Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5
    1. #1
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep

      |~ 22. kolo Iskrenih 20 - Ahinobu Tsukasa ~|

      1. Predstavi se. Odakle dolazis? Koliko godina imas? Cime se bavis u slobodmo vrijeme, a da nije SAMP?


      Pozdrav, zovem se Aleksandar i dolazim iz jednog grada na zapadu Srbije... Valjevo. Mator sam, imam 24 godine i mislim da sam medju najstarijim clanovima CH zajednice trenutno Slobodno vreme pored SAMPa provodim sa prijateljima i psom Arčijem. Obožavam da se bavim sredjivanjem automobila te ponekad nadjem sebi vremena da nekome ispoliram farove, odradim dubinsko pranje enterijera, ofarbam felne itd...


      2. Koji ti je bio najveci djecacki san? Jel ti se ispunio taj san ili se promijenio? Zasto? Sto je utjecalo na to?


      I kao klinac sam obožavao automobile te sam u sobi imao ceo zid izlepljen automobilima koje sam izrezavao stalno iz automobilskih novina mog oca. Medju tim slikama je bio jedan Ferrari F50 koji mi je bio omiljeni na zidu i maštao sam da ga jednog dana posedujem. Eto kako godine prolaze, taj automobil je sve skuplji pa sam samim tim sve dalje od ostvarenje sna. Bilo je jos tu decackih snova, da postanem pilot, astronaut itd ali kako je vreme prolazilo, ti snovi su postali teški za ostvarenje.

      3. Koju srednju skolu imas zavrsenu? Jesi li zaposlen u struci? Jesi li zadovoljan svojom placom u odnosu na posao i stanje u kojem zivimo?


      Završio sam visoku mašinsku struku, zaposlen sam u struci u državnoj firmi za proizvodnju vojnog naoružanja poput košuljica raketa, minobacackih mina, granata... To je posao koji volim da radim i tu sam se pronašao jer mi stvarno ide to oko programiranja CNC strugova i tehnologije mašinske obrade. Plaćen sam daleko iznad proseka u državi ali je naravno i moj posao zahtevan, obaveze i složenost posla su nekada prevelike pa onda dodje onaj trenutak kad se uhvatim za glavu i 15 minuta razmišljam šta i kako da odradim jer nema mesta greškama. Da sam poslušao savet profesorke programiranja iz srednje škole, sad bih negde na zapadu radio slican posao za platu 7000-10000 eura ali eto ne vidim sebe negde u tudini gde nikoga ne poznajem i živim na Ekremovoj relaciji kuca-poso, poso-kuca


      4. Imas li djevojku? Ako da, koliko ste dugo zajedno i opisi ukratko vas odnos. Ako ne, imas li osobu koja ti se svidja? Mislis li da ce biti nesto izmedju vas? Vjerujes li u ljubav na prvi pogled?


      Bez devojke sam evo vec punih godinu dana, imao sam vezu koja je trajala godinu i po dana ali jednostavno nije išlo pa smo se razišli u miru i ostali u korektnim odnosima. Trenutno nemam nikakvu simpatiju, ustvari imam ali to je vec nešto onako... ništa posebno ali se izdvaja i vredno je pomena. Verujem naravno u ljubav na prvi pogled jer sam se u bivšu tada zaljubio na prvi pogled i sebi rekao: "to je to". Pogledom se stvori ta neka hemija i to je po meni ono pravo spontano zaljubljivanje.


      5. Imas li svoje poroke? Ako da, koji su to? Uzivas li u njima. Zasto?


      Eto baš do pre 10 dana sam konzumirao cigarete u prosecnoj meri vec 8 godina, rešio sam da prestanem pušiti i samim tim vec nedelju i po nisam zapalio nijedne. Neki bi rekli da je nemoguce tek tako da se ostave
      cigarete ali jaka volja i psiha svašta mogu da ucine. Malo je u pocetku nezgodno, hvata me san po ceo dan i jedem 5 puta dnevno ali i to prodje posle 5 dana tako da... preporucujem svima koji hoce da bace cigarete, da ne trebaju nikakve tablete, preparati, elektricne cigarete vec samo jaka volja. Alkohol konzumiram možda 2 vikenda mesecno, nekada prodje mesec da ne probam kap alkohola. Kad se ide u provod, obicno sam vozac društva i bez kapi alkohola se provedem bolje nego neki s alkoholom i ujutru se probudim mirne glave, nema mamurluka Veliki sam protivnik bilo kakve trave, opijata, kokaina itd...


      6. Igras od 2009. godine, koja ti je bila prva organizacija? Opisi svoje tadasnje iskustvo sa RP pravilima? Koje sve organizacije si prosao? Jesi li bio lider neke organizacije? Sta mislis lalo si odradjivao svoj posao lidera?


      Da, poceo sam da igram negde otprilike 2009. i CH mi je ujedno prvi i jedini SAMP server.
      Secam se da sam tada kada sam poceo igrati bio stari mod pre onog poznatog Zoranovog koji je bio u opticaju od 2010. do 2014/15. Tada sam ušao u GPF (Glen Park Family) koja je bila preteca današnjeg GSFa gde je bila ekipa više nego odlicna i svi smo bili kao jedna prava familija. Ali nije dugo trajalo jer sam posle 2 meseca napustio samp. Tada je vec bio sam pocetak masovne igre SAMPa na Balkanu te su RP pravila bila manje poštovana ali je bilo nekako drugacije, nije se toliko kršilo jer smo vecina nas bili novi igraci kojima nije palo na pamet da abusamo, konstantno DMamo itd... Tek na Zoranovom modu su pocele da se skroz opravdano zatežu kazne te si zbog glupog oglasa, ubistva admina na dužnosti ili psovanja majke dobijao ban. Niko nije mogao reci da su tada kazne za kršenje RP pravila bile stroge jer je bilo u proseku 300-400 igraca na serveru i moralo se kažnjavati tako da sledeci put ne padne na pamet da se krše RP pravila. Mnogo organizacija sam prošao ali eto najviše mi je bilo drago kada sam na pocetku Zoranovog moda 2010.-2011. ušao u Yakuzu zahvaljujuci tadašnjem lideru Marcus Radich. Nisam se dugo zadržao u Yakuzi zbog obaveza oko škole pa sam napustio samp. Samo jednom sam bio lider i to je bila mafija TIM tamo u SF, znace stari igraci koja je... mislim da mi je tada lidera dala owner Ivana Bogdan. Možda sam 2 meseca bio na toj poziciji i oept sma napustio samp na par meseci zbog škole.


      7. Vec dugo si u Staff timu, jesi li zadovoljan svojim trudom i radom kojim doprinosis? Mislis li da si pravedan prema svim igracima bez obzira iz koje su organizacije/bande/mafije?


      Glupo bi bilo da kažem da sam zadovoljan svojim radom kad nisam. Nemam više vremena kao nekada da budem po 4-5h na serveru i bas posvetim vreme serveru ali se trudim koliko vreme dozvoljava mada je i volja malo opala s vremenom. Nekada se desi da zbog umora pogrešim ali dobijem opomenu ili rank down. Mnogi igrači misle da favorizujem Yakuzu i da njima gledam kroz prste ali to uopšte nije istina. Čak i svi lideri Yakuze koji su bili od kada sam staff govore da slobodno kažnjavam po zasluzi bez obzira što su to clanovi Yakuze. Članovi sami znaju da ih kažnjavam kad ih zateknem u kršenju pravila, malo posle cmizdre na /f ali se sve brzo zaboravi. Bila je situacija koju ne zna vecina, pre 2-3 meseca je bio slucaj na VS turniru da stigne na report 2-3 žalbe da Y clanovi abusaju poziv u war da ometaju ucesnike VS turnira. Tada sam sve iz Y strpao u cuzu dok mi nisu priznali ko je slao za war... Nedužne sam pustio, ove krive sam ostavio da odrade kaznu. Pitajte ih...


      8. Sta mislis prozivanju "Staffuze" (admini iz Yakuze)? Uzimas li to k srcu ili te pak to ne dotice jer se prema svima odnosis jednako i pravedno?


      Pa eto gore na pitanje iznad sam delimicno dao odgovor i na ovo pitanje ali eto napisacu opet... Mene to ne dotice, i pre par godina je u Y bilo najviše staffa pa nikome nije palo na pamet da ide po serveru i place što nas ima najviše tamo. Realnost je da u Y ima najviše admina ali eto nisu svi došli u Y pa tek onda dobili admina...
      Ja sam bio u H kada sam dobio GSa i tek posle mesec dana sam otišao tamo gde sam i sada.
      Kako kažu, za dobrim konjem se prašina diže


      9. Sta mislis o trenutnoj situaciji na serveru? Sto bi se trebalo promijeniti kako bi bila bolja situacija i vise igraca? Jesi li ti zadovoljan ponasanjem igraca koji su ostali na serveru ili pak nisi? Zasto?


      Situacija nije bas dobra, dosta igrača je otišlo sa sampa i sada smo ostali na otprilike 80-90 aktivnih igrača po mojoj proceni. Najveći problem je skriptanje jer fali par updatea gde bi se neke stvari rešile i popravile, mada mislim da za trenutno stanje na serveru nije zaslužna ni skripta ni staff ni voditelj već San Andreas sam po sebi koji je zastareo. Nismo smeli da dopustimo igračima da nas ucenjuju time što ima mali broj igrača pa da nam nabijaju to na nos kad ih opravdano kaznimo. Ponašanje pojedinih igrača je prevršilo svaku meru... Psuju majku staffu, razne uvrede i omalovažavanje, korišćenje čitova, multiaccova, abusanje itd...


      10. Za kraj, sta bi promijenio da si ti vlasnik servera? Imas li kakve planove u vezi SAMPa? Ako da koje? Jesi li zadovoljan i ponosan na sebe radi svog doprinosa CH?


      Za pocetak bih promenio sistem rada staffa i pooštrio kazne te ispravio neke bugove na serveru pa kud puklo da puklo. SAMP polako umire, mislim da treba mnogo truda i zalaganja da bi se CH vratio na stare staze slave. Starije generacije prestaju ovo igrati dok nove prelaze na modernije multiplayer igrice, a i dosadi ovo jer ni sam San Andreas ne može da se unapredi... što ti je, to ti je. Na ovo poslednje sam dao odgovor gore iznad.


      11. Jel imas posao, ako imas koji? Jel uzivas u njemu ili pak samo se natrajes ? Koliko ti vremena oduzme posao, a koliko samp?


      Na pitanje broj 3 sam odgovorio ovo... Kao što rekoh, radim u vojnoj industriji, proizvodnja košuljica raketa, minobacackih mina, granata. Trenutno sam na poslu programera CNC strugova To je posao koji ili voliš ili ga uopšte ne znaš da radiš jer je potrebna visoka škola za to, a nece niko završiti tu školu ako je ne voli ili mu ne ide od ruke... ja obožavam. Ma šta da vam kažem, državna firma Radi se u 2 smene, 5 dana nedeljno po 8 sati smena... milina božija. SAMP mi oduzme najmanje vremena od svog slobodnog koje imam.




      12. Imas li neki hobi? Ako imas koji? Jel jos ista radis osim posla?, kao nesto tvoje u cemu uzivas? Opisi nam.


      Imam 2 hobija, jedan cu opisati ovde dok cu drugi u pitanju broj 14. U slobodno vreme volim da prošetam psa kojeg imam 2 meseca. U pitanju je mladunce mužjak Americki Staford Terijer. Nabavio sam iz razloga što mi se jako svidja izgled tih pasa i veoma su druželjubiti i skloni igri po ceo dan. Tako kad mi je dosadno, uhvatim ga da ga malo zezam i šetam i prodje brzo vreme.


      13. Sta mislis o sebi koje su tvoje mane, a koje dobre strane? Opisi nam. Jel ti vazno tude misljenje ili se pak drzis samo svoga ?


      Ne volim da pricam o svojim vrlinama ali eto mogu reci da sam iskren, staložen i teško me nešto može iznervirati. Kod sebe me nervira što sam zlopamtilo... Ko me jednom izneveri, ceo život ne progovaram reci s njim.


      14. Jel vozis automobil? Ako jesi koje opisi nam ga? Di si ga kupio? Koliko je kostao? Koji ti je najdrazi automobil?


      O ovoj temi mogu pisati do sutra, automobili su moje najvece interesovanje
      Vozim vec punih 7 godina. Posedujem 2 automobila... Obožavam tzv. hot hatch modele.
      Golf 5 1.6FSI 116ks i Citroen C4 Coupe VTS 2.0 180ks (ljubitelji automobila ce znati o kom autu je rec )
      Oba sam kupio parama koje sam svojim rukama zaradio i ujedno su mi oni najdraži. Platio sam ih puno jer sam birao za sebe ocuvane primerke koji nisu puno zgazili. Kao što se može primetiti, ljubitelj sam atmosferskih benzinskih automobila i obožavam dobar zvuk i performanse auta, takodje redovno vozim u visokim obrtajima ali naravno u okrviru ogranicenja brzine i bezbedno.


      15. Igras od 2009, koja je po tebi najveca razlika servera tada i sada? Sta bi ti najvise promjenio? I sta ti najvise ne pase?


      Odgovoreno je već na pitanje pod brojem 6.


      16. 1337 si admin, koliko ti je trebalo do 1337 admina? Jel mislis da si ga zasluzio svojim radom i onome sta si pridonio staffu? Bi li htio heada ili mislis da je to prevelika zadaca?


      Staff sam vec oko 8 meseci i smatram da je to optimalan vremenski period da se dogura do te pozicije pod uslovom da si aktivan i da radiš okej svoj posao. Naravno da sam zaslužio, posle Hareta, Ercega i Wattane sam vremenski najduže tu i bio bih budala kad bih rekao da nisam s obzirom da sam u staffu docekao i ispratio ko zna koliko GSova i admina... ne zna im se broj. Nije posao heada meni problem jer nema preterane razlike u odnosu na 1337 i naravno da bih voleo kad sam vec do ovde dogurao tako da @Hare; @Erceg; @Wattana; imajte me u vidu hahahaha


      17. Server je u malo lošijem stanju, sta je tebe natiralo da ostanes? Je li staff pozicija ili pak ekipa, ili nesto drugo? Kada se mislis oprostit od sampa?


      Staff i rutina... kao kad odeš u vojsku pa prvih par dana teško ustaješ rano ujutru da trciš po kasarni pa posle 2-3 nedelje se oci same otvaraju jer navika je cudo. Mahinalno otvorim laptop i ulazim. Kad mi obaveze u životu budu stvarale prepreku da ulazim na samp, tad cu se i oprostiti od njega.


      18. Ko su ti najdraze kolege iz staffa? Jeste svi medjusobno u dobrim odnosima? ili pak ima svada u staffu? Opisi nam.


      Nemam najdražih jer su svi dobri i podjednako dobro se slažemo te svađa skoro da nema... ponekad bude nekih nesuglasica ali se na vreme završi i sve bude kao da se ništa nije desilo.


      19. Da si ti na mjestu Joce sta bi sada sve promjenio? Je li mislis da ce se CH vratit na stare ceste ili jednostavno ljudi ne zele igrat samp vise jer je stara igra? Opisi nam svoje misljenje.


      Na pitanje broj 10 sam odgovorio u vezi ovoga.


      20.Reci nam šta mislis ko je po tebi bio najbolji voditelj do sada na CH? Zasto bas on ?Reci nam da li znas nekog ko bi se mogao snaci na poziciji voditelja zajednice. Imenuj ga i reci zašto.


      Najbolji voditelj je bio Nikola aka RED. Čovek je najbolje znao kako da zajednicu dovede u red i bio je prema svima strog i pravedan. Tada je trebalo dosta vremena da igrači nauče igrati po Nikolinim pravilima ali ko to shvati, postaje dobar RP igrač. Za njegovo vreme su igrači mogli da nauče sva sva sva RP pravila. Eto imam jedan primer, drugar je 2011. počeo igrati na CH i prvi ban je dobio već posle 5 dana, drugi ban dobio nakom mesec dana... Za godinu dana je promenio oko 20ak acceva dok nije skontao šta sme a šta ne i nije mu palo na pamet da odustane od CH jer ga je privlačilo to što su pravila bila uredjena. Posle toga dečko nikada nije imao prijavu na forumu jer ga bilo strah da leži 3-4h u arei za jedan DM. Teško je reći, ali tu su najbolji kandidati ovi koji su trenutno voditelji... Možda bi se Wattana najbolje snašao jer je to jedan stari iskusan admin i zna dosta šta i kako treba da funkcioniše.

    2. #2
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Sve mi se svidja i ljudina si.

      Ovo sto nisi naveo da bi meni vratio VIP 3 u 10. pitanju si gadno zaribao i ovo cu ti uzeti na zub.
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    3. Like Shinobu Tsukasa, hanoje se sviđa ovaj post
    4. #3
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Pitanja i baš nisu nešto, previše puta se ponavljaju...

      Odgovori su okej, dopalo mi se s tim kakva su pitanja

    5. Like Shinobu Tsukasa se sviđa ovaj post
    6. #4
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Šaban Vidi poruku
      Sve mi se svidja i ljudina si.

      Ovo sto nisi naveo da bi meni vratio VIP 3 u 10. pitanju si gadno zaribao i ovo cu ti uzeti na zub.
      VIP3 za gospodina, moliću lepo.
      Zapisao sam u tefter, nick ti ostaje ali dobijaš na poklon portret Šabana Šaulića 80x80px

      Citiraj Prvotno napisano od royal Vidi poruku
      Pitanja i baš nisu nešto, previše puta se ponavljaju...

      Odgovori su okej, dopalo mi se s tim kakva su pitanja
      Hvala
      Par pitanja je ponovljeno ali nije strašno s obzirom da se nadoknadilo u drugim pitanjima koja su opširnije obuhvatila temu.

    7. Like Aladeen, pvlnsc, marjo se sviđa ovaj post
    8. #5
      Reddington avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Madrid, Spain
      Poruke
      2,832
      Teme
      63
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      756
      Like (dobivenih)
      534
      Rep
      Sve je odlicno, nemam zamjerku...

      p.s. obrisi neku privatnu poruku Bog te, ne moze te niko kontaktirat haha
      » REDDINGTON DM Administratorex HatfieldGrove Mafija Legend «

    9. Like Shinobu Tsukasa se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •