20 ak i nesto godina kolko vidim da imaju,ne znaju se ponasat i vrjedaju sve ,svasta i svakoga.
      Zasto? Nekog reda,rada i discipline mora biti, Joca je malo premekan u nekim stvarima.

      11. Da li se sminkas? Koliko ti vremena dnevno oduzme isto, te da li mozda imas nesto protiv sminkanja u vecim kolicinama?
      Sminkam se ,bar oko 5 minuta dnevno.. Ne valja u nicem pretjerivat pa tako ni u sminki da idem 10 kila pudera stavljat isto.. Nemam protiv nista, ali takve zene i cure malo pretjeruju..

      12. Upoznati smo da imas momka. Koliko dugo ste zajedno? Da li stanujete zajedno? Cime se on bavi? Kakvi su vam planovi u buducnosti, ostvarivanje porodice(djeca) i svadba?
      Nije vise momak, zarucnik je. Dosta dugo smo skupa,ne stanujemo zajedno zasad ,ali da odem kod njega spavat nekad isto to da.. Zarucnik mi je profesionalni vatrogasac ,sad ce ovi opet misty i vatrogasni smrkovi hahaha.
      A svadba, ima vremena jos ,za djecu isto ima vremena...
      Ne zelim da mali Niagarici trckaraju po serveru, bar ne jos ahahahahaha

      13. Koje je tvoje misljenje o trenutnom staff timu? Je li smatras da obavljaju svoj posao kako treba ili da zanemaruju dosta svoje obaveze kao staff tim?
      Staff kao staff, da su od zlata opet nekom ne bi valjalo, zasto nisu od stiropora zasto su zlatni?
      Po meni tko radi taj i grijesi, tko ne radi ta/taj ne moze niti grijesiti zar ne ?

      14. Koje je tvoje misljenje o globalu? Da li smatras da bi se nakon tog broj igraca mogao povecat? Da si head admin koje promjene bi uvela za poboljsanje trenuntog stanja na serveru?
      Moje misljenje o globalu da bi bilo dobro to napravit, svi ispocetka. Mislim da bi se trebalo povecat broj ljudi, jer ovi malci kad udu na srv mislim da im padne mrak na oci,kolko ko cega ima.
      Da sam head, uvela bi Nikolin rezim

      15. Mozes li nam reci sta mislis opcenito diskriminaciji, da li uvazavas takvo nesto ili si osoba koja ne voli osudivat druge na temelju nekih drugih stvari?
      Niti jedna osoba se nema pravo diskriminirat, kako spolno tako i vjerno i ostalo....

      16. Koji su tvoji zivotni ciljevi? Da li je to tvoje opcenito zanimanje ili postoji nesto za sta bi se htjela educirat i to radit do kraja zivota?
      Hmm dobro pitanje, volim se bavit ovim volontiranjem od DVDa, a htjela bi se jos educirat i za UFOlogiju ,ima nesto u tome jako zanimljiva stvar ...
      Proucavanje UFOlogije definitivno

      17. Da li postoji nesto sto te uveseljava na pravi nacin i zasto bas to? Koji su tvoji idoli ako postoje i zasto bas oni?
      Hmm uveseljava me ovo volontiranje, jednostavno kad imas to nesto u sebi za taj poziv... to nema svako
      Moji idoli su Vatrogasci ,zato jer su andjeli cuvari

      18. Vise puta si vodila TeamSpeak 3 server ove zajednice. Da li je to velika odgovornost? Kako si pronalazila odgovorne osobe koje su ispunjavale duznosti TS Admina? Da li bi voljela da opet vodis TeamSpeak?
      Je uvijek je odgovornost kad vodis nesto, godine i ponasanje prvenstveno gledam..
      Ne bih voljela vodit vise ikad, zasto? Dok Joca ne shvati neke stvari od toga nema nista,kaznjavam po pravilu i s pravom..
      pa se nadje 10 lazova koji idu sirit lazi i ponavljat jedno te isto jedan za drugim, ko pokvareni gramofon..
      borba s istinom je spora ali dostizna,lazovima ce se to obit samo o glavu

      19. Koji ti je omiljeni sport ? Da li sebe zamišljaš u tome sportu, ako da, da li bi se tvoj život promjenio sa tim aktivnostima ?
      Omiljeni sport hmm bila je kosarka dok mi koljeno nije otislo u onu stvar...da se nije sjebalo koljeno sad bi me gledali na televiziji
      Znam ih hobija nekad igrat kosarku, ako me koljeno slusa ,jer takva ozljeda je bila da dan danas imam bolove u casici koljena eh (posto nisam operirala koljeno)


      20. Koliko provodiš vremena vani ? Da li izlaziš u klubove/kafice ? Imaš li prijatelje, koliko se družiš sa njima ?
      A zavisi kako kad, nekad odem van pa me nema do iduceg jutra kuci i tako to. U klubove ne izlazim bas jer prebucno to postalo ,oce to s godinama
      VIse za neki elitniji birc na kvartu i da se tamo zapije ekipica .
      Prijatelje naravno da imam, neki otisli izvan Hrvatske radit pa su sad neki po Njemackoj, Italiji,Nizozemskoj i tako..
      A neki koji su ostali pa se znamo nac za vikend otic na kavu,pivice i tako to
      Uglavnom vise preferiram kucni party napravit ,rostilji u dvoristu i tako to
      Bolje je patiti zbog istine, nego biti nagrađen za laž.







    2. #2
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Odlicni odgovori, nisam ocekivao ovakve odgovore veoma kvalitetne, svaka cast.

      Iako imaw nekako preveliko i mastovito misljenje za sebe sto je veoma losa osobina.

      Pozz od rodjaka
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    3. Like Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    4. #3
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Dobri odgovori.

    5. Like Pudlica, Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    6. #4

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Odgovori okej, al ova boja slova pitanja očaj oči mi ispadnu dok pročitam

    7. Like Kristijan Gega, hanoje se sviđa ovaj post
    8. 17-11-19, 23:09
      Razlog
      Provociranje

    9. #5

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Sviđa mi se
      y legenda, ex rp admin

    10. Like Pudlica, Kristijan Gega se sviđa ovaj post
    11. #6
      Kristijan Gega avatar
      Why so serious? >:)
       
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      995
      Teme
      175
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1203
      Like (dobivenih)
      344
      Rep
      Iskreno nadao sma se da odgovori nece biti dobri ali svaka cast za ovo, dobra pitanja i dobri odgovori. Samo ova plava boja ispale mi oci dok sam cito

    12. #7

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1546
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Na trenutak zbog boje slova sam pomislio da sam corav xD
      Btw, gg za odgovore.
      Dinero no compra​



    13. Like hanoje se sviđa ovaj post
    14. #8
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Svaka čast super odgovori, ništa nisam pročito

    15. Like zlatan, getdead, Aladeen, Gary Bond, Alek Cortez se sviđa ovaj post
    16. #9
      Tony Stark avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      In loving memory.
      Poruke
      936
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1056
      Like (dobivenih)
      1042
      Rep
      8. Kakav aspekt imaš na igranje sampa? Je li to nešto dobro ili loše? Šta te drži na ovoj igri? Zašto vec nisi otišla?
      A igram prvenstveno radi zabave i druzenja s ljudima, sto je relatvino dobro. Nisam otisla jos, vecina me se oce rijesit nekim postupcima ali necete me se tako lako rijesiti

      Iskreno drago mi je što si još tu, evo da ne ispadne da lažem čak sam i rekao iskreno.
      Brat, drug, načelniče, gospodine, šefe Tanja.
      Posljednje uređivanje od Tony Stark : 19-11-19 at 09:53

    17. Like getdead, nitroto se sviđa ovaj post
    18. #10

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      lock zivota mi
      y legenda, ex rp admin

    19. Like getdead se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •