Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7
    1. #1
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,357
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5195
      Rep

      |~ 26. Kolo Iskrenih 20 -Baba Yaga ~|

      1. Odakle dolazis i sa koliko godina si poceo igrati SAMP. Da li mislis da je igranje SAMPa bezvezno trosenje vremena ? Je li ti ponekad bilo draze upaliti SAMPa nego izaci napolje igrati basketa ili fudbala?

      Dolazim iz Srbije, tačnije Lazarevca, a SAMP sam počeo igrati sa 13 godina, tačnije krajem 2009. Kada sam počinjao, sigurno nisam mislio tako, jer sem škole nisam ni imao nikakve obaveze. Sada je već to dosta drugačije, tj. na SAMP ulazim isključivo kada nemam nikakvih obaveza i kada mi vreme to dopusti. Dešavalo mi se verovatno nekoliko puta da sam ostao kući na SAMPu, dok sam bio klinac, ali to su bile baš retke situacije.



      2. Svi znamo da si jedan od najzaslužnijih clanova koji drzi Yakuzu vec par godina unazad, kako komentiras svoje liderstvo ? Kakve kvalitete trazis u svojim buducim clanovima/liderima ? Smatraš li se osobom koja trenutno drži Yakuzu ? Da sve odluke moraju proci kroz tebe sto se tice Yakuze ? Zašto? Da li misliš da si nekada bio blag/strog prema nekim clanovima ili liderima bez razloga ili sa razlogom?

      Iskreno ne bih znao, a ni voleo sam da komentarišem svoje liderstvo. Da ne budem skroman, da sam loš, verovatno ne bih bio najduže lider jedne orge u istoriji ove zajednice. Naravno, Yakuza legende tu neizmerno pomažu svakom lideru, pa je svaku odluku lakše doneti uz njih. Za mene je najvažnije da to bude normalna osoba i takva osoba će uvek brže napredovati u Y. Dosta igrača misli da će imati privilegije ako su malo jači WAR igrači, ali ako nema neke ljudske kvalitete, kad tad dođe do razilaženja. To se pokazalo sa nekim članovima i u poslednjih nekoliko meseci.

      Bio bih sebičan kada bih rekao da sam držim Yakuzu, pogotovo u poslednjih par nedelja, kada zbog svojih obaveza u RL ne mogu biti ni približno dovoljno aktivan. Yakuzu drže i uvek su držale sve legende, koje se medjusobno nadopunjavaju kada je to potrebno.

      Što se odluka tiče, naravno da sam obavešten o svim bitnijim stvarima. Svi mi znamo ko je koliko pružio ovoj orgi i to je sasvim normalno.

      Ako je bilo razloga, onda sam u dosta slučajeva bio strog, pogotovo ranije, kada je server bio na vrhuncu, tamo 2011-2014. Tada su padale veoma jake kazne, npr. Za psovanje Boga ili pominjanje majke na /F drugom igraču dobijali su se Banovi i BL. Takođe sigurno sam pravio i greške. Verovatno puno grešaka. Jednostavno to je normalno posle toliko vremena.



      3. Koje kvalitete trazis kod prijatelja ? Jesi li ikada bio u momentu gdje si na prvi pogled mrzio osobu tj. da ti je bila antipaticna i onda da su ti se osjecaji prema toj osobi promjenili? Zašto? Kako sebe komentarises kao osobu?


      Mora biti dobra osoba. Ne podnosim ljige, zavidne i ljubomorne ljude. Dešavalo mi se milion puta da mi je neko na prvi pogled potpuno antipatičan, a posle kada se malo bolje upoznamo totalno promenim mišljenje. To je sasvim normalno, to se dešava svima nama. Kao što sam rekao u prvom pitanju, ne volim sebe da komentarišem. To prepuštam drugima.


      4. Fan Art voditelj,GMOD... Da li fali nekad to sto si se brinio o forumu? Jel te privlaci da bi uzeo Fan Art voditelja, titulu koju ti kao osoba mozes opravdat posto su tvoji radovi u galeriji predivni ? Da se okupite i pokusate vratiti nekim igracima volju za PSom?

      Iskreno, ne fali mi. Nekada se iznerviram, kada vidim da se postavi neki potpuno amaterski, jadan rad na forum, pa pomislim kako bih odradio sve drugačije. Jer CH forum je definitivno proizveo ubedljivo najjače dizajnere u odnosu na ostale zajednice. Ali onda se setim razloga zbog kojih to ne radim više i bude mi sve jedno.

      Što se tiče okupljanja, često sam u kontaktu sa Filozofom, Tenfom, do skoro Athenom (Jelenom), Alfo... Razmenjujemo mišljenja, čak smo radili i neke projekte zajedno. Sve su to bili cenjeni clanovi i voditelji FA tima, ali kao što sam rekao zbog određenih ljudi i razloga, trenutno ne postoji motiv da bi se posvetili ovom timu više.



      5. Cime se bavis u zivotu, sta ti je hobi ? Da li volis da izlazis u night clubove, diskoteke? Da li si kao manji imao svoje neke snove koje planiras u zivotu da ispunis? Kakvu si motivaciju imao za to? Da li se to isplanirano ostvarilo? Objasni nam malo više o svom hobiu i radom na internetu.

      Bavim se fudbalom i dalje, tu imam neku redovnu platu. Trenutno se može reći da je dovoljna za mene, ali za neki ozbiljniji život sa porodicom ni približno. Hobi naravno, grafički dizajn. Tu s vremena na vreme napravim neku dodatnu zaradu.

      Što se tiče izlazaka, volim naravno. Bez toga ne mogu jednostavno. Jednom sedmično se mora opustiti i zapiti malo, nekad i malo previše, al dobro.

      Imao sam snove naravno. Ne planiram baš više toliko da ih ispunim, jer su bili malo previsoki. Ali i dalje radim to što volim i imam dovoljno motivacije sa to. Naravno, nije mi se ostvarilo, te dečije snove ostvari veoma mali broj ljudi.Što se hobija tiče, nema se tu šta puno objašnjavati. Radiš, stičeš rutinu i iskustvo, konkurišeš na poslove, stvaraš svoje klijente i trudiš se da što bolje obaviš poslove.



      6. Yakuza staff.. Kako komentiras da vec niz godina Yakuza ima clanova koji spadaju u staff a to je bio poprilican broj i headova, normalnih admina i gamesageova ? Da li mislis da je to malo previse clanova koji se ne mogu kompletno posvetiti svojoj organizaciji u ovom pitanju Yakuze ?! Da li mislis da je pravilo da kao GS ne mozes uci u Yakuzu bilo strogo? Zašto?

      Istina je da je Yakuza imala veliki broj Staffovaca kroz svoju istoriju. A sada jedna druga strana, koju drugi igrači verovatno nisu primetili...
      Mnogo je veći broj ČLANOVA Yakuze koji su POSTALI Staff tim, od igrača koji su Yakuzi pristupili kao već postojeći članovi Staffa. Da pojasnim, imali smo Headove poput Tome (Tatta), Wattane, Hareta itd... koji su imali ili imaju funkcije čak i voditelja servera. Svi oni su Yakuzi pristupili kao obični igrači, koji su tek kasnije dobili GSove i napredovali u Staffu.
      Tu mogućnost imaju svi igrači zajednice. A to što su oni možda bili sposobniji da napreduju, to je druga stvar.

      Što se tiče pravila za GS, mislim da nije bilo strogo. To pravilo je bilo na snazi po potrebi. Jednostavno smo morali usklađivati obaveze i ciljeve orge.



      7. Da li si ljubomoran tip u vezi? Po tom pitanju mislim pod Da li bi branio svojoj curi ista ? Da se nalazi sa svojim muskim prijateljima bez tebe? Dopustio joj da ima najboljeg muskog prijatelja ? Tepanje na porukama i tako slicno sto dolazi uz to sve ? Ili bi joj bezuvjetno vjerovao sto se tice svega?

      Nisam preterano ljubomorna osoba, ali za sve postoje granice. Nije nikakav problem da se s vremena na vreme vidi sa prijateljima, svi imamo svoje prijatelje, ali kao što sam već rekao, za sve ima granica. Poruke i slično, isto, u nekim manjim granicama. Nema se ona šta toliko tapkati sa njima.
      Ko još kome danas bezuslovno veruje? xD



      8. Kakav tip glazbe slusas ? Sto mislis o danasnjoj balkanskoj sceni ? Jel ima nesto sto favoriziras vise nego drugo i sto bi to bilo ? Da li mislis da je trenutna glazba nesto previse za mlađu populaciju?

      Iskreno, veoma sam raznovrstan što se muzike tiče. Slušam skoro sve, od Hip Hopa, Pop/Rocka do narodnjaka.
      Današnju muziku mogu da poslušam ako se pusti negde, ali gotovo nikad je ne puštam kući za sebe. Retko kad mi se nešto dopadne od današnje muzike.
      Meni lično najviše prija ex yu pop/rock. O muzici koja se danas sluša nemam ništa lepo reći. Meni se to jednostavno ne sviđa i ne odgovara mi.



      9. Kakvo je trenutno stanje u Yakuzi? Jedno vrijeme ste bili jedna od najaktivnijih orgi na serveru da li jos uvijek ispunjavate aktivnost? Koja je razlika Yakuze prije i Yakuze sada? Zasto? Da li se prilagođavate prema broju igrača na serveru ili su pravila uvijek bitna, bilo 300 ili 30 igrača?

      Stanje je dobro, u odnosu na samu situaciju na serveru, nemam razloga da se žalim. Mislim da smo uvek bili jedna od najaktivnijih orgi na ovoj zajednici, a ne samo jedno vreme.

      Yakuza kao Yakuza se nije menjala nikada toliko. Menjala se samo situacija na serveru i to je ono što neki ljudi na ovoj zajednici ne mogu da shvate. Ne možes se držati nekih starih kazni i pravila Y, kao npr. psovanje Boga itd... u ovo vreme, kao što je bilo nekada.
      Nekada se za to dobijao Ban, bez mogućnosti unbana, a sada je za to kazna 15 minuta Jaila.

      Znači ogromne promene su se dešavale na serveru i to je jednostavno uticalo na ceo server, pa tako i Yakuzu. Ali takođe postoje pravila i određena hijerarhija koja su uvek bitna i moraju se poštovati, ne zavisno na situaciju na serveru.



      10. Da li podrzavas masovno iseljavanje ljudi sa Balkana u potragu za boljim zivotom u drugoj državi ? Da si predsjednik svoje države šta bi promijenio?

      Nisam srećan zbog takvih stvari, ali podržavam. Svi ljudi treba da stvaraju najbolji mogući život za sebe i svoju porodicu. Ako misle da im je tamo bolje, samo napred. Iz iskustva znam da to nije ni malo lako. Napustiti porodicu, prijatelje i navike i otići negde, boriti se da stvoriš sebi bolji život. Iskreno, svaka čast tim ljudima.
      A pošto nisam predsednik, niti ću ikada biti, ne mogu se ni stavljati u tu situaciju i praviti se pametan, pa lupati neke gluposti.



      11. Da li si upoznao neke ljude koje si sreo na CH u RL? Da li si promjenio dojam o tim ljudima kada si ih upoznao? Mislis li da ljudi nisu isti na igrici i u RL? Nabroji ih ako si ih uopšte sreo..

      Naravno da sam upoznao. Uroš Dejanović, Saša Marković, Gagi Vasić, Lazar Mijailović itd... A ne znam stvarno kako porediti nekom ponašanje u igrici i u RL.



      12. Kakva bi tvoja osjecanja i reakcija bila da se Yakuza zatvori? Da li smatras da ti je Yakuza jedna od najboljih organizacija od citave tvoje SAMP karijere ? Kako ocjenujes clanove u njoj ? Jel nam mozes nabrojati neke od tvojih najmilijih? Kada bi birao između TRGa i Yakuze, šta bi izabrao?

      Kada bi se zatvorila Yakuza, to bi verovatno značilo da je i server zatvoren.
      Jer ne može se gasiti nešto što je deo kulture ove zajednice, kao i ostale orge poput LCNa, GSFa, TSCa. Svaka od njih je na svoj način je ostavila ogroman trag na ovom serveru.

      Naravno, za mene je najveće uživanje i privilegija na ovoj zajednici bilo liderstvo i vođenje Yakuze. Odbijao sam Staff tim u vreme kada je server bio na vrhuncu. Za mene je ta pozicija lidera bila najveća na toj lestvici. Verovatno sam zato i bio toliko dugo lider.

      Napominjao sam milion puta koliko mi je TRG draga organozacija. Za mene ovde i postoje samo te 2 orge. U TRGu sam naučio sve. Ali takođe, svima je jasno šta bih izabrao kada bih morao ponovo da biram.



      13. Da ti Joca ponudi 1338 admina na mjesec dana i da imas dovoljno slobodnog vremena u obavljanju svog posla, kakve bi prijedloge uzimao u obzir i sto bi tocno promjenio na serveru da se CroHerzegovina vrati u svoje stare dane po broju igraca ? Sta to nedostaje o cemu se ne vodi dovoljno racuna da u ovo vrijeme ima 15 igraca online na serveru ?

      Da mi Joca ponudi bilo šta, ne bih prihvatio. Jer kad jednom izgubim poverenje u nekog, veoma mi je teško da toj osobi više poverujem bilo šta.

      A da sam u poziciji voditelja servera, sigurno bi prvo oformio kvalitetan i stabilan Staff tim, od koga sve i zavisi. U ovom trenutnom ima nekoliko ozbiljnih Admina, ali ostalo je katastrofa. Šta nedostaje? To bih mogao nabrajati dosta dugo, ali eto najviše taj ozbiljan Staff tim. Svi smo svedoci da se ne mogu izboriti ni sa običnim Multy Accevima, pa tako da i ne idemo dalje.
      I najvise nedostaje najjednostavnija komanda BAN! Kada bi se znalo šta se sme, a šta ne, igrači bi dosta više poštovali pravila i sam Staff.
      Ali pošto nemam veze sa tim stvarima, nemam šta ni pričati o tome. Svako radi onako kako misli da treba i to je to.



      14. Kako komentarišeš trenutni savez sa Y, GSF ? Kako napredujete, da li ste do sada imali nekih nesuglasica ili nešto slično? Da li misliš da je GSF bolji od TSCa što se tiče saveza?

      Nemam neki poseban komentar. Yakuza i GSF su bili i godinama u nazad saveznici. Pogotovo na Zoranovom modu, ako se ne varam za ceo taj mod, jedini saveznik kojeg je Yakuza imala je bio upravo GSF. Tako da to nije ništa novo za nas. Takodje nisam toliko aktivan zadnjih par nedelja, pa i ne pratim toliko, ali mislim da nije bilo nekih većih nesuglasica. Opet ponavljam, ne mogu dati sebi za pravo da komentarišem da li su bolji, jer ne provodim dovoljno vremena IG u zadnje vreme da to procenim. Ali da ne ide dobro, verovatno bi savez bio raskinut.



      15. Jesi li ikad dolazio na ideju da se Yakuza okusa u Roleplayu ? U nekim filmovima se moze vidjet lifestyle od Yakuza clanova u stvarnosti ? Da li mislis da bi mogao pridonjeti serveru sa Yakuza Roleplayom kao sto je nekad Grove Street Family imao sa svojim gangsta Roleplayom? Zašto?

      Ne samo na ideju, već smo to sprovodili i u delo. Kada je došao KFAov mod, Yakuza je bila isključivo RP orga. Čak se i invite dobijao ICly putem. Ali je verovatno veoma malo igrača upoznato sa tim, jer svi znamo koliko se taj mod (nije)proslavio. Uglavnom, postavicu neke slike ispod, da ne bude da lažem, koje će dokazati sve.

      I ako sam poznat kao igrač koji jako preferira WAR, isto tako cenim RP igrače. Zato sam uvek cenio taj GSF, oni su se borili za to i gurali, a to bilo je preteško na ovoj zajednici. Na žalost nisu ostali na tom putu, jer jednostavno to i nije bilo moguće na ovom serveru, sa ovakvim mentalitetom. Isto tako pokušavati neki RP i na ovom modu nema smisla. Jer ovo nema veze sa RPom.

      * Neki od RPova:

      - Yubitsume (odsecanje prsta):
      https://imgur.com/a/cNa58sI
      - Sakazuki (Invite novog clana): https://imgur.com/a/9gw0Ayh
      - Y - GSF: https://imgur.com/a/oTxlRO1



      ​16. Koji ti je zivotni san? Ono za cemu zudis bas godinama,na koje ti misli idu? Sto bi volio napravit sada odmah kad bi mogao? Da li je to ono čime se baviš na Internetu, Designom ili nešto drugo?

      San sam imao kao dete, sada imam neke ciljeve. To što maštamo kao deca uglavnom nije baš realno.
      Kada bih mogao, samo bi vratio vreme na par godina u nazad, da ispravim neke odluke, koje sam napravio, a koje su uticale na to što sam najviše voleo da radim.
      Iskreno voleo bih kada bi uspeo da nađem stalan posao u Grafičkom dizajnu. Volim to da radim i sigurno da ću se potruditi da radim tako nešto, jer uživam u tome.



      17. Jesi li ljubitelj vozila ? Imas li polozeno ? Koje auto vozis ? Imas li neki zeljeni automobil koji bi kupio u buducnosti? Koji bi to bio?

      Da, volim automobile, ali ne i motore. Imam položeno, naravno. Trenutno vozim Alfa Romeo 147, JTD, sa poznatim 1.9 motorom. Kada bih imao malo više novčanih sredstava, verovatno bi uzeo neki Audi A4, ili Passat CC.



      18. Da li si kao manji imao svoje neke snove koje planiras u zivotu da ispunis? Kakvu si motivaciju imao za to? Da li se to isplanirano ostvarilo?

      O tome sam pričao u 16. Pitanju. Imao sam naravno, kao i sva deca i šta bi to bilo, nego da budem neki poznati fudbaler. Ali to su sve dečiji snovi, onda malo odrasteš, pa te stvarnost stigne.
      Da mi se ostvarilo, verovatno bi me gledali sada na kvalifikacijama za EP. A pošto me niste videli tamo, jasno vam je da li se ostvarilo



      19. Da li si ponosan na sebe kao osobu? Nabroji nam neke svoje vrline/mane? Opiši nam neku situaciju u kojoj si se osjećao ponosno na sebe i situaciju kada si bio ljut/tužan zbog tog postupka kojeg si uradio?

      Može se reći, zadovoljan sam sobom dovoljno. Neke od mana su sigurno naklonost kladionici i alkoholu. Mogu da budem jako tvrdoglav u nekim situacijama, pa kasnije kada prođe neko vreme shvatim da je moglo malo drugačije da se odreaguje.
      Kao što sam rekao, ne volim da pričam baš puno o sebi, ali eto, ako moram da navedem nešto, sigurno ta posvećenost nekim stvarima... Retko umem da odustem, čak i kad znam da od nečega nema ništa. Dosta sam smiren u nekim situacijama, ne dopuštam da me neke gluposti lako isprovociraju.



      20. I za kraj nam reci, pošto si jedan od starijih igraca. Kroz kakve uspone i padove si prosao na ovome Serveru? Jel i dalje igras zbog svoje organizacije ili jednostavno sto imas volju za SAMPom? Kako komentiraš Yakuzu sada i prije?

      Na ovom serveru sam prošao sve i svašta. Nisam imao neke velike padove, uglavnom sam dobio sve što sam želeo na ovom serveru. Kao igrač, ispunio sam sve ciljeve koje sam imao.

      Jedini pad, ako se može tako nazvati, to je bila eto situacija u Forum Staffu, kada je Joca došao. Kada su u SMODa napredovali pre mene ljudi koji Forum Staff nisu bili ni mesec dana, dok sam ja bio preko 2 godine GMOD.

      Tada sam rekao da više neću biti član ni jednog od forum timova dok je on voditelj.

      Na SAMP ulazim iz navike. Da odigram neki WAR, ubijem malo vremena i to je to. Sada mi slobodno vreme mnogo manje to dopušta nego nekada. Naravno i Yakuza je jedan od razloga...

      O Yakuzi sada i pre, sam već govorio u prethodnim pitanjima. Naravno da je u nekim prethodnim vremenima sve bilo bolje, to znaju svi. Bilo je lepše i zanimljivije igrati. Sama situacija na serveru je bila odlicna, pa je i igra bila zanimljiva.
      Ali kao što sam rekao u nekom od prethodnih pitanja, zadovoljan sam Yakuzom i danas.



      Posljednje uređivanje od Baba Yaga : 15-10-19 at 22:21
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    2. #2
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Malo vise pitanja vezana za tvoj privatni zivot nego sto je bilo potrebno, ali dobro, procitao sam nesto sto ranije nisam znao o tebi.
      Nije davno bilo ali mi je ostalo drago - Yubitsume RP na kfinom modu, mnogo jaka stvar.
      Zalosno je na sta je FanArt spao, a tako kvalitetne osobe su bili clanovi, nekada najelitniji tim na CH.

      Bio si i ostao si klasa od coveka, retka osoba koju sam od prvog dana postovao.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. Like Baba Yaga, Fiesta, getdead se sviđa ovaj post
    4. #3
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Kao klinac sam na tvoje radove u PS svrsava
      cak sam i par puta pokusa radit PS radi tvojih radova al svaki put ispa levat i zato si mi isao redovno na *****
      kako on to moze a ja ne,kako je on uspio a ja ne...
      uhvati se sto volis i vjeruj mi da ces uspit i doci do ciljeva takozvanog sna
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    5. Like Fiesta, Baba Yaga, getdead se sviđa ovaj post
    6. #4

      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Poruke
      1,548
      Teme
      287
      CHB
      380
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1546
      Like (dobivenih)
      710
      Rep
      Svaka cast za bilo koga ko izdvoji ovako vremena fino ispricati. Milina ti citati
      Posljednje uređivanje od Matthew : 15-10-19 at 23:44
      Dinero no compra​



    7. Like Baba Yaga se sviđa ovaj post
    8. #5

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Ne odgovarajte sa citatom, na mobitelu skrolam 3 minute dok dodjem do kraja, ne znam kakva je situacija na kompu haha.

      A šta reći, opširni odgovori i kvalitetni. To sam i očekivao
      y legenda, ex rp admin

    9. Like Baba Yaga, Amauro, getdead se sviđa ovaj post
    10. #6
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep
      Očekivano kvalitetni i iskreni odgovori

    11. Like Baba Yaga, getdead se sviđa ovaj post
    12. #7

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      lock

      sljedece kolo je 20og.
      y legenda, ex rp admin

    13. Like getdead se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •