Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7
    1. #1

      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      906
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      899
      Like (dobivenih)
      993
      Rep

      |~ 27. Kolo Iskrenih 20 - Hercules ~|

      1. Predstavi nam se, kako se zoveš?
      Odakle dolaziš? Koliko godina imaš?
      Čime se baviš?

      Pozdrav svima, moje ime je Igor Jevremovic. Dolazim iz jednog osrednjeg grada Lazarevca, Srbija. Imam 18 godina.
      Trudim se da svaki trenutak u zivotu ''prozivim'' na najbolji moguci nacin,
      tako da volim da radim mnogo razlicitih stvari. Nesto cime se bavim vise od polovine zivota jeste fudbal.
      U prethodna dva meseca sam polozio i za sudiju istog. Tako da mi se kroz zivot sve uglavnom vrtelo oko fudbala..

      2. Imaš li uzore kojima se divis? Kako je taj uzor utjecao na tebe?

      Nikad nisam imao neke previse istaknute ljude kojima sam se iz nekog razloga divio. Mozda sam samo imao par uzora u svetu fudbala koje sam gotivio, ali nisu imali nikakav uticaj na mene.
      Uvek sam vise zeleo da radim i da se istaknem tako da ja nekome budem uzor, sto mi je u neku ruku i cilj u zivotu..

      3. Koji žanr glazbe preferiras? Zasto bas taj zanr? Da li si slusao uzivo nekog svog najboljeg pjevaca?

      Uglavnom slusam sve, zavisi od situacije gde se nalazim, kako se osecam i s kime sam u tom trenutku. Ne smeta mi ni jedna vrsta muzike.
      Ljubitelj sam EX-YU rocka, kad sam kuci, kad imam vremena obicno bi to bila muzika koju bi pustio. Jednostavno takva mi muzika uvek prija i najvise uzivam u njoj.

      4. Koje su tvoje ambicije u zivotu? Zasto bas to? Da li si vec postigao neki svoj cilj?<br>


      Samim tim jer se bavim fudbalom vec dugi niz godina logicno je da sam zeleo u tome i da se ostvarim. To je bio vec ozbiljan,ali deciji san i cilj.
      I dalje treniram i radim na tom cilju, ko zna mozda se jednog dana i ostvari.
      Sve sto sam postajao stariji pored fudbala, pojavljivale su mi se nove ambicije, da zavrsim srednju, potom faks, da se zaposlim u svojoj struci i da zivim srecno od njega.

      5. Sto smatras idealnim zanimanjem? Koji je tvoj posao iz snova? Zasto?

      Idealno zanimanje je ono sto vi zelite da radite i ono sto vas ispunjava. Kod svakog je taj posao razlicit.
      Za mene posao iz snova sam vec napomenuo u prethodnom pitanju, fudbal. Ali pored njega zelja mi je da budem menadzer ili preduzetnik neke vece firme.

      6. Stari si igrac. Da li se mozda sjecas kako si dosao na CroHerzu? Sto je to sto te privuklo da zaigras na CH? Odnosno sto te uopce privuklo da pocnes igrati SAMP? Da li je neki prijatelj ili si sam "pronasao" igricu? Objasni.

      Naravno da se secam kako sam dosao, i ako je to bilo davno cini mi se kraj 2009,pocetak 2010.
      Brat (Aca) je pricao sa drugom o toj igrici, gledao sam njega dok igra i jako sam zeleo da i ja krenem.
      Posle vecere molio sam ga da i meni napravi acc jer ja pojma nisam imao oko toga. Sutradan, cini mi se, mi je napravio acc Igor_Jevremovic.. Tako je krenula moja igra ovde.

      7. Kako si dosao u Yakuzu? Da li je isto zbog nekog drustva ili pak zbog neke znatizelje i iskustva? Kakvo je bilo tvoje prvo iskustvo u Yakuzi sto te najvise dojmilo u samoj organizaciji odnosno mafiji? Objasni.

      Za vreme mog dolaska u Yakuzu igrao sam sa Acom na njegovom accu, jer je moj bio banovan. Posle TRGa doslo je vreme da se proba valjda nesto novo, iskreno i ne secam se.

      Aca zna kako smo dosli tamo, meni je vazna bila samo igra.
      Prvo iskustvo u Yakuzi su mi ljudi koji su tada bili tu. Zaista predobri ljudi, ekipa odlicna.. Jako sam srecan bio jer sam usao u mozda najuticajniju organizaciju na serveru sto mnogi nisu uspeli.
      Nema se tu sta previse pricati.. Cim sam tada tamo usao, cinilo mi se da cu tu i ostati, sto se i desilo.

      8. Sto bi promjenio na serveru? Sto je to sto te najvise nervira? Mislis li kada bi se to promjenilo da bi se poboljsalo stanje na serveru? Objasni.

      O ovakvim stvarima nikad nisam voleo pricati. Nije moja stvar sta bih menjao i dirao na serveru. To me nikad nije interesovalo. Mene je uvek zanimalo samo da igram tu.
      Mozda kao i svakog clana ove zajednice, najvise me je iritirao taj staf jer nisu bili ni malo profesionalni, kao da su stafovci nekog tek otvorenog servera bez istorije..
      Vidim da su se sada vratili neki ljudi u staf koji znaju sta je CH i to mi je veoma drago. Nadam se da ce uspeti vratiti i dovesti nove/stare igrace

      9. Mislis li da ce se CH vratiti sa aktivnosti? Sto je to sto bi ti promjenio da si vlasnik? Zasto bas to? Mislis li da je to jedini problem servera?

      Sigurno, cim malo krene da se radi na serveru, cak i malo povecanje sa igracima je vidljivo.
      Nece tu biti brojke kao sto su nekad bile, ali uvek ce postojati ljudi koji ce ulaziti IG radi drugih ljudi.
      Zaista ne znam sta bih sada menjao, ne volim da govorim o politici. Ali eto sigurno da sam vlasnik mnoge stvari bi bile drugacije.

      10. Da li si upoznao neke ljude sa servera u RL? Da li ste jos uvijek u kontaktu? Reci nam nesto o njima.

      Nisam upoznao bas neki veliki broj, ali to ne znaci da u buducnosti necu. Upoznao sam ljude iz mog grada, a sigurno cu nekad upoznati jos njih.
      Neke nisam upoznao u RL, ali i dalje imam kontakt sa njima i radujem se kada se nekad cujemo. Ti ljudi mi bude uspomene na starije i lepse trenutke sa CHa.

      11. Kada si bio manji, koji si hobi imao? Da li si imao taj neki san sto si htio ostvariti kasnije u zivotu? Jesi li bio tip sportiste ili pak neki Gamer ? Da li mislis da su igrice beskorisna stvar i ih uopste ne treba igrati ? Da li se slazes sa tim da igrice smanjuju stres i umanjuju nervozu? Da li mislis da od neke igrice mozes zivjeti, mislim postati clan profesionalnog tima u nekoj igrici i imati dovoljnu platu da zivis od toga? Izjasni nam tvoje misljenje o tome.

      Delimicno sam vec dao odgovor na to pitanje, nisam imao neke druge hobije i snove sem fudbala.
      Sigurno je da sam uvek bio i ostao tip sportiste. Ali ne mislim da su igrice beskorisne, volim slobodno vreme posvetiti njima.
      Da, slazem se, u zavisnosti od igrice. Ja sam cesto voleo da upalim SAMP kako bi se opustio. Opet to su samo igrice, smatram da veliki broj ljudi od njih ne moze ziveti.
      Nisam cuo jos da je neko samo od igrica ziveo, ali verujem da postoje takvi ljudi.

      12. Sa koliko drugova si se u djetinjstvu druzio. Da li je to bio jedan drug ili neki ,, legendarni,, trio ili cak vise prijatelja ? Da li smatras da si stalozena osoba u trustvu i da svaku svadju sa najboljim prijateljima mozes rijesiti razgovorom? Imas li jake zivce i da li te je lako iznervirati ? Mislis li da tvoji dosadasnji prijatelji koje smatras najboljima da te nikad nisu/ ne bi izdali? Kako bi reagovao da ti najbolji prijatelj podmetne neku kradju ili neku laz? Kako bi ga gledao kasnije? Da li bi se mirno makao od njega ili ipak rijesio nekako drugacije?

      Uvek sam bio druzeljubiv, imao sam dosta prijatelja i sa dosta njih sam provodio vreme. Ali uvek sam gledao da izdvojim i da blizi odnos drzim sa njih troje maksimalno.
      Mislim da se preko 2,3 bliska prijatelja u zivotu ne mogu imati. Jednostavno je to previse bitnih ljudi u zivotu.
      Nisam bas nesto stalozen. Sa mojim najboljim prijateljima nikad nisam imao neke teske svadje. Kada sam imao neke svadjice, to je uvek trajalo do naseg sledeceg vidjenja i odmah bi bilo zaboravljeno.
      Ne moze me bilo ko iznervirati, za sve imam zivce. Mogu trpeti mnogo stvaro, ali stvari koje me izbace iz takta jesu nezahvalnost i ogranicenost, tu zaista nekad poludim.
      Prijatelje koje ja drzim uz sebe smatram da me nikad nisu i da me nikad nece izdati. Jednom sam doziveo izdaju, od najboljeg prijatelja kojeg znam od Seste godine.
      Nakon 11 godina druzenja kroz celo detinstvo, doziveo sam da me prevari i da jos nastavi da siri lazi o meni. Uvek sam mogao da trpim i da razumem svasta, nekad svesno nekad nesvesno, ali preko takve stvari nisam mogao da predjem.
      Nisam pokusavao ni da resim to, zaista takve stvari i takvi ljudi ne zasluzuju drugu sansu.

      13. Da li je za tebe tvoj brat kako ljudi kazu najveca svetinja? Jel ima mozda nesto u cemu ti je brat pomogao u zivotu, da na primjer to bez njega ne bi mogao postici? Jesi li se kao mali tukao non stop sa bratom i svadjao, pa se posle 2 minuta nastavite pricat kao da nista nije bilo? Da li svoga brata volis beskrajno i da li mislis da ne bi mogao bez njega? Da li si se sa bratom nekad svadjao oko kompjutera ili ste imali odvojena 2 ? Opisi nam neku svadju oko kompjutera ako ti nije tesko


      Ovo pitanje je zaista glupo.
      Devojke, prijatelji ce uvek dolaziti i odlaziti, ali brat i porodica ce uvek ostati uz vas nebitno koliko je tesko. S toga naravno da je i brat meni jedna od najbitnijih stvari u zivotu.
      Naravno, kao mali smo se uvek svadjali i peglali, nekad bi on najebao zbog mene, nekad ja zbog njega. Tako je, posle par minuta sve bi vec bilo zaboravljeno.
      Imali smo taj problem jer smo imali jedan kompjuter i kao klinci najvece svadje i jesu bile oko toga xD.
      Eto primer WAR turnir 2013/14 godine svadje su bile ko ce igrati, ja sam zeleo, on je zeleo, pa smo se prilagodjavali dal je potreban zidic ili MID igrac.
      To je velika sreca za ostale WAR igrace i druge orge jer smo mi igrali na jednom kompu. I onako smo najjaci pojedinacno, zamislite tek sta bi bilo da smo igrali sve ove godine zajedno .

      14. Da li imas curu i da li si ljubomoran tip u vezi. Jel bi dopustio da tvoja cura ima najboljeg drugara i da izlazi sa njim u grad, diskoteke itd itd... Ili si mozda potupuno opusten tip da vjerujes svojoj curi da ti je vjerna i da te nikad ne bi napustila? Da li bi joj dopustio takodjer caskanje sa drugarima preko drustvenih mreza, ili bi bio strog prema tome?

      Trenutno nemam devojku, a nemam ni vremena koje bi trebalo da joj se posveti. Tu su skola, fudbal, izlasci..
      Ljubomora je totalno normalna stvar ali do odredjene granice. Ne bih imao nista protiv da izlazi sa kime god hoce i gde god hoce, jer ko sam ja da nekome nesto zabranim?
      Tu je samo bitno poverenje i razumevanje obe strane. Nije bas uredu biti ni toliko slobodan i raditi sta god hoces, sa takvim stavom, bez odricanja, ja ne bih stupio u bilo kakvu vezu.

      15. Kako procjenjujes ljude, mislim na to da su dobri ili losi ? Jel mislis da se ponasanje IG moze porediti sa RL i da li je ponasanje ogledalo porodice ili to ne mora uopste da znaci? Mislis li da kucno vaspitanje ne moze pomoci ako imas lose drustvo i drustvo koje te nagovara na lose stvari poput pusenja cigareta, drogiranja, pa cak i kriminala. Obrazlozi nam tvoj odgovor.


      Ljude cesto mogu da procitam, nekad mi je dovoljno samo da progovore i vidim o cemu se tu radi.
      Ponasanje IG i RL se ne moze porediti nikako jer drugo je stvarnost a drugo igrica. Kucno vaspitanje ipak vazi i za jedno i za drugo.
      Lose drustvo moze imati uticaja kod coveka, ali to sve zavisi od njega samog.Generalno drustvo i okolina jako uticu na coveka i mnogi ponavljaju stvari koje drugi ljude rade kako bi se pripitomili sredini.
      Moj stav je da su takvi ljudi bez karaktera, nemaju svoje ja. Kakav si ti to covek ako palis, krades samo jer drugi to rade? Glup.

      16. Vecina zna da si jedan od najbitnijih i najboljih clanova u Yakuzi. Kako komentarises trenutno stanje tvog liderstva i trenutno stanje u Yakuzi sa clanovima? Da li mislis da ima previse staffa u organizaciji ili pak ne? Da li su u zadnje vrijeme dosli neki dobri clanovi koji bi mogli postati legende nekada. Mislis li da Yakuza moze biti RP organizacija ili pak ne na ovom modu? Mislis da bi Yakuza bila dobra u RPu ili ipak DM organizacija? Smatras li trenutne legende Yakuze neponovljivim, mislim na to da vise nikada nece nijedna legenda biti kao sad sto je? Obrazlozi odgvor

      To je na drugima da govore. Ja znam kako i sta radim, stanje sa clanovima je ocigledno odlicno i pored toga sto je server u kurcu.

      Sto se staffa tice, to je trn u oku mnogima kroz sve ove godine. Niko nije kriv sto je Yakuza organizacija u kojoj je potrebna odgovornost, to i admini znaju.
      80 posto staffa u Y su r3+. To znaci da su u Yakuzi i postali deo staff tima. Nekim ljudima se to ne moze objasniti, a to nije moj problem .
      Iskreno sto se tice legendi ja sam veoma skeptican. Znam sta je nekada bilo potrebno za legendu pa to gledam i dan danas. Mozda 2 clana zadovoljavaju osobine legende ali ostali iskreno ne.
      Yakuza je bila i RP i WAR organizacija i u oba slucaja se isticala kao jedna od najboljih.
      Svaku legendu jako postujem i cenim i svaka je imala svoj doprinos u ovoj organizaciji, neki od njih jesu neponovljivi,ali jednom se moraju pojaviti i novi ljudi
      drugaciji od njih. Sigurno je da se neki ljudi nikad nece ponoviti.

      17. Kao sto je naglaseno u tvojoj biografiji, da li volio ponovo da budes lider TRGa i da se on ponovo uzdigne kao prije, ili ipak nemoguce zbog broja igraca? Da li mislis da bi TRG bio jedan od najboljih bandi uz tvoje liderstvo? Smatras li za sebe da si jedan ozbiljan i dobar igrac da napravi nesto od nicega?

      TRG je moja prva organizacija i samim tim jedna od dve najdraze orge,ako ne i najdraza. Trenutno sam lider Yakuze jer je to potrebno.

      Da nisam lider Yakuze, odmah bi bez razmisljanja uzeo lidera TRGa. Zna se da bi se TRG uzdigao i postao jedna od najjacih orgi, ali ne samo zbog mene, tu bi odmah pristigli jos neki stari TRG clanovi.
      To je organizacija sa istorijom, tamo je potreban samo neko ko zna da vodi sve to.
      Lazem ako kazem da ne smatram, ako izuzmemo Yakuzu, to sam pokazao sa TRGom par puta, a pocetkom ove godine i sa PPom.

      18. Svi koji su igrali kada je PP bio pod tvojim liderstvom vidjeli smo situaciju PPa prije tvog dolaska i posle tvog dolaska. Moje licno vidjenje je da si ti uzdigao PP i da su one teritorije zasluzne tobom i treniranjem svojih clanova. S time da li mislis da bi PP ponovo bio onako jak i bez onih starih igraca? Da li ste nekad oprobali PP u RolePlayu? Ili je to ipak DM/WAR mafija?

      Gledajte, s jedne strane ja jesam zasluzan za to. Ljudi kad vide da neko dobro vodi organizaciju oni ce uraditi sve sto mogu da mu izadju u susret.
      Ja sam u PPu bio jedan od glavnih za WARove, ali za teritorije daleko od toga. Oko teritorija sam se trudio samo da uvedem neki red i da se postuje neka disciplina.
      Ljudi koji su bili u PPu su najzasluzniji za to, posebno Mrcina,Ratko i Marinac.. Jednostavno se napravila dobra ekipa, ljudi su se pronasli, blejanje po discordu i tsu..
      U PPu su previse dobri ljudi bili, zaista mi je bila cast biti im lider, ovim putem pozdrav za sve koji su bili clanovi PPa i citaju ovo
      Vec za RP se nismo oprobali, da je bila neka 2012 pa i ajde al poslednje 2 godine RP ne postoji. Tako da je to ostala DM/WAR organizacija.

      19. Kako komentarises to sto se TRG i PP zatvorio? Da li ti je krivo jer si u istima lider i jedan od najboljih clanova bio? Kakva bi ti reakcija bila da se Yakuza zatvori? Da li bi i dalje igrao ili igras samo zbog svojih prijatelja koji su u Y? Da li mislis da se previse organizacija zatvorila nebitno jel malo igraca ili nije? Da mislis da je cijena za pravljenje organizacije previsoka? Reci nam tvoje misljenje koju cijenu bi stavio ili bi ostavio istu?

      Jako mi je zao kad cujem da su te dve organizacije zatvorene. Ipak su u njima bile predobre ekipe i predobri ljudi. Meni ce uvek ostati u lepom secanju svi trenuci u tim orgama.
      Eh sad, reakciju na zatvaranje Yakuze ne mogu da zamislim. Yakuza ce se zatvoriti samo kada se i server zatvori. Uz LCN,GSF,TSC to je orga koja drzi server na nogama jos uvek.
      Iskreno ja ne bih zatvarao toliko orge. Pogotovo ne TRG i PP, njih bi ostavio jer bi se kad tad ekipe koje su bile tamo vratile nazad igranju.
      U cene za pravljenje organizacija stvarno nisam upucen, tako da to ne mogu da komentarisem.

      20. Kada bi postao novi vlasnik servera, sta bi se sve tu promjenilo? Da li bi imao vremena da igras i provodis vise vremena na serveru nego obicno? Da li mislis da bi server bio mnogo bolji i efektivniji uz tvoje vlasnistvo? Opisi nam ukratko par stvari koje bi dodao ili pak promjenio? Da li mislis da je trenutni skripter dobar ili bi ga ipak zamjenio?


      Vlasnika servera bi uzeo samo kada bi znao da imam dovoljno vremena da se posvetim njemu. A znajuci da nemam, to ne bih nikad radio, i uzalud bi lagao ljude.
      Zaista ne znam kako bi server funkcionisao da sam ja vlasnik.
      Isto tako nisam ni upucen u rad skriptera, cak ne znam ni ko je skripter. Kad imam vremena udjem samo radi Yakuze i WARa. :)
      Posljednje uređivanje od Aitor Carassco : 30-10-19 at 00:50

    2. #2

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Zanimljivi odgovori, odlican.
      y legenda, ex rp admin

    3. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    4. #3

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1546
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Dobri odgovori i fino za procitat.
      Dinero no compra​



    5. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    6. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lijepi odgovori lideru.

    7. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    8. #5

      Datum pristupanja
      Oct 2019
      Lokacija
      Nije dostupno
      Poruke
      561
      Teme
      71
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      261
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Bravo bravo

    9. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    10. #6
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Bilo bi lepo kad bi se stanje popravilo pa da se vrate i PP i TRG i SB

      Lepi odgovori Igore, nista drugo nisam ocekivao od tebe.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    11. Like Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    12. #7
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lock.
      Sljedece kolo je u narednom mjesecu.

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •