Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8
    1. #1
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep

      |~ 28. Kolo Iskrenih 20 - Wei ~|

      1.Kako se zoves? Odakle dolazis ? Koliko godina imas ? Cime se bavis i da li imas hobi ? Da li je SAMP jedina igrica koju igras ili pak ne? Odakle ti zelja za SAMPom i sta te je to privuklo da pocnes da igras ? Da li smatras da su igrice beskorisne i da ih ne treba igrati ? Koliko vremena provodis igrajuci igre ? Da li mislis da one umanjuju stres i nervozu? Objasni.

      Zovem se Giuliano i dolazim iz najjuznijeg grada hrvatske a to je Dubrovnik. Imam 20 godina, studiram hotelsko turisticki menandzment, a sezonski radim u hotelu na recepciji. Nemam neki pretjerano da je hobi, volim biti umjeren u svemu. Pa ajmo reci da ja SAMP ne igram, ja sam cisti turista na sampu. Udjem javim se ljudima koji su mi dragi I izadjem van. Barem je takva situacija zadnje 2 godine. Prije sam igrao igre na raznim platformama( Od Steama, Lola pa sve do Origina ). Zaigram nekad navecer sa ljudima iz grada malo Lola ili Red Deada 2 na pleju4. Zelju za sampom mi je usadio moj rodjak ( Frano Knego ) koji me navukao na Badnjak 2011 godine. Igrice su do odredenih godina veoma edukativne I mogu te nauciti o zivotu, ali nista ne moze zamjeniti socijalizaciju. Cak suprotno, one povecavaju nervozu i stress barem iz primjera ljudi koje ja poznajem.


      2. Da li zivcan ili smiren lik ? Da li se nerviras dok igras neku igru ili se skontas da od igre nema nista i da nije vrijedna nerviranja ? Kako bi opisao svoj dan ? Da li volis da izlazis u nocne klubove ili pak nisi ljubitelj toga? Imas li curu ? Koliko dugo ste zajedno ? Kakav si tip u vezi, ljubomoran ili opusten ?


      Veoma sam smiren tip, rekao bi na meni da me boli ***** za sve, ali duboko u sebi sam uvijek 2 koraka ispred nekoga I razmisljam veoma dugorocno iako sutim I potvrdujem. Ne nerviram se nikad, uvijek se slozim sa svime sto igrica donosi( Primjer VIP 3 haha ). Kako bi opisao dan je veoma ne definirano pitanje. Volim izlaziti u nocne klubove iako je u nas u Dubrovniku veoma losa ponuda izlaznih destinacija. Nastojim izaci vanka svaki vikend, a najdraze mi je ici u susjedne gradove kao npr Mostar,Split,Kotor( To su izlasci za pamcenje uvijek). Nemam curu, prekinuo prije 3 mjeseca, tocnije na pocetku sezone jer ja moj rad I vrijeme rada ne mogu ukombinirati sa izlascima,curom I sa svime. Jednostavno mi je svaka sezona veoma burna .
      A ono, to zavisi kakva je cura, ako je ona neka ćija, naravno da cu biti ljubomoran. Sve je do cure kako se ona postavi hah.

      3. Da li smatras da su sve te godine igranja SAMPa prosle za cas, uopste tvoj Real Life ? Da li mislis da je SAMP nekako uticao na tvoj zivot ? Uopste igrice ? Da li si kao manji igrao igrice i kad si saznao prvi put za GAMING uopste ? Koja je to tvoja prva igrica bila koju si upalio igrati ?

      Nisu prosle za cas, a nisu trajale ni dugo. To je bilo jedno veoma zanimljivo vrijeme kada se cekalo dad odes iz skole I skocis za kompjuter I udjes u samp I podjes afkati I dobijes kick iz organizacije. Kada se znalo gdje je kome mjesto I tko ima pravo pricati a tko ne. SAMP jest utjecao na moj zivot, npr na ucenje je nekad utjecao I na treninge jedan period. Igrao sam kao mali, online gaming sam poceo prakticirati 2011 godine( prvi put SAMP na CH). Igrao sam vecinom Single Player igrice, eh evo ubijte me ako znam koja mi je prva igrica. Mozda Crash Bandicot na pleju jedinici haha.

      4. Da li imas dobre prijatelje koji te nikad ne bi napustili ? Kako gledas ljude, odnosno kako ih procjenujes ? Koliko godina si se druzio sa nekim najvise ? Koju si skolu zavrsio, a koju srednju ? Smatras li da svi oni koji kazu da je skola dosadno da je to zapravo najbolji dio zivota ? Jer ipak tu ostaju uspomene i lijepi dogadjaji za pamtit..

      Imam dobre prijatelje I samo sam njima okruzen, ove ostale stavim na distance. Covjeku dam uvijek par dana procjene, da vidim kako se ponasa I kakva mu je osobnost I sve . Mogu reci da prosjecno procjenjujem ljude . Srednju sam zavrsio Ekonomsku gimnaziju a trenutno sam student na Privatnom Sveucilistu Hotlskog turistickog menanzment, druga godina a ima ih 5 . Skola I jest najbolji dio zivota, mislim da je greska ljudi koji zavrse srednju I rade u zanatu umjesto da upisu neki faks.

      5. Da li si trenirao neki sport ili se jos bavis njime ? Da li si tip sportiste ili gamera ? Da li imas brata ili sestru ? Mislis li da ne bi mogao nesto postici bez svojih clanova porodice ? Koji ti je sport omiljeni ? Da li pratis nogomet, koji ti je omiljeni klub ? Koju ligu pratis, i kako komentarises trenutno stanje uopste u fudbalu? Koji bi to najbolji igraci bili (po tebi) kad bi Cristiano Ronaldo i Leo Messi otisli u penziju ?

      Trenirao sam vaterpolo 9 godina, doma su govorili uvijek das am buducnost I da igram I svatko je polagao nade u mene . Dnevno po tri treninga, zapustao sam skolu zbog toga I da prije 2 godine prestanem trenirati zbog loma lijeve ruke na dva mjesta ( Pao sa bicikle ). Sportista sam, sudjelujem u maratonima, svaku vecer odjelim 45 minuta za vjezbanje sa utezima I spravama doma . Imam sestru. Cijela obitelj mi je potpora u svakoj moj odluci, odluka koja se tice moje dugorocne buducnosti prvo ja razmislim I odlucim sta cu dalje, a ona pitam svoje doma I da vidim njihove misljenje te onda prodiskutiram sa sobom “kako?sta?gdje?” da vidim jesam li to dobro ucinio.Omiljen mi je vaterpolo. Ne pratim nazalost nogomet.

      6. Kako opisujes zatvaranje CH FR i CH DM servera ? Koji je po tebi server bio najbolji od ova 3 ? Da li mislis da bi neki server trebali vratiti ? Opisi nam kakvi su tad igraci bili ? Da li je bilo citera ? Kakva je tad administracija bila ? Zasto si napusio admina na DM serveru ? Zbog cega su se DM i FR serveri zatvorili ? Objasni.

      Ne opisujem nikako.Zapravo opisujem kao rezultat losega vodstva zajednice od strane prijasnjih vlasnika.Svi server su bili po necemu dobri I nista se nikome nije trebalo uskratiti. Ne bi trebali nijedan server vratiti, znate zasto? Zato sto tu nitko ne bi bio zadovoljan, ovi sa FRa bi pljuvali jer su vratili DM a FR nisu. Ovako kada se nista ne vraca I kada nemaju dovoljno para I dovoljno kadra igraca bolje je nista ne vratiti , svi sretni I mirni .
      Tada igraci su imali drugaciji mentalitet I drugacije ponasanje, nije bilo djece kao sada na svakom kantunu. Bilo je citera, ali ti citeri bi se otkrili I uvijek se znalo koji su to pojedinci I koje citeve imaju. Sada je 80 % igraca citeri I jedni druge stite, tko ce koga nego svog svoga . Administracija je bila slicna amo reci, nije se nista razlikovala od ove, jedino su mozda bili malo napetiji I ozbiljniji. Moje napustanje odredene pozicije na ovoj zajednici je uvijek uzrok obaveze, nista drugo ne moze biti. Ne znam zasto su se zatvorili, ocito zbog nedovljnog broja igraca( nisam nesto bio aktivan u tom periodu).

      7. Koliko dugo si bio u EKu da bi dobio tu legendu ? Koja organizacija ti je (bila) najdraza na RP serveru ? Kako opisujes trenutno stanje na RP serveru ? Sta bi ti to promjenio i da li mislis da je stvar u owneru ili administraciji ? Kako komentarises buducnost RP servera ? Da li mislis da ce se RP server nekad vratiti na noge ili je to nemoguce ? Da li mislis da je igranost SAMPa opala ili je to do servera ? Kako komentarises tvoj prvi ulazak na CH ? Opisi.

      U EKu sam bio od 2012 godine pa sve do pocetka ove godine(2019). Punih 7 godina sam ja bio lovac. Legendu sam dobio 2015 godine . Najdraza organizacija mi je bila EK jer je ekipa bila zanimljiva ( bilo je raznih budala I nitko nije bio isti ). Trenutno stanje na RP server je katastrofalno, to sve lako moze pasti a I moze se uzdignuti, znaci da je nestabilno. Na pitanje u cemu je problem necu odgovoriti. Buducnost sa global restartom je nikakva. Nece se nikad vratiti na noge jer kadar igraca koji igraju SAMP sve je manji I manji. Opala je igranost SAMP-a. Moj prvi ulazak na SAMP, derao sam se sa treceg kata moje kuce na drugi kat rodjaku sto da radim I gdje da idem jer tada nismo znali ni za skype niti ista hah .

      8. Posto znamo da si bio GameSage 2015 godine na CH, opisi taj test. Da li je bio mnogo tezi nego sadasnji ? Ko je u to vreme vodio CH ? Kako opisujes tadasnje igranje ? Da li je bilo mnogo zanimljivije nego sada ? Da li je tad bilo tesko uci u bilo koju organizaciju ? Da li su admini bili mnogo stroziji takodje i lideri ? Ispricaj nam tvoju neku lijepu uspomenu sa RP servera.

      Dosta je tezi test bio, to je bilo svakakvih pitanja od RL-a pa sve do IG. RL trebao si imati kvalitet, odgovoran , posten te ne djetinjast. Svi su bili stroziji, sa adminima nisi mogao razgovarati normalno, to je sve bilo formalno. Bilo je jako tesko, pogotovo u server organizacije poput H, Y,LCN itd. Moja lijepa uspomena je moj prvi auto, a to je bio Rancher 2012 godine, poklonio mi ga je gospodin "Johnny Bonanno" kojemu se nisam mogao zahvaliti taj dan i on je iznenadno prestao igrati. Taj gospar je prije godinu dana se vratio i ja sam ga se sjetio i zahvalio sam mu se i sve . Veoma lijepa gesta.

      9. Posto si takodje bio voditelj CH Minecraft servera. Kako opisujes tadasnje igranje Minecrafta uopste ? Da li su svi ti ljudi koji su igrali na tom Minecraft serveru igrali i na RP serveru ? Da li bi volio da se ponovo vrati i CH Rust server i CH Minecraft server ?


      Minecraft kao igra je veoma popularna I nije u deficit sa igracima kao SAMP, imao sam 8 Minecraft servera I vodio 4 zajednica I svudje je bilo preko 100 igraca na server. Minecraft na CH je procvjetao samo sto KFA I Nate nisu imali profita od toga I nije im se dalo drzati nesto sto ne daje pare.Defakto, igraci koji su igrali minecraft nisu ni primirisali RP server, jer su to igraci koji vole igru koja je planska. CH rust server kada sam skriptao I vodio nije se nesto bilo na dobrom glasu pa smo to brzo I zatvorili, zato sto BALKAN KAO TRZISTE je veoma siromasno I to su igraci koji nemaju neka velika novcana sredstva da bi kupili jaci komp da bi igrali Rust kao igru. Minecraft definitivno je veoma dobra opcija, to savjetujem svakome. Dan danas imam momke, moj staff team na minecraftu koji me iz dana u dan nagovara da otvorimo minecraft server kao zajednicu I napredujemo.

      Ne bih volio da se vrati MC ni RUST na CH, zato sto voditelji te vlasnik zajednice ne vidi kvalitetu takvih stvari.

      10. Kako opisujes tvoje guranje od GameSage-a do Admina ove godine ? Zasto si napustio admina i da li bi se ponovo vratio ? Da li mislis da bi ti kao Owner servera doprineo CH zajednici ? Mozes li nam objasniti koji je to problem kod CHa pa ima mnogo malo igraca nego pre ? Kako komentarises trenutno stanje na serveru ? Da li ce se CH uzdici ponovo na noge ? Ako ti nije tesko napisi nam imena igraca koje si upozno i prema kojima gajis taj RESPECT ?

      Vjerujem da sam bio veoma posten Gamesage I Admin, biti ce tu ljudi koji ce to potvrditi I onih koji to nece potvrditi, ali tako je kako je . Napustio sam admina zbog privatnih obaveza, zeljan sam se vratiti ali odredene osobe me blokiraju u vracanju na admina ( vjerojatno nisam podoban ) . Ja kao owner servera bi napravio potpunu reformaciju I ovo ne bi bio samo “CroHerze”, vec bi ovo bio “CroHerze Golden Age”. Imam taj kvalitet, u puno sam staff teamova bio, puno stvari sam radio oko server, vodio administraciju( opcenito sve administrativne poslove) da bih znao problem, kiksove I prednosti odredene stvari( u ovom slucaju servera). Trenutno stanje je nikakvo, pogotovo sada sa global restartom. Svi glasaju da zele Global Restart ali nakon restarta nece biti ni “I” od Igraca . Nece se uzdici, sto je slavan bio davnih godina , to se ne moze ponoviti .

      Ljude koje postujem? Ja postujem svakoga, tko mene postuje. Ljudi koji znaju ime “KNEGO”, to su ti ljudi .

      11. Definiraj demokraciju svojim riječima. Koje su pozitivne a koje negativne karakteristike demokracije?

      Demokracija je vladavina naroda, Chilly ako ti trebaju lekcije iz politologije slobodno pitaj ne srami se . Par stvari je pozitivno u demokraciji a to je das u svi jednaki, ali opet I tu ima veoma losih strana. Vise je negativnih stvari.
      Evo jedan citat, sve vam govori:

      “Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.



      12. Koji oblik vladavine smatras idealnim? Definiraj ga svojim riječima. Zašto je taj oblik bolji od demokracije?
      Najidealniji oblik vladavine je Aristokratizam. S time da se aristokratizam temelji na ljudima iz svih slojeva, a ne samo vlastele. Znaci da tu imaju ljudi na vrhu drzave koji sui z siromasnog dijela, bogatog dijela itd.

      13. Planiras li napustiti domovinu? Ako da, gdje bi htio ici? Koju drzavu bi htio posjetiti a koju ne bi?

      Ne planiram, meni je lijepo u gruadu.

      14. Šta je presudno da stanje na balkanu bude bolje? Mislis li da ce se uskoro sta promijeniti? Fali li nam nešto kao narodu? Jesmo li mi uopce krivi za takvo stanje?

      Nije nista presudno, ovakva ce situacija biti jos jedno stoljece definitivno.
      Nismo mi krivi.

      15. Išao si na školska natjecanja, iz kojih predmeta i kako si prošao? Koji ti je predmet bio omiljeni u osnovnoj školi a koji u srednjoj? Ideš/Planiraš na fakultet? Zašto si se odlučio da nejdeš/ideš na faks?...
      Isao sam da, ali se fakat ne sjecam.Zao mi je .

      16. Kako i kada si saznao za CroHerze? Jel ti je Croherze prvi server na kojem si poceo igrati samp?
      Za Croherze sam saznao 2011 godine na Badnjak. Croherze je jedini SAMP server gdje sam ja igrao. Da ljudi, ovo je istina. Samo CH.

      17. Tko je trenutno najbolji admin na serveru? Sta uopce cini admina kvalitetnim? Koje bi duznosti trebali imati admini?
      Ne mogu odrediti najboljeg admina, svi su meni dobri kao ljudi I kao admini.
      Admina cini mnogo stvari I osobina kvalitetnim, jedna od toga je strpljivost.
      O duznostima bi se dalo razglabati, to je za neku drugu vecer da se prica.

      18. Jesi li zadovoljan sa nacinom rada marketing tima? Koji je pravi nacin za skupljanje igraca?
      Nisam zadovoljan. O stvarima kojima se pricao I na kraju izasao sa debljim krajem , takodjer necu pricati.

      19. Sta ti se svidjelo kada si bio u staff timu? Sta bi promijenio? Koje su negativne a koje pozitivne stvari?
      Svidio mi se odnos u staff teamu sa kolegama I ta kolegijalnost. Jedino kako SAMP mogu igrati, to je kao staff jer ja nemam sto pametno raditi na server hah.

      20. Fali li serveru roleplaya? Treba li uopce biti roleplaya? Kada bi bilo roleplaya jel bi bilo vise igraca? Jel sadasnji staff uopce poznaje pravila?
      Fali ali sa ovakvim aspektom igraca , Roleplay se ne moze odrzati niti se razvijati. Treba biti roleplaya ali u ovakvoj atmosferi ne . Ne bi bilo vise igraca . Vecina njih ne pooznaje, cak u prijava za GS-a neki MG-aju u IC prici I kasnije budu GSovi.

      Hvala na citanju

      Vas Knego
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    2. #2

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Za prvih 10 pitanja se moze reci da sam uzivao dok sam citao, a ovo ostalo... Boze sacuvaj.

      Vjerovatno zato sto to ti je nekoliko odgovara isto. ("Ne mogu pricati o tome")

    3. Like Kristijan Gega, Matthew se sviđa ovaj post
    4. #3
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Voleo bih tebe i Gashu da vidim da vodite CH MC server jednog dana, kao u stara dobra vremena.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. Like Aladeen se sviđa ovaj post
    6. #4

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Iskreni odgovori, sviđa mi se.
      y legenda, ex rp admin

    7. #5
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Hahahah super odgovori, ocekivano od tebe

    8. #6

      .
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      774
      Teme
      162
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      984
      Like (dobivenih)
      316
      Rep
      Jbt pa o nicem "nemres pricati", ko da ti je neko brnjicu del
      All those moments will be lost in time... like tears in rain...

    9. #7

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1546
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Odlicno, volim ovako kad se napise iskreno i milina citati
      gg
      Dinero no compra​



    10. #8

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Lock.

      Uskoro nova anketa za 29. kolo I20.
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •